ایجاد یک گروه مقاله نویسی

crb7

عضو جدید
سلام
قصد ایجاد یک گروه مقاله نویسی را داریم.دوستانی که تمایل به همکاری دارند اعلام کنند.رشته زیاد مهم نیست چون قراره مقالات بین رشته ای باشه.
ممنون

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
قصد ایجاد یک گروه مقاله نویسی را داریم.دوستانی که تمایل به همکاری دارند اعلام کنند.رشته زیاد مهم نیست چون قراره مقالات بین رشته ای باشه.
ممنون

سلام
چه موضوعاتی رو درنظر دارید؟

crb7

عضو جدید
سلام
چه موضوعاتی رو درنظر دارید؟
سلام
هر موضوعی که اکثریت اعضا روش توافق داشته باشن و بتونن انجامش بدن. ضمن اینکه موضوعات بین رشته ای تو اولویته چون تمام اعضا با توجه به رشتشون میتونن تو تهیش شرکت کنن

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
هر موضوعی که اکثریت اعضا روش توافق داشته باشن و بتونن انجامش بدن. ضمن اینکه موضوعات بین رشته ای تو اولویته چون تمام اعضا با توجه به رشتشون میتونن تو تهیش شرکت کنن

سلام
نفعی که به اعضا میده چیه؟(البته بغیر از بالارفتن معلومات)

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
نفعی که به اعضا میده چیه؟(البته بغیر از بالارفتن معلومات)

فکر کنم اصولا باید اینجوری باشه که اسم همه ی اعضا رو مقاله هست!!!
اینم یعنی رزومه ی شما قوی تر میشه! مخصوصا اگه مقاله در یکی از همایش ها و کنفرانس ها پذیرفته بشه!
هم برای قبولی در ارشد ممکنه تاثیر داشته باشه هم برای پیدا کردن کار!!!

سلام

فکر نکنم اینجوری بشه موضوع تخصصی ازش در اورد؟!
موضوع بین رشته ای به ذهنم نمیرسه که بتونم راجع بهش نظر بدم!

موفق باشید:gol:

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم اصولا باید اینجوری باشه که اسم همه ی اعضا رو مقاله هست!!!
اینم یعنی رزومه ی شما قوی تر میشه! مخصوصا اگه مقاله در یکی از همایش ها و کنفرانس ها پذیرفته بشه!
هم برای قبولی در ارشد ممکنه تاثیر داشته باشه هم برای پیدا کردن کار!!!

فکر نکنم اینجوری بشه موضوع تخصصی ازش در اورد؟!
موضوع بین رشته ای به ذهنم نمیرسه که بتونم راجع بهش نظر بدم!

موفق باشید:gol:

شما اگ خودتون موضوع تو زمینه رشته خودمون دارید و اگ دوست داشته باشید باهم کار کنیم؟؟من خیلی دنبال ینفر میگردم باهم مقاله بدیم!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
به نظر بهتره مقاله نویس ها اول در رشته خودشون کار کنن. بعد به سمت مقالات میان رشته ای برن، چرا که نوشتن یک مطلب که قرار هست در کنفرانس یا سمینار خاصی ارائه بشه، نیازمند دانش و تمرکز بالایی هست. در زمینه مقالات میان رشته ای هم باید همه از رشته هم به حد کافی مطلع باشن.

crb7

عضو جدید
من نمیدونم دوستان چقدر کار گروهی تحقیقاتی انجام دادن ولی فلسفه تشکیل گروه اینه که قراره هر کس تو زمینه ای که درس خونده برای نوشتن به یک مقاله مشترک کمک کنه.به عنوان نمونه عرض میکنم برای تهیه یکی از مقالات در زمینه کنترل شرایط دمایی داخل ساختمان های مسکونی به یک مهندس برق ، یک مهندس مکانیک و یک مهندس کامپیوتر نیاز هست . این میشه یک مقاله بین رشته ای.
در رابطه با منفعت اعضا هم همون که گفتن یعنی اسم کسانی که تو تهیه مقاله کمک کرده باشند به عنوان تهیه کننده مقاله ذکر میشه که در صورت قبول شدن مقاله یک رزومه بسیار عالی برای تهیه کنندگان محسوب میشه.

