اين باشگاه صاحب نداره؟!

hale a.a

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگتر اين باشگاه كجاست؟:que:
مگه اين باشگاه صاحب نداره؟:que:
پس چرا ديگه تايپيكاي سياسي ممنوع نيست؟:(
چرا بحثاي سياسي منحرف شده رو تمومش نمي كنين؟:razz:
چرا محيط اينجا شده چيزي شبيه چت روم؟:confused:
چرا اكثر تايپيكا پر شده از اسپم؟:cry:
چند تا تايپيك علمي فعال وجود داره؟:que:
اينجا باشگاه مهندسانه يا محلي واسه پيداكردن دوست و زوج؟!:eek:
ميشه باشگاه دوباره به روزاي اوجش برگرده؟:que:
صاحب اين باشگاه كجاست؟:que::que:

faranak123susmar

عضو جدید

چرا؟

amin karmania

عضو جدید
تا وقتی اجازه بحث در مورد مسائل سیاسی و اعتقادی داده نشه مشکلات جامعه حل نمیشه!
با وجود جوی متشنج هیچ پیشرفتی در زمینه های دیگر به خصوص علمی خیلی کند رخ میده!
من با این سیاست جدید ادمین که یه خورده بیشتر اجازه مانور و بحث رو به بچه ها میده کاملا موافقم!

entezar89

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برا مسائل علمی هم بخش سوایی داره ولی باید دید چرا بچه ها بیشتر به موضوعات آزاد ومخصوصا سیاست روی میارن.چون در فضای غیر مجازی جایی برای ابراز عقیده آزاد نمیزارن.

• Like
واکنش ها: dars

khatami1

عضو جدید

منم موافقم خیلی اینجا اسمش باشگاه مهندسان ایران چیزی که خیلی کم توشه بحثای علمی

فقط شده یه چت روم برای بچه بازی های عده ای

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه اشکالی داره ادم یه بعدی نباشه ؟؟
سیاست یا تفریح با علم منافاتی داره ؟؟

khatami1

عضو جدید
چه اشکالی داره ادم یه بعدی نباشه ؟؟
سیاست یا تفریح با علم منافاتی داره ؟؟

تاپیک سیاسی مشکلی نداره اما نشون داده همه جنبه بحثهای منطقی ندارند آخرش به ناسزا کشیده میشه

اتفاقا به نظر من کاملا این باشگاه یک بعدی شده اونم تو بعد تفریح سیر میکنه!

dars

عضو جدید
واقعا دنبال جواب میگردید؟باشه اینم جواب:
از طرفی گفته میشه که در سایت بحث سیاسی نکنید.ما هم با توجه به اینکه این سایت سایت علمی هست میگیم چشم و وارد میشیم و دنبال مطالب جالب علمی و مربوط به رشته خودمون میگردیم و حتی وارد قسمت بحث آزاد که در سایت وجود داره (همین بخشی که توش هستیم) هم نمیشیم اما در همه جای سایت ردپایی از افرادی رو میبینیم که افکاری که ممکنه ما خوشمون نیاد رو مدام تبلیغ میکنن و در اصطلاح سمپاشی میکنن.
منی که از ابتدا بدون هیچگونه نمادی وارد سایتی شدم که دوست داشتم بدور از هر گونه هیایهو این تو فقط دنبال درس و ... باشم اومدم اینجا و دیدیم نخیر انگار اینطوری هم نیست.انگار وقتی نوشته شده کاری با سیاست نداشته باشید معنیش اینه که فقط یه عده نباید کاری با سیاست داشته باشن و حرفی ازش نزنن و بقیه میتونن هرطور خواستن طرف مقابل رو تحریک کنن.
من خودم خیلی دوست دارم این سایت که بر مبنای یه سایت علمی بنانهاده شده کاملا کاملا کاملا از هرگونه بحث و نکته و اشاره به هر چیزی که حتی اندکی به سیاست برمیگرده دور بمونه و هیچ شخصی در این سایت دنبال هیچ نماد سیاسی ای نره.نماد سیاسی فقط افراد فعلی حکومتی نیستن خیلی نماد های دیگه هم تازگی ها رنگ و بوی سیاسی به خودش گرفته که اگه قراره کاملا همه چیز از سیاست عاری بشه باید این نماد ها هم در سایت از بین برن.وگرنه نمیشه امیدوار بود که این سایت منحرف نشه.
من خودم زمانی که دیدم نماد های تحریک آمیز زیادی تو سایت هست که با تفکرات خود من نمیخونه مجبور شدم که از نمادی استفاده کنم که این افراد باهاش مشکل دارن.من کسی نبودم که با این نیت وارد این سایت بشم که اینجا رو به بحث سیاسی بکشونم بلکه دقیقا برعکس برای این وارد این سایت شدم که بتونم به دور از هیاهو های دیگه فقط بحث درسی اینجا داشته باشیم اما انگار نمیشه.
پیشنهاد من اینه که اولا این نماد ها همه بدون استثنا (نماد های دو طرف منظورم هست) در سایت ممنوع بشه و همچنین قسمت بحث های آزاد که در سایت هست که در بخش عمومی هست وجود نداشته باشه چون در سایت علمی چه نیازی به وجود این بخش هست؟همین وجود همچین بخشی باعث میشه بحث ها منحرف بشه و کم کم به بخش های دیگه سایت هم کشیده بشه و دو طرف نماد های تحریک آمیز قرار بدن.
و این خودش باعث میشه کار مدیرای سایت سخت بشه.
نظر شمایی که با سیاسی شدن این سایت مخالف هستید چیه؟حرف های من رو قبول دارید یا نه؟