اهمیت باکرگی: آیا (هنوز) مسئله مهمی قلمداد می شود؟

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از دخترای سست عنصر خوشم نمیاد!یعنی دختری که قهقه بکشه یا موزیانه بخنده.........دور از ادب و اصالت هست مگه نیست؟ولی باکرگی دیگه به من مربوط نمیشه البته کسی رو که ............. کمالاتش تا ملکوتها معصومیتش عمرا تایید.:gol:

سست عنصر؟!:biggrin: چیه پسر بخنده شاد باشه جک بگه میشه بچه باحال و همه قربون صدقه زبون شیرینش میرن دختره میشه سست عنصر؟! تازه خنده اشونم شد موذیانه؟! نه دور از ادب نیست دور از فرهنگ عقب افتاده ی مردم ایرانه و همین طرز فکرای پوسیده باعث جدا بینی دخترا از پسرا میشه...........

اگر *** برای پسرها قبل از ازدواج هست باید برای دختر ها هم باشه........ تازه ماشاالله برای اقا پسرا جزو افتخارات دوره مجردیشون هم حساب میشه و در اخر اینکه هیچ ربطی به معصومیت نداره! اگه معصومیت به یه عضوی که با یه بار .... از بین بره وصله همه ی زنای شوهر دار معصوم نیستنو مردان که زنارو از معصومیت میندازن! تازه دخترایی هستن با پسر ها بودن ولی وفا و دوستی و محبتشون از صد تا ادمی که به قول شما معصومیتشون رو حفظ کردن بهتره!:gol:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سست عنصر؟!:biggrin: چیه پسر بخنده شاد باشه جک بگه میشه بچه باحال و همه قربون صدقه زبون شیرینش میرن دختره میشه سست عنصر؟! تازه خنده اشونم شد موذیانه؟! نه دور از ادب نیست دور از فرهنگ عقب افتاده ی مردم ایرانه و همین طرز فکرای پوسیده باعث جدا بینی دخترا از پسرا میشه...........

اگر *** برای پسرها قبل از ازدواج هست باید برای دختر ها هم باشه........ تازه ماشاالله برای اقا پسرا جزو افتخارات دوره مجردیشون هم حساب میشه و در اخر اینکه هیچ ربطی به معصومیت نداره! اگه معصومیت به یه عضوی که با یه بار .... از بین بره وصله همه ی زنای شوهر دار معصوم نیستنو مردان که زنارو از معصومیت میندازن! تازه دخترایی هستن با پسر ها بودن ولی وفا و دوستی و محبتشون از صد تا ادمی که به قول شما معصومیتشون رو حفظ کردن بهتره!:gol:
درسته
سست عنصر بودن ربطی به پسر یا دختر بودن نداره که

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا مهم نیست برای منو دوستام و هر کی منو میشناسه و هر کی منو بزرگ کرده و هرکی با من ارتباط داره . . .!
نه تنها هیچ فکری راجع به دخترا نمیکنیم . . . تشویق میکنیم که ایول . . ! چه با جنبه و با ظرفیتی . . .!:)

بله آفرین ولی هستن کسایی که دختر رو تشویق میکنن فقط به منظور اینکه خودشون هم طرف و "بازی بدن" و ول کنن........

ولی در کل معمولا دخترایی که این موضوع رو در ایران با دوستان پسرشون ( نه دوست پسرشون که مدتیه باهاشن) مطرح میکنن رو من یه مقدار بهشون شک دارم و بی اعتمادم البته امیدوارم بهتون برنخوره.........:gol:

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته باکرگی می تونه به دلیل عمل ترمیم یا نوع پرده بکارت سالم به نظر برسه که باز هم نباید فکر نامناسبی در موردش بشه
در خلاف اون هم حرکاتای ورزشی که شما گفتید یکی از مهم ترین دلایل از بین رفتن این بکارت میشه که باید توجه کرد

خوشبختانه در ایران میشه این کار رو کرد...........

