بایگانی بخش آموزش بیان معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر همگان.من به ÷لان و÷رس÷کتیو از چند بنای معروف حالا چه ایرانی چه خارجی نیاز شدید دارم

سلام..دوست عزیز ببخشیدا..به نظرم در این مورد به قسمت درخواستا بری جوابتو میگیری...
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/333285
-درخواست-های-مرتبط-با-مرمت-و-اثار-تاریخی-و-معماری-اسلامی/page7

mahi s

عضو جدید
طراحي جلد البوم سررررريع وتوپوگرافي خانه ابشار

طراحي جلد البوم سررررريع وتوپوگرافي خانه ابشار

لطفا نمونه عكس هاي بيشتري از جلد البوم بذاريد و هر چي اطلا عات براي ساخت ماكت خانه ابشار نياز است با مقوا.

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من پروژه این ترمم یه ویلاس که بنا به طراحیش باید روی یه جای بلند مث کوه یا همچین چیزی باشه اما تو ساختن این مکانه بلندش موندم:cry:

mahi s

عضو جدید
لظفا عكس كار تخم مرغ يا يه كار خلاقانه جلد البومو بذاريد ممنون .

arc.f

عضو جدید
من برای یه قسمت از ماکت ترم اولم باهاش کار کردم و خودم میخواستم برشش رو بزنم ولی خیلی سخت بود تلفات انگشتی بسیار هم داشت فکر میکنم بدی بیرون خیلی بهتره هم دقیقتر و هم بدون تلفات !...

mahi s

عضو جدید
توپوگرافي

توپوگرافي

توپو گرافي خانه ابشار رو پيدا نميكنم ممنونم اگه مطلبي بذاريد سررررررررررررررررريع

mamali-architect

عضو جدید
مرسی اما وقتم بی نهایت کمه خیلی زمان میبره؟؟؟؟؟؟؟

نمیدونم چقدر تو ماکت ساختن مهارت دارین البته بیشتر باید خطوط توپوگرافی بدونین چیه میتونین برین دنبال همون ساخت تپه و کوه

خب ولی چون خودم همچین کاری نمیکنم همچین پیشنهادی هم نمیدم،

موفق باشین

CRYTEK

عضو جدید
سلام

سلام

چرا بناهای قدیمی رو نمی سازی:surprised: در همین سایت کلی هست. اگر بناهای جدید خواستی یه سر به این سایت بزن:www.parsiancad.ir موفق باشی.

m.shayesteh

عضو جدید
دوستان آیا ابزاری داریم که دایره رو تمیز ببره؟

اگه هست قیمتش بالاست؟ اصلا بیرون یه دایره با شعاع 5 میلیمتر رو با لیزر برش میزنن؟

ممنون!

m.shayesteh

عضو جدید
سلام

بله با همین گرد بر کارتون راه میوفته،ولی واسه ماکت واسه ایستایی بیشتر ماکت از فابریانو 400گرم استفاده کنین،در ضمن لیزر برای مقوا نیست و مقوا رو میسوزونه

موفق باشین

من ترم اول هستم و زیاد بلد نیستم!
این کار رو برای کلاژ آلبومم میخوام واسه همین گرم پایینه..

mamali-architect

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان اینها عکس ماکت پایان نامه من هستش که موضوش خوابگاه دخترانه بود خوشحال میشم اگه انتقادی بشنوم

طرح جالبیه،با لیزر برش دادین؟چون لبه های مقوا قهوه ای شده،البته دستی هم خیلی سخت میشه اون صفحه شبکه ای رو دراورد،

از سایتتون هم خیلی خوشم اومد بغیر از اون رنگ سبزش عالیه کاش از سبز استفاده نمیکردین،اونوقت ماکتتون معماری تر میشد