crb7

عضو جدید
به نظر بهتره مقاله نویس ها اول در رشته خودشون کار کنن. بعد به سمت مقالات میان رشته ای برن، چرا که نوشتن یک مطلب که قرار هست در کنفرانس یا سمینار خاصی ارائه بشه، نیازمند دانش و تمرکز بالایی هست. در زمینه مقالات میان رشته ای هم باید همه از رشته هم به حد کافی مطلع باشن.
من دانشجوی ترم 5 لیسانس سراغ دارم که تا حالا 3 تا مقاله قبول شده داشته . اطلاعات زیاد بالایی هم نمیخواد.ایشون تو گروه هستند اگه قسمت شد که در خدمتتون باشیم باهاشون میتونید صحبت کنید . یعنی میخوام بگم نوشتن مقاله کار اصلا سختی نیست فقط پشتکار میخواد. تیم رو هم به این دلیل میخوایم تشکیل بدیم که این پشتکار تقسیم بشه و با زمانی که میذاریم بتونیم مقالات بیشتری بدیم.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نمیدونم دوستان چقدر کار گروهی تحقیقاتی انجام دادن ولی فلسفه تشکیل گروه اینه که قراره هر کس تو زمینه ای که درس خونده برای نوشتن به یک مقاله مشترک کمک کنه.به عنوان نمونه عرض میکنم برای تهیه یکی از مقالات در زمینه کنترل شرایط دمایی داخل ساختمان های مسکونی به یک مهندس برق ، یک مهندس مکانیک و یک مهندس کامپیوتر نیاز هست . این میشه یک مقاله بین رشته ای.
در رابطه با منفعت اعضا هم همون که گفتن یعنی اسم کسانی که تو تهیه مقاله کمک کرده باشند به عنوان تهیه کننده مقاله ذکر میشه که در صورت قبول شدن مقاله یک رزومه بسیار عالی برای تهیه کنندگان محسوب میشه.

خوبه!
شما موضوع رو بدین ببین در چ زمینه ای میخواین کار کنین!

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
من دانشجوی ترم 5 لیسانس سراغ دارم که تا حالا 3 تا مقاله قبول شده داشته . اطلاعات زیاد بالایی هم نمیخواد.ایشون تو گروه هستند اگه قسمت شد که در خدمتتون باشیم باهاشون میتونید صحبت کنید . یعنی میخوام بگم نوشتن مقاله کار اصلا سختی نیست فقط پشتکار میخواد. تیم رو هم به این دلیل میخوایم تشکیل بدیم که این پشتکار تقسیم بشه و با زمانی که میذاریم بتونیم مقالات بیشتری بدیم.

دوست عزیز مقالاتشون کجاها رفته؟ خب لینک بدید ما هم بهره مند شیم :D .

و خب در مورد باقی ماجرا. مقاله خودش چندین نوع داره. گاهی پیش میاد که شما یک منبع بزرگ رو خلاصه میکنید (البته به صورت کاملا امانتدارانه) و اون میشه یک مقاله خوب و خیلی جاها هم پذیرفته میشه، گاهی هم مجبوریم از صفر یه چیزی رو بنویسیم. اون دیگه خوب نیست، عالیه. بعضا هم پیش میاد که دوستانی علیرغم اطلاعات خوبشون، قلمشون گیرا نیست. یعنی علاوه بر تعدادی فرد عالِم، نیاز هست تا یک نویسنده خوب هم در این گروه باشه.

راستش رو بخواید چندین بار گروه تشکیل دادم (در زمینه های مختلف) و همه شکست خوردن چون علم و اطلاع کافی نبوده. صرفا به این خاطر میگم اینا رو که بدونید از روی دلسوزی میگم و میخوام کار حرفه ای و با کیفیت انجام بدید :smile:

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کارشاسی ارشد کامپیوتر ...
و تا الان 4 مقاله ام تو همایش های بین المللی وملی پذیرش شدن.

SHM.IT

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کارشاسی ارشد کامپیوتر ...
و تا الان 4 مقاله ام تو همایش های بین المللی وملی پذیرش شدن.