وقتی پسرا هر کاری بخوان میکنن و راست راست با افتخار راه میرن خوبه که دختر هایی هم که میخوان قبل از ازدواج رابطه داشته باشن یک راه حلی داشته باشن........:gol:

و اینکه ورزش میتونه از بین برنده ی اون باشه باید بگم که خیلی نادره.......:gol:

سئول

عضو جدید

وقتی پسرا هر کاری بخوان میکنن و راست راست با افتخار راه میرن خوبه که دختر هایی هم که میخوان قبل از ازدواج رابطه داشته باشن یک راه حلی داشته باشن........:gol:

تا زمانی که به قوم انسان به چشم گروه و دسته مثل زن و مرد نگاه بشه، نوعی تبعیض به وجود میاد.
انسانا تونایی هایی دارن که این تفکرها در مقابلش ذره ای ارزش ندارن.
چه دختر چه پسر ، هرکسی باید بتونه مسئولیت کاری رو که می کنه تمام و کمال به عهده بگیره.
بقیه کارها بهونه به حساب میاد

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
خودمونیما
هنوز که خدا واستون چفت و بست گذاشته این کارارو میکنین اگه بکارتی وجود نداشت ...:weirdsmiley::weirdsmiley:....واویلا

:whistle::whistle:

در اون صورت شما ها بدون گفتن هیچ دروغ و چیدن سناریو راه خودتونو پیش میبردین.........

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا زمانی که به قوم انسان به چشم گروه و دسته مثل زن و مرد نگاه بشه، نوعی تبعیض به وجود میاد.
انسانا تونایی هایی دارن که این تفکرها در مقابلش ذره ای ارزش ندارن.
چه دختر چه پسر ، هرکسی باید بتونه مسئولیت کاری رو که می نه تمام و کمال به عهده بگیره.
بقیه کارها بهونه به حساب میاد

انسان ها باید به دو قوم زن و مرد نگاه شن ولی نه قومی که همه چیشون سواست........ قومی جدا با حقایی برابر........

درسته و من این رو کاملا قبول دارم ولی در جایی که حتی خندیدن دخترا از نظر عده ای! سستی به حساب بیاد چاره ای به جز دروغ داریم؟!

دختر و پسر هردوشون از نظر فیزیکی نیاز هایی دارن حالا دخترا به حساب جامعه روشون سرپوش بزارن و مردا به واسطه ی دیدگاه همون جامعه هر کاری خواستن بکنن؟!

همین این نا حقیاست که فساد رو هم به وجود میاره!:gol:

سئول

عضو جدید
انسان ها باید به دو قوم زن و مرد نگاه شن ولی نه قومی که همه چیشون سواست........ قومی جدا با حقایی برابر........

درسته و من این رو کاملا قبول دارم ولی در جایی که حتی خندیدن دخترا از نظر عده ای! سستی به حساب بیاد چاره ای به جز دروغ داریم؟!

دختر و پسر هردوشون از نظر فیزیکی نیاز هایی دارن حالا دخترا به حساب جامعه روشون سرپوش بزارن و مردا به واسطه ی دیدگاه همون جامعه هر کاری خواستن بکنن؟!

همین این نا حقیاست که فساد رو هم به وجود میاره!:gol:
شما اول باید بررسی کنید که مشکل و مسالتون اعتقادات و طرز فکر خودتون هست یا دیگران.
تا زمانی که ما انسانها خودمون روزندانی طرز تفکر دیگران می بینیم در بند و زندان و تبعیض نژاد و حق کشی قرار می گیریم.
خیلی از ماها بی هیچ مشکلی در دنیا زندگی می کنیم. در حالی که پرمشکل ترین آدم در دنیا به نظر می رسیم . اونم به خاطر اهمیت دادن به نظرات و طرز تفکر دیگران هست.
بعد از این درک ، همون که اشاره شد، باید مسولیت تمام و کمال کارمون رو بپذیریم.
نیازهای فیزیکی دخترا و پسرا ، تاز زمانی که از منظر گناه و ثواب بهشون نگاه بشه ، دستاویزه آلودگی هستن . تا زمانی که از دیدگاه یه رابطه ی صرفا جنسی بررسی بشن، نتیجه ای جز خستگی و حرفها و فکرای مغشوش کننده نداره. این وسط بین روابط دختر و پسر چیزی گم شده که سوای ازون نیست. اونم محبت و علاقه هست که در روابط صرفا جنسی نادیده گرفته میشه. حتی در روابط دوست پسرها و دوست دخترها، چون برای خودشون و رابطشون تاریخ انقضایی در ذهن دارن ، علاقه ای به معنای حقیقی بوجود نمیاد و اگر بیاد پایمال میشه.
پس در این صورت ما باید اول به مشکل مورد نظر در ذهن خودمون برسیم و به دیگران تا این حد اهمیت کذایی ندیم

