بحث و گفتگو- صنایع غذایی (برنامه ریزی،ادامه تحصیل،... )

بهار20

عضو جدید
رتبه 1 و 3 و28و 58و 64 از دانشگاه ما بودند فردوسي
درصدهاي رتبه يك:
ميكروب 92
رياضي 35
زبان سفيد
شيمي 50
مهندسي 60
تكنولو‍ي 60
من خودم درصدهام نصف اون چيزي بود كه فكرشو ميكردم دارم ديونه ميشم
به نظرتون برم ازاد يا دوباره بخونم؟ اراده دارم ولي خيلي حرص خواهم خورد.واقعا حيف شد:(
واقعا شرمنده بچه ها اين درصدايي كه بالا گذاشتم مال رتبه 3 بود حواسم ژرت شد شرمنده

nujan87

عضو جدید
به نظر شما بعد از تهران فردوسي مشهد رو بزنم يا صنعتي اصفهان رو . صنعتي نزديك تره اما همه مي گن از نظر علمي صنايع غذايي فردوسي خيلي بالاست و خوبه چي كار كنم ارزشش رو داره يعني فردوسي مشهد واقعا بزنم ؟؟؟

delaram30

عضو جدید
کنکور ارشد

کنکور ارشد

سلام من سال 1382ازرشته مهندسی صنایع غذایی دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدم و تقریبا تا الان هیچ مطالعه ای نداشتم امسال قصد شرکت در آزمون ارشد را دارم و میخواستم بهترین منابع را برای مطالعه در این مدت بدونم. بنظرتون من با روزی چند ساعت مطالعه برای امسال شانس قبولی دارم؟

a3emoon

عضو جدید
سلام
کسی راجع به دانشگاه بین المللی شیراز واحد قشم اطلاعی داره؟
الان ثبت نامش هست و بعد یه آزمون می گیرن .به نظر شما ارزششو داره ؟

foodtechnology

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی راجع به دانشگاه بین المللی شیراز واحد قشم اطلاعی داره؟
الان ثبت نامش هست و بعد یه آزمون می گیرن .به نظر شما ارزششو داره ؟
فکر کنم خیلی گرون تموم بشه. همون سراسری یا آزاد بتونین قبول بشین به صرفه تره.

ehsan1212

عضو جدید
بچه ها به نظر شما حداكثر تا چه رتبه اي تهران يا تربيت مدرس مي شه قبول شد. مرسي بابت
ممنون كه جواب داديد بچه ها. اما ته دلم من گرايش شيمي و ميكروبيولوژي رو بيشتردوست دارم ولي همه مي گن رتبم رو خراب مي كنم اگر اونا رو انتخاب كنم واقعا موندم :confused::confused::confused:

سلام خیلی نگران نباشید یکی از بچه های سال بالای ما پارسال 22 بود تربیت مدرس قبول شده امشال ظرفیتش تربیت مدرسم 1 2 تا اضاف شده دیگه احتمالش بالا میشه دوست من شده 27 امیدش واسه تربیت مدرس هس دیگه شما جای خود دارد

ehsan1212

عضو جدید
رتبه 1 و 3 و28و 58و 64 از دانشگاه ما بودند فردوسي
درصدهاي رتبه يك:
ميكروب 92
رياضي 35
زبان سفيد
شيمي 50
مهندسي 60
تكنولو‍ي 60
من خودم درصدهام نصف اون چيزي بود كه فكرشو ميكردم دارم ديونه ميشم
به نظرتون برم ازاد يا دوباره بخونم؟ اراده دارم ولي خيلي حرص خواهم خورد.واقعا حيف شد:(

ماشالا مشهد همیشه رتبه 1 و داره ها پارسال که 1 اونجا موند امسال چطور میشه!؟
میکروبو خیلی عالی زده کاش منم میکروبمو خوب زده بودم

ehsan1212

عضو جدید
به نظر شما بعد از تهران فردوسي مشهد رو بزنم يا صنعتي اصفهان رو . صنعتي نزديك تره اما همه مي گن از نظر علمي صنايع غذايي فردوسي خيلي بالاست و خوبه چي كار كنم ارزشش رو داره يعني فردوسي مشهد واقعا بزنم ؟؟؟
من دانشگا صنعتی هسم رفتم دانشگاه تهرانم دیدم
از لحاظ استاد صنعتی از تهران بهتر بود و همچنین امکانات ولی یه چیزی که من میگم خیلی مهم هست اسم دانشگاه هست دانشگاه تهران اسمش بزرگتر یا اصفهان؟
مسلماً تهران هر دانشگاهی یه ویژگی داره دیگه باید خودتون انتخاب کنید بر اساس چی باشه
البته الان دیگه انتخاب رشته کردید ولی شما مطوئناً تربیت مدرسو میدارید
راستی شما خودتون چه دانشگاهی درس خوندید؟ تهران؟

sas44

عضو
سلام من رشتم صنایع غذایی تو زبان خیلی مشکل دارم نگرانم که تو ارشد دادنم چقدر می تونه مشکل ساز باشه اگه می شه راهنماییم کنید و تو حل مشکلم کمکم کنید

الهام پاییزی

عضو جدید
% ها وترازهای ارشد ازاد و تکمیل ظرفیت 90

% ها وترازهای ارشد ازاد و تکمیل ظرفیت 90

با سلام به همه دوستان عزیز

در صورت شرکت در آزمون ارشد ازاد صنایع غذایی 90 خوشحال میشم % ها و تراز ها ودانشگا هایی که شرکت کردین و بگین و نظرتون رو در مورد تکمیل ظرفیت. مرسی:gol::gol::gol:

sojina

عضو جدید
لطفا جزوهای معتبر اساتید علوم تحقیقات تهران معرفی کنید.

بهار20

عضو جدید
بچه ها من امسال ارشد سبزوار آزاد قبول شدم ولی نمرفتم هنوزم برم وقت هس اما آزاد دوس ندارم به نظرتون ضرره آدم یه سال بخونه ؟ من فقط سراسری دوس دارم اما اگه امسالم نشه جی؟؟

maral87

عضو جدید
سلام از دوستای ارشد صنایع غذایی می خوام درصدای قبولی دانشگاه روزانه رو اگه میدونن بذارن مرسی

momo_lavish

عضو جدید
بچه ها من امسال ارشد سبزوار آزاد قبول شدم ولی نمرفتم هنوزم برم وقت هس اما آزاد دوس ندارم به نظرتون ضرره آدم یه سال بخونه ؟ من فقط سراسری دوس دارم اما اگه امسالم نشه جی؟؟

شما با تلاش خوب و خاندن منابع مناسب حتما قبول میشید کار درستی هم کردید ازاد نرفتید

یستا

عضو جدید
بچه ها کتاب درامدی بر صنایع غذایی دکتر مرتضوی میخوام تروخدا کمکم کنید

sas44

عضو
من این کتاب رو خوندم البته هنوز تموم نکردمش ولی تا الان خیلی خوب بود

peca

عضو جدید
شما با تلاش خوب و خاندن منابع مناسب حتما قبول میشید کار درستی هم کردید ازاد نرفتید
منم قبول دارم ولی باید ببینی هدفت چیه و بستگی به دانشگاه و شرایط هم داره
من نظرم اینکه اگه وااقعا هدفت کارای تحقیقاتی آزاد یا دولتی مهم نیست تو فقط پات به دانشگاه باز بشه میتونه خودت شروع بکار بکنی و از اساتید کمک بگیری چون اساتید آزادم اساتید سرشناخته و سطح سواد علمی بالایی دارند پس اول هدفتو مشخص کن که 1 سالت الکی هدر نره

بهار20

عضو جدید
از ظرفیت های سال 91 چه خبر

از ظرفیت های سال 91 چه خبر

سلام ، کسی از ظرفیت های سال 91 خبری داره؟
به نظر شما با اید درصد ها میشه به قبولی امید داشت؟
زبان 0
ریاضی -1
شیمی 52
میکروب 60
تکنولوژی45
مهندسی 56
من ریاضی وقت کم آوردم و یه سوال رو با بی دقتی حل کردم منفی شد ینی چی میشه
کمکم کنید حدس بزنین!

sahaaa2007

عضو جدید
جزوه هاي دانشگاه علوم تحقيقات رو ميتوني براي گرفتنشون به سايت www.sls.blogsky.com مراجعه كني نحوه خريد رو بهتون ميگن

sahaaa2007

عضو جدید
سلام من رشتم صنایع غذایی تو زبان خیلی مشکل دارم نگرانم که تو ارشد دادنم چقدر می تونه مشکل ساز باشه اگه می شه راهنماییم کنید و تو حل مشکلم کمکم کنید

ميتونيد براي مشكل زبانتون از كتاب 504 استفاده كنيد اگر هم وقت داريد و فارغ النحصيل هستيد از كتاب essential word for toefl رو بخونيد خيلي كمك ميكنه

hobab43

عضو جدید
سلام لیلا جان
من مجید هستم.دانشجوی ترم 2 ارشد. اگه از یه رشته دیگه می خوای بیای حتماٌ از شیمی مواد شروع کن . چون پایه ای ترین درس صنایع غذایی هستش و اگه اینو بفهمی تکنولوژی ها برات خیلی آسون میشه.اگه تهران زندگی میکنی من پیشنهاد می کنم حتماٌ کلاسای شیمی و اصول مهندسی پارسه رو شرکت کنی.استاداش عالی هستند
بازم اگه راهنمایی خواست به آدرسم میل بزن.چون بیشتر چک میکنم اونو

رهام 64

عضو جدید
درس خوندن برای ارشد

درس خوندن برای ارشد

سلام
بچه ها من امسال میخوام جدی جدی درس بخونم برای ارشد
از 1 خرداد میخوام شروع کنم
کیا میخواد امسال ارشد امتحان بدن بیاین با هم برنامه بریزیمو درس بخونیم

بهار20

عضو جدید
واقعا ممنون

واقعا ممنون

سلام ، کسی از ظرفیت های سال 91 خبری داره؟
به نظر شما با اید درصد ها میشه به قبولی امید داشت؟
زبان 0
ریاضی -1
شیمی 52
میکروب 60
تکنولوژی45
مهندسی 56
من ریاضی وقت کم آوردم و یه سوال رو با بی دقتی حل کردم منفی شد ینی چی میشه
کمکم کنید حدس بزنین!

واقعا از لطفتون ممنون که جواب سوال منو دادین و کمک کردین :mad::(

Savant

کاربر بیش فعال
واقعا از لطفتون ممنون که جواب سوال منو دادین و کمک کردین :mad::(

سلام. کاش تکنولوژی رو یه کم بالاتر میزدین و مقداری روی یکی از درسهای زبان و ریاضی تمرکز میکردین. من از ظرفیتها و تراز نمره ها خبری ندارم. ولی باز هم امید هست. اگر تراز تکنولوژی بالا باشه مطمئناً شبانه و آموزش محور قبول میشید. و البته احتمال روزانه ضعیفه ولی ناامید نباش. دلیل قبولیتون هم میتونه اصول مهندسی باشه که تقریبا خوب زدین. انقدر هم عجله نکنید، آخر هفته جواب میاد.

بهار20

عضو جدید
مرسی

مرسی

سلام. کاش تکنولوژی رو یه کم بالاتر میزدین و مقداری روی یکی از درسهای زبان و ریاضی تمرکز میکردین. من از ظرفیتها و تراز نمره ها خبری ندارم. ولی باز هم امید هست. اگر تراز تکنولوژی بالا باشه مطمئناً شبانه و آموزش محور قبول میشید. و البته احتمال روزانه ضعیفه ولی ناامید نباش. دلیل قبولیتون هم میتونه اصول مهندسی باشه که تقریبا خوب زدین. انقدر هم عجله نکنید، آخر هفته جواب میاد.
ممنونم از لطفت که جواب دادی آره حق با شماست امید به خدا
ولی بد اضطرابیه اعلام نتایج خدا قسمت نکنه

بالا