همینم خیلی خوبه ،آفرین

راستی تو چه مدت این ماکتو یساختین؟

موفق باشین

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام دوست عزیز ...
در مورد ماکت و ساخت سریع توپوگرافی باید بگم که من قبلا این کار رو انجام دادم ... اول یه داره به زاویه نود درجه و کفپوش با مقوای ضخیم درست کن بعد با استفاده از برش دالبری(مارپیچی) ار مقوای ضخیم شروع به برش کن و به اندازه ی دیواره روی هم از بزرگ به کوچک بچسبان طوری که قسمتی از کوه یا تپه مورد نظر درست بشه بعد قسمتی که قراره ویلا روی اون قرار بگیره رو با کاتر برش بزن و قرار بده....
البته برش های مقوا تقریبا به شکل ناقص 1/4 دایراه(ربع دایره) میباشد و از اضافی آن برش های کوچکتر رو میشه برید....
سلام ممنون از کمکتون ولی گفتم که 2تا مایع شیمیایی پ=یدا کردم که صخره درست میکنه:smile:بازم ممنون

sara_doone@yahoo

عضو جدید
سلام میشه کمکم کنید بهم بگید که برای راندوی کارم مقوای چه رنگی استفاده کنم بهتره و قشنگتر میشه؟؟؟ اخه نمیدونممممم :(:(:(

arc.f

عضو جدید
درخواست توضیح نحوه فضاسازی در سایت پلان و اطراف ماکت

درخواست توضیح نحوه فضاسازی در سایت پلان و اطراف ماکت

;):redface::razz::gol:چه طور میشه اطراف ماکت رو فضاسازی کرد وبا چه مصالحی(مثلا برای یک توقفگاه بین راهی در منطقه گرم و مرطوب):heart::gol:

SaDaF7

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ...من در کل راندوم اصلا قوی نیست و خیلی هم میترسم..9روز دیگه تحویل طرح دارم و تصمیم گرفتم سفید مشکی کار کنم شیتمو..ولی نه نمونه کار دارم نه میدونم باید چیکار کنم..خواهشن راهنماییم کنیین خیلی استرس دارم:confused:

معمار89

عضو جدید
سلام ,لطفأ راهنمایی کنید.....
من باید واسه درس مقدمات طراحی 2ماکت یه مهد کودک وسایت پلانش که نزدیک دریاست بسازم ,به نظرتون از چه متریالی استفاده کنم که خوب بشه؟؟؟؟؟لطفأ راهنماییم کنید .
اگه کسی مهد کودک ساخته عکسشو بزاره ممنون میشم.

aydin22

عضو جدید
طرح جالبیه،با لیزر برش دادین؟چون لبه های مقوا قهوه ای شده،البته دستی هم خیلی سخت میشه اون صفحه شبکه ای رو دراورد،

از سایتتون هم خیلی خوشم اومد بغیر از اون رنگ سبزش عالیه کاش از سبز استفاده نمیکردین،اونوقت ماکتتون معماری تر میشد

همینم خیلی خوبه ،آفرین

راستی تو چه مدت این ماکتو یساختین؟

موفق باشین
آره با لیزر برش دادم در مورد رنگ سبز اتفاقا دو دل بودم که استفاده کنم یا نه با هاتون موافقم اگه سبزها هم نبود خیلی...اگه سر هم حساب کنم 3 روز طول کشید. ممنون از لطفتون

معمار89

عضو جدید
جرا هیشکی جواب منو نمیده:(
به نظرتون ماکتمو با بالسا بسازم و سایتمو با فابریانا گرم بالا چطور میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفأ راهنمایی کنید ثواب داره هاااااا

Goonay

عضو جدید
ی سوال.
دارم ماکت ویلا درست میکنم.
یه قسمت باید باشه برا راه رفتن و جا بحایی ماشین.
محوطه کلا سرسبزه.
برا این راه از چی استفاده کنم؟
ترم بالایی ها گفتن پوسته تخم مرغ خوب میشه.
اما زیاده پیاده رو
ی متریال ارزونتر میخوام.

وضعیت
موضوع بسته شده است.