بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

رجبی علی

عضو جدید
من هنوز دارم دنبال چند تا فیگور اسلامی که کشیده باشم میگردم فیگورای من بخاطر اینکه روی عضله ها کار میکردم با اسلام منافات داره ولی قول میرم چند تا از اسلامیهاشو بذارم:redface:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی نهایت ممنون از راهنماییاتون بله کتاب صدیقو دارم احساس میکنم تو کروکی از رو عکس ضعیفم
در مورد فیگورا نظراتونو بگین ممنون میشم

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب Eagle Golden عزیز حالا که عجله داری اینارو همن الان برات کشیدم
دقت کن که اول از استخان بندی بدن و اتصالات مهم در اون استفاده کردم و بعش با شناختی که نسبت به عضلات دارم اونارو کشیدم
در مرحله ی بعدی به راحتی میشه یه لباس هم تنش کرد
مشاهده پیوست 92148 مشاهده پیوست 92149
واااااااااااای خیلی خیلی ممنون

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
مثلا همین کار من ببین چند تا بافت داره میشه بافت ایزوگام سنگ آجر سیمان چوب زمین کابل رو تشخیص داد متاسفانه کارامو ازم دزدیدن وگرنه نمونه های بیشتری میذاشتم
مشاهده پیوست 92152
آها......بله متوجه شدم تو کروکی های بعدیم حتما از نکاتی که شما و آقا احسان گفتید استفاده میکنم
مرســــــــــــــــــــــی از لطف بی دریغ شما و آقا احسان

رجبی علی

عضو جدید
اها متوجه شدم
اتفاقا به نظر من میشه تو انیمیشن ها وبازیهای رایانه ای و پوسترهاشون فیگور های خیلی خوبی پیدا کرد
از تاب خوردن های لباساشون و ژست هاشون
پیشنهاد میکنم همه امتحان کنن

آره منم موافقم در این موارد کاراشون فوق العادست خیلی قویه

رجبی علی

عضو جدید
ای بابا پیر شدم لطف کنید منت سرم بذارید درباره او دوتا عکس رنگی ها نظر بدید :cry:
خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایول به نکته خوبی اشاره کردی ممنونن به ظرمنم هردوشون به کم دفرمه شدن پرنده و نما هم قاطی شدن به کم تفکیکشون سخته
ولی در کل واقعا حرفه ای هستینا
:victory:من از اینکه خط زمین ناظر و پرنده رو یکی کردی خوشم اومد:w17:
سلام ممنون که نظر دادی
اخه این تایپیک خیلی وقته متروکه شده بود
موفق باشی دوست عزیز

;)

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی عالیه
این تایپیک و تایپیک اسکیس 91 اموزش تایپیکایی هستن که واقعا دلم میخواد توشون فعالیت کنم ولی مگه این استاد میزاره
همش ماکت میخواد
هی ماکت میخواد هی ماکت میخواد
منم که از ماکت ساختن خیلی بد میاد
کامل وقتمو اشغال کرده:(
علی جون لطفا زیر کروکی هات بنویس تقریبا چقد زمان میبره هرکدومش
ممنون

رجبی علی

عضو جدید
خیلی عالیه
این تایپیک و تایپیک اسکیس 91 اموزش تایپیکایی هستن که واقعا دلم میخواد توشون فعالیت کنم ولی مگه این استاد میزاره
همش ماکت میخواد
هی ماکت میخواد هی ماکت میخواد
منم که از ماکت ساختن خیلی بد میاد
کامل وقتمو اشغال کرده:(
علی جون لطفا زیر کروکی هات بنویس تقریبا چقد زمان میبره هرکدومش
ممنون

رو چشم داداش

نسیم معمار

عضو جدید

رجبی علی

عضو جدید
علی آقا این کارا رو برا نقد گذاشتین؟ این دو تا کار که خیلی عالین؟ نظری نداره که بدیم میشه لطفا اسکیس و کروکی با پرسپکتیو بگذارین ممنون

چشم این دوتا این جوری شد دیگه شما ببخشید
نه دوتا کار رنگی های صفحه قبلی رو گذاشته بودم برا نقد ولی همه میتونن هر کدوم از کارامو که خواستن نقد کنن

آخرین ویرایش:

