بد حجابی یا چشم چرانی؟؟؟؟

بد حجابی یا چشم چرانی؟؟؟؟

• مجموع رای دهندگان
    33
  • نظرسنجی بسته .

tatu_lover1366

عضو جدید
بله حرف شما درسته می توانند دین خود را داشته با شند اما باید عرف جامعه رعایت شود مثلا در اروپا هم دانشجویان را با حجاب به دانشگاه راه نمی دهند نه چون حجاب بد است چون عرف نیست وقانون نیست

کاملا با حرفتون موافقم
اما یک اگر تو قضیه هست
پس چرا وقتی در اروپا منع حجاب شد و از ورود افراد محجبه به دانشگاهها جلوگیری شد
در ایران تظاهرات برعلیه این کار اروپا راه افتاد
اگر کار اونها بد بود از نظر ما ، چرا عکسش از نظر ما بد نیست
منظورم اینه که چرا برای ما مانع حجاب شدن بده اما مانع بی حجابی شدن بد نیست؟
اگر جبر بنا به عرف جامعه بده پس در هر دو طرف معادله بد مینماید ، نه در یک طرف معادله
با حرف بنده موافق نیستید؟

shahidi721

اخراجی موقت
میدونم.بستا رو خوندم .فقط این جملتون به نظرم دور از انصاف بود
من نظر دین رو گفتم با سواد دینی کمی که دارم شما خودتون تحقیق بیشتری کنید متوجه میشید من از خودم حرفی نزدم وقصدم بحث منطقی بوده :gol:

shahidi721

اخراجی موقت
کاملا با حرفتون موافقم
اما یک اگر تو قضیه هست
پس چرا وقتی در اروپا منع حجاب شد و از ورود افراد محجبه به دانشگاهها جلوگیری شد
در ایران تظاهرات برعلیه این کار اروپا راه افتاد
اگر کار اونها بد بود از نظر ما ، چرا عکسش از نظر ما بد نیست
منظورم اینه که چرا برای ما مانع حجاب شدن بده اما مانع بی حجابی شدن بد نیست؟
اگر جبر بنا به عرف جامعه بده پس در هر دو طرف معادله بد مینماید ، نه در یک طرف معادله
با حرف بنده موافق نیستید؟
با تظاهرات که قانون وعرف عوض نمیشه اونا همه چیز مارو بزرگنمایی میکنند ماهم به اونا گیر میدیم من از قانون وعرف حمایت میکنم:gol:

tatu_lover1366

عضو جدید
با تظاهرات که قانون وعرف عوض نمیشه اونا همه چیز مارو بزرگنمایی میکنند ماهم به اونا گیر میدیم من از قانون وعرف حمایت میکنم:gol:
اگر هدف از تظاهرات در ایران همینی بود که شما میفرمایی ،منم با حرفتون موافقم و جای بحثی نمیمونه در این مورد
اما اگر هدف از برپایی این تظاهرات برای حمایت از قشر محجبه و احقای حق این اقلیت در اروپا بود ، قضیه متفاوته
فراموش نکنیم که این تظاهرات علاوه بر ایران در ترکیه ،مصر و انگلیس و حتی خود فرانسه هم برگزار شد و مختص ایران نبود که بگیم به اون کشورها هم گیر میدادند
حالا قضاوت با خودتون:thumbsup:

shahidi721

اخراجی موقت
اگر هدف از تظاهرات در ایران همینی بود که شما میفرمایی ،منم با حرفتون موافقم و جای بحثی نمیمونه در این مورد
اما اگر هدف از برپایی این تظاهرات برای حمایت از قشر محجبه و احقای حق این اقلیت در اروپا بود ، قضیه متفاوته
فراموش نکنیم که این تظاهرات علاوه بر ایران در ترکیه ،مصر و انگلیس و حتی خود فرانسه هم برگزار شد و مختص ایران نبود که بگیم به اون کشورها هم گیر میدادند
حالا قضاوت با خودتون:thumbsup:
منظور بنده گیر به مسلمانان بود:gol:

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
پوشش هر کس تو زندگی خصوصیش به خودش مربوطه !
اما وقتی وارد زندگی اجتماعی شد باید تابع قوانینی باشه که برای سلامت اجتماع وضع شده.
دخالت تو کار کسی که وسط کشتی نشسته و داره با کلنگ و تیشه قسمت خودش رو سوراخ می کنه کار زشتیه ! ( می بینید چه ساده لوحانه است؟!)

