خوابم یا بیدار؟؟؟؟؟ اخه چجور میشه باور کرد؟؟؟

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب. من عادت دارم به وبگردی . و روزانه دو سه ساعت اینکارو میکنم. چه تو سایتای داخلی و چه خارجی بعضا مطالب عجیب و غریب زیادی میبینم ولی چیزی که امروز دیدم با بقیه فرق داشت اولش فک کردم فکاهیه ولی بعد که فهمیدم موضوع جدسه از تعجب چشام چارتا شد . نمیدونم شاید من اشتباه میکنم. خواهشا متنو تا اخر بخونین . نظرات رو هم همینطور . واقعا نمیدونم چی باید بگم؟؟
پ ن خداوند مارا ادم کند
https://www.farcenews.com/92.htm

ali.fatemi4

عضو جدید
با سلام بدون مقدمه میرم سر اصل مطلب. من عادت دارم به وبگردی . و روزانه دو سه ساعت اینکارو میکنم. چه تو سایتای داخلی و چه خارجی بعضا مطالب عجیب و غریب زیادی میبینم ولی چیزی که امروز دیدم با بقیه فرق داشت اولش فک کردم فکاهیه ولی بعد که فهمیدم موضوع جدسه از تعجب چشام چارتا شد . نمیدونم شاید من اشتباه میکنم. خواهشا متنو تا اخر بخونین . نظرات رو هم همینطور . واقعا نمیدونم چی باید بگم؟؟
پ ن خداوند مارا ادم کند
اول از همه اینکه سایت رسمی خبر گزاری فارس اینه:
http://www.farsnews.com
نه اینکه درج کردید!!! دقت کنید به آدرس ها!!!
این سایت رسما یه سایت فیک برای نشر یه سری شوخی ها و جفنگیات هست!!!
نمونه ش هم عکس زیر:

Capture.jpg

دوم اینکه کامنت های زیرش هم باحاله:biggrin:

آخرین ویرایش:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول از همه اینکه سایت رسمی خبر گزاری فارس اینه:
http://www.farsnews.com
نه اینکه درج کردید!!! دقت کنید به آدرس ها!!!

دوم اینکه به حق چیزای نشنیده!!!:surprised:
کامنت های زیرش هم باحاله:biggrin:
لینک شما ادرس سایت هستش . لینک من ادرس اون پیج . در اینکه این ادرس برا فارس نیوزه شک ندارم. یه چیزیش منو خیلی ترسوند . کسایی که کامنت میذارن تو این مملکت حق رای دارن . بهشون گواهینامه میدن و کلیه حقوق یه شهروندو دارن . این خیلی خطرناکه. مخصوصا بخش رای دادنش

ali.fatemi4

عضو جدید
لینک شما ادرس سایت هستش . لینک من ادرس اون پیج . در اینکه این ادرس برا فارس نیوزه شک ندارم. یه چیزیش منو خیلی ترسوند . کسایی که کامنت میذارن تو این مملکت حق رای دارن . بهشون گواهینامه میدن و کلیه حقوق یه شهروندو دارن . این خیلی خطرناکه. مخصوصا بخش رای دادنش
چیکارشون داری دادا
بذار خوش باشن بخندن:D

• Like
واکنش ها: eb@d

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام

مطلب زیر رو از بخش درباره ما داخل سایت آوردم:

https://www.farcenews.com/portfolio/farce

چرا فارس نیوز؟

بطور خلاصه شواهد معتبر همه جا کار نمی کند! و وقتی شروع به کار نکردن کند، تکرارش هم حاصلی ندارد (این مطلب را ببینید.) حقایق صرفا تا جایی کمک می کنند که در تناقض با دیدگاه کلی ما از جهان نباشند یا هویتی که از خودمان ساختیم را تحت مخاطره قرار ندهد. انسان عموما آن شواهدی را که در راستای جهان بینی کلی او است می پذیرد و بقیه را نادیده می گیرد یا رد می کند. ما انسانها با درک جهان آنطور که هست تکامل پیدا تکردیم؛ با دریافت اطلاعات ضروری برای زنده ماندن و تولید مثل تکامل پیدا کردیم. بنابر این اساسا چنین توانایی هم نداریم که جهان را آنطور که هست ببینیم. در بهترین حالت درک ما از جهان محدود است و برای برخی این درک حتی محدودتر است.

