بحث آزاد صنایع

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مهندس صنايع

عضو جدید
amirahmadناراحت نشوووووووووووووووووووووو؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

amirahmadناراحت نشوووووووووووووووووووووو؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزيز

به جاي اين صحبت ها به فكر پيشرفت و پاس كردن واحد ها و پيدا كردن افرادي باشيد كه بتونند براي شما مفيد باشند...و بتونند شما رو در مهندسي صنايع كمك بكنند...

اين حرف ها يك مشت بهانه هست...
من دوستي دارم كه از دانشگاه ازاد كازرون يكي از شهر هاي بوشهر...درس خونده كه واقعا جايي هست كه بن بست ايران ميشه گفت هست...ولي الان در شركت نفت مشغول به كاره...

اقاي ديگري هست كه در دانشگاه ازاد تهران جنوب بوده..چندين بار هم در دوران تحصيلش مشروط شده(نميگم مشروطي خوبه)ولي الان در شركت نوكيا در تهران مشغول به كاره...

دوست ديگري دارم كه در شركت هاي تهران...خارك و عسلويه كار كرده و ايشون هم فارغ التحصيل ازاده...

كار كردن و قوت يا ضعف ادم ها در زندگي به همت خودشون بستگي داره نه به دانشگاه يا استاد يا شرايط و يا مرتبه دانشگاهش...

پيشنهاد من به شما اينه كه به جاي اين جبهه گيري ها بشينيد و درس بخونيد...دانشگاه ازاد اينقدر قدر هست كه مقامش با صجبت من يا شما بالا پايين بره...پيام نور هم براي تاسيسش فكر و فلسفه اي بوده..حالا درست يا نادرست....

اين بحث از طرف من تمام شده هست.

با احترام
سلام دوست عزيزيم:
من قصدجسارت به هيچکسي رونداشتم.
باورکن.فقط يه مقايسه منطقي ووجداني نه تنها با دانشگاه آزادبلکه روزانه وشبانه هم همينطور.
من يکي ازاقواممون فارغ التحصيل مهندسي عمران ازدانشگاه صنعتي شريف بوده ،واسه اش يه جايي تومترو کار گير آمد ولي به خاطرنداشتن زرنگي وزبان ازهمکاري بااو صرف نظرکردند.
کساني هم هستند ازدانشگاه آزاد که بازرنگيشون ازهزار تادانشگاههاي روزانه،شبانهوپيام نور سرترند. منوببخش دوست عزيز:heart::gol:

مهندس صنايع

عضو جدید
کجايندمدعيان برتري دردانشگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کجايندمدعيان برتري دردانشگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هرکس ادعاداره .....
من ادعاي دولتي پيام نوررودارم:
درخاورميانه اين دانشگاه رتبه ي 32 روميان 100دانشگاه برتر آورده ....باورنداريد نگاه کنيد:

www.webometrics.info

مهندس صنايع

عضو جدید
درسايتwww.webometrics.infoدرقسمت سمت چپ درگزينه ها ،گزينه ي top middle eastيعني رتبه بندي درخاورميانه کليک کنيد وآنگاه رتبه 32درخاورميانه را متعلق به دانشگاه پيام نور ببينيد.متشکرم.

minerva62

عضو جدید

mahtabi

مدیر بازنشسته
ای بابا.بچه ها حالا چه گیری دادین به این پیام نور؟
بگم که هر کسی هر جا که درس بخونه حتی اگه علم و صنعتم باشه نمیشه مهندس صنایع.
فقط و فقط تلاش شماست که نتیجه ای مطلوب در پی داره.
دانشگاه سهمی بسیار اندک در این بین داره.اینو مطمئن.
پس نه میشه گفت دانشگاه فلان عالیه نه بد.چون دانشگاه با معیارای آتی شغلی شما اصلا نمیخونه و هرگز اون دانش برای شما کافی نیست.

مهندس صنايع

عضو جدید
پاسخ به چراي شما آقايminerva62؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟? ?

پاسخ به چراي شما آقايminerva62؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟? ?

خیلی جالبه ، یعنی پیام نور از الزهرا و بوعلی بالاتره:biggrin:

