بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

daneshju.m

عضو جدید
بستگی به هدفش داره شریف تهران شهرستان روزانه شبانه...به نظر من که امید قبولی است
دو ماه مونده حتما بخونه دو حالت داره:
قبول میشه و میره
نمیشه و سال بعد
ولی:
تو این 2 ماه به سال بعد فکر نکنه فکر کنه امسال آخر سال بعد باید بره سربازی اینوطری بازده کاریش هم کم نمیشه
اگر بهت گفت خب منم می دونم منتها می خوام انرژِی ام را برا سال بعد نگه دارم بهش بگو
مزخرف نگو این دوماه چقدر می خوای انرژی مصرف کنی؟ با فرض عدم قبولی آیا تا تابستان سال بعد استحراحت نکمی کنه
آیا این دو ماه بیهوده است

خیلی متشکرم.اگه بتونید راهنمایی کنید که تو این مدت چه درسایی و چه جوری بخونه ممنونم...
بهتره یه خلاصه کلی از هر درس بخونه ، بره سراغ تست سال های گذشته یا کلا شروع کنه به کامل خوندن ، نزدیک کنکور ، فقط چند سری تست بزنه ؟؟!!!

سپهررادمهر

عضو جدید
از تمام وجود از دوستهای عزیز که نظر دادید تشکرمیکنم .امیدوارم همیشه زندگی هاتون پر از شادی و نشاط و امید باشه
بازم از تک تک شماها تشکر میکنم. ارزوی قبولی تک تک شماها را دارم.
:gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

سپهررادمهر

عضو جدید
سلام دوستان .
تو این مدت برام مشکلات و رویداد های پیش بینی نشده ای پیش اومد که باعث شد طی یک حرکت انتحاری ، ارشد امسال رو ببوسم بزارم کنار
و با آنچه که تا حالا خوندم ، سر جلسه کنکور حاضر خواهم شد
در هر صورت برای تمامی دوستان آرزوی موفقیت و پیروزی دارم
خب ، حالا یکی از رقیباتون از میان برداشته شد

تذکر : این بخش آخر شوخی بود ها ااااااا
نمیدونم کل این پیام شوخی بود....؟!!اگه جدی میگی واقعا عجیبه و باعث ناراحتی
حیفه واسه شمایی که به نظر میاد تا الان خوب تلاش کرده اید بخواهید الان رها کنید واقعا حیفه لطفا همچنان به تلاشتون ادامه بدین فرصت ها تکرار نمیشن ها .....قدر فرصت و شرایط را بدون .

pm1

عضو جدید
همین الان از امتحان پارسه میام. به معنای واقعی کلمه "آشغاله" .نسبت به امتحان های قبلی بدتر شده ! به همه ی کسانی که میخوان سال دیگه کنکور بدن برادرانه توصیه میکنم دور حداقل پارسه رو خط بکشید ...حیف اون پول زبون بسته !!!

alimec

عضو جدید
خیلی متشکرم.اگه بتونید راهنمایی کنید که تو این مدت چه درسایی و چه جوری بخونه ممنونم...
بهتره یه خلاصه کلی از هر درس بخونه ، بره سراغ تست سال های گذشته یا کلا شروع کنه به کامل خوندن ، نزدیک کنکور ، فقط چند سری تست بزنه ؟؟!!!
خودتی؟
ببین رفیق گفتم که ...
الان حداقل میانگین درصد برای قبولی تو مکانیک چنده؟ 10؟20؟30؟ 40؟هر روشی که می تونه بخونه تا به این حداقل برسه آخه من نمی دونم منظورش از پراکنده خوندن چیه؟ تعریفش از کامل چیه؟ خوندن انتقال پوران کامل؟ یا انتقال اینکروپرا؟ ریاضی پارسه کامل؟ آقاسی کامل؟
نمی دونم الان چقدر می خواد وقت بذاره روزی 8 ساعت یا 16؟...
فقط یه چیزی در مورد حداقل میانگین قبولی طبق مشاوره ایی که تابستون گرفتم فک کنم از سایت نصیر بود:
دومی بهتر از اولی است درصد ها رو پخش کنه
10/50/30/30
30/30/30/30

sahand147

عضو جدید
همین الان از امتحان پارسه میام. به معنای واقعی کلمه "آشغاله" .نسبت به امتحان های قبلی بدتر شده ! به همه ی کسانی که میخوان سال دیگه کنکور بدن برادرانه توصیه میکنم دور حداقل پارسه رو خط بکشید ...حیف اون پول زبون بسته !!!