آخرین ویرایش:

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

چرا فارس نیوز؟

بطور خلاصه شواهد معتبر همه جا کار نمی کند! و وقتی شروع به کار نکردن کند، تکرارش هم حاصلی ندارد (این مطلب را ببینید.) حقایق صرفا تا جایی کمک می کنند که در تناقض با دیدگاه کلی ما از جهان نباشند یا هویتی که از خودمان ساختیم را تحت مخاطره قرار ندهد. انسان عموما آن شواهدی را که در راستای جهان بینی کلی او است می پذیرد و بقیه را نادیده می گیرد یا رد می کند. ما انسانها با درک جهان آنطور که هست تکامل پیدا تکردیم؛ با دریافت اطلاعات ضروری برای زنده ماندن و تولید مثل تکامل پیدا کردیم. بنابر این اساسا چنین توانایی هم نداریم که جهان را آنطور که هست ببینیم. در بهترین حالت درک ما از جهان محدود است و برای برخی این درک حتی محدودتر است.
.......;)

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

چرا فارس نیوز؟

........;)

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اینجور خزعبلات در تاریخ شیعه زیاده البته متاسفانه خرافات در شیعه گری ید طولانی دارد
هیچ کدام نه منطقی نه علمی نه سند دار نیستند بلکه ساده لوحی یک ملت را نشان میدهد.
درباره کامنت ها باید بگم کار از خطرناک هم گذشته
می خایی جامعه ای رو نابود کنی باورهایش رو بیش از اندازه رواج بده و فکرش و عقیده اش را بخر از جنگ جهانی کارسازتر هست حتی با گارانتی ..!!

• Like
واکنش ها: ayja

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
پ ن خداوند مارا ادم کند

این الان طنز بود؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:D اون قسمت اول رو من زیاد شنیدم، درست و غلطش رو نمیدونم
ولی مصاحبه با جن چرته:biggrin:..مسخره کرده فارس نیوز

این فیک خبرگزاری فارسه، کاملا مشخصه که هدفش چیه
[url]http://www.farsnews.com/

[/URL]

آخرین ویرایش:

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کامنت ها بیشتر جنبه مسخره بازی داشت تا جدی به نظرم

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

چرا فارس نیوز؟

دقیقا مطالب مضحک و اشتباه رو خیلی جدی بیان کرده...احتمالا خودشونم کامنت میزارن

Uchiha Itachi

عضو جدید
دوستان من یه چیزی خدمت شما بدون توجه به متنی که در تاپیک اومده عرض کنم:

اونم این که ممکنه برخی دوستان کلاً اعتقادی به عالم جن (Spirit) نداشته باشن. اما شاید دونستنش ضرر نداشته باشه که بدونید این عالم در بین عارفان اسلامی و wise men دنیای یهود و نصارا توصیفات مشابهی داره و اصول تقریباً مشابهی توسط اونها تعریف شده. بحث های دینی هم در هر سه دین بزرگ اسلام، یهود و نصارا در این رابطه هست که غالباً با ممانعت از ورود به این عالم همراه اند. به نظر میرسه چون عده ای بدون دانش (Wisdom) وارد این حیطه شدن و به چند تا ورد (Spells) اکتفا کردن، بعضی هاشون هم ظاهراً از لحاظ ذهنی به هم ریختن و جنون و ... و برخی هم کلاش (Charlatans) برای جمع ثروت ادعای ورود به این دنیا رو دارن و از شعبده (Sorcery) استفاده می کنن تا ثروت جمع کنن، همه ی اینها احتمالاً باعث بدبینی به کلیت چنین دنیایی شده اما به احتمال زیاد این عالم وجود داره و اساتید (masters) اون در جوامع ما زندگی می کن.

The spiritual world is not place that weak obtain strenght. It's a world that only strong ones can survive.

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اینجور خزعبلات در تاریخ شیعه زیاده البته متاسفانه خرافات در شیعه گری ید طولانی دارد
هیچ کدام نه منطقی نه علمی نه سند دار نیستند بلکه ساده لوحی یک ملت را نشان میدهد.
درباره کامنت ها باید بگم کار از خطرناک هم گذشته
می خایی جامعه ای رو نابود کنی باورهایش رو بیش از اندازه رواج بده و فکرش و عقیده اش را بخر از جنگ جهانی کارسازتر هست حتی با گارانتی ..!!

