براش دعا کنین وضع خیلی بدی داره

adrineh

عضو جدید
[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگر از همه گل‌های سرخ دنیا متنفر باشیم فقط چون در کودکی وقتی خواستیم گل‌سرخی را بچینیم خاری در دستمان فرو رفته است؟[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگر دیگر آرزو کردن و رویا دیدن را از یاد ببریم و جرات زندگی بهتر داشتن را لب تاقچه به فراموشی بسپاریم فقط به این خاطر که در گذشته یک یا چند تا از آرزوهایمان اجابت نشدند.[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگرعزیزی را برای همیشه ترک کنیم فقط به این خاطر که در یک لحظه خطایی از او سر زد و حرکت اشتباهی انجام داد.[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگر دیگر درس و مشق را رها کنیم و به سراغ کتاب نرویم فقط چون در یک آزمون نمره خوبی به دست نیاوردیم و نتوانستیم یک سال قبول شویم.[/FONT]​

[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگر دست از تلاش و کوشش برداریم فقط به این دلیل که یک بار در زندگی سماجت و پیگیری ما بی‌نتیجه ماند.[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگر همه دست‌هایی را که برای دوستی به سمت ما دراز می‌شوند، پس بزنیم فقط به این دلیل که یک روز، یک دوست غافل به ما خیانت کرد و از اعتماد ما سوءاستفاده کرد.[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را هرگز نخواهیم فهمید اگر فقط چون یکبار در عشق شکست خوردیم دیگر جرات عاشق شدن را از دست بدهیم و از دل‌بستن بهراسیم.

[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگر همه شانس‌ها و فرصت‌های طلایی همین الان را نادیده بگیریم فقط به این خاطر که در یک یا چند تا از فرصت‌ها موفق نبوده‌ایم.[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]فراموش نکنیم که بسیاری اوقات در زندگی وقتی به در بسته‌ای می‌رسیم و یک‌صد کلید در دستمان است، هرگز نباید انتظار داشته باشیم که کلید در بسته همان کلید اول باشد.[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]شاید مجبور باشیم صبر کنیم و همه صد کلید را امتحان کنیم تا یکی از آنها در را باز کند. گاهی اوقات کلید صدم کلیدی است که در را باز می‌کند و شرط رسیدن به این کلید امتحان کردن نود‌ و نه کلید دیگر است.[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]یادمان باشد که زندگی را هرگز نخواهیم فهمید اگر کلید صدم را امتحان نکنیم فقط به این خاطر که نود و نه کلید قبلی جواب ندادند. از روی همین زمین خوردن‌ها و دوباره بلندشدن‌هاست که معنای زندگی فهمیده می‌شود و ما با توانایی‌ها و قدرت‌های درون خود بیشتر آشنا می‌شویم.[/FONT]

[FONT=times new roman, times, serif]زندگی را نخواهیم فهمید اگر از ترس زمین خوردن هرگز قدم در جاده نگذاریم.[/FONT]

adrineh

عضو جدید

خدایا اینبار هم معجزه کن...

adrineh

عضو جدید
سلام
از همه ی دوستان گلم ممنونم
متاسفانه حالش بهتر نشده
باز هم براش دعا کنین
خدایا بشنو صدایم...

farane67

عضو جدید
سلام من هم برای سلامتیشون دعا میکنم. امیدوارم به زودی بهتر بشن!

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدايا خودت کمک کن فقط بايد تو بخوای تا زندگی و سلامتی رو بهش برگردونی
خدايا چه کاری از دستم بر می آد به جز دعا کردن
خدايا می دونم هيچوقت بنده خوبی نبودم
ولی مگه وقتی عاجز و درمانده ميشم
ميشه به جايی به جز درگاه تو پناه ببرم
ای خدا تو رو به بزرگی و عظمتت قسم

عزيزمونو از ما نگير

adrineh

عضو جدید
خدایا میبینی؟
این همه بنده های خوبت با دلهای پاکشون دارن دعا میکنن
این همه روحهای بی آلایش
خدایا مگه میشه نادیده بگیری
خدایا خودت در حقش معجزه کن
فقط تو میتونی
فقط تو میتونی...

adrineh

عضو جدید
سلام من هم برای سلامتیشون دعا میکنم. امیدوارم به زودی بهتر بشن!

:cry::cry::cry:
اميدتون به خدا باشه.اميدوارم هر چه زودتر خوب بشن.نا اميد نشين:gol::gol:

یا حسین(ع).......کمک کن:gol:......

امن یجیب واسش بخونید :(
دوستان عزیزم از همتون ممنونم
خدایا معجزه کن...
ببخشید من باز تشکرهام تموم شده

monir arch

عضو جدید
دوستای عزیزم من دیر رسیدم و پیام های قبلی رو نخوندم امیدوارم قبل من هم این پیشنهاد داده شده باشه هرکس با دینی که داره دعای مخصوص به دینش رو برای رفع مشکلش بنویسه که همه بتونن بخونن و دعا کنن من این دعا رو برای شروع مینویسم:
حضرت رسول(ص) تعلیم فرمود ان را به مردی از صحابه که مبتلا بود به ناخوشی و پریشانی و از برکت خواندن این دعا به اندک زمانی ناخوشی و پریشانی از او برطرف شد:
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم توکلت علی الحی الذی لا یموت والحمد لله الذی لم یتخذ ولدا و لم یکن له شریکن فی الملک و لم یکن له ولی من الذل و کبره تکبیرا
دعا حتما مستجاب میشود
از امام محمد باقر(ع)مرویست:هر بنده که دست ها را به سوی خدا بلند کند حق تعالیشرم میکند که دستهای او را خالی بر گرداند پس چون دعا کنید دستها را فرود نیاورید مگر انکه بر سر و روی خود بکشید.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
adrineh جان من منتظر شنیدن خبر خوشت هستم... :gol::gol::gol:
توکل بر خدا. انشالله به زودی خبر خوش برامون میاری

adrineh

عضو جدید
دوستای عزیزم من دیر رسیدم و پیام های قبلی رو نخوندم امیدوارم قبل من هم این پیشنهاد داده شده باشه هرکس با دینی که داره دعای مخصوص به دینش رو برای رفع مشکلش بنویسه که همه بتونن بخونن و دعا کنن من این دعا رو برای شروع مینویسم:
حضرت رسول(ص) تعلیم فرمود ان را به مردی از صحابه که مبتلا بود به ناخوشی و پریشانی و از برکت خواندن این دعا به اندک زمانی ناخوشی و پریشانی از او برطرف شد:
لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم توکلت علی الحی الذی لا یموت والحمد لله الذی لم یتخذ ولدا و لم یکن له شریکن فی الملک و لم یکن له ولی من الذل و کبره تکبیرا
دعا حتما مستجاب میشود
از امام محمد باقر(ع)مرویست:هر بنده که دست ها را به سوی خدا بلند کند حق تعالیشرم میکند که دستهای او را خالی بر گرداند پس چون دعا کنید دستها را فرود نیاورید مگر انکه بر سر و روی خود بکشید.
ممنونم عزیزم:gol:
adrineh جان من منتظر شنیدن خبر خوشت هستم... :gol::gol::gol:
توکل بر خدا. انشالله به زودی خبر خوش برامون میاری
عزیزم خیلی دلم میخواد خبرهای خوبی بهتون بدم ولی متاسفانه حالش اصلا خوب نیست
براش دعا کنین

adrineh

عضو جدید
از همه ی دوستان گلم ممنونم
متاسفانه خونریزیش زیاد شده
خدایا نگو که نمیبینی و نمیشنوی
تو بینا و شنوایی
میدونی که چقدر درد میکشه و هیچ شکایتی نداره
در حقش معجزه کن
منو به جاش ببر
تو که از دلم آگاهی ...
خدایا معجزه کن
دلمو که همیشه شکسته شاد کن
خدایا...
دیگه چه حوری ازت بخوام
دارم کور میشم

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
[FONT=times new roman, times, serif]خدایا معجزه کن همچو زمانی که نوزاد گریان را[/FONT][FONT=times new roman, times, serif] [/FONT] [FONT=times new roman, times, serif] در آغوش مادرش جای دادی.چو زمانی که خار راهمسایه [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] گل کردی. [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=times new roman, times, serif]یا شیشه را به وجود سنگ عادت دادی. [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=times new roman, times, serif] معجزه کن چو زمانی که اتش را بوی گلستان بخشیدی[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=times new roman, times, serif] [/FONT][FONT=times new roman, times, serif] یاهمچو روزی که فرعون را مغلوب عصا کردی [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] کنون خشکیده ریشه امیدم غرق شده کشتی رویاهایم [/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] شنیدم که یاد تو معجزه می کند.[/FONT]
[FONT=times new roman, times, serif] معجزه کن خدایا.[/FONT]

adrineh

عضو جدید
و امروز ...
اگر بشود میخواهم پرواز کنم و به سویت عاشقانه پر کشم
شاید اینگونه نزدیکت شوم تا هیچ چیز مانع رسیدن صدایم به تو نشود
پس معجزه کن معبود من

yekbinam

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،اميدوارم حالشون زودتر خوب بشه.من به معجزه خدا ايمان دارم.حسش کردم موقعی که مادرم مريض بود.
دوست جونم:heart: ميدونم که صدامون را ميشنوی.هممون چشم انتظاريم.خودت گفتی کس بی کسون تويی،خودت گفتی هرچی ميخوايم از خودت بخوايم.به بزرگيت قسم دعامون را مستجاب کن:gol:

adrineh

عضو جدید
سلام،اميدوارم حالشون زودتر خوب بشه.من به معجزه خدا ايمان دارم.حسش کردم موقعی که مادرم مريض بود.
دوست جونم:heart: ميدونم که صدامون را ميشنوی.هممون چشم انتظاريم.خودت گفتی کس بی کسون تويی،خودت گفتی هرچی ميخوايم از خودت بخوايم.به بزرگيت قسم دعامون را مستجاب کن:gol:
ممنونم عزیزم
خدایا تو که میشنوی خودت جواب بده
به راستی که خیلی مهربون و بزرگی

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
خدایا
شادی هایم
را به من برگردان
تا من نیز به تو تقدیم کنم قدردانی هایم را
خدایا غم هایم را به پایان نزدیک کن
من خسته ام از این یکنواختی دنیای تو
من منتظر معجزات توام
خدایا مگر نمی گویند تو بندگانت را شاد دوست داری
پس چرا کمک نمی کنی؟
شادیهای دنیا را به من برگردان
تا من نیز باعث خشنودی تو شوم

javidboss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم هرچه زودتر هرچه بهترینه خدا براش پیش بیاره.

saba888

عضو جدید
کاربر ممتاز
خــــــــــــــــــدایـــــــــــــــا!
شفای همه مریضها را بده هم

شفاي دوست ما رو هم بده

خدایا ما به لطف وکرمت امیدواريم
نـــــــــــا امیـــــــــدمون نــــــــــــــــکن

nilgoon13

عضو جدید

ای خدا می دانی کسی جز تو نمی تواند شفایش بدهد پس خودت شفایش بده...
ما منتظریم پس ناامیدمان نکن چون کسی را جز تو نداریم...

nilgoon13

عضو جدید

این دستان حقیر را به سوی کسی جز تو دراز نکردم....
پس آن هارا رد نکن چون فقط تو می توانی...ای یکتای من...