چرا:que::que::w02:
:victory:
فقط جهت قانع کردن شما دوست عزيز وخوبم به دلايال زير اشاره مي کنم:
1-دانشگاههاي پيام نورکتاب مربوط به دانشگاه خود رامي خوانند که اينقدر پرمحتوا توسط اساتيد تاليف شده است که بدون نياز به استاد مي شود آنها رامطالعه کردودراکثريت دانشگاههاي روزانه وشبانه ودانشگاههاي آزاد تنها جزوه اي خلاصه شده از استاد ويا اگرهم کتاب خودرابخوانند نکات مهم تعيين شده توسط استاد درکتابشان رامطالعه مي کنند.که متاسفانه گاهي اوقات بعضي ازاساتيد اين دانشگاهها کم لطفي کرده ومبحث وسيعي ازکتابشان را جهت سهولت درکارخود حذف مي کنند.(دانشجويان اين دانشگاهها مي گفتندکه:تاهرجا رسيديم استادامتحان مي گيرد ومابقي حذف مي کند.)امابااين حال دانشجويان سختکوش دانشگاههاي پيام نور کتاب پرحجم ووسيع خود رابدون اندکي حذفيات خط به خط مطالعه کرده ونمرات خوبي راکسب مي کنند.
2-امتحانات دانشگاههاي پيام نوربصورت تستي وبانمره منفي (همانندکنکور)وحتي ازريزترين مباحث آن توسط مرکز سوال طرح شده وسپس جهت تصحيح اوراق به همان مرکز بازميگرددواساتيد هيچ دخالتي درامور تصحيح اوراق ونمره دادن ندارندامادانشگاههاي ديگر توسط استادان سوالات طرح شده،سوالات طرح شده همان نکات گفته شده توسط استاد است وگاهي بامرام بودن بعضي اساتيد به آنهااجازه ميدهد نمره ها را براي دانشجويانشان بصورت خرمني ثبت کند.
3-کشفيات دانشجويان دانشگاههاي پيام نور فراوان بوده است وتوانسته اند باکشفيت جهان پسندخود نام اين دانشگاه رادرسراسر جهان درخشان نگهدارند.(مي توانيدازطريق searchآنهارا ببينيد وبخوانيد.)
4-مدرک دانشگاههاي دولتي پيام نور معتبر،دولتي وبين المللي است امادانشگاههاي آزادوغيرانتفاعي ازاين امر مستثني هستند.
5-به دليل اينکه دانشجويان دانشگاههاي دولتي پيام نور خط به خط کتاب خود راباکمک اساتيدبرجسته ي خود مطالعه مي کنند مسلما وباديدي منطقي باسوادتر ازدانشگاههاي ديگر مي باشند وبه همين علت است که فارغ التحصيلان اين دانشگاه حدود40٪به بالا دانشجويان کارشناسي ارشد(دولتي وآزاد)فرداي ايران هستند.
6-وهزاران دليل ديگر که دستان خسته ي اين بنده ي حقير ياري نمي کند واين دانشگاه را درجاي رتبه ي 32درخاورميانه نشانده است.
باتشکر ازدوست خوبم شما.......................;)

HESSAM58

کاربر فعال
سلام

سلام

سلام به دوستان عزیز
به نظر من از بحث کردن رو این موضوعات به نتیجه ای نمیرسید
ولی تو این زمونه خیلی چیزا هست که واقعیت دارن ولی درست برعکس اون تو جامعه عمل میشه شما فرض کن یکیش هم همین اعتبار دانشگاه پیام نوره
با اینکه تو رتبه بندی اوله ولی در جامعه وقتی میخوای یه کاری رو شروع بکنی تو اولویت آخره
واقع بین باش ؟؟؟؟!!!!:warn:

مهندس صنايع

عضو جدید
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام به دوستان عزیز
به نظر من از بحث کردن رو این موضوعات به نتیجه ای نمیرسید
ولی تو این زمونه خیلی چیزا هست که واقعیت دارن ولی درست برعکس اون تو جامعه عمل میشه شما فرض کن یکیش هم همین اعتبار دانشگاه پیام نوره
با اینکه تو رتبه بندی اوله ولی در جامعه وقتی میخوای یه کاری رو شروع بکنی تو اولویت آخره
واقع بین باش ؟؟؟؟!!!!:warn:
دوست عزيزم HESSAM85تاآنجايي که من اطلاع دارم ميان شبانه ،روزانه وپيام نورجهت کاريابي تفاوتي هيچ نبوده است اما ميان اين دانشگاههاي دولتي با آزاد بعضي(تعدادبسيارکمي) ازشرکتها تفاوت مي گذارند،شما اگه اطلاعي داريد لطفا مثال بزنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amirhakimi

