بحث و گفتگو- صنایع غذایی (برنامه ریزی،ادامه تحصیل،... )

بچه ها سلام...منم از فردا می خوام شروع کنم،من به انقلاب خیلی نزدیکم،فردا میرم یکی از منابع رو میگیرم و شروع میکنم به یاری خدا...:heart:

فقط من یه مشکل دارم:(،،،نمی دونم که باید چی بخونم؟باید کتاب ها رو بخونم؟!باید جزوه های پارسه رو بخونم؟باید چه کنم؟از کدوم درس شروع کنم؟چه کتابی رو فردا بخرم؟تعطیله تعطیلم:(کسی نمیتونه کمکم کنه؟:(لطفا؟:(:redface:

خواهشا...:gol:

sanam7.mlk

عضو جدید
نمرات ارشد

نمرات ارشد

میشه خواهش کنم رتبه های ارشد امسالتونو بزارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟اگه شرکت کردیدتورشته صنایع غذایی:cry:

tara58

عضو جدید
سلام دوست عزیز
زبان 89/8
ریاضی 67/26
شیمی مواد 33/41
میکروب 44
تکنولوژی 78/37
اصول طراحی 67/58
رتبه 267
به نظر شما شبانه قبول می شم ؟:que:

ALI-ZA

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اول رياضي را بخون البته توي تابستون(اگر حوصله داري زبان را در حد 20 درصد بخون مثلا گرامر) بعدش برو سراغ ميکروبيولوژي و بعدش هم تکنولوژيها.درمورد اصول مهندسي هم اگه اصول 2 و طراحي کارخانجات را بخوني و تئوري اصول 1 هم بخوني اصلا نياز به حل مسئله نيست (البته حدود2 تا3 سوال شايد از مسائل باشه که ارزش وقت گذاشتن نداره).در مورد شيمي نظري ندارم.فقط حتـــــــــــــــــــــــــــــمــــــــــــــــــــــــــا يادت باشه اگه تکنولوژيها را کمتر از 70 درصد بزني باختي.
درضمن اگه زبان را 15% و رياضي را 40% و ميکروب 75% و شيمي 60% و تکنولوژي 70% و مهندسي را هم 70 بزني رتبت تک رقميه. البته 70 درصد مهندسي و تکنولوژي هيچ کاري نداره ولي اوناشو نميدونم.......موفق باشيد

zari_marmoolak

عضو جدید
میگما تو که اینقد درصدات خوب بوده کاشکی شیمی موادو میکروبو بیشتر میخوندی که رتبت بهتر میشد اخه حیف بوده بخدا ایشالا که قبول میشی

آخرین ویرایش:

mo0nlight-66

عضو جدید
این دوست عزيز خیلی خوب گفتن من ریاضی رو نخوندم گفتم باشه آخر سر.......که نرسیدم

بهار20

عضو جدید
سلام
من ليلا هستم.دانشجوي سال اخر فيزيوتراپي!
من قصد دارم در كنكور ارشد علوم وصنايع غذايي شركت كنم البته سال بعد.منابع و تقريبا تهيه كردم
مي خواستم براي شروع از امسال با توجه به اينكه زمينه اي ندارم راهنماييم كنيد
كه از چه درسهايي شروع كنم
مرسي:redface:

سلام برام جالبه که این تصمیم رو گرفتین ! رشته های بهتری هم از بهداشت و درمان هست که برا ارشد میتونید بخونید حتی شاید تغذیه بهتر از صنایه غذایی به درد شما دانشجوهای علوم پزشکی بخوره. هم کار سختیه هم ارزش نداره البته من از دلیل های شما بی خبرم.به هرحال یشتر فکر کنید!موفق باشید.

zari_marmoolak

عضو جدید
سلام یه سوال میگم واسه میکروب که میگن یه بخشایی از میکروبیولوژی فریزیر مهمتره اون بخشا کدومن؟یا اینکه باید همشو خوند؟,واسه ارشد میگم

آخرین ویرایش:

