بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه نكته ي كوچولو

يه نكته ي كوچولو

با اجازه ي دومان عزيز
دوستان همگي خسته نباشيد...يه لطفي بكنيد اگه وضوح عكسي كه ميذاريد كم نمي شه و مشكلي براي كوركسيون كارتون پيش نمياد يه مقدار حجم عكسارو كم كنيد تا صفحات زودتر load بشه و همه ي دوستان بتونن كاراي خوبتونو ببينن...همگي موفق باشيد هميشه:w27:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
اینم کار من
امیدوارم رعایت کرده باشم قوانین رو
پاره اش کنم؟:D

سلام به سیمین فعال و با پشتکار

بهت تبریک می گم. کارت عالیه . اگر چه باید پارش کنی ولی زحمتت قابل ستایشه . فقط من اندازه این شیت شما رو نمی دونم اگه داخل یک شیت آ3 کشیده باشی ، اندازه مکعبهات رو کوچیک کشیدی . چون در مورد مکعبها باید اندازه 3- 4.5 سانتی متر رو براشون رعایت کنی . ضمن اینکه خطوط موازی در این مکعبها خیلی اهمیت داره . تمرین یکجا دیدن تمام صفحه و هماهنگ بودن کل شیت .
یکی از دوستان سوال کرده بود که برای کشیدن خطوط نقطه چین داخل مکعب می تونیم دستمون رو برداریم؟ جوابش مثبته . کشیدن خطوط داخلی فقط برای ایینه که متوجه بشین تا چه حد کارتون رو صحیح انجام دادین واگر دستتون رو بردارین ایرادی نداره .
با تمام این شرایط به همتون و خصوصا به خاطر انجام این تمرین به سیمین عزیز تبریک می گم و امیدوارم در تمام مراحل همینقدر موفق باشی .

معمارباشی

عضو جدید
کارت خیلی قشنگ شده خسته نباشی;)به نظرم اگه پلانشو هم میذاشتی بهتر میشد
و اینکه پرسپکتیوهاترو زیاد تو صفحه ول نکردی بیشتر مثل یه عکس هستن این باعث شده سفیدیای شیت بیشتر تو چشم بزنه:w23:ولی خود کار خیلی واقعی به نظر میاد با آبرنگ کار کردی؟
سلام ...
خوب راستش اينا كار من نيست كار بچه هاي ترم بالايي بوده ...و .... بله با ابرنگ هم كار شده ... بازم ممنون از نظراتت ... براي كار هاي خودم حتما از توصيه هات استفاده مي كنم ... با تشكر

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام ممنونم که نظرتون درباره ی تمرین خط دادین اینم بقیه تمرینام چطوره؟؟؟؟؟؟؟؟البته دایره ها رو خیلی درهم نکشیدم که طرز کشیدنم معلوم شه بازم ممنوووووووووون

سلام نیلوفر جان
خسته نباشی و ممنون از اینکه تمریناتت رو گذاشتی . در مورد درختهات باید بگم به تمرین بیشتری نیاز داری . و می بایست در تمرینات مقدماتی مثل خط لرزان بیشتر تلاش کنی .
در مورد دایره ها باید بگم اونچه لازمه در هر تمرین رعایت بشه رو اگر لازم باشه تغییر بدیم من به شما خواهم گفت پس لطفا برای بهبود کار خودت هر قاعده ای در تمرین هست رو رعایت کن . دایره ها رو کامل و با همون شرایط بکش .
خطوطی که کشیدی هم فکر نمی کنم جزو تمریناتمون باشه. سعی کن تمام پستهای تاپیک آموزش رو بخونی و طبق قواعدی که گفتم پیش بری .
به هر حال کارت رو خیلی خوب و با انگیزه ادامه می دی از این بابت خوشحالم و امیدوارم تا آخر همینطور فعال ببینمت.
موفق باشی .

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
فعلا كه تنور كارگاه اسكيس يخ زده!!!!
سلام
میشه یخ کارگاه ر بشکنید
آخه تازه طرح 2 ر تحویل دادم
استادم گفت حجمت بد نیست امما ارائت بد بود
راهنمایی میخام
اگه میشه فردا اکس شیت اصلیش بذارم رو سایت

ziiiiiiiba-88

عضو جدید
کاش یکی می تونست منو توی راندو مازیک واسه سطحای وسیع کمک کنه میخوام فقط مازیک باشه چون میخوام سریع باشه لطغا کمکم کنید

erick

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاسخ

پاسخ

کاش یکی می تونست منو توی راندو مازیک واسه سطحای وسیع کمک کنه میخوام فقط مازیک باشه چون میخوام سریع باشه لطغا کمکم کنید
دوست عزيز يه نگاهي به صفحات قبل بنداز فكر كنم كارتو راه بندازه...دوستامون زحمت كشيدن و مطالب كتاب راندو و ترسيم رنگي رو گذاشتن فقط كافيه يه نگاه به صفحات قبل بكني;)

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من پرسیدم که طرح 2 م کجا بذارم تا در موردش نظر بدین تا واسه طرح 3 بهتر بشم ؟!
مدیر گفتن اینجا بذارم
استادم گفت ارائم بد بود . . .
2 قسمت بود :
1- 180 تا کروکی
2- طراحی یه خوابگاه دانشجویی
از خوابگاه پلان طبقات و 2تا برش و 2تا نما و 2 تا پرسپکتیو داخلی و خارجی
البته من یه شیت دیگه از روی کارهایی که تو تاپیک ارشد باشگاه دیده بودم کشیدم!!
یعنی ترکیبی از 2تا پرسپکتید(دید ناظر و دید پرنده) و پلانها و برش برای بستن شیت!!
لطفا نظرتون ر بدین
تا برای ترم دیگه کمتر بد باشه

معمارباشی

عضو جدید
البته اين اموزش بيشتر مال رشته گرافيكه ... ولي خوب ما معمارا :دي با قوه تخيل و خلاقيت خودمون مي تونيم با كمي تغيير فونت و رسم الخط مخصوص خودمون رو خلق كنيم ...

