اوج بدحجابی در پیست اسکی

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزی من تا حالا دیدم مردا به اصطلاح مومن و همراه زنا چادریشون خیلی بیشتر لذت میبرن از نگاه کردن به دخترا تا مردایی که یه دختر به قول شما بد حجاب کنارشونه.....
این حرفت کاملا اشتباس. ولی بازم قاصرم از گفتن مثال

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله میدونیم. چندبار بگیم که میدونیم!!!! خخخخ. اما بحث الان یه چی دیگس................

دقت کردی حدود بیست سی بار به چند نفر گفتی بحث یه چیز دیگس؟! :D :D :D خخخخخخخخخخخخخ
حوصله ندارم برگردم همه رو لیست کنم ولی خیلی باحال بود :D

کلن بحث چی هس؟! :D

mohammad aghaei

عضو جدید
سلام

حجاب چارچوب داره و چیزی که باعث میشه میل بیرون رفتن از این چارچوب متعادل بمونه و یا کم بشه و یا حتی ازبین بره، عفت هست! حالا این عفت از دید هر کس تعریفی داره! که این تعریف بستگی به الگویی داره که هر شخص برای خودش انتخاب میکنه: مادر، پدر ، دوست و...! حالا الگو والا چیه و کیه؟ ما به اصطلاح بچه مذهبیا میگیم قرآن و اهل بیت! براشم دلیل دلریم. فقط کافیه دوتا دونه از سفارشایی که یکی از اهل بیت یا قرآن گفته رو انجام بدیم ببینیم نتیجه چی میشه!!!!! جالبه شاید خیلیامون از امام حسین و خدا خیلی چیزا گرفتیم ولی این بزرگوارا مقطعی هستن! باید حتما یه گرفتاریه دیگه برامون پیش بیاد تا اینکه نقششون دوباره پررنگ بشه! من میدونم که هنوز آدمایی هستن که شاید حجاب براشون خیلی تعریف نشده ولی به جرعت میگم عفتشون از صدتا دختر محجبه بیشتر هست! اینو خودم به عینه دیدم!

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
چیزی من تا حالا دیدم مردا به اصطلاح مومن و همراه زنا چادریشون خیلی بیشتر لذت میبرن از نگاه کردن به دخترا تا مردایی که یه دختر به قول شما بد حجاب کنارشونه.....

شاید.
ممکنه دیگه واسه مردای زنای بی حجاب از نگاهو مگاه گذشته.رابطه دوستانه و مسافرت با همکارو .....شاید اینا تا حدی براشون متفاوت باشه!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش فقط از یه جهت میومدن که روتو اونور میکردی یکی دیگه نمیومد!یکی دو تا نیستن!
مطمئنم همین دخترای بی حجابم حاضر نیستن وقتی میرن بیرون برای لحظه ای ذهن و تمرکز شوهرشون مشغول فکر کردن به یه زن دیگه مثه خودشون شه!همینایی که انقدر ادعا و پز روشنفکری دارن!
البته فقط میشه دعا کرد...
به نظرمم وقتی میری بیرون هرچی و که میخای میبینی.....باور کن اونایی که میگن ما نمیخایم ببینیم نگاشون فقط به دختراست.....خود من اصلا به لباس پوشیدن کسی کاری ندارم و واقعا هم نمیبینم چی میپوشن چطوری میگردن...نه بش توجه میکنم نه برام مهمه...برا همین نمیدونم چی میگی ....فقط وقتی این اتفاق برات پیش میاد ( روتو برگردونی یکی دیگهرو ببینی ) که فقط دنبال دید زدن باشی....

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقت کردی حدود بیست سی بار به چند نفر گفتی بحث یه چیز دیگس؟! :D :D :D خخخخخخخخخخخخخ
حوصله ندارم برگردم همه رو لیست کنم ولی خیلی باحال بود :D

کلن بحث چی هس؟! :D
بحث حجاب البته + عفت واقعیه ! کاملا واضحه:biggrin:. بحثای دیگه که پررنگشون کردمم جدا!
سلام

حجاب چارچوب داره و چیزی که باعث میشه میل بیرون رفتن از این چارچوب متعادل بمونه و یا کم بشه و یا حتی ازبین بره، عفت هست! حالا این عفت از دید هر کس تعریفی داره! که این تعریف بستگی به الگویی داره که هر شخص برای خودش انتخاب میکنه: مادر، پدر ، دوست و...! حالا الگو والا چیه و کیه؟ ما به اصطلاح بچه مذهبیا میگیم قرآن و اهل بیت! براشم دلیل دلریم. فقط کافیه دوتا دونه از سفارشایی که یکی از اهل بیت یا قرآن گفته رو انجام بدیم ببینیم نتیجه چی میشه!!!!! جالبه شاید خیلیامون از امام حسین و خدا خیلی چیزا گرفتیم ولی این بزرگوارا مقطعی هستن! باید حتما یه گرفتاریه دیگه برامون پیش بیاد تا اینکه نقششون دوباره پررنگ بشه! من میدونم که هنوز آدمایی هستن که شاید حجاب براشون خیلی تعریف نشده ولی به جرعت میگم عفتشون از صدتا دختر محجبه بیشتر هست! اینو خودم به عینه دیدم!
ماهم دیدیم. خخخ
به نظرمم وقتی میری بیرون هرچی و که میخای میبینی.....باور کن اونایی که میگن ما نمیخایم ببینیم نگاشون فقط به دختراست.....خود من اصلا به لباس پوشیدن کسی کاری ندارم و واقعا هم نمیبینم چی میپوشن چطوری میگردن...نه بش توجه میکنم نه برام مهمه...برا همین نمیدونم چی میگی ....فقط وقتی این اتفاق برات پیش میاد ( روتو برگردونی یکی دیگهرو ببینی ) که فقط دنبال دید زدن باشی....