برای چی آشغاله؟:mad: سوالای زبانش که یه کم از کنکور ساده تر بود. سوالای ریاضیش هم که همیشه استاندارد و جالبه فقط 25% سوم یه مقدار ساده بود. طزاحی اجزا هم همه سوالاش در حدی بود که نه ساده و نه سخت فقط چند تا از سوالاش لازم بود که فزمولهای عجیب غزیب رو حفظ باشی! تنها چیزیش که این دفعه بر خلاف همیشه آشغال بود ساخت تولید بود:smile:

daneshju.m

عضو جدید
خودتی؟
ببین رفیق گفتم که ...
الان حداقل میانگین درصد برای قبولی تو مکانیک چنده؟ 10؟20؟30؟ 40؟هر روشی که می تونه بخونه تا به این حداقل برسه آخه من نمی دونم منظورش از پراکنده خوندن چیه؟ تعریفش از کامل چیه؟ خوندن انتقال پوران کامل؟ یا انتقال اینکروپرا؟ ریاضی پارسه کامل؟ آقاسی کامل؟
نمی دونم الان چقدر می خواد وقت بذاره روزی 8 ساعت یا 16؟...
فقط یه چیزی در مورد حداقل میانگین قبولی طبق مشاوره ایی که تابستون گرفتم فک کنم از سایت نصیر بود:
دومی بهتر از اولی است درصد ها رو پخش کنه
10/50/30/30
30/30/30/30
متشکرم دوست عزیز .
منم زیاد درجریان چی خوندن و چه جوری خوندنش نیستم ، این سوالایی بود که از من پرسید ، منم از شما پرسیدم ...

pm1

عضو جدید
برای چی آشغاله؟:mad: سوالای زبانش که یه کم از کنکور ساده تر بود. سوالای ریاضیش هم که همیشه استاندارد و جالبه فقط 25% سوم یه مقدار ساده بود. طزاحی اجزا هم همه سوالاش در حدی بود که نه ساده و نه سخت فقط چند تا از سوالاش لازم بود که فزمولهای عجیب غزیب رو حفظ باشی! تنها چیزیش که این دفعه بر خلاف همیشه آشغال بود ساخت تولید بود:smile:

خوب دوست من اول سلام. معلومه که شیشمین پستت تو این سایته ! جالبه اونم واسه طرفداری از پارسه ! خوب مسلما هر امتحانی یه رتبه 1 داره، یه رتبه 100 ،یکی 200 میشه ، همه میگن به به چه امتحانییی بود ما که خوب دادیم پس خوب بود! منم مثل شما امتحان رو بد ندادم ، ولی سوال کنکور رو مقایسه کن با این سوال ها !! این که صرفا تو بتونی سوال ها رو تا حدی بزنی که دلیل استاندارد بودن نیست... اینو من نمیگم ،خیلی ها میگن .پس سعی نکن از این موسسه دل پیت ، که از کنکور نون میخوره طرفداری کنی...

am2mk

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
من هم ديروز رفتم واكسن سربازي زدم تا دو روز داشت درد مي كرد و وارد فاز بعدي درس شدم براي همه دو ستان ارزوي موفقيت دارم

fluid2008

عضو جدید
کاربر ممتاز
این متن رو از تالار موفقیت اینجا کپی کردم.من که بی نهایت از دیدن این فیلم لذت بردم.شما اگر فرصت دیدنش رو ندارید حتما این متن رو مطالعه کنید.
این مطلب شما منو دوباره یاد فیلم جنگجوی درون (Peaceful warrior) انداخت.نمیدونم دیدید یا نه. اما کل فیلم تلاش های یک نفر برای تمرکز بر روی هدفش بود.
(داستان واقعی ژیمناستیک کار جوانی که پس از وقوع حادثه ای پای راستش خرد شد و تلاش های مجدد او برای رسیدن دوباره به اوج!!!)

البته هدف رو خیلی والاتر از همه چیزا تعریف کرده بود
هدف والاتر رو خدمت به مردم تعریف کرده بود!!!!

اما برای رسیدن به چیزهایی که دوستشون دارید فقط کافیه تمرکز کنید
حقیقتا همینجوری که دوستمون گفتند رسیدن به این تمرکز کار یک دقیقه یا دو دقیقه نیست!!!