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
بمیرم طوری نوشتی ادم دلش کباب میشه.......................:crying::crying:

:whistle:
نه اما حقمه بدونن وقتب خودم رعایت مبکنن طرفمم رعایت کرده باشه
مگه ندارند ؟؟؟؟ :redface:
اصلا چیزی مثل پاکی دارن تا اینو داشته باشن؟:razz:
موافقم

چند وقت پیش از یکی از دوستام شنیدم که خانواده پسر قبل از عقد دختر رو میبرن یه دکتری که خودشون قبول دارن تا باکرگی دختر رو تایید کنه
حتی واسشون مشخص بشه که این خانم در حین باکرگی آیا رابطه داشته با نه

و این در صورتی هست که پسرا ......................

واقعا برای این طرز فکر متاسفم :w05:
این یه توهینه
اگه اینطوره مرده هم ببریم دکتر ببینیم اصلا مرد هست یا نه؟:mad:
متاسفانه توی جامعه ما دروغ زیاد شده. یعنی هم پسرا و هم دخترا خیلی راحت و با وقاحت به همدیگه دروغ میگن. به نظر میاد تو بازاری که دروغ گفتن اینقدر بی هزینه است این مسئله شاید تنها راهی برای تایید صداقت عدم رابطه با افراد دیگه باشه. باکرگی در ایران مهمه به چند دلیل:

1- متاسفانه در ایران چنانچه رابطه ای وجود داشته در دوران جوانی این رابطه اونقدر مخفیانه و همراه با استرس و به دور از مسائل بهداشتی انجام میشه که ممکنه این رابطه منجر به بیماری بشه. فکرشو بکنید که با کسی ازدواج کردید که خودش نا دانسته الوده به بیماری ای هست که متاسفانه از طریق *** منتقل میشه. البته منظور من هم واسه اقایونه هم خانومها.

2- با توجه به فرهنگ غلط ماها و اینکه خیلی راحت حاضریم با ابروی مردم بازی کنیم ممکنه کسی که با همسر شما همبستر شده از اشنایان شما باشه و بعد از ازدواج فکرشو بکنید که چطور میتونه با ابروی هردوی شما بازی کنه. حتی شما اگه روشنفکر ترین ادم دنیا باشید باز هم یه سری مسائل خیلی راحت میتونه زندگیتونو تحت تاثیر بذاره.

3- مساله بکارت و اهمیت اون ریشه در فرهنگ ما داره. کما اینکه در تبت دختران رو که وقتی به سن قانونی میرسند بکارتشونو در معبد بر میدارند و پرده بکارت براشون نقص به حساب میاد یا اینکه در مجامع غربی دختری که باکره هست رو طوری بهش نگه میکنند که انگار این دختر ضفعفهایی داشته که تا حالا نتونسته رابطه جنسی داشته باشه.
4- یک نکته خیلی مهم و خیلی تاسف بار در ایران اینه که روابط گذشته در اکثر مواقع کاملا تموم نمیشن. مخصوصا اگه در اون رابطه *** هم بوده باشه. به کرات دیدم که خیلی از خانومهایی که با خودم یا با بعضی از دوستام دوست بودند و ازدواج کردند هر وقت مشکلی توی زندگیشون پیش میاد تماس تلفنی برقرار میکنند و شروع میکنند به درد دل کردن و متاسفانه در این زمان اسیب پذیر هستند و میشه راحت ازشون سو استفاده کرد.
ولی با تمام این اوصاف اگه همون صداقتی که در قسمت اول حرفم گفتم وجود داشته باشه خیلی از مشکلات حل میشه . جلب اعتماد یک نفر و اینکه با کسی *** نداشته یا اگه هم داشته داستان مربوط به گذشته بوده و 100 در 100 تموم شده میتونه خیلی کارساز باشه.

من هم این رو دیدم:d:d:d

راست میگه:w04:

تازه من کسانی رو دیدم که رفتم ازدواج کردن تا با دوست پسر قبلیشون باشن:w06:
دیگه اینا که گفتی میشه هرزگی
هر کی یه گذشته ای داره اما وقتی ازدواج میکنه باید اینکارا رو تموم کنه
چه معنی داره طرف با دوست پسر سابقش بخاد درد و دل کنه بعد شوهر این کارو کنه دوست داره؟

نه نمیشه
حتی به کسایی هم که تجاوز شده و با مدرک پزشک قانونی برن دیگه نمیشه کرد

اما ورزش تو ورزشای رزمی که حرفه ای کار بشه زیاده
حتی میگن پا رو 180 باز نکنید فشار نیاید چون احتمالاش ........ اما من خودم 3 تا نمونه دیدم که بخاطر ورزش تو باشگاه اینطور شدن سریع هم رفتن از پزشک قانونی نامه گرفتن که بعدا مشکل ساز نشه
شما اگه بخوای انریو اینا بزنی خودتونم متوجه میشی یه جاهای اهیچه ها همه کشیده میشه:cry:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بر خلاف اکثر تاپیک هایی که هموضوعشون اینه......این یکی تاپیک خوبی بود......

