باور نمی کنید مگر اینکه عکس هاش را ببینید !!!

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
داستان از این قرار است که آقای هان، تاجر موفق شهر چینگدائو، استان شاندونگ چین چند ماه پیش یک ماشین لامبورگینی گالاردو بسیار گران، خریداری می‌کند. بعد از مدت کوتاهی این ماشین دچار نقص فنی شده و او مجبور به تماس با شرکت خدمات پس از فروش برای رفع این اشکال می‌شود.

شرکت لامبورگینی گالاردو یک گروه مهندس همراه با یک دستگاه تریلر می فرستد تا در صورت وجود مشکل اساسی ماشین را به تعمیرگاه مرکزی بازگردانند.

متاسفانه این گروه موفق به رفع مشکل نشده و به اجبار ماشین را به تعمیرگاه بر‌می گردانند. چند روز بعد شرکت مذبور با او تماس گرفته و می گوید؛ به دلیل فشار زیادی که شما به ماشین آوردید، ماشین دچار این مشکل یا نقص شده است. به همین دلیل ما نمی‌توانیم به شما سرویس و خدمات رایگان ارائه دهیم.

آقای هان، مالک ماشین لامبورگینی عصبانی شده و با مدیر عامل شرکت لامبورگینی گالاردو چین تماس می گیرد، ولی او هم کاری برای او انجام نمی‌دهد!

به همین خاطر آقای هان در اعتراض به خدمات ضعیف "پس از فروش" ماشین خریده شده، دست به کار عجیب و غریبی می‌زند. یعنی یک گروه گارگر ساختمانی، استخدام می کند تا در روز جهانی حقوق مصرف‌کنندگان، ماشین لامبورگینی گالاردو او را با "پتک"، درب و داغون کنند!!!

آقای هان می‌گوید: "در چین حقوق مصرف کننده در حد بسیار ضعیفی قرار دارد و یا اصلا رعایت نمی‌شود. هر ماشینی که تولید می‌شود، باید خدمات پس از فروش آن در حد قیمت و ارزش بر آورد شده‌ باشد. در غیر اینصورت گارانتی هیچ معنای نخواهد داشت".

آقای هان با حمایت رسانه‌ها و مردم، گام بسیار اساسی در راستای پویا سازی شرکت گالاردو برداشت. چرا که بعد از این اقدام عجیب، فروش لامبورگینی گالاردو در چین 78 درصد کاهش پیدا کرد!!!
این آمار یعنی ورشکستگی یک شرکت ماشین سازی به نام لامبورگینی گالاردو به دلیل نظام مدیریتی ضعیف و ناسالم.

شایان ذکر است که قیمت ماشین لامبورگینی گالاردو در چین 3،000،000 میلیون یوان که معادل 529.000 تا 757.000 دلار است یا بود.

forme1200

عضو جدید
وااااااااای چه جوری دلش اومد اینکارو بکنه!!!!
تاپیک جالبی بود ممنون

پیر بابا

عضو جدید
داری پیر بابا رو تحریک میکنی که بزنه این پرایدشو داغون کنه که چی بشه؟ اگر ما با این روش بخواهیم به حقمان برسیم بشما قول میدم که یک ماشین هم سالم نذاریم. چون همه خدمات پس از فروش در ایران فقط تو حرف خلاصه میشه.

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
داری پیر بابا رو تحریک میکنی که بزنه این پرایدشو داغون کنه که چی بشه؟ اگر ما با این روش بخواهیم به حقمان برسیم بشما قول میدم که یک ماشین هم سالم نذاریم. چون همه خدمات پس از فروش در ایران فقط تو حرف خلاصه میشه.
می خوای بگی که پراید داری؟ جو برت نداره اگه خواستی خرابش کنی بده من خودم بلدم چجوری خراب کنم، اگه تو ایران از این کارا بکنن سایپا و ایران خودرد عروسی می گیرین چون نشتری ها بازم باید برن بخرن، فروششون زیاد میشه، کیفیت و خدمات که هیچ موقع خوب نمی شه

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه خدمات پس از فروش را در ايران مي ديد از اين كارا نمي كرد..............
باز خوبه كه فروش آن شركت خودروسازي پايين آمده در ايران هر چي خدمات پس از فروش كمتر ميشه فروش خودروسازها بيشتر ميشه.............

mim.shimi

کاربر فعال
کار جالبی انجام داذه به این میگن اعتراض.
اون که ماشینش خراب شده.
با این کارش به شرکت فهمونده دنیا دست کیه.
حالا شرکت بره جون بکنه تا فروشش برگرده مثله اولش.
اگه ما بخوایم همچین کاری کنیم به جرم تشویش افکار عمومی یه چند سالی آب خنک نوش میکنیم.............................

daryanian

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار جالبی انجام داذه به این میگن اعتراض.
اون که ماشینش خراب شده.
با این کارش به شرکت فهمونده دنیا دست کیه.
حالا شرکت بره جون بکنه تا فروشش برگرده مثله اولش.
اگه ما بخوایم همچین کاری کنیم به جرم تشویش افکار عمومی یه چند سالی آب خنک نوش میکنیم.............................
اعداااااااااااااااااااااام

mehraab67

عضو جدید
اول تشکر
واقعا چنیین آدمایی هستن که اونجور پیشرفت میکنن
من خودم شخصا اگه بودم این کارو نمیکردم و از خیرش میگذشتم