چطور ميشه كه دخالت تو پوشش به همه مربوطه دخالت تو چشم چروني نه!؟
كسي هم كه نميتونه جلوي چشماي...بگيره تو زندگي خودش چشم چروني كنه نه بيرون
واقعا ابلهانست واسه اينكه مردا تحريك نشن و يه وقت گناه نكنن ما بايد خودمونو بكنيم تو گوني
چه عدالتي.عدالت برده داري
چرا بايد يه نفر كه وسط تابستون آستين كوتاه پوشيده به خودش اجازه بده به من بگه آستينتو بكش پايين!؟؟!مگه من مال اونم!؟مگه من برده ي اونم...
در ضمن مملكتي كه قراره با بد حجابي(نه بي حجابي)از بين بره و مثل كشتي غرق بشه همون بهتر كه نابود بشه چون مسائل جدي تر هم هستن با اونا ميخواد چيكار كنه اين مملكت ضعيف!؟

minerva

عضو جدید
سلام.
بچه ها یه سر به این جا بزنید.می دونم نباید توی این قسمت این پست رو بگذارم.اما دیگه داره خیلی دیر می شه.
به هر کسی هم که میشناسید بگید این تاپیک رو بخونه.
یک انسان به کمک همه تون احتیاج داره:cry:
هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

minoomy

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یک واقعیته که هر چه جامعه بسته تر و عقب مونده تر باشه. و هر چی زن ها بیشتر خودشون رو تو چادر چاقچور بپیچند، کنجکاوی و هیزی مرد ها هم بیشتر می شه.

و کلا مردای حزب اللهی به مراتب وقیح تر و هیز تر از آدم های نرمال جامعه هستند.
نمونه اش همین آخوندا. ما تو دانشگاهمون دو سه مورد پیش اومد که آخونده یا استاد درس معارف مدام به دخترها سیگنال می دادن.
یه استاد اندیشه اسلامی هم داشتیم آخوند بود. نمی دونید تا دو سه تا از دخترها می رفتند پیشش برای نمره یا غیبت هاشون رو ماسمالی کنند چه عشقی می کرد.
اصلا یه نگاه بهش می کردی بیچاره قند تو دلش آب می شد. البته این که می گم خوب خوبش بود. :redface:
یه استاد دیگه هم داشتیم اخلاق اسلامی درس می داد و تمام مدت کلاس از مسائل بالای 18 سال صحبت می کرد. اصلا هم عین خیالش نبود که دختر و پسر کنار هم نشستند. نه اینکه فکر کنید در مورد مسائل تنظیم خانواده ایها.....

فقط در همین حد بهتون بگم که حرفایی می زد که پسر شیطون های کلاس هم که دو تا ردیف جلوی ما بودند، گوش هاشون از خجالت سرخ می شد:biggrin:

خلاصه آدم هایی که بیشتر از همه در مورد پوشش زن نظر می دند، معمولا ذهن شون هم فقط از لحاظ جنسی به زن معطوف هست. و خب طبیعیه که وقتی به زن نگاه ت کالایی و جنسیتی باشه، بیشتر هم چشم چرونی می کنی.;)

مرسي خيلي خوب بود حيف نميتونم tnx بدم
واقعا همينجوريه هر چي فكر يه نفر فاسد تر باشه تا ميگي زن بيشتر ياد فساد ميفته

tatu_lover1366

عضو جدید
انفاقاٌ اسلام به فردی که حقیقت را میداند ( یعین خواسته خدا ) وبه آن پشت میکند واز انجام ان سرباز می زند از چهارپایان بدتر میداند
مدرک :
قران می فرماید :
و در حقيقت بسيارى آدميان را براى دوزخ روانه کردیم [چرا كه] دلهايى دارند كه با آن [حقايق را] دريافت نمى‏كنند و چشمانى دارند كه با آنها نمى‏بينند و گوشهايى دارند كه با آنها نمى‏شنوند آنان همانند چهارپايان بلكه گمراه‏ترند [آرى] آنها همان غافل‏ماندگانند (۱۷۹)
.
.
.
.
يا گمان دارى كه بيشترشان مى‏شنوند يا مى‏انديشند آنان جز مانند ستوران نيستند بلكه گمراه‏ترند (۴۴)

شما اول جواب سوال من رو که ازتون پرسیدم بدید ، بعدا به ملت توهین کنید
جنابانی که این متن رو میخونند شاهد باشند که ایشون از جواب دادن طفره میره

یکم که میتونید فکر کنید قبل از اینکه بنویسید
بحث سر خوب بودن یا بد بودن حجاب نیس، بحث سر اجباری بودن حجابه
ایه ای که شما آوردین مخصوص مسلمان هاست نه یک بابای مسیحی
من نمیدونم چطوری توضیح بدم که متوجه منظورم شید و دوباره در مورد حجاب از قرآن آیه نیارید
امیدوارم حداقل این رو دیگه متوجه بشید چون دارم به فارسی مینویسم
من مشکلی با اصل حجاب ندارم با اجبار حجاب برای غیر مسلمان مشکل دارم

آخرین ویرایش:

venoos

عضو جدید
خب اینکه مشکلی نیس
مشکل از طرز و سطح تفکر انسانهاست که با هم فرق میکنه
از دیدگاه شما آنهایی که حجاب ندارند حیوان و فاقد شخصیت و از دیدگاه بنده و سایر دوستان تمامی افراد اعم از با حجاب و بی حجاب ، انسان بوده و دارای شخصیت انسانی می باشند
منم میگم که اسلام کسی رو به جرم نداشتن حجاب حیوان خطاب نکرده و مشکل از طرز فکر انسانهاست ، پس بیاید و اسلام رو این وسط خراب نکنیم

