اگه نمی خواستید متالورژ شوید؟

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
عرض كردم

عرض كردم

قبلا خدمتتون عرض كردم
مهندسي شيمي و دوست ندارم چون رشته اي خشك و انعطاف ناپذيره
مهندسي مكانيك ساخت و توليد و رو دوست دارم
خودم سراميكي ام اما عاشق متالورژي صنعتي ام البته سراميكو خيلي دوست دارما
ساخت و توليد رو دوست دارم چون عين متالورژيه

aghdak

عضو جدید
من دیپلمه تجربی داشتم و یه روزی می خواستم دکتر بشم :)
ولی یکی از دوستام برام دفترچه دانشگاه آزاد گرفت.خودش هم برام پر کرد .و من هم که اعتنایی بهش نداشتم گفتم هرچی زدی بزن:whistle:
اونم رشته اول رو زد مواده نجف آباد و دومی رو زد مواده مجلسی
من هم زارتی (ببخشید)مجلسی رو آوردم:weirdsmiley:
من هم که دکتری رو قبول نشدم:( مجبور شدم بیام مواد بخونم:cry:
ولی خداییش رشته خوبیه;).اگه خدا بخواد و بازاره کاره رشته بیو مواد هم خوب بشه ارشد رو میرم بیو مواد:D
کمی درباره مجلسی:
من الان دارم تو شهر ارواح درس می خونم .الان ترم 5 متالورژی ام.
خدایا ما تو این شهر از تنهایی داریم دیوونه میشیم
نه شهرش آدم داره
نه دانشگاهش دختر داره
فقط 2 تا خوبی داره:
این که امکاناتی کارگاهی وآزمایشگاهیش خداییش توپههههههههههههههه مثله کارگاههای مجلسی تو ایران کمه حتی تو دانشگاههای دولتی معتبر
ودوم
تا دلت بخواد این دانشگاه خوبگاه داره
چون هیشکی(هیشکی که نه.یه چند تایی هستن.قراره از طریق مسکن مهر پنجاه هزار نفر یه هو بریزن تو مجلسی تا 2-3 ساله دیگه) تو این شهر نیست خونه های خالی رو دانشگاه اجاره کرده برا خوابگاه
اجاره بهاش هم مفته.ترمی 100000 تومن
خوابگاهاش ویلایی نه آپارتمانی
در آخر اینکه این که مجلسی و دانشگاهش متفاوت ترین شهرو دانشگاه تو ایرانه.
می تونی امتحانش کنی

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی یکی از دوستام برام دفترچه دانشگاه آزاد گرفت.خودش هم برام پر کرد .و من هم که اعتنایی بهش نداشتم گفتم هرچی زدی بزن:whistle:
ولی خداییش رشته خوبیه;).اگه خدا بخواد و بازاره کاره رشته بیو مواد هم خوب بشه ارشد رو میرم بیو مواد:D
کمی درباره مجلسی:
نه شهرش آدم داره
نه دانشگاهش دختر داره
فقط 2 تا خوبی داره:
این که امکاناتی کارگاهی وآزمایشگاهیش خداییش توپههههههههههههههه مثله کارگاههای مجلسی تو ایران کمه حتی تو دانشگاههای دولتی معتبر
ودوم
چون هیشکی(هیشکی که نه.یه چند تایی هستن.قراره از طریق مسکن مهر پنجاه هزار نفر یه هو بریزن تو مجلسی تا 2-3 ساله دیگه) تو این شهر نیست خونه های خالی رو دانشگاه اجاره کرده برا خوابگاه
می تونی امتحانش کنی
ما که تو این تهران سرسام گرفتیم. منو بیگیر اومدم. امکانات زندگی چطوره؟ مثل بیمارستان، اینترنت، کتابخونه، فروشگاه، پاساژ، ... ؟

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اولش به مهندسی برق علاقه داشتم
ولی الان به غیر از مواد به مکانیک و آی تی علاقه دارم

mold_silver

متخصص متالورژی صنعتی
کاربر ممتاز
کمی درباره مجلسی:
نه شهرش آدم داره
نه دانشگاهش دختر داره
فقط 2 تا خوبی داره:
ودوم
می تونی امتحانش کنی

دوست عزیزم
شما اصفهان خونه بگیر نزدیک دروازه شیراز
بعدش سوار سرویس میشی میری دانشگاه

آخه محلسی چیزی نداره
اصلاً شهر نیست

اما دانشگاهش داره آروم آروم در زمینه مواد خوب میشه
مثل اس ای ام که توی اصفهان از همه جا بهترش رو داره
مواد پزشکی نمیشه
اما خوب واسه کسی که تجربی بوده و یهو میاد ریاضی باید یه مقدار متفاوت باشه

دانشگاه ها و شهرهای داغون تر رو ندیدی عزیزم !!!!!!!!!!!