باید تمرین کرد شاید به طول یک عمر

در اون فیلم چند نکته حایز اهمین بود که بی لطف نیست اینجا ذکر بشه

نکته اول اینه که آشغال های ذهنتون رو بریزید بیرون
دور و بر شما هر لحظه پر از اتفاق هایی هست که در حال حادث شدن هستند اما شما از اکثر اونا غافلید!!! و این به خاطر از دست دادن حساسیت مغز و ذهن شماست چرا که ذهنتون رو پر از افکار نامربوط کردید!!
دغدغه های بی خودی! فکر درباره اینکه دیگران در مورد شما چه فکر میکنند!!! و دیگر حرفهایی که بعضی هاشون هم صلاح نیست گفته شه!!!
خیلی چیزا هس که فقط باید خودتون فکر کنید
اما اگر برای شروع نیاز به یک موتور محرک دارید این فیلم رو نگاه کنید شاید جواب خیلی از سوال های شما توی همین فیلم باشه!!!!

قسمتهایی از این فیلم بی نظیر:
----------------------------------------------
توی فیلم برای اینکه درک درستی از این تمرکز بده
نقش اول فیلم(پسره) رو توسط اون شخصی که در اصل ساخته ذهن خود طرف هست(پیرمرده)، به داخل آب رودخونه میندازه
http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=25012&stc=1&d=1285671412
بعد میگه دیوونه شدی!! چرا اینکارو کردی
پیرمرده بهش میگه که میخواستم ذهنتو خالی کنم!!!!
پسره میگه تو داشتی منو تو رودخونه مینداختی
بر میگرده بهش میگه نه. موقعی که داشتی توی رودخونه می افتادی به چی فکر میکردی
نمیدونم!
...
به مدرسه؟
نه!
به خرید از مغازه؟
نه!
به چیزی که براش عجله داشتی؟
نه!.....

پیرمرد: به حال فکر میکردی.صد در صد وقف تجربه ای بودی که داشتی.حتی یک کلمه هم براش داشتی.آآآآآآآآآآآآ(فریاد اول شخص به هنگام پرت شدن توی آب)!

بعد پسره بهش میگه تو عقلت رو از دست دادی، میدونستی!
که درجواب میشنوه
همین خودش یک عمر تمرین برده!توهم باید عقلتو از دست بدی!

باز پیرمرده میگه تو حواست نیست
دوباره مغزت داره پر میشه
داری تمام چیزهایی که اتفاق می افته رو از دست میدی!
که طرف بهش میگه چیزی اتفاق نمی افته
http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=25011&stc=1&d=1285671220
بعد اونجاست که طرف دستش رو شونه های پسره میذاره و ناگهان تمام اتفاقاتی که در یک لحظه می افته رو بهش نشون میده!!!
----------------------------------------------
قسمتی دیگر در اوایل آشنایی با پیرمرد....
بدست آوردن عقل و خرد برای واکنش صحیح
در مکان مناسب و زمان مناسب
آشغالا رو ببر بیرون!!!
آشغالا این بالاست (اشاره به سر)
بریزشون بیرون
این اولین مرحله تعلیم توست!
--------------------------------------------
برای شروع::
اولین درک یک جنگجو
چیه؟
ندونستن!
...
پسره:چیکار میکنی اگه کاری رو که به خاطرش بدنیا اومدی انجام ندی؟
پیرمرده: هر چیزی مقصودی داره حتی این، پیدا کردنش هم دست خودت هست
------------------------------------------
در قسمتی از فیلم در گام های بعدی موفقیت
شخص رو به فکر وامیداره
میگه دیگه به حرفات گوش نمیدم تا اینکه حرفی برای گفتن داشته باشی
و اونو ترک میکنه تا با خودش فکر کنه
تو خلوت خودش به خودش فکر کنه تا حرف جدیدی از درون خودش پیدا کنه!!
-----------------------------------
که بعد از چند روز پسره میاد و بهش میگه
امکان نداره اتفاقی نیفته
هیچ لحظه ای عادی نیست
که بعد پیرمرده میگه به خونه خوش اومدی!!!
--------------------------------------
برای از بین بردن حس برتری و غرور پیرمرده هم بهش یاد میده که تو از کسی بهتر نیستی همونطور که از کسی بدتر هم نمیشی
مشکل اعتیاده!!
تمام کاری که باید بکنی اینه که در رابطه با انتخاب هات با دقت و هوشیاری عمل کنی و در قبال کارات مسئول باشی
-------------------------------------
این قسمت پیرمرد با توجه به آسیب های جسمانی پسر بهش میگه تمریناتت ژیمناستیکتو ادامه بده!...