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
این یه توهینه
اگه اینطوره مرده هم ببریم دکتر ببینیم اصلا مرد هست یا نه؟:mad:
از نظر من و تو که دختریم توهین به حساب میاد

ولی بقیه حق مسلم خودشون میدونن که مطمئن بشن طرفشون با کسی بوده یا نه:w06:

این موردم مثل بقیه موادری که تبعیض میشه بین زن و مرد:w05:

متاسفانه در مملکت ما و البته امثالهم چیزایی مهمه که در دنیای بیرون ملاک ارزشیابی محسوب نمیشه. ما تو بعضی موارد خیلی درگیر اصول و عقایدی میشیم که جز درگیری احمقانه ذهنی چیزی به بار نمیاره.
یکی از همین بحثا موضوع این تاپیکه.

من به عنوان یه مرد (یه روز پسر) این حقو دارم که هر کاری دلم خواست بکنم ولی یه دختر ....
بذارین بحث را یه جور دیگه بگم.

این مبحث پسر خوب یا دختر خوب که توسط والدین و جامعه به فرزند دیکته میشه میتونه آدم را به قهقرا ببره.
منظورم این نیست که آدم باید بد باشه ولی نقش پسر یا دختر خوب را بازی کردن انرژی زیادی را از آدم میگیره.
من بیشتر میپسندم که آدم رفتار هوشمندانه ای داشته باشه تا اینکه بهش لقب خوب اعطا بشه.

Goli Joon

عضو جدید
خودمونیما
هنوز که خدا واستون چفت و بست گذاشته این کارارو میکنین اگه بکارتی وجود نداشت ...:weirdsmiley::weirdsmiley:....واویلا

:whistle::whistle:

خیلی به خودتون مطمئن هستید
مثلا شماها که بدون چفت و بست هستید هیچ کاری نمیکنید
بلاخره دختری که این اتفاق براش افتاده یه پسر این کارو کرده
خیلی دوست دارید خودتونو مقدس جلوه بدید
اگه اشتباهه برای دو طرف اشتباهه نه فقط برای دختر

scorpio20

عضو جدید
بابا بیاید با هم دوس باشیم چرا اینقدر به هم حمله می کنیم
ببینید در علم روانشناسی گفته شده هر تیپ شخصیتی تیپ هم نام خودشو جذب میکنه یعنی تیپ c تیپ c رو و...(در مورد تیپولوژی تو یه تایپک یکی از بچه ها مفصلا صحبت شد)پس ناراحت نباشید ما اگر به ندای درونمان گوش بدیم وچشمانمون رو هم باز کنیم اگه آدم خوبی باشیم خوبی رو جذب می کنیم و اگه خودمون ....... ....... رو جذب میکنیم!!!

scorpio20

عضو جدید
سرکار خانم سمیرا عزیز دلیلی نداره اگه شما فرهنگ عقب افتادهای دارید و با چنین فرهنگی پرورش پیدا کردید کل ایرانی ها رو زیر سوال ببرید شاید ندونید در کل دنیا نماد فرهنگ ادبه که ما از شما ندیدیم.

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
البته باکرگی می تونه به دلیل عمل ترمیم یا نوع پرده بکارت سالم به نظر برسه که باز هم نباید فکر نامناسبی در موردش بشه
در خلاف اون هم حرکاتای ورزشی که شما گفتید یکی از مهم ترین دلایل از بین رفتن این بکارت میشه که باید توجه کرد
البته باید توجه کرد که یک متخصص فرق اینارو کاملا و به راحتی تشخیص میده

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه وبلاگ به دوستان معرفی میکنم برن سر بزنن. این وبلاگ دست نوشته های دختریه که بکارت خودشو در اثر یه سوء استفاده تو سنین پایین از دست داده. مطالعه کنید. این خانم قلم خوبی داره. وبلاگش جائیه که میاد و درد و دل میکنه. از آذر 88 بخونید برید بالا. خوندنش واسه آقایونی که تن به ازدواج با دخترانی که بکارتشونو از دست دادن بد نیست. درد دل این دختر خیلی چیزارو واسه ما روشن میکنه.

http://roshantar-az-setare.blogfa.com/

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینو بگم که باکرگی در کشور ما بد معنی شده .... همه اونو مربوط به دختر می دونن ..
اما در لاتین باکرگی به معنی virgin یعنی پسر یا دختری که تا حالا رابطه جنسی رو تجریه نکرده ...

