اهمیت باکرگی: آیا (هنوز) مسئله مهمی قلمداد می شود؟

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرفتون خنده داره.
پسرا مارمولك تر از اين حرفان.

شما ساده اید. البته ببخشید اینجوری میگم. ولی واقعا خانومها ایرونی تا وقتی رابطه ندارند همه بطلمیوسند طوری به این اون مشاوره میدن که انگار اخشن اما خودشون تو رابطه ساده انگار و از روی هوس عمل میکنند

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر. الانم واقعا اینجوری نیست. اونقدر مقاله هست که معلوم میکنه خانومها ممکنه با راههای غیر از رباطه جنسی بکارتشونو از دست بدند. یه ادم با شعور و تحصیلکرده نمیاد از رو این مسئله تصمیم گیری بکنه مگه اینکه به طرفش اعتماد نداشته باشه یا خوب نشناستش. خب بابا به مردا هم حق بدید که اولین فکری که به ذهنشون میاد همین رابطه است دیگه.

میخواید بهتون یاد بدم که چطور میشه فهمید یه پسر قبلا رابطه داشته یا نه که از بکارت خانومها تابلو تره؟؟؟
بگو...ولی سعی کن اخراج نشی!!
خدا نگهشون داره. جای من هر دوشونو ببوس.

یه سوال اگه الا بفهمید خدایی ناکرده شوهر شما قبل از ازدواج با شما با یکی دیگه خوابیده چه حسی پیدا میکردید؟؟؟

باور کنید با وجود اینکه ارز ادواج شما خیلی گذشته باز هم حسادت میکردید. و بیشتر از این میخواید این نکته رو بفهمید که شوهرتون از کدوم رابطه بیشتر لذت برده. شما یا اون خانوم
درمورد زندگی خصوصی کسی صحبت نکنیم بهتره...

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه این تاپیک اولین تایپیکه که من صفحه رو نمیبندم فقط ریفرش میکنم. و تا الان به این نتیجه رسیدم که حس من حس بدی نیست. چون همونطور که خانومها دوست دارند با مردی باشند که *** نداشته اقایون هم اینو دوست دارند.

زیاد به مردا خرده نگیرید. مردا علاوه بر اینها غرور هم دارند. با افشای یه رابطه جنسی خیلی راحت میتونید غرور یک مردو لگد مال کنید.

البته بگم که منظور من از مرد این بچه سوسولهایی که امروز با اینند و فردا باون نیست ها. اینا که تکلیفشون مشخصه و اگه جلو چششون نمازدشونو بلند کنند خم به ابرو نمیارند. منظورم مرد به معنای درست کلمه بود

سمندون

عضو جدید
خب خیلی هم نمیشه اینطوری به قضیه نگاه کرد!
شما فرض کنید اگه من ِ نوعی کسی باشم که در زمان مجردی، با کسی رابطه ای برقرار نکرده باشم و به جنس مخالفم دست هم نزده باشم، میتونم این انتظار و توقع رو از همسرم هم داشته باشم که اون هم مثه من رفتار کرده باشه و تجربه ی یک رابطه رو رو تا زمان ازدواجش به تعویق انداخته باشه. برعکس، اگه من در زمان مجردی با جنس های مخالفم رابطه داشتم، پس نمیتونم از همسرم توقع داشته باشم که یه virgin باقی مونده باشه.
این در مورد دوستی هم صدق میکنه..
virgin (باکره) بودن ما آدم ها به این پلمپ فیزیکی نیست که برامون گذاشتن. مهم اینکه که فکرت virgin باشه وگرنه اونو که با چندتا اسکناس و برگه کاغذ و مقادیری دورغ به راحتی میشه حلش کرد(متاسفانه) !
i agree;)به نظر منم هر کس با توجه به نوع رفتار خودش میتونه از طرف مقابلش انتظار داشته باشه

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالبه این تاپیک اولین تایپیکه که من صفحه رو نمیبندم فقط ریفرش میکنم. و تا الان به این نتیجه رسیدم که حس من حس بدی نیست. چون همونطور که خانومها دوست دارند با مردی باشند که *** نداشته اقایون هم اینو دوست دارند.

زیاد به مردا خرده نگیرید. مردا علاوه بر اینها غرور هم دارند. با افشای یه رابطه جنسی خیلی راحت میتونید غرور یک مردو لگد مال کنید.

البته بگم که منظور من از مرد این بچه سوسولهایی که امروز با اینند و فردا باون نیست ها. اینا که تکلیفشون مشخصه و اگه جلو چششون نمازدشونو بلند کنند خم به ابرو نمیارند. منظورم مرد به معنای درست کلمه بود

دوست عزیز... با نظرت موافقم.. خیلی قشنگ حرفتو اثبات کردی.. مرسی ازت :gol:

AminNePo

عضو جدید
کاربر ممتاز
من یکی خیلی رو و رک به دختری که بهش علاقه پیدا کردم میگم قبلا دوست دختر (منهای رابطه جنسی) داشتم و از اون هم همین انتظار رو دارم!
اگه دوستی داشته باید بهم بگه، چون خودمم تو جامعه امروز دارم زندگی میکنم و میدونم زندگی بدون جنس مخالف امکان نداره!
و اینم میدونم که میشه انسان دوسال شهوتش رو کنترل کنه و ۵۰ سال با آرامش در کنار حلالش زندگی کنه!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من یکی خیلی رو و رک به دختری که بهش علاقه پیدا کردم میگم قبلا دوست دختر (منهای رابطه جنسی) داشتم و از اون هم همین انتظار رو دارم!
اگه دوستی داشته باید بهم بگه، چون خودمم تو جامعه امروز دارم زندگی میکنم و میدونم زندگی بدون جنس مخالف امکان نداره!
و اینم میدونم که میشه انسان دوسال شهوتش رو کنترل کنه و ۵۰ سال با آرامش در کنار حلالش زندگی کنه!
ای ول امین کم مردی مث تو پیدا میشه:w30:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز... با نظرت موافقم.. خیلی قشنگ حرفتو اثبات کردی.. مرسی ازت

مرسی . عزیز.
متاسفانه از دید خیلی از خانومهای ایرونی مردا غولهای بی شاخ و دمیند که همه فکرشون اشتباهه. ولی واقعا اینجوری نیست. شاید خیلی چیزا مدرن رو بلد نباشند ولی گاهی وقتها صادقانه کارهایی انجام میدن که هیچ جای دنیا نظیرش نیست.

حس مالکیت دو نفر به هم خیلی مقدسه. اینکه زن فکر کنه مردش مال خودشه و بلعکس. به خدا این حس توی خیلی از کشورها ارزو شده واسه مردم. لا اقل تو ایرون ما این حس هنوز زنده است. ادمی که فکر نکنه به یکی وابسته است و تعلق داره کم کم به ورطه کشیده میشه.

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چی کار میکنه این تاپیک.........................:whistle:

معلومه همه علاقه شدیدی به............:w02:

سلام................................................:w12:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیزی میگم و دیگه مرخص میشم فکر کنم براتون تکراری شدم .

من دوست دختری داشتم که عاشق هم بودیم. اما رابطه جنسی نداشتیم چون هدیگرو خیلی مقدس میدونستیم. متاسفانه چیزی که انتظارشو داشتیم نشد و از هم جدا شدیم. ولی واقعا من نتوسنتم جیگزینی براش پیدا کنم. هنوزم اون شخص برام مقدسه..........

دوستان شاد باشید بای

Mr.Pouyan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی . عزیز.
متاسفانه از دید خیلی از خانومهای ایرونی مردا غولهای بی شاخ و دمیند که همه فکرشون اشتباهه. ولی واقعا اینجوری نیست. شاید خیلی چیزا مدرن رو بلد نباشند ولی گاهی وقتها صادقانه کارهایی انجام میدن که هیچ جای دنیا نظیرش نیست.

حس مالکیت دو نفر به هم خیلی مقدسه. اینکه زن فکر کنه مردش مال خودشه و بلعکس. به خدا این حس توی خیلی از کشورها ارزو شده واسه مردم. لا اقل تو ایرون ما این حس هنوز زنده است. ادمی که فکر نکنه به یکی وابسته است و تعلق داره کم کم به ورطه کشیده میشه.

دقیقا همینه... چیزی که تو خیلی از جاهای دیگه دنیا وجود نداره حس امنیت و ایمان داشتن 2نفر بهمدیگست.. طرف نمیدونه صبح که همسرش از خونه میره بیرون.. چی به سر زندگیش میاد..
اما هنوز هرچقدر هم کم این چیزا تو این مملکت وجود داره..

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به نظرت بعد از چند سال زندگی وقتی یه کم از شور و شوق زندگیتون افتادید و زندگی روز مره ای رو پیدا کردید اون موقع زنت باهات چه رفتاری داره

به رفتارت شک نمی کنه

به نظر من اگر می گفتی زندگی قبل از ازدواج هر کس به خودش ربط داره بهتر بود تا اینکه تمام جیک و پوک زندگیت رو بگی:w12:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

من دوست دختری داشتم که عاشق هم بودیم. اما رابطه جنسی نداشتیم چون هدیگرو خیلی مقدس میدونستیم. متاسفانه چیزی که انتظارشو داشتیم نشد و از هم جدا شدیم. ولی واقعا من نتوسنتم جیگزینی براش پیدا کنم. هنوزم اون شخص برام مقدسه..........

دوستان شاد باشید بای
ممنون از بحث منطقی تون خیلی عالی بود
امیدوارم همیشه خوشبخت باشید:w30:

pesare irani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

دوستان شاد باشید بای

شب خوبی داشته باشید:d

باز هم به این ور ها سر بزنید:gol:

سمندون

عضو جدید
به نظرت بعد از چند سال زندگی وقتی یه کم از شور و شوق زندگیتون افتادید و زندگی روز مره ای رو پیدا کردید اون موقع زنت باهات چه رفتاری داره

به رفتارت شک نمی کنه

به نظر من اگر می گفتی زندگی قبل از ازدواج هر کس به خودش ربط داره بهتر بود تا اینکه تمام جیک و پوک زندگیت رو بگی:w12:
نه مخالفم
اتفاقا به نظر من این خیلی خوبه که قبلش در مورد همه چیز هم بدونن این اعتماد میاره .

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوستان شاد باشید بای
این حرفا چیه؟
اتفاقا خیلی از هم صحبتی با شما خوشحال شدیم...http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

خیلیا از این تجربه ها دارن...تجربه خوبی نیست...فکرش آدمو عذاب میده...

منم دیگه برم...خودم که هیچ...کامپیوترمم ترکید!!!:D
فعلا...

بالا