ای کاش!!!

.حسين

اخراجی موقت
قشنگ بود دوست عزیز
ولی آیا به نظر شما وجدان این افراد با درست شدن رفتارما بیدارشدنیه....؟؟؟؟...ما خوب باشیم یا بد باشیم...اونا همیشه...............!!!
ولی خب این دلیل نمیشه که ما رفتارمون نادرست باشه وحقم میشه به شما داد!!!که هرکس باید در درجه ی اول مراقب رفتارش باشه وسعی کنه همیشه وجدانش بیدار باشه...!!
;)

دوست عزيز مشخصه كه وجدان شما بيدار
چون خودتون جواب خودتون داديد
دليل نميشه كه يه عده اي اگر اختلاس كردند ما هم اختلاس كنيم
در ضمن اون مسئولين بالايي همان فرزندان ما هستند

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزيز مشخصه كه وجدان شما بيدار
چون خودتون جواب خودتون داديد
دليل نميشه كه يه عده اي اگر اختلاس كردند ما هم اختلاس كنيم
در ضمن اون مسئولين بالايي همان فرزندان ما هستند

ممنون

?Ardalan

عضو جدید
آره میشه حق داد اما نه خیلی

پس شما اگه جای ایشون بودی این کارو میکردی ولی نه خیلی؟!
پس یا باید بهش حق داد یا نداد
اگرم از من میپرسید میگم که کاملا حق داشت، چون مشکل از جای دیگه شروع شده، هرچند ایشون میتونن این مشکل رو همونجا رو دوش خودشون بذارن و به سایر مردم پاس ندن ولی آیا تواناییشو دارن؟

اگه پایه های کشور بر اساس کار شناسی و نظم بنا شده باشه این اتفاقات هم به صورت زنجیروار اتفاق نمی افتن، برای مثال این آقا مجبور نمیشه برای یک جفت لاستیک سه روز بره تعاونی .... نمونه هاش که توی کارای اداری فراوانه.

من نمیگم ما نیاز به اصلاح کردن خودمون نداریم ولی حرفم اینه که مشکل داره از جای دیگه ای به ما تحمیل میشه و ما هم داریم اونو رو شونه هم میذاریم. اونمشکل پایه و اصلی باید حل شه.

امیدوارم به اندازه کافی شفاف بیان کرده باشم نظرمو

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس شما اگه جای ایشون بودی این کارو میکردی ولی نه خیلی؟!
پس یا باید بهش حق داد یا نداد
اگرم از من میپرسید میگم که کاملا حق داشت، چون مشکل از جای دیگه شروع شده، هرچند ایشون میتونن این مشکل رو همونجا رو دوش خودشون بذارن و به سایر مردم پاس ندن ولی آیا تواناییشو دارن؟

اگه پایه های کشور بر اساس کار شناسی و نظم بنا شده باشه این اتفاقات هم به صورت زنجیروار اتفاق نمی افتن، برای مثال این آقا مجبور نمیشه برای یک جفت لاستیک سه روز بره تعاونی .... نمونه هاش که توی کارای اداری فراوانه.

من نمیگم ما نیاز به اصلاح کردن خودمون نداریم ولی حرفم اینه که مشکل داره از جای دیگه ای به ما تحمیل میشه و ما هم داریم اونو رو شونه هم میذاریم. اونمشکل پایه و اصلی باید حل شه.

امیدوارم به اندازه کافی شفاف بیان کرده باشم نظرمو

بله راس میگین
باید حق داد حرفمو پس میگیرم