اوج بدحجابی در پیست اسکی

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم تعجب کرده بودم ولی چون خاکی بود میگفتم مثه خودمونه پس پسره:D
شوما پیسرا خاکی هستینااااااااااا ولی بیشتر از خودتون لباساتونه که خاکیه:razz::D
الله اکبر.
صداشونو میشنوی؟؟

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
شوما پیسرا خاکی هستینااااااااااا ولی بیشتر از خودتون لباساتونه که خاکیه:razz::D
الله اکبر.
صداشونو میشنوی؟؟
صدای مسخر بازیاشون میاد

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدای مسخر بازیاشون میاد
اون عاقاکه بلند دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد میزنه رو بوگو فکنم تا یه هفته صداش درنیاد دیگه:redface: خودشو سایلنس کرد رفت:(

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون عاقاکه بلند دااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد میزنه رو بوگو فکنم تا یه هفته صداش درنیاد دیگه:redface: خودشو سایلنس کرد رفت:(
موندم واسه کی داره داد میزنه؟
حقشو خوردن؟
یکی باید بره سیمشو از برق بکشه

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوج بدحجابی این بود الان؟؟؟؟؟؟؟؟
باید با چادر چفیه برن اسکی مثلن؟؟
:|
تقریبا هر سال به پیست اسکی سر میزنم و تفریح میکنم

برای هرکس لباسی تعریف شده در پیست

ترجین لباس خودشونو کامل بپوشن

اوج بد حجابی درون پیست به تیکه کوچیک مو نیست به خیلی چیزهای ناگفته...

تو شرع دین عرفی است نه شرع دین تو هر نظامی عرفیست

مثلن خودم که المان بودم دیدم کسی مشروب به دست درون خیابون بود که با باتون ریختن روش و بردنش

از مغازه دار سوال کردم چه شده

گفت خوردن مشروب در اماکن عمومی ممنوعه بخاطر این بردن

پس رعایت عرف هر مکان فکر کنم تو کل دنیا شرط عقل و کار عقلانی باشد

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی چیزی بگم بهتون.تقریبا هممون خوبو بدو میدونیم چیه.
من کاری ب حجابو لباسو پوشش ندارم ..همه صحبتاتونم گوش میدادم از اولش تا حالا.
ی عکسی دیدم چند روز پیش که میذارم اینجا درسته ب بحثتون نزدیک نیست ولی تا حدوذی ربط داره.
پیام خیلی گویاست...

درود به فروغ فرخ زاد

به گفته مولا علی علیه سلام

مراقب افکارت باش که گفتارت مي‌شود،

مراقب گفتارت باش که رفتارت مي‌شود،

مراقب رفتارت باش که عادتت مي‌شود،

مراقب عادتت باش که شخصيتت مي‌شود،

مراقب شخصيتت باش که سرنوشتت مي‌شود.
Watch your thoughts, they become words;
watch your words, they become actions;
watch your actions, they become habits;
watch your habits, they become character;
watch your character, for it becomes your destiny.

ایا مغز های هرزه عامل به وجود امدن تن های هرزه نشد....... سکوت

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وااقعن نمیدونم چی بگم!!!
وقتی خودتونو میزنید به اون راه دیگه ادم حرفی نمیوته بزنه
یه چنتا دخدر رفتن تفریح کاریم به شما ندارن..

ضرری به شما زدن؟
اتی بانو من و تو همدیگه رو خیلی وقته میشناسیم

طرز نگاه من با نگاه تو خیلی متفاوته

هرکس عقاید خودشو داره و برای خودش محترمه

برخلاف حرفت که ضرری زدن به من نه به خیلی ها

میتونی بری یه سر به دادگاهای طلاق و خودت بشنوی نه امار بخونی تا متوجه شی

ترجیحن سکوت میکنم

دوست ندارم دوستی اندکی که بینمونه سر اندیشه متفاوت بهم بخوره

XBoy69

عضو جدید
شهدا رفتند خون دادند تا ناموس این مرز و بوم به دست اجنبی نیفته و همه شون با خون شون نوشتند که خواهرم حجابت رو رعایت کن.
انقلاب کردیم واسه چی برای اینکه دخترا اینجوری بیان بیرون؟
واقعا متاسفم. شهدا شرمنده ایم.