بهار20

عضو جدید
سلام یه سوال میگم واسه میکروب که میگن یه بخشایی از میکروبیولوژی فریزیر مهمتره اون بخشا کدومن؟یا اینکه باید همشو خوند؟,واسه ارشد میگم

سلام
بیشتر مبحث فسادها و مشخصات باکتری ها ، جزوه پارسه هم خوبه و شاید کفایت کنه

zari_marmoolak

عضو جدید
مرسی من سنجش تکمیلی دارم پشیمون شدم چرا بجاش پارسه رو نخریدم:razz:نمیدونم جایگزین پازسه میشه یا نه

samanta_n185

عضو جدید
بچه ها منم يه كمكي ميخوام
من رشته خودم مهندسي شيمي-صنايع غذايي بوده ارشد ميخوام مهندسي كشاورزي- صنايع غذايي بخونم نميدونم جزوه كدوم موسسه بهتره
چه جوري شروع كنم؟

بهار20

عضو جدید
بچه ها منم يه كمكي ميخوام
من رشته خودم مهندسي شيمي-صنايع غذايي بوده ارشد ميخوام مهندسي كشاورزي- صنايع غذايي بخونم نميدونم جزوه كدوم موسسه بهتره
چه جوري شروع كنم؟
آره از پارسه شروع کنید ... خالا چرا کشاورزی -صنایع غذایی ؟ ! ارشد خودتون چی؟

کینین

عضو جدید
منابع آزمون کارسناشی ناپیوسته

منابع آزمون کارسناشی ناپیوسته

سلام دوست عزیز میشه منایع صنایع غذایی را برای من ارسال کنید :w10:

baharyy

عضو جدید
لطفا نظر دهید!!!!!!!!

لطفا نظر دهید!!!!!!!!

سلام دوستان لفا تمام افرادی که اطلاعات درست دارن کمکموووووووووووووون کنن...................سوال اینه که برا ارشد اگر بخوایم تغذیه بخووووووووووووووونیم منابعشششششششششش چیه؟؟؟ 2.چند نفر از صنایع غذایی میگیره دولتی؟؟؟؟ 3.آزاد هم ارشد تغذیه داره؟؟؟ 4. تغذیه بهتره یه همین صنایع غذایی؟؟؟5.چه موسسه ای برا ارشد خوبههههههههههههه؟؟؟ 6. من ترم 2 رو تموم کردم از کی شروع به خوندن برا ارشد کنمممممم؟؟؟ ممنوووووووووووووووون از همه کسایی که کمکم خواهند کرد این سوالارو خیلیا دارن.................................

malo00os

عضو جدید
منم همین سوال ها رو واسه مقطع دکترا دارم تاپیک خوبی زدی یه کسی پیدا شه جوابمونو بده خوب میشه...تو از ترم 2 خیلی زوده واسه ارشد خوندن مگه اینکه بخوای رشتتو تغییر بدی!

zari_marmoolak

عضو جدید
سلام دوستان لفا تمام افرادی که اطلاعات درست دارن کمکموووووووووووووون کنن...................سوال اینه که برا ارشد اگر بخوایم تغذیه بخووووووووووووووونیم منابعشششششششششش چیه؟؟؟ 2.چند نفر از صنایع غذایی میگیره دولتی؟؟؟؟ 3.آزاد هم ارشد تغذیه داره؟؟؟ 4. تغذیه بهتره یه همین صنایع غذایی؟؟؟5.چه موسسه ای برا ارشد خوبههههههههههههه؟؟؟ 6. من ترم 2 رو تموم کردم از کی شروع به خوندن برا ارشد کنمممممم؟؟؟ ممنوووووووووووووووون از همه کسایی که کمکم خواهند کرد این سوالارو خیلیا دارن.................................