مرد باید خارج هم بره از راه بدر نشه چون اونجا همه نوعشو مبینه. اما این باعث نمیشه این موضع از اصلیت و حقانیت خودش خارج بشه

mohammad aghaei

عضو جدید
بنابراین وقتی عفت باشه راحت میشه حجاب رو کامل کرد! اینکه یه زن غربی هم تازه فهمیده که در رابطه با حجاب بش ظلم شده چیزه عجیبی نیست که دوستان هی منبع میخوان! اگر یکم فکر کنیم و خودمونو بزاریم جای اونا که وقتی به دنیا اومدیم چیزی از دین و دنیای دیگه به این شیوه که ایرانیا اطلاع دارن،نمیدونستیم! حالا سوالایی که پیش میاد چیه؟ خب من بزرگتر میشم که عشق و حال کنم، خب بعدش چی؟؟؟ پیر میشم که با خانواده برم سفر، خب بعدش چی؟؟؟؟؟ بعدم میمیرم! تموم شد؟؟؟ خب این که کار بیهوده میشه، و خلاف صفات خداست، خدا از هر کار بیهوده ای مبراست!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی اشتباس.....اینکه دوره پیامبر زنا لخت بودن......... یا اینکه پیامبر روشو بر میگردوند.....

یه سوال دارم. مگه پیامبر گناکرده که اجبارا باید معذب میبود؟؟؟؟... زنا هرجرو دلشون بخواد اما بگردن؟؟!> پیامبرم دلش میخواسته همه حجابو رعایت کنن !!!

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دارم. مگه پیامبر گناکرده که اجبارا باید معذب میبود؟؟؟؟... زنا هرجرو دلشون بخواد اما بگردن؟؟!> پیامبرم دلش میخواسته همه حجابو رعایت کنن !!!
من منظورم این نبود اونا کار خوبی میکردن...من میگم مردم ما به اسم اسلام دارن افراطی همرو اذیت میکنن....

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بازم نمیشه گفت بیشترن.
پ.ن: آواتارت مسخرس
من هر دفه میخاسم جوابتو بدم یه نگاه به اواتارت مینداختمو میگفتم چقد مسخرست.....ولی چیزی نگفتم...
حالا خودت سر حرف و باز کردی.....:D

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منظورم این نبود اونا کار خوبی میکردن...من میگم مردم ما به اسم اسلام دارن افراطی همرو اذیت میکنن....

خب مارا باافراطی گران یا سوءاستفاده چیان چه کار!!!. مگر ما جزو آن دسته ایم؟؟> ما چندتا دانشجو مثل همیم که داریم نظراتمونو میگیم! .... نه؟!

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
دوستان همگی موفق باشین

به قول یه بنده خدایی،به همدیگه رحم کنیم تا خدا بهمون رحم کنه.یه جوری درجامعه بگردیم،بپوشیم،زندگی کنیم که اگه یادمون میره که خدا از رگ گردن طبق گفته خودش به ما نزدیکتره حداقل امام زمانمون یا پیامبرمون همون لحظه جلومون ظاهر شد،خجالت نکشیم.حتی اگه نخواستیم مومن یا دیندار باشیم،وجدان و انسانیت داشته باشیم و در حق امانتی که خدا بهمون داده خیانت نکنیم.

یکی میگفت میدونی چرا واسه قتل دو تا شاهد کافیه اما واسه زنا 4 تا؟واسه اینکه تو زنا 2 تا قتل اتفاق میفته.قتل نفسه هر دوتاشون....
سعی نکنیم که از بین رفتن حریم های اخلاقی جامعه عادی شه.
در پناه حق

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هر دفه میخاسم جوابتو بدم یه نگاه به اواتارت مینداختمو میگفتم چقد مسخرست.....ولی چیزی نگفتم...
حالا خودت سر حرف و باز کردی.....:D
میگفتی اواتارت مسخرس بهتر بود تا بگی ....

ولی در مجموع آواتار من از آواتار تو که قشنگتره

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگفتی اواتارت مسخرس بهتر بود تا بگی ....

ولی در مجموع آواتار من از آواتار تو که قشنگتره
:Dعمرن......حالا من بت گفتم میتونی عوضش کنی من که دوست ندارم اواتارتو......:D

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخ خو آره دیه... چرا همه فکرمیکنن من پسرم!!!! شواهد و قرائن کافی نیس؟:biggrin:
من مطمین بودم دختری از طرز حرف زدنت از طرز فکر کردنت ار خیلی چیزا:) اون روز که دونگی گف پسر قیافم متعجبید:surprised:ازت پرسیدم گفتی خودت بوگو:D
میکی موس جونمممممممممممممممممم بیا بریم تاپیک ما چند نفر تو زنگ تفریح:)

joghd123

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مطمین بودم دختری از طرز حرف زدنت از طرز فکر کردنت ار خیلی چیزا:) اون روز که دونگی گف پسر قیافم متعجبید:surprised:ازت پرسیدم گفتی خودت بوگو:D
میکی موس جونمممممممممممممممممم بیا بریم تاپیک ما چند نفر تو زنگ تفریح:)
منم تعجب کرده بودم ولی چون خاکی بود میگفتم مثه خودمونه پس پسره:D