ممنوم از نظرتون.منم کاملا موافقم که پای اسلامو نباید وسط کشید.ما باید برداشتای درست از گفته های دین داشته باشیم نه اینکه فکرای شخصیو با دین توجیح کنیم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
محجوبه چه مي گويد وحجاب يعني چه؟
محجوبه ميگويد: حجاب يعني امنيت خويش درمقابل آزارونگاه هاي چشمان بوالهوسان دل مريض .
محجوبه ميگويد:حجاب يعني حفظ حريم من است كه ورود ممنوع است واين سرزمين صاحب دارد ومسئول.
محجوبه ميگويد: زيبائي من ارزش دارد وقيمت وبراحتي قابل دسترسي براي همگان نيست :
- وقتي طلا همچون آهن ومس در همه جا هست ، فراون است وارزان، ديگر طلا ارزش آنچناني نخواهد داشت........ وقتي هر شب شب قدر باشد ديگر آن قدر ش از بين خواهد رفت .
محجوبه ميگويد: من از زيبائي خويش بعنوان ! دام فريب نامحرم .. وتله براي جنس مخالف .. وفتنه براي اغيار .. بكار نمي گيرم هرگز
من از زيبائي خويش بعنوان ! وسيله جذب جنس مرد وبرانگيختن حسد جنس زن بكار نمي برم هرگز.
محجوبه ميگويد: زيبائي يعني :
نه اسير تنم باشم ونه در بند صورت خويش كه زيبائي : اول سيرت وبعد صورت خويش .
محجوبه ميگويد: من هستم كه وجود دارم وارزش ... نه هيكلم .. ونه سر وروي ام.. ونه قيافه ام ....هرگز.
محجوبه ميگويد: من با حجاب از (قيافه، هيكل، زر وزيوز، وعرضه اندام خويش) براي...{ اظهار وجود، جبران خلاءشخصيت وجذب نگاه ديگران} ما يه نمي گذارم.. هرگز.
محجوبه ميگويد: من در پي آنچه تاريخ مصرف دارد نخواهم رفت..وبه دنبال توجه وستايش ديگران نخواهم شتافت زيرا ميدانم:
.هدف حجاب زن محجوب شدن اوست نه درمیان مردم انگشت نما شدن اوست
حجاب زن:آن پوششي وآن ظاهري وآن قيافهء وآن ژستي وآن نشست وبرخاستي وآن صحبت كردني وآن نگاه كردني وآن رفت وآمدي وآن نماي بدنست... كه باعث جلب نظر مرد وتحريك اونگردد.
وحجاب يعني، فرياد رساي زني كه ميگويد: من فقط( انسان) ام درجامعه و {زن وانسان} ام درمنزل وسلام.
اینهایی که شما نوشتی تو کشور های کره و ژاپن اصلا معنی نمیده. جون اصلا نمیدونن چشم چرانی یعنی چی؟ اینو میدونستی؟
ولی تو افغانستان معنی میده.

*Essi*

اخراجی موقت
در مثل مناقشه نیست:
1- وقتی کالا برای عرضه نباشد , البته خریدارش پیدا نخواهد شد

وقتی تو به عنوان یک مسلمان ، زن را به کالا تشبیه میکنی که کنیز یک مرد باشه خوبه و صیغه بشه، یا غرب هم به یک کالا فقط واسه تجارت، چه انتظاری واسه اصلاح امور میتوان داشت.

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
در مثل مناقشه نیست:
1- وقتی کالا برای عرضه نباشد , البته خریدارش پیدا نخواهد شد
اما خدا درباره این موضوع چه میگوید :
خدا هم به زن وهم به مرد به هر دو میگوید چشم چرانی نکنید
ولی به زن چیزی دیگر اضافه میکند وآن اینکه :
ای زن
خودت را بپوشان وعرضه نکن .........
حتی اینقدر ظریف میگوید که:
ای زن صدایت رانازک نکن
ای زن پای زینت دارت را ( خلخال ) به زمین نکوب وصدای آن در نیاور
می خواهید آیات آن را در اینجا نقل کنم ..............
میشه دقیقا ایه ای که گفته طوری راه برید که خلخال هاتون صدا در نیاره بیاری

jonny depp

عضو جدید
کاربر ممتاز
لطفا مثل یک مشت ملبس تفکر نفرماید
تا زمانی که تقاضا برای چیزی نباشد کالایی بوجود نخواهد آمد
ساده میگم که قضیه جا بیفته
شما بفرمایید که اول کالا بوجود امد یا اول تقاضا[/QUOT
1 - چرا بعضی از زنان تمایل شدید به عرضه اندام وجلوه گری وعشوه گری دارند
2 - چرا در کیف 99 در صد خانم ها آئینه وجود دارد
3 - همزمان هم کالابود وهم تقاضا
4 - ولی اسلام میگوید عرضه چنین کالا وتقاضای آن فقط وفقط در چهار چوپ ازدواج باید باشد وبس
اسلام گفت ؟
به ما که نگفت به تو گفت به ما چه