بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rahajo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا شکسته نفسی چیه .

طرحای بچه ها رو می بینم اینجوری میشم:cry:

ELAHE.T

عضو جدید
دومان جان مرسي از راهنماييت

اميدوارم تو کارهاي بعدي اعمال کنم...;)

solmaz-1

عضو جدید
اینم کارای من

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام آرچی جان
چیزی ندارم بگم جز احسند ، آفرین و هزار ماشاالله .کارت عالیه و می تونم بگم مرحله مقدماتی رو با بهترین شکل پشت سر گذاشتی . در ضمن درختات خیلی حرفه ای از کار در اومده. خط لرزانت می تونست پیوسته تر باشه ولی الان هم خیلی خوبه . اجرای مجدد خط لرزان رو بهت توصیه می کنم با تراکم زیاد و خطوط به هم پیوسته و لرزش یکنواخت .
دایره ها هم به تعادل رسیده ولی باید متمرکز بشی روی گوشه ها طوری که لبه بیرونی دایره دقیقا با لبه کاغذ مماس بشه و یکنواختی صفحه مثل یکنواختی باقی تمریناتت حفظ بشه کار کن .
باز هم به پشتکار ، زحمت ، اراده و هوش و ذکاوتت در انجام تمرینات اسکیس احسند می گم . امیدوارم در تمامی مراحل زندگی همینقدر با پشتکار و فعال و قدرتمند باشی .
از سایر دوستان هم می خوام تا تمریناتشون رو برای اینکه بتونم مرحله دوم آموزشها رو ادامه بدم اینجا بگزارن .
موفق باشید
وای خیلی ممنونم دومان جان! مرسییییی! :D:gol::gol::gol:

خط لرزانم چشم اینبار متراکم تر کار میکنم فقط یه سوال! اینکه میگی پیوسته باشه یعنی چی؟ اخه برای همین کارم قلم رو از رو کاغذ بر نداشتم و تمامی خطها به هم پیوسته بود! منظور همینه یا باید به صورت خطی کار کنم یا ... ؟

درباره ی دایره هم چشم بیشتر روش کار میکنم. فقط راستش یه مشکلی دارم!!!:cry: وقتی صفحه ام اینقدر شلوغه و خطوط روی هم قرار میگیره دیگه واقعا دایره هایی که میکشمو نمیبینم! یعنی نقطه ی مرکز و ابتدارو وسط راه گم میکنم!!! :cry: واسه همین گاهی دایره هام درست دایره نمیشه! اینو چی کار کنم؟! :cry:

ارچي ارچ واقعا مرسي:)درختات خيلي قشنگ شده عاليه.حالا كه حرفه اي شدين دست منم بگيرين:D
دست دومانم درد نكنه من اسكيسم خيلي ضعيفه ولي الان با تمريناي دومان دارم اميدوار ميشم
ممنونم عزیزم لطف داری:gol:
حرفه ای که نه! :D
دومان عزیز هستن ولی منم اگه کمکی از دستم بر بیاد در خدمتم!:victory:
راستی!
امیدوار باش! چون منم هیچی بلد نیستم و با همین تمرینا دارم پیش میرم!;)
موفق باشی.:gol:

archi_arch

مدیر بازنشسته
دومان جان اینهاهم خطوط عمودی افقیم با خط لرزانه! (ولی از این بهتر نمیشه!!! انگار سختترین کار دنیا کشیدن خط صاف و بلنده!!! :cry: )
خطوط صافم و معمولیمم دوباره دارم میکشم ولی هنوز کامل نشده هر وقت کامل شد میذارم!