پ.ن: علکی مثلا من یه خشکی مذهبی ام :D

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شهدا رفتند خون دادند تا ناموس این مرز و بوم به دست اجنبی نیفته و همه شون با خون شون نوشتند که خواهرم حجابت رو رعایت کن.
انقلاب کردیم واسه چی برای اینکه دخترا اینجوری بیان بیرون؟
واقعا متاسفم. شهدا شرمنده ایم.

پ.ن: علکی مثلا من یه خشکی مذهبی ام :D
چند روز پیش یکی از اشنایان که تیکه مینداختیم انقلاب کردین که دزدی بشه غیره یه حرف جالبی زد

گفت ما انقلاب کردیم که در شهر کاباره و فاحشه خانه جمع بشه در هر شهر تعداد معدودی اینجور مراکز بود

انقلاب اصلیتش خوب بود اما نمیدانستیم که در اینده کاباره و مرکز فساد بجای از یک جای نمایان به درون خانه ها و درون ذهن ها کشیده شوند

فرق یه جون امروزی با یه شهید در این بود

که وقتی دید به مردمش به مردمان شهر ابادان ایلام مهران و غیره تجاوز شد چه به خاک چه به ناموس و غیره

غیرت او اجازه نداد که صدام پیش روی کنه

همشون رفتن برای ایران حداقل از جون رفتن نه مثل افرادی امثال من که رو بازو پشتش نشان فربهر و زنده باد ایران خالکوبی باشه که با کوچیکترین چیز حتی خانواده خودمو بفروشم

نه تو نه من کل ملت ایران و انقلاب به شهدا مدیونند

زیرا انانم مثل من و تو ادم بودن و هرکس با هزاران ارزو برای زندگی خویش

XBoy69

عضو جدید
چند روز پیش یکی از اشنایان که تیکه مینداختیم انقلاب کردین که دزدی بشه غیره یه حرف جالبی زد

گفت ما انقلاب کردیم که در شهر کاباره و فاحشه خانه جمع بشه در هر شهر تعداد معدودی اینجور مراکز بود

انقلاب اصلیتش خوب بود اما نمیدانستیم که در اینده کاباره و مرکز فساد بجای از یک جای نمایان به درون خانه ها و درون ذهن ها کشیده شوند

فرق یه جون امروزی با یه شهید در این بود

که وقتی دید به مردمش به مردمان شهر ابادان ایلام مهران و غیره تجاوز شد چه به خاک چه به ناموس و غیره

غیرت او اجازه نداد که صدام پیش روی کنه

همشون رفتن برای ایران حداقل از جون رفتن نه مثل افرادی امثال من که رو بازو پشتش نشان فربهر و زنده باد ایران خالکوبی باشه که با کوچیکترین چیز حتی خانواده خودمو بفروشم

نه تو نه من کل ملت ایران و انقلاب به شهدا مدیونند

زیرا انانم مثل من و تو ادم بودن و هرکس با هزاران ارزو برای زندگی خویش

صحیح می فرمایید. ولی از حرف تا عمل خیلی فاصله است. من رو هم شیکمم رو سیر کنید و پست های دولتی رو نصیب خودمو خانواده و دوستان و فامیل درجه یک و دو و چند کنید منم از این حرفا بلدم خوبشم بلدم.
اصلا همه چیز آرومه من چقدر خوشحالم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستانی که ذکر کردند هرکس به دین خویش موسی به دین خویش عیسی به دین خویش

بر خلاف تصور و گفته همگان

خدا میفرماید

انسان در مقابل انسان دیگر مسئول است و حقی بر گردنش دارد طوری که در تصرف اموال هم هست

انسان در مقابل گفتاری که به دیگری میگویید مسئول است

مسئول این است که گفتار او شخص را نارحت یا خوشحال میکند یا غیره

پس طبق گفته های خدا نمیشه گفت عیسی به دین خود موسی به دین خود

mohamad babajani

عضو جدید
بد حجابی تو چشم بیننده است
کسی که این عکس ها را میاد اینجا یا هر سایت دیگه میزاره باید ازش پرسید چرا؟ واقعاً انگیزه از این کار چیه؟
کلاً چند نفر تو پیست اسکی بودن و این به اصطلاح فجایع رو دیدن؟
حالا شما میرید عکس میگیرد! بدون اجازه خود طرف و بدون احترام به حقوق افراد عکس ها رو میارید و تیتر میزنید اوج بد حجابی و ..........
باید به حال حضرتعالی و همکارانتان تأسف خورد

