با چند میلیون حاضری ‌حجاب نداشته باشي؟!

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
آفرين
راستي منم حجاب خودم رو با دنيا عوض نمي كنم
تصميم دارم براي ادامه تحصيل هم اگه رفتم اونور حجاب كامل داشته باشم

شما با این عقایدتون , چرا عکسی که برا خودتون تو اینجا انتخاب کردید بدون روسری هست؟ !

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما با این عقایدتون , چرا عکسی که برا خودتون تو اینجا انتخاب کردید بدون روسری هست؟ !

حجاب...
اعتقاد قشنگیه
به قول امام حسین (ع) تاج بندگیه...

چه ربطی داره این حرفتون؟
مگه آواتار آدم باید با حجاب باشه
آواتار یه چیز سلیقه ایه و نشونگر چیز خاصی نیست...

پرواز@

کاربر بیش فعال
انسانها دارای فرهنگها و غقاید و جهان بینی های مختلفی هستند . منجمله در مورد حجاب

اونهایی که حجاب رو از روی اعتقادشون رعایت میکنند ( نه از روی ترس گشت ارشاد یا قوانین اداره و ... ) مسلمه که در هر محیطی که باشند حجابشون رو رعایت میکنند ولو در خارج از کشور

گروهی هم هستند که اساسا حجاب به معنی پوشش سر رو قبول ندارند و اونو رعایت نمیکنند و اونو نوعی اسارت میدونند و میشه اینطوری در مورد اونا گفت : با چند میلیون حاضری حجاب داشته باشی ؟؟!!

در مورد هر دو گروه اینکه بخوایم با پول در مورد حجاب باهاشون صحبت کنیم امری مضحک بنظر میرسه !

کاملا موافقم.
در تمام فرهنگها و ملیت ها یکسری از ارزشها و باورها وجود دارندکه در ذات و طبیعت تک تک افراد اون جامعه نهادینه شده و به صورت یک هنجار قالب در اومده و این همون ارزشهایی هستند که خارج از عرف مادی هستند و نمیتوان بر اونها قیمتی گذاشت اما در طول تاریخ و با گذشت زمان در نتیجه سیاست های غلط و تا حدودی خصمانه همین ارزشها که سالیان سال به عنوان هویت راستین یک ملت شناخته میشد تغییر موضع داده و به صورت یک عامل زد ارزشی عمل میکند و حتی در مواردی عاملی میگردد جهت اعتراض به شرایط موجود ....
پس در این شرایط که سیاست فضیلت های اخلاقی را فدای مصالح خود میکند نباید انتظار داشت که اخلاق یک عامل مطلق در میان جوامع مختلف باشد حتی در این شرایط اخلاق در میان افراد مختلف نیز جایگاه های متفاوتی را خواهد داشت.

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم ایا تو جامعه هم اگر جرم نباشه،همین وضع هست؟!!
اخه تا جایی که میبینیم،هزاران نفر نیروی پلیس تو خیابونا مزاحم دختر مردم میشن که مثلا لباست بده و از این حرفا!!!هر کسی اعتقاداتی داره....یه نفر اونور دنیا حجابش رو ور نمیداره،یه نفر همینجا حاضره یه پولی هم دستی بده که بذارن حجابش ازاد باشه!!

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب...
اعتقاد قشنگیه

چه ربطی داره این حرفتون؟

تشكرام رو تموم كردم :D

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

شما عكس آوارتارم رو با روسري پيدا كن من عوضش ميكنم :D
چه ربطي داره دوست من
عكس غير اخلاقي نيست كه
اواتاره
الان شماا اين دو تا قو هستين ؟نيستين ديگه ...هر كي به هر چيزي كه حس خوبي داره مي ذاره عكس اواتارش
من رو ياد چيزي مي اندازه
جدي اگه با روسريش باشه من حاضرم بذارم

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه برام :huh:تایپیکایی که درمورد حجاب و دین و مسایل مربوط دین باشه بچه ها دنبال این هستن ببینن به چه دردشون میخوره و چه مشکلی از جامعه حل میکنه ولی اگه درمورد بازیگر یا خواننده یا مسائل دیگه ای باشه که هیچ مشکلی رو از جامعه حل نمیکنه همون کاربرای قبلی میان توش پست میذارن و این سوالا که به چه دردی میخوده رو یادشون میره بپرسن!
حداقل نتیجه این تایپیک اینکه به خیلی ها یادآوری بشه هستن آدمایی که بخاطر حجاب از پول و..... میگذرن.

كاملا درسته
امر خداست، حتما دليل داشته كه خدا فرموده،‌خيلي چيزاي ديگه توي قران نيومده ولي حجاب چرا..

Troll war

اخراجی موقت
آفرين
راستي منم حجاب خودم رو با دنيا عوض نمي كنم
تصميم دارم براي ادامه تحصيل هم اگه رفتم اونور حجاب كامل داشته باشم

دنیارو هم بهم بدم دست به حجابم نمیزنم حتی برای ی ذره

به این میگن یه بانوی مسلمون واقعا بزرگواره

از امتحان بزرگی سربلند بیرون اومد...خوش به حالش....

حجاب...
اعتقاد قشنگیه

چه ربطی داره این حرفتون؟

نمیخواد نام ببری. دیگه همه اون وطن فروشارو میشناسن

درورد بر شرفو غیرتش
همه که مثل بعضیا نیستن هندونه بذارن زیر بغلشون همچیشونو ازشون بگیرن

LOL ............

:D

به نظر من حجاب باطن مهمتر از حجاب ظاهر من خودم حجاب ظاهرم و حفظ می کنم ولی تا زمانی که حجاب اجباری باشه همه ازون فراری می شن این یه واقعیت بزرگ که متاسفانه جامعه ی مارو این اجبارات داره دین گریز می کنه!!!!!!!!!!!!

real Crysis

اخراجی موقت
اگه حجاب از ته دل باشه اره اون موقه قبوله ول نه مثل بسیاری از افراد که حجاب فقط براشون مثل یه بازیه!!!!!!!!:mad:

sheyda jon

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی از ایران میرم بیرون حجاب ندارم و مثل یه آدم معمولی لباس میپوشم. این یعنی آزادی! هر کسی بر طبق عقاید خودش میاد بیرون! هیچ کس هم به دیگری کار نداره!