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کردم که برای جون گرفتن تاپیک هفتهای یکی دوتا اسکیس یا کروکی بذارم
شاید بچهها استقبال کنن
این ر از رو کتاب م.صدیق کشیدم صفحه19
روی کاغذ دو زنگ واسه ایجاد تنوع توی 180تا کروکی ترم
امیدوارم خوشتون بیاد

mehrazin_f

عضو جدید
منم فکر کنم بهتره دوباره این تاپيک فعال شه آخه حيفه...مرسی از اینکه کارتو گذاشتی...;)

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته منظورم این نیست که شما این کارها ر ندیدین!!!
فقط یه کار ر انتخاب کردم
ولی انصافا خوب کار کرده
مال امیدآذری است تو کتاب آموزش اسکیسش
مال مجتمع مسکونی موج که اجرا هم شده
حالا اسکیسهای اولیهاش را هم میذارم!!!!!

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
این راندو رو با آب و وایتکس انجام دادم ولی چون مقوام بدرنگ بود خیلی بد جواب داد:(نظرتون چیه؟:que::que:

سلام عزیز
عکست کامل آپلود نشده
نصفه مییاد
امما جرعت استفاده کردن از چنین متریالهایی واسه طرح فاینال واقعا محشره!!!!!
منکه هیچوقت جرعت نکردم
ولی برای جذابتر شدن کار فکر کنم ازاین به بعد باید یه فولی هایی انجام داد
میشه بگی مال چه درسی هست؟!؟؟

archiciv

عضو جدید
این راندو رو با آب و وایتکس انجام دادم ولی چون مقوام بدرنگ بود خیلی بد جواب داد:(نظرتون چیه؟:que::que:

خیلی عالی شده عزیزم اگه میشه یکم بیشتر توضیح بده که دقیقا چه جوری کار کردی و سیاهی ها رو بعد از کارت آوردی یا قبلش:gol:

تبسم

عضو جدید

سلام!!!!!
آب و وایتکس؟چه جوری؟من تاحالا حتی نشنیدم خیلی پرتم!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟میشه لطفا توضیح بدین هرکی میدونه و ممنونم که گفتی اینجا بشنوم

elnaz65

عضو جدید
خیلی عالی شده عزیزم اگه میشه یکم بیشتر توضیح بده که دقیقا چه جوری کار کردی و سیاهی ها رو بعد از کارت آوردی یا قبلش:gol:

ببخشید دیر جوابتون میدم ،:redface: اب و وایتکس تقریباً مثل اب مرکب می مونه ولی رنگ مقوا خیلی تاثیر داره . منظورت از سیاهی ها کدومه؟

elnaz65

عضو جدید
سلام عزیز
عکست کامل آپلود نشده
نصفه مییاد
امما جرعت استفاده کردن از چنین متریالهایی واسه طرح فاینال واقعا محشره!!!!!
منکه هیچوقت جرعت نکردم
ولی برای جذابتر شدن کار فکر کنم ازاین به بعد باید یه فولی هایی انجام داد
میشه بگی مال چه درسی هست؟!؟؟

عزیزم منم جرعت استفاده ازاین متریال هارو برای فاینال ندارم :cry:اینو همین دو سه هفته پیش کشیدم فک نمی کنم زیاد خوبم شده باشه
ولی ازاین کارا تو بیان 2 زیاد انجام میدادیم تو این درس با بیشتر متریال ها کار کردیم:)

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم منم جرعت استفاده ازاین متریال هارو برای فاینال ندارم :cry:اینو همین دو سه هفته پیش کشیدم فک نمی کنم زیاد خوبم شده باشه
ولی ازاین کارا تو بیان 2 زیاد انجام میدادیم تو این درس با بیشتر متریال ها کار کردیم:)
سلام الناز عزیز
خیلی خوب شده جدا میگم
باورت نمیشه دیشب منم اومدم شروع کردم با وایتکس!!!!!!!!!!!!!!!!
اگه بشه عکسش میزارم
نخندیدا ولی مامانم اومد کلی دعوام کرد!!!!!!!!!!!!!!
آخه حیاتمون خییلی کثیف کردم!!!!!!!!!
مجبور شدم همش تمیز کنم ! اونم تنهایی.........

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینهم کروکی که قول داده بودم
مال آرتور امید آذری هست از کتاب آموزش اسکیس و راندو صفحه53
تکنیکش هم قلم فلزی و مرکب
به قول سپیدی عزیز (ترام)
برام جالب این بود که پیش همه اسکیسهاش تایمش ر مینویسه از 15 تا 20 و آخرش 30 دقیقه ولی این نوشته 5 ساعت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این شد که تصمیم گرفتم امتحان کنم.....
مال امدآذری فوقالعاده هست
ببینین:

m.h.z.m

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بشه فردا یه کاری از تندیس گرا های مدرن میزارم رو تاپیک
هم اسکیسش و هم اجرا شدش
امیدوارم خوشتون بیاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.