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
صحیح می فرمایید. ولی از حرف تا عمل خیلی فاصله است. من رو هم شیکمم رو سیر کنید و پست های دولتی رو نصیب خودمو خانواده و دوستان و فامیل درجه یک و دو و چند کنید منم از این حرفا بلدم خوبشم بلدم.
اصلا همه چیز آرومه من چقدر خوشحالم
عموم شهید شد

داییم شهید شد

پسر عمم شهید شد

اما دیگر داییم چوپانی بیش نیست

خاله هام با اینکه درس خوانده اند خانه داری بیش نیست

عمویم زندانیه

یکیشم بیکاره

راستی عموی شهیدم قهرمان کشتی و هندبال بوده

دایی شهیدم دانشجوی لیسانس بوده و پرستار

به کدامین منصب و پست جانشونو کف دست گذاشتن

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بد حجابی تو چشم بیننده است
کسی که این عکس ها را میاد اینجا یا هر سایت دیگه میزاره باید ازش پرسید چرا؟ واقعاً انگیزه از این کار چیه؟
کلاً چند نفر تو پیست اسکی بودن و این به اصطلاح فجایع رو دیدن؟
حالا شما میرید عکس میگیرد! بدون اجازه خود طرف و بدون احترام به حقوق افراد عکس ها رو میارید و تیتر میزنید اوج بد حجابی و ..........
باید به حال حضرتعالی و همکارانتان تأسف خورد
دوست من نه همکار من بود که چنین گفته ای بگی نه چیزی

سر تییتر خبرگذاری بود منم گذاشتم

اما دوستان به خود گرفتن و به هم پریدن

اما یه چیزی در بین همه ماها که امروز دیدم که عیب سراسر همه ماها بود

چیزی جز معقوله عادی شدن گناه نبود همین...

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خاتمه تاپیکمو با ایاتی از قران اعلام میکنم

خاتمه تاپیکمو با ایاتی از قران اعلام میکنم

حجاب در رفتار

وَلَا یَضْرِبْنَ بِأَرْجُلِهِنَّ لِیُعْلَمَ مَا یُخْفِینَ مِن زِینَتِهِنَّ ( نور / 31 )
و پاهاى خود را [به گونه‏اى به زمین] نكوبند تا آنچه از زینتشان نهفته مى‏دارند معلوم گردد

وَلَا تَبَرَّجْنَ تَبَرُّجَ الْجَاهِلِیَّةِ الْأُولَى ( احزاب /33)
و مانند روزگار جاهلیت قدیم زینتهاى خود را آشكار مكنید

عدم رابطه و دوس
تی زنان با مردان و بالعکس

وَلاَ مُتَّخِذَاتِ أَخْدَانٍ (نساء /25 ) و( زنان اهل ) دوست‏گیران پنهانى نباشند
وَلاَ مُتَّخِذِی أَخْدَانٍ ( مائده / 5 ) و (مردان ) زنان را نباید در پنهانى دوست‏ خود بگیرید

عدم قرار مخفیانه با زنان...

لاَّ تُوَاعِدُوهُنَّ سِرًّا إِلاَّ أَن تَقُولُواْ قَوْلًا مَّعْرُوفًا وَلاَ تَعْزِمُواْ عُقْدَةَ النِّكَاحِ حَتَّىَ یَبْلُغَ الْكِتَابُ أَجَلَهُ وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ یَعْلَمُ مَا فِی أَنفُسِكُمْ فَاحْذَرُوهُ ( بفره / 235)

با آنان قول و قرار پنهانى مگذارید مگر آنكه سخنى پسندیده بگویید و به عقد زناشویى تصمیم مگیرید تا زمان مقرر به سرآید و بدانید كه خداوند آنچه را در دل دارید مى‏داند پس از [مخالفت] او بترسید.

قُل لِّلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصَارِهِمْ وَیَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ وَقُل لِّلْمُؤْمِنَاتِ یَغْضُضْنَ مِنْ أَبْصَارِهِنَّ وَیَحْفَظْنَ فُرُوجَهُنّ َ ( نور/ 30و31)
به مردان با ایمان بگو دیده فرو نهند و پاكدامنى ورزند و به زنان با ایمان بگو دیدگان خود را [از هر نامحرمى] فرو بندند و پاكدامنى ورزند.