خوب اینکه پسر یا دختر باکره است فقط یک اتفاق نیست که بخوایم به راحتی ازش بگذریم ....
بالاخره داشتن تجربه جنسی قبل از ازدواج ... بعد از ازدواج مشکلات زیادی رو درست می کنه

1 - شکستن قبح رابطه جنسی با هر فرد ..... این موضوع داشتن یک زندگی زناشویی بی آلایش رو تحت الشعاع قرار میده ..... یعنی زن و شوهر باید قبول کنن که طرف مقابلشون ممکنه باز هم به رابطه با فرد دیگری روی بیاره

2 - مرد یا زنی که قبل از ازدواج با فردی رابطه نزدیکی داشته حتما از لحاظ عاطفی هم وابسته شده ... پس زندگی زناشویی بعد از ازدواج در تزلزل خواهد بود

3 - مسلما در روابط انسانی پیچیده ترین و روی خط قرمز ترین رابطه ها.... رابطه جنسی است ... کسی که به طور نا مشروع از این خط قرمز عبور کرد ... ( حالا به هر دلیل .... حتی فشار شدید غریزه ....) نمی توان از او انتظار داشت تا در سایر فشار های زندگی روابط انسانی معقولی از خود نشان بده

اما چرا برخی به این موضوع با دید به اصطلاح روشنفکرانه نگاه می کنن

1 - درست کردن توجیه ... تا خودشون هم بتونن در روابط آزاد باشن

2 - درست کردن توجیه ... تا خودشون هم بتونن در روابط آزاد باشن

3-درست کردن توجیه ... تا خودشون هم بتونن در روابط آزاد باشن

4- عدم نگاه عمقی به مساله

گذشته ی هرکی به خودش مربوطه . . !
برا من اصلا مهم نیست کسی که دوسش دارم باشه یا نه . . .!:w16:

گذشته فرد ...آینه است تا آینده ی اونو تجسم کنیم ( مگر در موارد اندک که طرف متحول میشه که من با اونا کاری ندارم )

ارزش یه زن بالاتر از اونه که بخواد با یه تیکه پوست زیر سوال بره

فقط بحث پوست نیست ... حتی مربوط به منحصرا دختر هم نمیشه ..... مساله مربوط به تفکر و تربیت فرد میشه

ای کاش اقایونم باکرگی داشتند :w05:

حتما موضوع مربوط به مرد و زن میشه

اصلا مهم نیست برای منو دوستام و هر کی منو میشناسه و هر کی منو بزرگ کرده و هرکی با من ارتباط داره . . .!
نه تنها هیچ فکری راجع به دخترا نمیکنیم . . . تشویق میکنیم که ایول . . ! چه با جنبه و با ظرفیتی . . .!:)

این تشویق همون توجیه برای آزاد بودن خود فرده ... خانم ها باید بعد از شنیدن این جمله خیلی مشکوک بشن

آقا حسین منظورم شما نیستیا :gol:

برای پسرها قبل از ازدواج no problem اما بعد ازدواج پربلم چیه خود تسونامیه!

این جمله هم خیلی خطرناکه ..... اتفاقا مردها چون آزادی بیشتری در رابطه دارن ... خیلی بیشتر در محل اتهام قرار میگیرن ...

گفتم قبل از ازدواج و بعد از ازدواج نداره ..... اخلاق و تربیت قبل از ازدواج شکل میگیره ... مردی که قبل از ازدواج رابطه داره شاید 2 تا 3 سال بعد از ازدواج آدم بشه ... اما به محض دلزدگی از همسرش دوباره کار خودشو شروع میکنه ..... کاری که خانم ها معمولا نمی کنن

بابا بیاید با هم دوس باشیم چرا اینقدر به هم حمله می کنیم
ببینید در علم روانشناسی گفته شده هر تیپ شخصیتی تیپ هم نام خودشو جذب میکنه یعنی تیپ c تیپ c رو و...(در مورد تیپولوژی تو یه تایپک یکی از بچه ها مفصلا صحبت شد)پس ناراحت نباشید ما اگر به ندای درونمان گوش بدیم وچشمانمون رو هم باز کنیم اگه آدم خوبی باشیم خوبی رو جذب می کنیم و اگه خودمون ....... ....... رو جذب میکنیم!!!

