خواهش می کنم براش دعا کنید

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.
امروز شنیدم که حال یکی از بچه های باشگاه بده و تو بیمارستان بستری شده...خواهش می کنم برای سلامتیش دعا کنید. دعای چند نفر موثر تر از دعای یه نفره....:cry:
اون الان به انرژی مثبت هممون نیاز داره.
ممنونم از همتون.:gol:

eder

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.
امروز شنیدم که حال یکی از بچه های باشگاه بده و تو بیمارستان بستری شده...خواهش می کنم برای سلامتیش دعا کنید. دعای چند نفر موثر تر از دعای یه نفره....:cry:

سلام

ای بابا ...حتما ..... حال کدوم یکی از بچه ها بده !؟

Fateme_bay

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه.
اگر قابل باشیم حتما حتما دوست عزیز
ان شا الله خدا همه بیماران را شفا بده

mehraban_mm

عضو جدید
سلام دوست عزيز. انشالله خدا دوست شما و همه ي مريضا رو شفا بده. اگه خدا دعاي منو قبول كنه! به روي چشم دعا ميكنم:gol:

saeed10373

عضو جدید
به روی چشم!
ما هم به نوبه ی خودمون برای بهبودی ایشون دعا میکنیم:
خدایا همه بیمارها علی الخصوص این دوست عزیز ما رو شفا عنایت بفرما
خدایا ازت ممنونیم که روی ما بنده هات رو وقتی برای کسی دیگه دعا میکنیم زمین نمیندازی
خدایا بازهم ازت ممنونیم

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ...دیروز شنیدم که حال این دوستمون زیاد خوب نیست...سردرد های شدید و.....
خدایا خودت کمکش کن.

kahrobaa

عضو جدید
واقعا ناراحت شدم:cry:

اسم این دوست رو نگفتید
البته من بی نام و با نام برام فرقی نمی کنه دعا می کنم حتما امیدوارم دعام از سقف بالاتر بره:smile:

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
خدا هممون رو شفا بده به خصوص من یکی رو!!
خدا شفاش بده شما هم واسه من دعا کنید!!!

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم دورادور می شناسمش...دوست یکی از دوستامه!
البته تو باشگاه هستاااااااا
دوست من : من فکر نمیکنم با دعا بشه کاری کرد . چون نه اسمشو میدونیم و نه آنقدر محبوبیم که بتونیم با دعا کاری از پیش ببریم. به هر حال این تالار هم کم کم داره به امامزاده تبدیل میشه. لطفآ از این کار ها نکنید واقعآ بی ثمر و قرون وسطایی است. این فرهنگ رو هر کسی جا انداخته معلومه که مقصد دیگه ای داشته. نه میشناسی نه اسمشو میدونی . دوست یکی از دوستاته . حالا هر کی هست . این فرهنگ رو اینجا جا نیاندازید که همش صلوات بفرستیم و ختم قرآن بگیریم. این ها روال کار هایی است که : لعنت به شاه عباس

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست من : من فکر نمیکنم با دعا بشه کاری کرد . چون نه اسمشو میدونیم و نه آنقدر محبوبیم که بتونیم با دعا کاری از پیش ببریم. به هر حال این تالار هم کم کم داره به امامزاده تبدیل میشه. لطفآ از این کار ها نکنید واقعآ بی ثمر و قرون وسطایی است. این فرهنگ رو هر کسی جا انداخته معلومه که مقصد دیگه ای داشته. نه میشناسی نه اسمشو میدونی . دوست یکی از دوستاته . حالا هر کی هست . این فرهنگ رو اینجا جا نیاندازید که همش صلوات بفرستیم و ختم قرآن بگیریم. این ها روال کار هایی است که : لعنت به شاه عباس

hamamoon mishnasimesh.
manam ishuno mishnasam.
hatman bayad esm bord?
vaghti migan baraye shafaye hameye mariza doa kon shoma parvandeye pezeshkishuno mikhunid ba'd doa mikonid?
in darkhaste un duste aiz bood, na man.... khahesh kard tapiko bezanam.
shoma nemikhay kari bokoni nakon.
kasi zooret karde biyai in tapik aghaye T?

minerva

عضو جدید
در محبوب نبودن تو که شکی نیست.پیش خدا رو نمی دونم.اما من می دونم توی این باشگاه اصلا محبوب نیستی....پس خواهشا خودت رو بیش تر از این خراب نکن.انسان هایی مثل تو کم نیستند که معنای درد و رنج رو ندونند اما اگه سواد داری این جا قسمت گفتگوی آزاده!هنوز یادم نرفته که به دروغ گفتی هم دانشگاهی منی و گفتی الهه وجود خارجی نداره تا بچه ها واسش دعا نکنند...اما یه کم فکر کن.با گفتن اینکه دعا تاثیر نداره شاید امید یکی رو بگیری,شاید امید تنها داشته ی اون فرد برای ادامه زندگی باشه...درضمن اگه امامزاده به جایی گفته میشه که اعضاش برای سلامتی کسی دعا می کنند باشگاه مهندسان قسمت گفتگوی آزادش امامزاده است و یه سری تاپیک داره که آدم هایی مثل تو توان درک احساسات استارترش رو ندارند و خیلی ها هم از مسئول این سایت گرفته تا تازه واردهاش مهربون و دلسوزند و جون یک آدم براشون ارزش داره!هیچکاری نتونند بکنند دعا که می تونند بکنند.پس بدون با حرف هات به جایی نمی رسی....خواهشا به ناپیک هایی که مربوط به امامزاده هست سر نزن...همه مون خوشحال میشیم...