حجاب در پوشش

یَا أَیُّهَا النَّبِیُّ قُل لِّأَزْوَاجِكَ وَبَنَاتِكَ وَنِسَاء الْمُؤْمِنِینَ یُدْنِینَ عَلَیْهِنَّ مِن جَلَابِیبِهِنَّ (احزاب / 59)
اى پیامبر به زنان و دخترانت و به زنان مؤمنان بگو پوششهاى خود را بر خود فروتر گیرند.
وَلَا یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ إِلَّا مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَلْیَضْرِبْنَ بِخُمُرِهِنَّ عَلَى جُیُوبِهِنَّ وَلَا یُبْدِینَ زِینَتَهُنَّ (نور/31)
و زیورهاى خود را آشكار نگردانند مگر آنچه كه طبعا از آن پیداست و باید روسرى خود را بر سینه خویش [فرو] اندازند( البته در برابر نامحرم )

حجاب در گفتار

فَلَا تَخْضَعْنَ بِالْقَوْلِ فَیَطْمَعَ الَّذِی فِی قَلْبِهِ مَرَضٌ وَقُلْنَ قَوْلًا مَّعْرُوفًا ( احزاب /32)
پس به ناز سخن مگویید تا آنكه در دلش بیمارى است طمع ورزد و گفتارى شایسته گویید.

نتیجه

وَلْیَسْتَعْفِفِ الَّذِینَ لَا یَجِدُونَ نِكَاحًا ( نور / 33)
و كسانى كه [وسیله] زناشویى نمى‏ یابند باید عفت ورزند.

هشدار

إِنَّ السَّمْعَ وَالْبَصَرَ وَالْفُؤَادَ كُلُّ أُولئِكَ كَانَ عَنْهُ مَسْؤُولًا ( اسراء / 36)
همانا گوش و چشم و قلب همه مورد پرسش خواهند بود

یا ایها الذین آمنوا لا تدخلوا بیوتا غیر بیوتکم حتی تستانسوا و تسلموا علی اهلها ذلکم خیر لکم لعلکم تذکرون (27) فان لم تجدوا فیها احدا فلا تدخلوها حتی یؤذن لکم و ان قیل لکم ارجعوا فارجعوا هو ازکی لکم و الله بما تعملون علیم (28) لیس علیکم جناح ان تدخلوا بیوتا غیر مسکونة فیها متاع لکم و الله یعلم ما تبدون و ما تکتمون (29) قل للمؤمنین‏ یغضوا من ابصارهم و یحفظوا فروجهم ذلک ازکی لهم ان الله خبیر بما یصنعون‏ (30) و قل للمؤمنات یغضضن من ابصارهن و یحفظن فروجهن و لایبدین زینتهن الا ما ظهر منها و لیضربن بخمرهن‏ علی جیوبهن و لایبدین زینتهن الا لبعولتهن او آبائهن او آباء بعولتهن او ابنائهن او ابناء بعولتهن او اخوانهن او بنی اخوانهن او بنی اخواتهن او نسائهن او ما ملکت ایمانهن او التابعین غیر اولی الاربة من الرجال او الطفل الذین لم یظهروا علی عورات النساء، و لا یضربن بارجلهن لیعلم ما یخفین من زینتهن و توبوا الی الله جمیعا ایها المؤمنون لعلکم تفلحون (31)».

ای کسانی که ایمان آوردید! به خانه دیگران داخل نشوید مگر آنکه قبلا آنان را آگاه سازید. و بر اهل خانه سلام کنید. این برای شما بهتر است. باشد که پند گیرید.
اگر کسی را در خانه نیافتید داخل نشوید تا به شما اجازه داده شود. اگر گفته شد باز گردید، بازگردید که پاکیزه‏تر است برای شما. خدا بدانچه‏ انجام می‏دهید داناست.
باکی نیست که در خانه‏هائی که محل سکنا نیست و نفعی در آنجا دارید (بدون اجازه) داخل شوید. خدا آنچه را آشکار می‏کنید و آنچه را نهان‏ می‏دارید آگاه است.
به مردان مؤمن بگو دیدگان فرو خوابانند و دامنها حفظ کنند. این برای‏ شما پاکیزه‏تر است. خدا بدانچه می‏کنید آگاه است.