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل یه چیز دیگه است :w10:، USB موبایلمو گم کردم نمی تونم عکسها رو بریزم رو PC !!:w06:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام سولماز جان
رموند تمریناتت بسیار خوب پیش میره . و کارت داره به سمتی پیش میره که میتونم بگم به زودی نتایج بسیار عالی ای خواهی گرفت. برای بهتر شدن کارت چند تا توصیه دارم :
خطوط لرزانت هم خیلی درشته و هم نا منظم و هم خیلی فضای خالی زیاد داره.
بایه به همه دوستان بگم ، برای هر تمرین شرایطش مهمتر از خود تمرینه. یعنی وقتی فلسفه انجام تمرین که همانا قوی شدن دست برای طراحی های نهاییه رو به یاد بیاریدو بلانسبت !!! وظیفه رفع تکلیف رو فراموش کنید ، وضعیت حس تمرینات خیلی خیلی فرق می کنه و شما راحت تر با سختی تمرینات کنار خواهید اومد .

سعی کن برای تمریناتت ، حتی ساده ترین تمرینات یک اصولی رو رعایت کنی تا عادت کنی که یک شیت ، حتی بدترین و پیش پا افتاده ترین شیت باید کمپوزیسیون متناسب و با تعادل وزنی درستی داشته باشه. پر کردن صرف ، تنها هدف نیست. معماری باید در تمریناتتونهم به چشم بخوره.

تمرینات خط کوتاهت خیلی خوبه با تمرینات بیشتر بهتر هم میشه. خطوط مبنایی رو که قراره خطوط تمرنی لابلای اونها کشیده بشه رو میتونی با خط کش بکشی. تا اصول منظم بودن کار هم رعایت بشه .

تمرینات خطوط کامل در صفحه ای که انجام دادی فوق العاده شده . بدون شک این نحوه خط کشیدن در طراحی برای زمانی مثل اسکیس امسال بهترین راه حله . قدرت در کشیدن خطوط صاف خیلی بهتون کمک میکنه تا از شر خط کش رها بشید و طرحتون رو با دست ببندید .
موضوع دیگه ای که به ذهنم میرسه فاصله های خالی لابلای خطهاته . سعی کن در برابر داخل هر صفحه خط بکشی تا 3 میلیمتر فضای خالی بیشتر دیده نشه .

از زحماتت بسیار زیاد ممنونم . امیدوارم در ادامه روند پیشرفتت رو بهتر و بیشتر ببینم .

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دومان جان اینهاهم خطوط عمودی افقیم با خط لرزانه! (ولی از این بهتر نمیشه!!! انگار سختترین کار دنیا کشیدن خط صاف و بلنده!!! :cry: )
خطوط صافم و معمولیمم دوباره دارم میکشم ولی هنوز کامل نشده هر وقت کامل شد میذارم!

دومان جان تمرین دایره مو بیشتر روش کار کردم ولی خوب همون مشکلی که گفتمو هم همچنان داشتم و این شکلی شد!!!:redface:

اینم خط لرزان.این بار درست شد؟:redface:

سلام آرچی جان
تمرینات مقدماتیت به حدی زیباست که به راحتی میتونم یک رتبه عالی برات تو کنکور سالی که میخوای اسکیس امتحان بدی برات پیش بینی کنم . هزار آفرین و احسد به پشتکار ، همت ، زحمت و ارادت که یک چنین کارهای عالی و فوق العاده ایی رو زحمت می کشی و تحویل می دی . دیدن این کارها برای ادامه کار راغب ترم می کنه و بهم نیرو میده. امیدوارم در تمام مراحل زندگی همینطور سر زنده ، فعال ، و با درایت عمل کنی .
زیباترین درود ها نثار انسانی که ندای اموزگارش را لبیکی چونین زیبا پاسخ می گوید ...