minerva

عضو جدید
hamamoon mishnasimesh.
manam ishuno mishnasam.
hatman bayad esm bord?
vaghti migan baraye shafaye hameye mariza doa kon shoma parvandeye pezeshkishuno mikhunid ba'd doa mikonid?
in darkhaste un duste aiz bood, na man.... khahesh kard tapiko bezanam.
shoma nemikhay kari bokoni nakon.
kasi zooret karde biyai in tapik aghaye T?
سلام دوست من...
خواهشا حرف های ایشون رو جدی نگیر...وقتی من اینجا اومده بودم و از بچه ها خواستم برای شفای دوستم دعا کنند با کمال بی رحمی برگشت گفت شاید اون دنیا براش بهتر باشه...کلی هم ادعای عجیب غریب واسه خودش ردیف کرد...حتی می گفت من رو میشناسه و می دونه موضوع الهه واقعی نیست و از بی تاثیر بودن این دعا حرف زد...تا چند وقت به تمام معنا حال من بد بود...اما تو خودت رو ناراحت نکن:gol::gol:
گلم من نمی دونم دوستت چه بیماری داره اما....
امیدوارم خوب شه:heart:
امیدوارم به جایی نرسه که دیگه حتی خودش هم نخواد سلامتیش رو بدست بیاره....:heart:

dokhtar 68

عضو جدید
سلام به همگی.خصوصا مهناز عزیز دوست خوب و بسیار مهربانم.هناز جون من سعیده ام.ببخش من اون نام کاربریم رو برای همیشه به دست فراموشی سپرده بودم. اما نخواستم موجب ناراحتی تو بشم. با تمام وجود ازت معذرت میخوام . امیدوارم منو ببخشی که ازت چنین درخواستی کردم که برای دوستمون تاپیک بزنی تا بچه ها براش دعا کنن.در مقابل تمام بچه ها ازت معذرت میخوام و امیدوارم که عذر خواهی منو پذیرا باشی من نتونستم زودتر بیام چون خودت از حالم بهرت خبر داری ولی با دیدن این پیامت سریعتر اومدم تا بدونم هیچ اهانتی متوجه تو نخواهد بود. مهناز جان واقعا شرمنده
ولی در جواب ایشون باید بگم اون کسی که بیماره عضوی از این باشگاهه. اونم انسانه.فک کن تو یه روز به حال اون دچار بشی اونوقت کی برات دعا کنه؟ تو به دعا اعتقاد نداری ولی بدون همه باید ارزوهاشونو از کسی بخوان که آسمانی را میگریاند تا گلی بخند. خدایی که ماها رو به دنیا اورد و از خاک آفرید قدرت داره که هر لحظه جان ما را بگیره و حتی مار را تا پای مرگ ببره و دوباره به بهترین حال برگردانه.دلیلی نداره برات توضیح بدم.و نمیخوام هم برات توضیح بدم و حرفی بزنم که بخوام قانعت کنم. ولی به قول دوست عزیزم مینروای عزیز راست میگه اگر هم امامزاده است شما لطف کن و سر نزن.

dokhtar 68

عضو جدید
مینروای عزیز و تمامی بچه هایی که لطف کردین و به این تاپیک سر زدین و دعا کردین ازتون ممنون و امیدوارم که این دعاها سبب گشایش در کارهای خودتون هم باشه.منم عین شماها از حاش خبری ندارم.اونم عضوی از باشگاهه و من همین جا باهاش آشنا شدم ولی اونقدر دیگران برام مهم هستن که خبر ناراحتیشون منو به شدت عذاب میده و واقعا مدتی است که منو واقعا آشفته کرده و حتی خواب و خوراکمو گرفته.مهناز خیلی خوب منو میشناسه و امیدوارم در این جا هم ناراحت نشه که ازش خواسته بودم این تاپیکو بزنه.امیدوارم دوستم هم هرچه زودتر خوب بشه و بتونه بیاد باشگاه و خودش اینجا خبر سلامتیشو بده.در اطلاع از حالش هم بگم بیماریش واقعا خطرناکه ولی خودش گفت که جواب آزمایش هاش نرمال بوده ولی باز هم چندان حال خوبی نداره و هنوز در بیمارستان بستری و حالش بده.از مهناز هم تقاضا دارم هرطور که خواست عمل کنه و اگر خواست این تاپیک رو لغو کنه.تنها هدفم دعاواسه دوستمون بود.مهناز جان باز هم شرمنده بینهایت.

minerva

عضو جدید
من یکی که به تمام معنا شرمنده ی بچه ها هستم....پس اصلا لازم نیست از من یکی ممنون باشید...
بیماری ایشون چیه؟خونیه؟می تونم بپرسم کدوم بیمارستان بستری شدند؟:cry::cry:
با غذا نخوردن و بی خوابی هیچی حل نمی شه...من واقعا نمی دونم دعا چقدر تاثیر داره....اما خواهشا مثبت فکر کنید تا مثبت اتفاق بیفته!:gol:

بالا