به زنان مؤمنه بگو دیدگان خویش فرو خوابانند و دامنهای خویش حفظ کنند و زیور خویش آشکار نکنند مگر آنچه پیدا است، سرپوشهای خویش بر گریبانها بزنند، زیور خویش آشکار نکنند مگر برای شوهران، یا پدران، یا پدر شوهران، یا پسران، یا پسر شوهران، یا برادران، یا برادر زادگان، یا خواهرزادگان‏، یا زنان، یا مملوکانشان، یا مردان طفیلی که حاجت به زن ندارند، یا کودکانی که از راز زنان آگاه نیستند (یا بر کامجوئی از زنان توانا نیستند) و پای به زمین نکوبند که زیورهای مخفیشان دانسته شود. ای گروه‏ مؤمنان همگی به سوی خداوند توبه برید، باشد که رستگار شوید.

ا ایهاالنبی قل لازواجک و بناتک و نساءالمومنین یدنین علیهن من جلابیبهن ذلک ادنی ان یعرفن فلا یوذین و کان الله غفورا رحیما»

(ای پیامبر، به زنان و دخترانت و نیز به زنان مومنین بگو خود را بپوشانند تا شناخته نشوند و مورد اذیت قرار نگیرند. و خداوند بخشنده مهربان است

قُلْ لِلْمُؤْمِنِینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصارِهِمْ وَ یَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ ذلِکَ أَزْکى لَهُمْ؛

ای رسول ما مردان مؤمن را بگو تا چشم‎ها از نگاه ناروا بپوشند و فروج و اندامشان را محفوظ دارند، که این بر پاکیزگی جسم و جان ایشان اصلح است.

باشد که روزی درک همگان ان طوری گردد که مهدی موعد ظهور کند

Fa27

عضو جدید
آلان همه مشکلات ما در کشور حل شده، فقط حجاب در دیزین مونده، خوشم میاد چون نمیتونیم مشکلات بزرگتر حل کنیم، گیر میدیم به چیز های که به هیچ جا ضرر نمیزنه.

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
آلان همه مشکلات ما در کشور حل شده، فقط حجاب در دیزین مونده، خوشم میاد چون نمیتونیم مشکلات بزرگتر حل کنیم، گیر میدیم به چیز های که به هیچ جا ضرر نمیزنه.
عاره.سوال بعدی

**niloo

عضو جدید
خبر : 71558

سال پیش همین موقع ها بود که تصاویری رو از بدحجابی دختران در پیست اسکی دیزین منتشر کردیم، اما متأسفانه هیچ مسئولی نسبت به این نوع بدحجابی ها، عکس العملی نشان نداد، به تازگی تصاویر جدیدی از بدحجابی در پیست اسکی توچال و دیزین منتشر شده ست که واقعا تأسف باره…

اینارو وللش
مطلب جدید از ساپورت چی داری واسه ما؟:D

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برو شکر کن خدارو 40 سانت برف اومده پیست دیزین دیگه نمیتونن برن خخخخخخخ

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
اینا ک مشکلی ندارن. عجیبه واقعا چی تو سر اون نفری میگذره ک ب اینا میگه بی حجاب و معضل.
ما تو مملکتمون اصلاااااااا مشکل نداریمااااا اصلاااا فقط مشکلمون 4 تا تار موی دختراس .

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببینید می تونید با این حرف ها دره دیزین رو تخته بکنید یا نه!
یه چیز واقعیته هر جا پولدارها هستند اونجا کلا رسوماتش با مردم عادی فرق داره ...
جای دوری نریم همین تهران تشریق ببرین بعضی کافی شاپ های سنتی مخصوص قیطریه یا کامرانیه !! چیزی به نام حجاب وجود نداره یعنی شخصا چند موردشو دیدم ... کسی هم باهاشون کاری نداره. چون کسی که میاد اونجا یه شام کوچولو با یه قلیون میوه ای و بساط بالای 300 400 تومن می خرجه پس بالطبع صاحب اونجا هم از خیلی چیزها چشم می پوشه ..
حالا پیست ها هم اینطور..اسکی یه ورزش و تفریحی هست تقریبا گرون قیمت اون کسی که اون پیست رو باز کرده باید پول خوبی در بیاره همون خاطر می دونه به کیا رشوه بده که مثلا منکرات اونجاها سروکله اش پیدا نشه...!!
ولی حتما مهم شد تا در آینده یه سری به دیزین بزنم ..به به..عجب جای دلبازی به به

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی بزنه ایرانو منفجر کنه همه راحت شن از دست شما مسلمونای افراطی