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
آخیش بالاخره منم کارمو گذاشتم
می دونم اشکالاتم زیاده دومان جان:gol:
منتظر تنبه هستم:(

سلام عزیم
تنبیه ؟!!!! برای کسی که خودش به اشتباهش معترفه تنبیه در نظر نمی گیرن !! تشویقش می کنن تا کارهای بهتری رو به نمایش بذاره .
به خاطر زحماتت ازت ممنونم . از اینکه تمریناتت رو انجام میدی و اینجا میگذاری و برای یک نفر که دوست داره چیزی یاد بگیری ، ارزش قائل میشی .
توصیه اکید می کنم تمریناتت رو با حوصله و اعتماد به نفس انجام بدی . تمرینات اولیه من هم وضع زیاد خوبی نداشت ، ولی اینقد تمرین می کردم که بتونم 5 صفحه درست پیش استادم ببرم و ازش راهنمایی بیشتری بگیرم یا اینکه اون برگه هام رو پاره نکنه !! با تمام وجودم استاد گرانقدرم رو دوست دارم و دستبوس دستان هنرمندش هستم که حداقل در حال حاضر قدرت دارم تا با بضاعت کمم به تعدادی از دوستان کمک کنم تا اونها هم لذت اسکیس رو بچشن .
منتظر کارهای خوب بعدیت هستم عزیزم

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان عزیز ، با پشتکار و فعالم
همه عزیزانی که با زحماتشون و گذاشتن نمونه کارهاشون من رو در ادامه این آموزشها راقب تر می کنن .

برای ادامه تمرینات باید چند موضوع رو یاد آور بشم .

1- دوستانی که امسال کنکور ارشد دارن و سال 88 آزمون اسکیس دارن لطفا برای من پیام خصوصی بگذارن تا من روند تمریناتشون رو عوض کنم .

2- تمریناتتون رو بایگانی کنید و براشون تاریخ بزنین و از کارهاتون آلبوم درست کنید .

3- دور دوم تمرینات مقدماتی رو از روز شنبه شروع خواهم کرد و برای اینکه روند تمرینات بهتر بشه ، کم کم وارد اسکیسهاس ساده و با استفاده از عناصری خواهیم شد که تا حالا تمرین کردید. پس توصیه می کنم تمام تمرینات گفته شده قبلی رو کامل تمرین کنید .

4- در بخش آموزش اسکیس ، مباحث تئوری اسکیس رو هم برای دوستان خواهم گذاشت که توصیه می کنم اونها رو هم به دقت انجام بدبد .

موفق باشید

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز

سلام پریسا جان
خسته نباشی . کارهات خیلی خوب شده و این اراده جای تحسین داره. امیدوارم همیشه همینقد با پشتکار و با اراده جلو بری .
برای بهتر شدن در ختها توصیه میکنم به تنه در ختات انحنای یکتواخت و لاغر تری بده و همینطور از هاشور اضافی روی تنه درخت خود داری کن. زمین زیر درختها رو هم به عنوان یک تکنیک خواهم گفت .
موفق باشی عزیزم .

گل پسر

عضو جدید
سلام منم همراه بچه ها دارم تمرین می کنم ولی کارم در حد نیست که اونارو قرار بدم
یعنی خودم این طور دوست دارم :redface:

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستی میشه یک نمونه تمرین درست رو برامون بذارید؟

M.sam.F

عضو جدید
این خیلی عالیه;) ولی منظورت از اینکه گفتی معماری_معماری یعنی فعلا ما نمی تونیم شرکت کنیم؟:(در ضمن 1پیشنهاد دارم الان که تا شروع دانشگاه تقریبا1.5ماه مونده هر کی عکسی از پروج اش داره(مثلا نحوه شیت بندی جلد آلبوم رنگ آمیزی و..........)داره اینجا بذاره.خیلی ممنون.:gol:

doomann

Moderator
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دومان جان به نظرت اینا بهتر شدن؟:smile:

http://i36.tinypic.com/211topx.jpg

http://i38.tinypic.com/2v2tyr6.jpg

تمرین مکعب ها هم یه 6 صفحه ای انجام دادم
اما خوب نشد
هر وقت بهتر شد میذارمش:redface::gol:

سلام ملیح جان
تمرینات خطوط خیلی عالی شده. احسند. هیچ ایرادی نداره . خطوط لرزانت هم خوبه . از اینکه با گذاشتن تمریناتت دل گرمم می کنی ازت ممنونم عزیزم
امیدوارم همیشه موفق باشی .

وضعیت
موضوع بسته شده است.