پیرمرد: یک جنگجو چیزی که عاشقش هست رو ول نمیکنه
عشق رو تو کاری که میکنه پیدا میکنه

که شخص اول شرایطش رو برای پیرمرد توضیح میده!(داشتن یک پلاتین توی پا!)

پیرمرد: جنگجو بودن به معنای کامل بودن نیست! یا پیروزی! یا آسیب ناپذیری!
یعنی کاملا آسیب پذیر بودن
تنها شجاعت حقیقی همین هست!

پسره بر میگرده میگه با وضعیت موجود چیکار میتونم کرد هنوز تازه تصادف کرده!!!

پیرمرد میگه
تصادف آموزش تویه
زندگی انتخاب است

تو میتونی انتخاب کنی که یک قربانی باشی یا هر چیزه دیگه ای که دوست داشته باشی!!

پسره میگه اتفاقی که برام افتاده رو انکار کنم

مرده میگه،
جنگجو عمل میکنه
احمق واکنش نشون میده!!!

(یکی از بهترین سوال های زیبا توی این فیلم همینه!!!!!)
پسره : اگر نتونم انجامش بدم چی؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پیرمرد : اون آیندست بندازش دور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(این قسمت منو به یاد بهترین لحظه فیلم کنگفو پاندا انداخت!!!!!

Yesterday is history
Tomorrow is a mystery
Today is a gift
That is why it is called the present

پسر میگه چجوری شروع کنم
میگه شروع و پایانی وجود نداره فقط در حال انجام باش!!!!(Only doing)
----------------------------------------
در قسمت دیگه وقتی پسره میبینه مربیش تقاضای شرکت اونو در مسابقات انتخابی المپیک رد میکنه!!! خیلی ناراحت میاد جای پیر مرد و بهش میگه که فکر میکردم خیلی قوی هستم اما نتونستم
پیر مرد میگه تو برای طلای المپیک تلاش میکنی، پسره میگه خب معلومه المپیک یعنی همون طلا، چیزه دیگه ای نیست
پیرمرد میگه خوشبخت بود این نیست و با پسره بحثشون بالا میگیره
پسره درنهایت میگه من اگر به چیزی که میخوام برسم، رسیدم خوشبختم.

خلاصه این قسمت فیلم هم یک تیکه بسیار زیبا داره

پیر مرد میگه فردا میخوام ببرمت جایی رو نشونت بدم تو کوهستان که خیلی وقت بود میخواستم ببرمت!!!
فردا بعد از 3 ساعت پیاده روی و کوهنوری میرسند بالای قله
که مسطح بود
پسره میگه خب چیو میخواستی نشون بدی؟؟
پیر مرد میگه اوناهاش زیر پاته!!
پسره میگه امیدوارم که اون گل نباشه!!!
پیرمرده میگه نه تیکه سنگ کنار پاتو میگم.بعد میگه مطمئن نبودم همینم پیدا کنم و نیستم(کنایه از مدال طلایی که معلوم نیست بدست میاد یا نه!!!!)
پسره میپرسه سنگ خاصیه؟؟؟؟
میگه نه
میگه منو مسخره کردی سه ساعت راه رو آوردی اینو نشون بدی
پیرمرده میگه خودت کلی ذوق داشتی که ببینی اینم اون چیزی که میخواستی .ببخشید که دیگه خوشحال نیستی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(کنای� � به حرف پسره که گفته بود من چیزی رو که میخوام بدست بیارم خوشبختم!!!)
بعد پیرمرد میذاره میره که پسرک بعد از چند ثانیه مکث میگه

سفر
سفر هست که برامون خوشبختی میاره نه مقصد!!!!!
---------------------------------------------------
دیگه باقی این فیلم پر از درس و پند آموز و حقیقت نگر و درون گرا رو تعریف نمیکنم:d
اما اینا تجربه هایی از دیدن مراتب زیاد این فیلم بود که تونستم توی زندگی خودم اعمال کنم و نتیجه های خوبی بگیرم;)
این کتاب تحت عنوان جنگجوی درون توسط شخص حقیقی به نام دن میلمن منتشر شده است
این داستان زندگی حقیقی خود نویسنده است که در سال 2006 به فیلم مبدل گشته
---------------------------------------------------
در نهایت وقتی در عرصه مسابقات حضور پیدا میکنه تمام حرفهای پیرمرد یکجا درون خودش مرور میشه و متوجه میشه که هدف از زدن اون حرفها چی بود