یعنی هیچکس نبوده جواب این فرد رو بده؟!. واقعا برای ملت ایران متاسفم...
من چون از اولشم قصد نداشتم صحبت کنم الانم چیزی نمیگم. فقط فعلاهمینو بدون دفعه دیگه درمورد مذهب شیعه حواست به تفکرات و حرف زدنای بی منطق و دلیل و منبعت باشه. شما اول دین و مذهب خودت رو روشن کن بعد بیا درمورد شیعه نظر بده.

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه مجبورم یه پیام دیگه هم بذارم.
من بااین سایت مزخرف کاری ندارم
اما متعجبم از اینکه کسی نگفت بله من قبلا مطلب دیدار امام حسین در کربلا با ملائک و جنیان رو در کتاب مقتل امام حسین (ع) ترجمه جواد محدثی خوندم. از شیخ مفید در این مورد روایت کرده.
یه روایت کوتاه. بدون شاخ و برگ.

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی هیچکس نبوده جواب این فرد رو بده؟!. واقعا برای ملت ایران متاسفم...
من چون از اولشم قصد نداشتم صحبت کنم الانم چیزی نمیگم. فقط فعلاهمینو بدون دفعه دیگه درمورد مذهب شیعه حواست به تفکرات و حرف زدنای بی منطق و دلیل و منبعت باشه. شما اول دین و مذهب خودت رو روشن کن بعد بیا درمورد شیعه نظر بده.

منم برا مردم ایران البته یه عده از مردم ایران متاسفم . چرا که اگه زبون انتقاد و اعتراضمون باز بود تو همون سایت موهون اعتراض میکردیم نمیومدیم اینجا رگ گردنمونو کلفت کنیم . یه توصیه هم برا شما دوست عزیز خون خودتو زیاد کثیف نکن . هرکسی برا خودش اعتقادی داره یا کلا نداره . شاید کسایی پیدا بشن مثه خود من که نخان به زور برن بعشت . بهشته من اون جهنمیه که تو انتخابش ازادی داشته باشم.

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

مسخره کردن یه سری اعتقادات و اتفاقات..و بدبین کردن
چرا توی مصاحبه با جن اسم یه سری آدم خاص بود فقط؟
چرا توی اندیشمندان سعید طوسی و رائفی پور و دکتر عباسی رو هم ردیف هم قرار داده؟

معلومه دیگه دیدگاهشون چیه

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم برا مردم ایران البته یه عده از مردم ایران متاسفم . چرا که اگه زبون انتقاد و اعتراضمون باز بود تو همون سایت موهون اعتراض میکردیم نمیومدیم اینجا رگ گردنمونو کلفت کنیم . یه توصیه هم برا شما دوست عزیز خون خودتو زیاد کثیف نکن . هرکسی برا خودش اعتقادی داره یا کلا نداره . شاید کسایی پیدا بشن مثه خود من که نخان به زور برن بعشت . بهشته من اون جهنمیه که تو انتخابش ازادی داشته باشم.

رفتن یا نرفتن من به سایت هایی که مشخصاً پی ضربه زدن به حقیقت دین و مذهب هست، به خودم مربوط هست. الان شما سفسطه نکنید و این حرف من در این سایت که الان جلوی چشمتون هست رو ببینید.

بله میدونم هرکسی اعتقادی داره. ولی در اون صورت به من ارتباط خاصی پیدا نمیکنه که نیاد مخصوصا به یه مذهب خاص ایراد الکی بگیره و اون رو بکوبه و همه آدم ها رو در یه دسته بندی قرار بده. بدون اینکه مشخص باشه خودش در چه جبهه ای هست!.

وظیفه انسانی و دینی من حداقل یه عکس العملی رو میطلبه. نه مثل بعضی ها که فکر میکنن گلیم خودشون رو فقط باید از آب دربیارن ولی نمیدونن همه جوامع به هم وابسته هستن و هر چیزی میتونه اثر خودش رو بذاره.
- مثلا من؟؟!... من کاره ای نیستم بخوام کسی رو به زور ببرم بهشت!. حتی خدا هم همچین کاری رو نمیکنه که به زور کسی رو ببره بهشت. ولی اونقدر مهربونه که دلش میخواد و راه های زیادی رو جلوی انسان میذاره. اما افسوس که جامعه خواب زده فقط کارش مسخره کردن و چشم بستن به روی حقایقه.
ما انسان ها هممون ایراداتی داریم. نمیخوام بگم دارم از بالا به پایین کسی رو نگاه میکنم... مسلماً اینطوری نیست.