RZGH

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کروکی هم داخل بازای کفش دوز خانه بزرگ همدان هستش بخاطر سرما بد شده سرما 10یا 11درجه زیر صفر بود پرسپکتیوش خنگه اینو با روان نویس نوک نمدی کشیدم بخاطر همین زیاد جون دار نیست ببخشید که میگم میتونید اینو با کارایی که با روان نویس جوهری زدم مقایسه کنید ببینید اون لرزش خطهای جوهری کارو چقدر متفاوت و قوی میکنه
با وسایل جوهری کار قویتر و زنده تر میشه
مشاهده پیوست 92935
مثل همیشه عالی
به قول شما زیاد جون دار نیست:D

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
این کروکی هم داخل بازای کفش دوز خانه بزرگ همدان هستش بخاطر سرما بد شده سرما 10یا 11درجه زیر صفر بود پرسپکتیوش خنگه اینو با روان نویس نوک نمدی کشیدم بخاطر همین زیاد جون دار نیست ببخشید که میگم میتونید اینو با کارایی که با روان نویس جوهری زدم مقایسه کنید ببینید اون لرزش خطهای جوهری کارو چقدر متفاوت و قوی میکنه
مشاهده پیوست 92935
آره خدایی اون جونی که من تو بقیه کاراتون میدیدم تو این نمیبینم

رجبی علی

عضو جدید
برو بچ خو شما ها هم کار بذارید دیگه، اگه از خودتون کار ندارید از دیگران بذارید بعد بشینیم تحلیلش کنیم بنظرم فرک خوبیه ها;)
ممنون از نظراتتون

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو بچ خو شما ها هم کار بذارید دیگه، اگه از خودتون کار ندارید از دیگران بذارید بعد بشینیم تحلیلش کنیم بنظرم فرک خوبیه ها;)
ممنون از نظراتتون
ما که شهرمون بنای تاریخی خاصی نداره که کروکی بزنم
به جاش طرح و اسکیس ذهنی میزن
بالاخره اینجا تایپیک اسکیس و کروکیه
نظرت چیه

topoly77

عضو جدید
با عرض سلام خدمت همه دوستان

به ما گفتن كه با متريال هاي فوم و اسفنج مكعب بسازين اگه ممكنه راهنماييم كنين كه چطوري اين كار رو بكنم

نسیم معمار

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله رجبی علی http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png
ضميمه92935

آره خدایی اون جونی که من تو بقیه کاراتون میدیدم تو این نمیبینم

منم موافقم ولی خداییش من که هیچ وقت حوصله کشیدن کروکی رو نداشتم اونم تو سرمااااااااا

bahar jon jon

عضو جدید
سلام بچه ها ;)
راستش چيزي كه براي ما دانشجويانه معماري مهمه داشتن دست و ذهن قوي هست كه اين كار هم جز با تمرين حاصل نميشه .
تمرين اينكار هم جز اسكيس زدن مداوم حاصل نميشه . :cool:
پس چون احتمالا همه ما سرمون خيلي شلوغه و تنبليمون مياد تنهايي بشينيم تمرين كنيم پس اينجا كه جمعمون جمع ميتونيم يه گروه اسكيس و در حقيقت كارگاه اسكيس داشته باشيم .
به اين ترتيب كه هر دفعه يك موضوع مطرح ميشه و با تعيين زماني براي طراحي هر كس طرح خودشو ميذاره تو تاپيك و بعد از پايان مهلت بهترين اسكيس انتخاب ميشه و براي جايزه هم از فرد برنده همه شركت كنندگان ازش تشكر ميكنن .

البته قرار نيست خيلي وقت بذاريم فقط براي اينكه ذهنمون با موضوعات مختلف درگير بشه ميگم

حالا اگه موافقين و كسي شركت ميكنه موافقت خودتون رو اعلام كنيد تا ان شاء الله شروع كنيم ;)

سلام نینو عزیز . خوبی که؟؟؟
:)من که موافقم اینطوری در روند انجام کارها و پروژه های خودمونم سریعتر عمل میکنیم . خوب چطور باید شروع کنیم؟؟؟

رجبی علی

عضو جدید
سلام نینو عزیز . خوبی که؟؟؟
:)من که موافقم اینطوری در روند انجام کارها و پروژه های خودمونم سریعتر عمل میکنیم . خوب چطور باید شروع کنیم؟؟؟
سلام همشهری اون پیامی که شما براش جواب فرستادید مال 3 یا 4 سال پیشه فکر نمیکنم جواب بدن العا دیگه اینطوری نیست کاراتو بکش بذار اینجا بچه ها دربارشو نظر میدن و بحث میکنن

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.