سلام
خوشحال میشیم از تجربیاتتون بگید.اینک چجوری شروع کردید!

تک نفری کار کردین یانه؟از استاد مشاور استفاده کردین یانه؟
اگ بتونید یک خلاصه ای از روند مقاله نویسی واسه تازه کارا بگید کمک بزرگی به دوستانی که علاقه دارن ک دراین زمینه فعالیتی داشته باشن کردین:)

crb7

عضو جدید
دوست عزیز مقالاتشون کجاها رفته؟ خب لینک بدید ما هم بهره مند شیم :D .

و خب در مورد باقی ماجرا. مقاله خودش چندین نوع داره. گاهی پیش میاد که شما یک منبع بزرگ رو خلاصه میکنید (البته به صورت کاملا امانتدارانه) و اون میشه یک مقاله خوب و خیلی جاها هم پذیرفته میشه، گاهی هم مجبوریم از صفر یه چیزی رو بنویسیم. اون دیگه خوب نیست، عالیه. بعضا هم پیش میاد که دوستانی علیرغم اطلاعات خوبشون، قلمشون گیرا نیست. یعنی علاوه بر تعدادی فرد عالِم، نیاز هست تا یک نویسنده خوب هم در این گروه باشه.

راستش رو بخواید چندین بار گروه تشکیل دادم (در زمینه های مختلف) و همه شکست خوردن چون علم و اطلاع کافی نبوده. صرفا به این خاطر میگم اینا رو که بدونید از روی دلسوزی میگم و میخوام کار حرفه ای و با کیفیت انجام بدید :smile:
ممنون از راهنمایی هاتون
در مورد لینک مقاله هم 3 مقاله پذیرفته شد ولی برای پابلیش در نشریات خارجی نیاز به فرستادن پول بود که همون زمان بدلیل مشکوک بودن به سرطان خون افسردگی میگیره یه مدت و کلا بیخیال همه چیز میشه. من این چیزی که شما میگین برای نشریات داخلی صدق میکنه ولی ما کارمون قرار نیس اینجوری باشه . به عنوان نمونه تو حوزه مهندسی تاسیسات برای 5 % بهینه شدن تهویه هوای داخل یک ساختمان شبیه سازی شده در مقالات قدیمی ، مقاله جدید منتشر می کنن . به همین راحتی . یعنی شما لازم نیس از صفر شروع کنی فقط کافیه کارای بقیه رو در یک موضوع خاص مطالعه کنی و اونا را بهینه تر کنی. الان اینقدر علم گسترده شده که عملا از صفر شروع کردن بی معنیه.
اون پروژه هایی رو هم که میگین شکست خوردن بخاطر دید شماست . وگرنه اونا شکست نبودن تجربه بودن. خوشحال میشم از تجربیاتتون تو گروهی که انشاالله تشکیل میشه استفاده کنم

sahragol

عضو جدید
پذیرش همکار جهت ارسال مقاله برای کنفرانسهای بین المللی مالزی, ترکیه, دبی (چاپ در ژورنالهای IsI)
موضوع مقاله: کلاس بندی صفحات وب
عنوان مقاله:
web page classification based on url and semantic content

جایگاه اول: هزینه کنفرانس+ پانصد هزار تومان دستمزد
جایگاه دوم:هزینه کنفرانس + چهارصد هزار تومان دستمزد
جایگاه سوم: هزینه کنفرانس + سیصد هزار تومان دستمزد
جایگاه چهارم: فقط هزینه کنفرانس

تسویه حساب بعد از پذیرش مقاله
آخرین مهلت ارسال ۲۵ اردیبهشت

مقاله نوشته شده و آماده است. هر کی مایل بود ایمیل بده تا اسم و مشخصاتش را اضافه کنم و بفرستم . در صورت پذیرش هزینه دریافت و ثبت نام انجام می گیرد.
در ضمن دانشگاهها معمولا هزینه مقاله را می دهند. می تونید با دادن عنوان دانشگاهتون در مقاله ، از دانشگاه خود هزینه کنفر انس را با عنوان تشویقی مقالات دریافت نمایید.
برای اطلاعات بیشتر با ایمیل زیر مکاتبه نمایید:
DRMAB2000@gmail.com