-
راستی یادمه قرار بود یه تاپیک در نقد نفی اعجاز پیامبر بزنم که زدم. یادتونه؟... حتی فکرکنم شما رو توی پروفایلتون دعوت کردم به اون تاپیک. چون بحث بین ماها بود... اما گویا حذفش کردی پیام من رو!....یا .................. نمیدونم!.

eb@d

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رفتن یا نرفتن من به سایت هایی که مشخصاً پی ضربه زدن به حقیقت دین و مذهب هست، به خودم مربوط هست. الان شما سفسطه نکنید و این حرف من در این سایت که الان جلوی چشمتون هست رو ببینید.

بله میدونم هرکسی اعتقادی داره. ولی در اون صورت به من ارتباط خاصی پیدا نمیکنه که نیاد مخصوصا به یه مذهب خاص ایراد الکی بگیره و اون رو بکوبه و همه آدم ها رو در یه دسته بندی قرار بده. بدون اینکه مشخص باشه خودش در چه جبهه ای هست!.

وظیفه انسانی و دینی من حداقل یه عکس العملی رو میطلبه. نه مثل بعضی ها که فکر میکنن گلیم خودشون رو فقط باید از آب دربیارن ولی نمیدونن همه جوامع به هم وابسته هستن و هر چیزی میتونه اثر خودش رو بذاره.
- مثلا من؟؟!... من کاره ای نیستم بخوام کسی رو به زور ببرم بهشت!. حتی خدا هم همچین کاری رو نمیکنه که به زور کسی رو ببره بهشت. ولی اونقدر مهربونه که دلش میخواد و راه های زیادی رو جلوی انسان میذاره. اما افسوس که جامعه خواب زده فقط کارش مسخره کردن و چشم بستن به روی حقایقه.
ما انسان ها هممون ایراداتی داریم. نمیخوام بگم دارم از بالا به پایین کسی رو نگاه میکنم... مسلماً اینطوری نیست.

-
راستی یادمه قرار بود یه تاپیک در نقد نفی اعجاز پیامبر بزنم که زدم. یادتونه؟... حتی فکرکنم شما رو توی پروفایلتون دعوت کردم به اون تاپیک. چون بحث بین ماها بود... اما گویا حذفش کردی پیام من رو!....یا .................. نمیدونم!.
فقط در مورد دو قسمت بولد شده پستتون جواب میدم بقیه رو هزار بار از شما و دوستانتون شنیدم

سایتی که شما بهش میگی مزخرف و هدفشو ضربه زدن میدونی یکی از خبرگزاریهای وزینه جمهوری اسلامی هستش و میگن منصوب به سپاه هستش
در مورد قسمت دوم . من حدودا دو سال نبودم تو سایت شما تاپیکتو آپ کن صحبت میکنیم توش

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط در مورد دو قسمت بولد شده پستتون جواب میدم بقیه رو هزار بار از شما و دوستانتون شنیدم

سایتی که شما بهش میگی مزخرف و هدفشو ضربه زدن میدونی یکی از خبرگزاریهای وزینه جمهوری اسلامی هستش و میگن منصوب به سپاه هستش
در مورد قسمت دوم . من حدودا دو سال نبودم تو سایت شما تاپیکتو آپ کن صحبت میکنیم توش

من نمیدونم سایت اصلی چی هست و مال کی هست اما این سایت Farcenews مثل اینکه شما هنوز متوجه نشدی... هیچ هم وزین نیست و داره اونیکی سایت رو مسخره میکنه. و داره یه سری مطالب رو مسخره میکنه درواقع.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه مجبورم یه پیام دیگه هم بذارم.
من بااین سایت مزخرف کاری ندارم
اما متعجبم از اینکه کسی نگفت بله من قبلا مطلب دیدار امام حسین در کربلا با ملائک و جنیان رو در کتاب مقتل امام حسین (ع) ترجمه جواد محدثی خوندم. از شیخ مفید در این مورد روایت کرده.
یه روایت کوتاه. بدون شاخ و برگ.
حالا دیدن یا ندیدن حضرت چه دردی رو دوا میکنه؟
سیدالشهدا بخاطر عشق به ذات احدیت و عمل به تکلیف بشهادت رسید. فک نکنم ایشون کاری با جن و پری و اینا داشته باشه . شدنی و لازم هم نبوده. روایت شیخ مفید هم دردی رو دوا نمیکنه. روایت ارزش سندیت ش شبهه دار هست.

بالا