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمی درباره مجلسی:
نه شهرش آدم داره
نه دانشگاهش دختر داره
فقط 2 تا خوبی داره:
ودوم
می تونی امتحانش کنی

دوست عزیز بهت تبریک و تسلیت عرض میکنم
من کاردانی به کارشناسیم رو مجلسی خوندم/ترم اول گفتم خوابگاه بگیرم یک هفته نشد که دیونه شدم اومدم کوی امام جعفر(نزدیک ترمینال صفه)خونه گرفتم/ولی بالاخره تمومش کردم
خداییش شهر ارواحه/خداییش من اگه به جای 2 سال 4 سال اونجا بودم دیونه شده بودم/خدا بهت صبر بده دوست عزیز/خداییش الان 2 ساله گذشته اصلا رغبت نمیکنم برم مدرکم رو بگیرم
ولی از هر چی بگذریم گروه موادش قویه

mirmajidi

عضو جدید
من این رشته رو خیلی دوست دارم ولی اومدنم تو این رشته خیلی اتفاقی بود
منو مامی یه روز رفتیم هنرستان واسه ثبت نام(البته علی رغم میل مامی که به زور می خواست بفرستم رشته انسانی که من متنفر بودم) که یکی از دبیرهای رشته متالورژی اونجا بود از این رشته واسم صحبت کرد منم خوشم اومد برای فرار از انسانی اومدم تو این رشته

zeinab68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو مامی یه روز رفتیم هنرستان واسه ثبت نام(البته علی رغم میل مامی که به زور می خواست بفرستم رشته انسانی که من متنفر بودم) که یکی از دبیرهای رشته متالورژی اونجا بود از این رشته واسم صحبت کرد منم خوشم اومد برای فرار از انسانی اومدم تو این رشته

کار خوبی کردی اومدی این رشته.

د ا ن ش گ ا ه

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هم چون از اسم این رشته خوشم میومد رفتم متالورژی

mohsenfv

عضو جدید
راستش رو بگم دوست داشتم برم مهندسی شیمی یا مهندسی نفت. ولی این انتخابم رو قبول شدم. انتخاب 9 بود. ولی از اینکه اومدم این رشته اصلا پشیمون نیستم

sunset_69

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم دوست داشتم دندون پزشكي بخونم خيلي هيجان داره البته من تو دبيرستان رشتم تجربي بوده حالا اومدم بين مهندساااااااااااا:heart::heart::heart:

fered_sch

عضو جدید
والا من اگه نمی خواستم متال بخونم(البته منظورم متالورژی هسا:redface:) دوتس داشتم یا مکانیک می خوندم یا کامپیوتر، اگر هم مهندسی نمی خوندم دوست داشتم پزشکی بخونم:cry:(یعنی پزشکی رو نسبت به همه بیشتر دوس دارم).
بابام میگه این نزدیکی رشته هایی که بهشون علاقه داری منو کشته:biggrin:
ولی خب دیگه :smile:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا من اگه نمی خواستم متال بخونم(البته منظورم متالورژی هسا:redface:) دوتس داشتم یا مکانیک می خوندم یا کامپیوتر، اگر هم مهندسی نمی خوندم دوست داشتم پزشکی بخونم:cry:(یعنی پزشکی رو نسبت به همه بیشتر دوس دارم).
بابام میگه این نزدیکی رشته هایی که بهشون علاقه داری منو کشته:biggrin:
ولی خب دیگه :smile:
البته الان می تونی بری سمت بایومواد. زیاد از دنیای پزشکی دور نمی افتی که هیچ، خوشگل میری قاطی پزشکا.

abandoned

عضو جدید
باز هم متالورژ
اصلا راه نداره غیره متالورژی
جاان خودم راست میگما:smile:

mut

عضو جدید
من که ناخواسته اومدم مواد ، ولی خیلی خوشحال & راضیم ازش ...
از اول عاشق ادبیات بودم و هستم ...

nora_na

عضو جدید
هنر، موسیقی یا گرافیک، رشتمو دوس دارم ولی هنر رو همیشه ترجیح میدادم، بچه ها نذاشتن برم هنر D:

morteza ahmadii

عضو جدید
سلام من اگه ميشد برگشت به عقب حتما ميرفتم موسيقي مي خوندم حتي بعد از كارداني ميخواستم تغيير رشته بدم كه با صحبت هاي پدرم منصرف شدم....نه اين كه رشته بدي باشه ولي اصلا نميتونم تصور كنم تو شركت كار ميكنم ولي تدريس اين رشته رو دوست دارم بايد اين قدر بخونم تا بشه تو يه جايي تدريس كنم.......

اگر بر می گشتم اون موقعی که انتخاب رشته بود، احتمالا می رفتم تجربی ولی اگه همین ریاضی بودم غیر از مواد جایی نمی رفتم. البته بعضی اوقات یهو به سرم می زنه که بعضی رشته ها رو خیلی دوست دارم مثل باستان شناسی، جانور شناسی یا رشته هایی که همش باید توی صحرا و بیابون دنبالشون باشی.
اصولا رشته هایی که محل کارش یه جایی باشه آروم و بی سر و صدا و دور از شهر!!!

sisi_eng

کاربر فعال
من هوا-فضا و عمران-سازه دوست داشتم!
از عمران قبول نشدم / هوا-فضا هم اصلا انتخاب نکرده بودم الان هم افسوس میخورم!
ولی رشته مواد-متال هم جالبه ها!

kambadena

کاربر بیش فعال
اگه متالوژیست نمی شدم:
نگهبان خوابگاه دانشجویی پسرونه

siva

عضو جدید
سلام.من اگه 100بار دیگه هم کنکور بدم باز هم متالورژی رو انتخاب میکردم چون واقعا عاشق این رشته ام.حالا شاید شاید عکاس میشدم!!!!!!!!!

بالا