و موقع ای هم که روی حلقه ها برای اجرای حرکات میره یاد سه سوال پیر مرد میفته

کجایی دن؟
اینجا
ساعت چنده؟
الان
تو چی هستی؟
این لحظه....

rika2

عضو جدید
خوب دوست من اول سلام. معلومه که شیشمین پستت تو این سایته ! جالبه اونم واسه طرفداری از پارسه ! خوب مسلما هر امتحانی یه رتبه 1 داره، یه رتبه 100 ،یکی 200 میشه ، همه میگن به به چه امتحانییی بود ما که خوب دادیم پس خوب بود! منم مثل شما امتحان رو بد ندادم ، ولی سوال کنکور رو مقایسه کن با این سوال ها !! این که صرفا تو بتونی سوال ها رو تا حدی بزنی که دلیل استاندارد بودن نیست... اینو من نمیگم ،خیلی ها میگن .پس سعی نکن از این موسسه دل پیت ، که از کنکور نون میخوره طرفداری کنی...

شديدا باهاتون موافقم....

راستي اگه كسي ميخواد 3 آزمون آخر پارسه رو ثبت نام كنه،قبلش يه آمار بهم بده، من نميخوام شركت كنم ، ميتونم يكي ديگه رو جاي خودم بفرستم!!!

• Like
واکنش ها: pm1

sh_mohamadzade

عضو جدید
سلام دوستان
واقعا نمیدونم چیکار کنم، دلم میخاد فقط گریه کنم
پارسال بخاطر اتفاقایی که واسم افتاد نتونستم خوب بخونم.با وجود این رتبم بد نشد.فکر میکردم قبولم که 5شهریور...
بدجور داغون بودم.تا به شرایط عادت کنم شد مهر
از مهر شروع کردم روزی 11ساعت خوندم.خیلی خوب میخوندم.استاتیک از مریام و...
تو آزمون پارسه هم نتیجه گرفتمو رتبه تک رقمی...
تا اواسط 25% دوم
یه مشکلی واسم پیش اومد که تا امروز لای کتابم باز نکردم
مشکلی که خونوادم نمیدونن
الان همه منتظرن تا قبول شمو بیان مهمونی و...
بیچاره بابام هر روز یه وعده میده واسم
قبول شی فلان چیزو میخرمو فلان چیزو میخرم...
نمیدونه گرفتار شدم و امسالم خبری از قبولی نیست
شرمنده زیاد نوشتم. بدجور دلم گرفته...
امیدوارم همتون موفق باشین

sh_mohamadzade

عضو جدید
سلام دوستان
پارسال بخاطر اتفاقایی که واسم افتاد نتونستم خوب بخونم.با وجود این رتبم بد نشد.فکر میکردم قبولم که 5شهریور...
تا اواسط 25% دوم
مشکلی که خونوادم نمیدونن

sahand147

عضو جدید

اره هم ششمین پستمه هم ششمین باریه که دارم کتابارو دوره میکنم. سوالای کنکور رو هم حفظم . از پارسه هم طرفداری نمیکنم ولی می بینم این دیگه انصاف نیست که هر کی از راه میرسه از پارسه بد میگه . اصلا همه امتحاناش و بقیه کتاباش به جهنم...! کل چهارصد تومن شهریه اون به چهار تا کتاب ریاضی معتقدی می ارزه. :razz:
در ضمن اینو هم میدونم که نفر 1 پارسه سال پیش تو کنکور 120 اورده.
منم همه سوالای این کنکور پارسه رو نقد کردم و گفتم .شمام که تر و خشک رو با هم میسوزونی و میگه آشغاله بگو دقیقا چرا ؟ کدوم سوالا سخت بوده یا اسون ؟ یا کدومش غیر استانداراد؟

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
تا اواسط 25% دوم
مشکلی که خونوادم نمیدونن
خیلیا مشکلاتی دارن که خانواده خبر ندارن .. یکیشم من .. اما به هر حال هنوزم یکم وقت مونده ... سعی کن نهایت استفاده رو ببری ... شاید امسال نوبت شما باشه ... چون پارسال هم خوندی و امسال هم که خیلی خوب پیش رفته بودی پس وقت کمتری نیاز داری .. بجنب تا دیر نشده .. موفق باشی ...