عضو جدید
مقايسه ي 2دانشگاه ايران(آزاد ودولتي پيام نور):
1-ورودي دانشگاه آزاد آسانترازدولتي پيام نوراست.
2-دانشگاه دولتي پيام نوريکي ازسخت ترين دانشگاههاي ايران است وازنظرتحصيلي وگرفتن مدرک ،ازاکثريت دانشگاههاي ايران مشکلتراست چه برسدبه آزاد.
3-دانشگاههاي دولتي پيام نوردرکل وباديدي منطقي باسوادترازاکثريت دانشگاههاي ايران هستندچه برسد به آزاد(دليل:طبق نظرسنجي جهاني توسط انگليس رتبه ي22دربين دانشگاه هاي ايران ازميان اينهمه دانشگاه درايران کسب کرده است.حتي دانشگاههايي مثل بوعلي سيناي همدان،شهيدچمران اهوازو.....دررده ي بعدي درايران قرارداشتند.)
4-طي نظرسنجي وتجربه نيزنشان داده است که تعدادي بسيارزيادازفارغ التحصيلان دانشگاه دولتي پيام نور درکارشناسي ارشد(هم دولتي وهم آزاد)دردانشگاههاي خوبي جهت کسب درجات عالي قبول شده اند.
5-طرز آزمون گيري ياامتحانات پايان ترم دانشگاههاي دولتي پيام نورشبيه کنکور(تستي وبانمره منفي)وبدون دخالت اساتيد درطرح سوالات ونمره دادن مي باشد.سوالات ازمرکزطرح شده وجهت تصحيح نيز به مرکز فرستاده مي شود.
6-برخلاف اکثريت دانشگاههاي آزاد ودولتي روزانه وشبانه که جهت پاس کردن بعضي دروس جزوه ي کم حجم اساتيد وياهمان کتابشان توسط استاد حذف ويا بانظراو سوال ازآن مبحث طرح نمي شوددانشجويان پرتلاش دانشگاههاي دولتي پيام نور کتاب پرحجم دانشگاه خودرابدون حذفيات خوانده ونمره هايي عالي رابااين وجود کسب مي کنند.
7-مدرک دانشگاههاي دولتي پيام نوردولتي،معتبروهمچنين بين المللي مي باشداما دانشگاههاي آزاد ازاين 3مورد متاسفانه مستثني مي باشند.
8-وهزاران تفاوت ديگرکه دستان خسته ي اين بنده ي حقير جهت نوشتن ياري نمي دهد.:);):cool::gol:

منم کاملا با نظر امیراحمد عزیز موافقم:gol:
من فکر کنم سومین بار باشه که دارم خدمتتون عرض میکنم دوست گرامی.:surprised:
نمیدونم دلیلش چیه که شما انقدر علاقه داری این مطلب رو عنوان کنی، به نظر من هم دیگه این مطلب تمام شدس. خواهشا شمام دیگه ادامه ندین:redface:

مهندس صنايع

عضو جدید
کمکم کنيد دوستان ارجمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کمکم کنيد دوستان ارجمند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من دانشجوي مهندسي صنايع هستم .يک شرکت آموزش نرم افزارهاي مهندسي صنايع از من ودوستم تقاضاي همکاري در جهت بازاريابي براي اين شرکت کرده است خواهشمندم درصورت راه حل هايي به اين دوستتان کمک کنيد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(يعني چه راه حل هايي داريد که بتوانم براي اين شرکت بازاريابي کنم؟؟؟)

مهندسان صنايع خلاق درعرصه ي بازاريابي اند.

متشکرم.....:heart:

امیر Amir

عضو جدید
بحث هفته

بحث هفته

اخرش عاقبت این بحث هفته چی شد ..مدیر محترم...؟؟؟؟

خانوم مهتابی انگار واقعا هیچ کدوم از بچه ها تالار تشریف دیگه نمیارن....

بهبود جان که من تازه میبینمشون...

LEANTHINKER هم اصلا هیچی...نمیاد...انگار..رفته مسافرت...

اقای JIT هم بهشون ای میل زدم کارشون داشتم ...هنوز جوابی نگرفتم...

ای میل اصلیشون رو دارین؟؟؟ یادمه یه جی میل بود...

امیر Amir

عضو جدید
این حرف های چیه..بازاریابی چیه....بزرگ فکر کن

بشین درستو بخون....

بعد برو یه کارخونه کنترل کیفیت بکن...

بازاریابی ..مهندس صنایع!!!!!!!!!!!!!!!

یه دیپلمه هم بلده....

برو مدیر فروش اون ها بشو....

آرمین اسپیدی تجربه داره....

ازش سوال کن....

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
ضمن اینکه خواهش میشه کوچیک تایپ کنید تا نظم بهم نخوره.
والا منم نمیدونم این بچه های فعال کجان؟
اگه بخواد اینجور پیش بره منم زیاد دلگرم نمیشم تا بحث شروع شه.

konstantin

عضو جدید
تازه وارد

تازه وارد

بابا ،من ناسلامتی تازه واردم . یه خوشامدی بگین ؟:redface:

امیر Amir

عضو جدید
جای این تاپیک اینجا نیست و نبوده..اقای کنستانتین....

در تاپیک (( بحث آزاد صنایع)) همه حرف های عشاقونه..عارفونه...دعواگونه...همه چیز گونه رو بگین به هم.....

مدیر لطف بکنه برای اینکه بی نظمی پیش نباد منتقل بکنه..به همون تاپیک

amirhakimi

عضو جدید

در تاپیک (( بحث آزاد صنایع)) همه حرف های عشاقونه..عارفونه...دعواگونه...همه چیز گونه رو بگین به هم.....

منم یه جورائی منظورم همین بود
این بخش مال جزوات و مقالات هستش کنستانتین عزیز نه برای معرفی افراد و خوش آمد گویی. شاید بهتر این بود که به قول امیراحمد تو "بحث آزاد صنایع" مطرحش میکردین.
امید وارم از حرفم ناراحت نشده باشین چون اصلا قصد ناراحت کردنتون رو نداشتم.

با احترام

mahtabi

مدیر بازنشسته

با سلام:
راستش انگار تنها کار من شده گرفتن پاک کن تو دستم و پاک کردن تاپیک های اشتباهی:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا