بحث و گفتگو- صنایع غذایی (برنامه ریزی،ادامه تحصیل،... )

goldman

عضو جدید
تابستون از رو کتاب بخونیم
مهر به بعد از رو جزوه و پارسه چه طوره؟

خب با دو ماه چند تا کتاب اخه میتونیم تموم کنیم اخه!!!!!
والا من مهر میرم ترم هفت..با یکی از استادا جرف زدم ..گفت که تو تابستون درسایی رو که پاس کردی و واسه کنکور میاد رو بخون وفول شو...بقیه ی درساو دوره رو همراه با ترم هفت بخون...تقریبا الان 80 درصد درسای ارشد رو پاس کردم..این بهترین روشه به نظرم...
بعدش ادم وقت هم کتاب خوندن و هم جزوه خوندن رو نداره...بهترین کار همون جزوه خوندنه...البته در بعضی از درسهام هم میتونیم کتاب بخونیم...و نحوه ی مطالعه هم 30 درصد به 30 درصد باشه....واسه منابعم یه نگا به این سایت بنداز .خیلی عالیه و همه چی توش داره..علل خصوص منابعی که معرفی کرده.البته من احتمالا جزوات اساتید دانشگاههای مطرح رو بگیرم و بخونم همراه پارسه...
http://sls.blogsky.com

negin91

عضو جدید
خب با دو ماه چند تا کتاب اخه میتونیم تموم کنیم اخه!!!!!
والا من مهر میرم ترم هفت..با یکی از استادا جرف زدم ..گفت که تو تابستون درسایی رو که پاس کردی و واسه کنکور میاد رو بخون وفول شو...بقیه ی درساو دوره رو همراه با ترم هفت بخون...تقریبا الان 80 درصد درسای ارشد رو پاس کردم..این بهترین روشه به نظرم...
بعدش ادم وقت هم کتاب خوندن و هم جزوه خوندن رو نداره...بهترین کار همون جزوه خوندنه...البته در بعضی از درسهام هم میتونیم کتاب بخونیم...و نحوه ی مطالعه هم 30 درصد به 30 درصد باشه....واسه منابعم یه نگا به این سایت بنداز .خیلی عالیه و همه چی توش داره..علل خصوص منابعی که معرفی کرده.البته من احتمالا جزوات اساتید دانشگاههای مطرح رو بگیرم و بخونم همراه پارسه...
http://sls.blogsky.com

خب بگو چه درسایی رو تا حالا خوندی تا یه برنامه بریزیم
بعدشم بگو کی میای سایت منم همون کموقع بیام
دیگه فردا پس فردا شروع کنیم دیگه

goldman

عضو جدید
خب بگو چه درسایی رو تا حالا خوندی تا یه برنامه بریزیم
بعدشم بگو کی میای سایت منم همون کموقع بیام
دیگه فردا پس فردا شروع کنیم دیگه

فقط لبنی 2 و اصول طراحی کارخانجات وکنسرو وقند مونده که پاس کنم وواسه ارشد میاد...
دارم برنامه میریزم با روزی 5 ساعت بعدش واست میفرستم ببینی..وفردا هم میرم جزوات ارشد پارسه رو از کپی بگیرم...فقط ماله 2 سال پیشه..اشکالی نداره؟
والا معلوم نیست چه وقتایی میام سایت...خدا میدونه...اگه میتونی بیا ایدی یاهو رو واسم پی ام کن..اونجا باهم ان میشیم...
اره اگه خدا بخواد شروع کنیم..
اون وبلاگ که واست گذاشته بودم رو دیدی؟؟چطور بود؟منابعش خوبه به نظرت؟

zari_marmoolak

عضو جدید
سلام منم دارم میخونم میخوام شیمی مواد و میکروبو از رو کتاب بخونم ولی تکنولوژِی ها رو از رو جزوه واسه ریاضی و اصول مهندسی هنوز تصمیم نگرفتم و زبانم میخام رو متن کار کنم ولی نمیدونم اگه از رو جزوه تکنولوژی رو بخونم کفایت میکنه؟اخه حجمشون خیلی زیاده کسی ارشد نیس ببینیم اون چجوری خونده

negin91

عضو جدید
سلام منم دارم میخونم میخوام شیمی مواد و میکروبو از رو کتاب بخونم ولی تکنولوژِی ها رو از رو جزوه واسه ریاضی و اصول مهندسی هنوز تصمیم نگرفتم و زبانم میخام رو متن کار کنم ولی نمیدونم اگه از رو جزوه تکنولوژی رو بخونم کفایت میکنه؟اخه حجمشون خیلی زیاده کسی ارشد نیس ببینیم اون چجوری خونده

بیا یه برنامه بریزیم

rubyy

عضو جدید
سلام بچه ها.خسته نباشید.منم میخوام باهاتون توی برنامتون شرکت کنم.2ساله درسم تموم شده ولی الان به فکر ارشد افتادم.خوشحال میشم بهم کمک کنین باهم بخونیم چون اینطوری بیشتر انگیزه پیدا میکنیم.یکسری کتابو جزوه دارم.بگین ازچی شروع کنیم
مرسی از همتون

بهار20

عضو جدید
دوستان عزیز کسی میدونه تعداد شرکت کننده های ارشد صنایع غذایی سراسری حدودا چند نفره؟ از کجا میشه فهمید؟!

tara58

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
کسی هست که در دانشگاه بین الملل ارس دانشگاه تهران تحصیل کرده باشه یا بشناسه ؟
ممنون

بهار20

عضو جدید
بچه ها منم اگه نرم آزاد میام با شما بخونم ولی متاسفانه نمیتونم تصمیم بگیرم که برم یا بخونم؟! آزاد رتبم 6 شد ولی سراسری دوس دارم چکارکنم؟؟:(

negin91

عضو جدید
بچه ها منم اگه نرم آزاد میام با شما بخونم ولی متاسفانه نمیتونم تصمیم بگیرم که برم یا بخونم؟! آزاد رتبم 6 شد ولی سراسری دوس دارم چکارکنم؟؟:(
تبریک میگم
برو آزاد وقتت رو تلف نکن
کدوم دانشگاه قبول شدی؟

agriboy

عضو جدید

اگه پسر بودی میگفتم برو ولی اگه مطمئنی که سراسری قبول میشی وایسا کنکور بده هیچ عجله ای هم نیست

بهار20

عضو جدید
اگه پسر بودی میگفتم برو ولی اگه مطمئنی که سراسری قبول میشی وایسا کنکور بده هیچ عجله ای هم نیست

مطمئنم که قبول میشم همین امسالم نفهمیدم چی شد رد شدم خوب خونده بودم ولی یه سری موقعیت کاری رو شاید از دست بدم

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. برای نوشتن یه مقاله مروری ، فرض کنین 30 تا مقاله دستتونه و میخوایید که یه مقاله مروری از اینا در بیارین و بنویسین(انگلیسی) ، چجوری شروع میکنین؟ از تجربیاتتون بگین؟ اول چیکار میکنین؟ چه مدلی شروع میکنین؟ اصلا راه و روش نوشتن مقاله مروری چیه؟ از تجربیاتتون بگین لطفا.مرسی

بالا