سلام خواهر من ارشد تغذیه میخونه منابعش فیزیولوژی و بیوشیمی و تغذیه اساسی و کاربردی (که خودش شامل چندین کتابه مثل تکنولوژی های خودمون)و زبان هستش .بچه های صنایع غذایی هم میتونن شرکت کنن ولی نسبت به رشته صنایع غذایی ظرفیتش کمتره صنایع غذایی حدود 200 نفر ولی تغذیه زیر صد نفر قبولی داره(60نفر).دانشگاه ازاد نداره ولی بین الملل داره.موسسه رو نمیدونم چون خواهرم اینترنتی امتحان میداد.واسه ارشدم هرچه زودتر شروع کنی بهتره چون کمتر بهت فشار میاد بین اینکه تغذیه بهتره یا صنایع غذایی بستگی به علاقه خودت داره من خودم صنایع غذایی رو ترجیح میدم واسه تغذیه میشه مطب گذاشت ولی صنایع غذایی بیشتر تو کار کارخونس

آخرین ویرایش:

negin91

عضو جدید

سلام منابع رشته تغدیه واسه ارشد:
بیوشیمی لنینجر
فیزیولوژی گایتون
اصول تغذیه کراوس ( به زبان انگلیسی رفرنس اصلیه )
زبان 504 و تافل

منابع رشته صنایع غذایی واسه ارشد:
زبان عمومي و تخصصي،
2- رياضيات،
3-شيمي مواد غذايي،
4- ميكروبيولوژي مواد غذايي،
5- تكنولوژي مواد غذايي (تكنولوژي لبنيات، قند، روغن، غلات،كنسرو، اصول نگهداري)
6- اصول طراحي كارخانجات
7-اصول مهندسي صنايع غذايي.

دانشگاه آزاد رشته تغذیه نداره

هنوز زوده موسسه ای ثبت نام کنی بذارش واسه ترم آخر ثبت نام کن
الان فقط نکته نویسی کن و مرتب شده جمع آوریشون کن ترم آخر خیلی به دردت میخوره مخصوصا چند روز مونده به کنکورت!

اینکه بخوای بری تغدیه میتونی مطب بزنی میتونی تو بیمارستان کار کنی و میتونی در کارخانجات هم کار کنی
باید ببینی از درسای تغذیه خوشت میاد یا نه بستگی به علاقه خودت داره
به نظر من بیا صنایع غذایی کنکور بده اگه قبول نشدی سال بعدش تغدیه بده

اگر صنایع غدایی زیر شاخه کشاورزی باشی میتونی عضو نظام مهندسی کشاورزی هم بشی

negin91

عضو جدید
سلام دوستان
خیلی خوشحالم این همه هم رشته یه جا میبینم!

کیا قصد دارن از این هفته!شروع کنن واسه ارشد بخونن؟
بیایین با هم بخونیییییییم

goldman

عضو جدید
سلام دوستان
خیلی خوشحالم این همه هم رشته یه جا میبینم!

کیا قصد دارن از این هفته!شروع کنن واسه ارشد بخونن؟
بیایین با هم بخونیییییییم

سلام
من میخوام از شنبه شروع کنم..فقط نحوه ی برنامه ریزیشو نمیدونم؟
واینکه فقط جزوات اساتید دانشگاههای بزرگ که تو نت هم میفروشن رو خوندن با جزوات پارسه کافیه؟؟
روزی چند ساعت تو تابستون مناسبه البته باید ماه رمضونم که میاد رو در نظر گرفت؟؟
و تاریخ تقریبی ازمون ارشد سراسری چه ماه و روزیه تقریبی؟
:eek:

negin91

عضو جدید
سلام
من میخوام از شنبه شروع کنم..فقط نحوه ی برنامه ریزیشو نمیدونم؟
واینکه فقط جزوات اساتید دانشگاههای بزرگ که تو نت هم میفروشن رو خوندن با جزوات پارسه کافیه؟؟
روزی چند ساعت تو تابستون مناسبه البته باید ماه رمضونم که میاد رو در نظر گرفت؟؟
و تاریخ تقریبی ازمون ارشد سراسری چه ماه و روزیه تقریبی؟
:eek:

سلام
به نظرت بریم یه دور سوالات کنکور سالهای گذشته رو بخونیم؟
از مرداد شروع کنیم؟

negin91

عضو جدید
تابستون از رو کتاب بخونیم
مهر به بعد از رو جزوه و پارسه چه طوره؟

بالا