پیمان کبیری

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
1سؤال از بزرگواران داشتم
ممنون میشم اگه همه عزیزان نظر بدن که به 1 جمع بندی برسم
قبولی گرایش تبدیل انرژی دانشگاه آزاد کدام شهر راحتتر است؟ تراز کدام شهر دانشگاه آزاد در گرایش تبدیل انرژی از مابقی پایین تر است؟
پیشاپیش ممنونم از همه دوستان که نظر دادن

?Why

عضو جدید
منو دوستام از امروز شروع کردیم از اول .:cool:
بار دوم نیستا ، بارe اولe .:D
اینم اولویت بندیمونe :

دیگه هرچی رسیدیم ، رسیدیم ؛ نرسیدیم هم نرسیدیم .فدای سرمون .
قبول شدیم ، شدیم ؛ نشدیم به ... :biggrin: (جهندم).
قبول نشیم هم البته بهترe چون مجبور نیستیم با یه سری آدمe نافرم (اساتیدe گرامی) سرو کله بزنیم .
کلاً اینکه سخت نگیرید و آروم آروم درستونو بوخونید .

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو این دو ماه میرسی همه اینا رو بخونید؟؟ فقط بگم از ساخت و تولید .. جوشکاری رو نخون .. چون نمیاد ....

• Like
واکنش ها: ?Why

alimec

عضو جدید
در مورد اونایی که دیگه نمی خوان ادامه بدن یه فکری به ذهنم ...:
اگه رشته دوم انتخاب کردین هوافضا یا مخصوصا ابزار دقیق روی اینا سرمایه گذاری کنید البته من قبلا اشاره کردم که ادامه دهید همین مکانیک را این امپراطور رشته های مهندسی را:surprised: چه امپراطور ظالمی:cry: به هر حال این یه پیشنهادی بود برا افرادی که کلا امسال قید مکانیک رو زدن

پیمان کبیری

عضو جدید
سلام به همه دوستان.
1سؤال از بزرگواران داشتم
ممنون میشم اگه همه عزیزان نظر بدن که به 1 جمع بندی برسم
قبولی گرایش تبدیل انرژی دانشگاه آزاد کدام شهر راحتتر است؟ تراز کدام شهر دانشگاه آزاد در گرایش تبدیل انرژی از مابقی پایین تر است؟
پیشاپیش ممنونم از همه دوستان که نظر دادن

دوستان لطفا راهنمایی کنید،خیلی مهم برام

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان لطفا راهنمایی کنید،خیلی مهم برام
سلام دوست عزیز .. یه تاپیک هست واسه ارشد آزاد پارسال بود .... تمام مطالبش واسه همین تراز و درصدهای قبولی آزاد هست ... تو 30-40 صفحه آخرش که بچه ها نتایجشون رو گفتن بگرد و ببین .... موفق باشی ...
اگه از ساخت و تولید میخواستی میتونستم بیشتر راهنماییت کنم ...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/143930-کنکور-ارشد-مكانيك-آزاد

آخرین ویرایش:

mahboube84

عضو جدید
بچه ها من واسه اطلس مکانیک موندم چی بخرم منظورم ازمونایه مثلا 10 سال کنکوره که تو 1کتاب اوردن!
و اینکه این بسته هایه 90درصد پارسه یا بستهد ی تسلط سنجش کسی میدونه چی هستن خوبن یه نه؟
مرسی

mahboube84

عضو جدید
بچه ها واسه اطلس مکانیک چه انتشاراتی بهتره؟
من ازمونه 25درصد 4هارمه پارسه رو نرفتم کسی میتونه یوالاشو برام بذاره؟مرسی

alimec

عضو جدید
بچه ها واسه اطلس مکانیک چه انتشاراتی بهتره؟
من ازمونه 25درصد 4هارمه پارسه رو نرفتم کسی میتونه یوالاشو برام بذاره؟مرسی

خب برید از نمایندگی پارسه بگیرید می دن به شما /تا قبل از آزمون بعدی برید/من اوا و دوم رو اصلا ثبت نام نکرده بود منتها وقتی برای ثبت نام 6... اول و دوم رو هم بهم داد

ostureh

اخراجی موقت
سلام و خسته نباشید به همه ی دوستان با همت،اگه کسی اطلاعی از میانگین کل داوطلبان در باکس های مختلف آماری داره،ما رو هم در جریان بذاره

بالا