ای کاش هر سال 1000 روز بود.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
معمولا حساب و کتاب ریاضی تعداد روز های سال رو 365 روز اعلام کرده.
من میگم ایکاش اینو 1000 روز حساب میکرد. چون در انصورت هزار روز طول میکشید که به بهانه نوروز و سال جدید همه چی گرون بشه.
چرا باید هر موقع سال عوض میشه همه چی باید گرون بشه و همینطور گران تر هم بمونه؟
چرا تو سوئد و دانمارک و المان و بسیاری از کشور های جهان قیمت ها هیچوقت تغییر انچنانی نداره؟
اما در اینجا؟

R3iHan3H

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه جالبش مصاحبه های صدا سیمااست:
_پول اضافه هم آوردیم.
_آقا خیلییی عالیههه قیمت ها ارزووووون.توووپ
_...

چی بگه آدم آخه
همه چی آرومه ...

• Like
واکنش ها: ayja

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میگم ایکاش اینو 1000 روز حساب میکرد. چون در انصورت هزار روز طول میکشید که به بهانه نوروز و سال جدید همه چی گرون بشه.
چرا تو سوئد و دانمارک و المان و بسیاری از کشور های جهان قیمت ها هیچوقت تغییر انچنانی نداره؟
اما در اینجا؟

:gol::gol::gol:

• Like

chehresaz

عضو جدید
اما در اینجا؟

دوست عزیز شما چطور یه خودت حق اعتراض میدی اما بقیه...

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیروز... تاپیک من...
البنه مهم نیست.موفق باشید

من همیشه نظر خودمو میگم. هیچوقت اعتراض یا انتقاد نمیکنم. هر چی که من هر جا که بگم فقط نظر شخصی منه . ممکنه چون خلاف هدف استاتر باشه بشکل اعتراض جلوه بکنه ولی اصل موضوع اینه که همه اونا نظر شخصی منه و بعنوان یه کاربر نظر میدم. نظرات من برخاسته از احساسی است که موقع دیدن و خواندن موضوع بهم دست میده و من عینا منعکسش میکنم. اگر باعث کدورت شما شده معذرت میخوام.

chehresaz

عضو جدید
من همیشه نظر خودمو میگم. هیچوقت اعتراض یا انتقاد نمیکنم. هر چی که من هر جا که بگم فقط نظر شخصی منه . ممکنه چون خلاف هدف استاتر باشه بشکل اعتراض جلوه بکنه ولی اصل موضوع اینه که همه اونا نظر شخصی منه و بعنوان یه کاربر نظر میدم. نظرات من برخاسته از احساسی است که موقع دیدن و خواندن موضوع بهم دست میده و من عینا منعکسش میکنم. اگر باعث کدورت شما شده معذرت میخوام.
نه دوست عزیز حقیقتا باشگاه جای کدورت و این جور چیزا نیست.شاید حق با شما باشه.

• Like

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
یعنی 1000 روز یه بار عیدی میگرفتیم ...

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما در اینجا؟

کی میگه فقط عید گرون میشه - تازه سه ماهه طرح هدف مندی اجرا شده - امسال سال جهاد اقتصادیه - صبر کنید ببیند تا عید همه چی بازم گرون میشه یا نه ؟