و در آخر در تایید جمله دوستمون ..... هر کس شخصیتی داره مسلما به همون شخصیت روی میاره ....
پس اگر پسر و دختری با موضوع رابطه همسرش قبل از ازدواج کنار اومد ... حتما با رابطه همسرش بعد از ازدواج هم کنار میاد

3252982

کاربر فعال
موافقم

چند وقت پیش از یکی از دوستام شنیدم که خانواده پسر قبل از عقد دختر رو میبرن یه دکتری که خودشون قبول دارن تا باکرگی دختر رو تایید کنه
حتی واسشون مشخص بشه که این خانم در حین باکرگی آیا رابطه داشته با نه

و این در صورتی هست که پسرا ......................

واقعا برای این طرز فکر متاسفم :w05:
آره افسون جون میبرن دکترم گواهی ازدواجش رو صادر میکنه................:cool:

3252982

کاربر فعال
اول اینو بگم که باکرگی در کشور ما بد معنی شده .... همه اونو مربوط به دختر می دونن ..
اما در لاتین باکرگی به معنی virgin یعنی پسر یا دختری که تا حالا رابطه جنسی رو تجریه نکرده ...

خوب اینکه پسر یا دختر باکره است فقط یک اتفاق نیست که بخوایم به راحتی ازش بگذریم ....
بالاخره داشتن تجربه جنسی قبل از ازدواج ... بعد از ازدواج مشکلات زیادی رو درست می کنه

1 - شکستن قبح رابطه جنسی با هر فرد ..... این موضوع داشتن یک زندگی زناشویی بی آلایش رو تحت الشعاع قرار میده ..... یعنی زن و شوهر باید قبول کنن که طرف مقابلشون ممکنه باز هم به رابطه با فرد دیگری روی بیاره

2 - مرد یا زنی که قبل از ازدواج با فردی رابطه نزدیکی داشته حتما از لحاظ عاطفی هم وابسته شده ... پس زندگی زناشویی بعد از ازدواج در تزلزل خواهد بود

3 - مسلما در روابط انسانی پیچیده ترین و روی خط قرمز ترین رابطه ها.... رابطه جنسی است ... کسی که به طور نا مشروع از این خط قرمز عبور کرد ... ( حالا به هر دلیل .... حتی فشار شدید غریزه ....) نمی توان از او انتظار داشت تا در سایر فشار های زندگی روابط انسانی معقولی از خود نشان بده

اما چرا برخی به این موضوع با دید به اصطلاح روشنفکرانه نگاه می کنن

1 - درست کردن توجیه ... تا خودشون هم بتونن در روابط آزاد باشن

2 - درست کردن توجیه ... تا خودشون هم بتونن در روابط آزاد باشن

3-درست کردن توجیه ... تا خودشون هم بتونن در روابط آزاد باشن

4- عدم نگاه عمقی به مساله

گذشته فرد ...آینه است تا آینده ی اونو تجسم کنیم ( مگر در موارد اندک که طرف متحول میشه که من با اونا کاری ندارم )

فقط بحث پوست نیست ... حتی مربوط به منحصرا دختر هم نمیشه ..... مساله مربوط به تفکر و تربیت فرد میشه

این تشویق همون توجیه برای آزاد بودن خود فرده ... خانم ها باید بعد از شنیدن این جمله خیلی مشکوک بشن

آقا حسین منظورم شما نیستیا :gol:

این جمله هم خیلی خطرناکه ..... اتفاقا مردها چون آزادی بیشتری در رابطه دارن ... خیلی بیشتر در محل اتهام قرار میگیرن ...

گفتم قبل از ازدواج و بعد از ازدواج نداره ..... اخلاق و تربیت قبل از ازدواج شکل میگیره ... مردی که قبل از ازدواج رابطه داره شاید 2 تا 3 سال بعد از ازدواج آدم بشه ... اما به محض دلزدگی از همسرش دوباره کار خودشو شروع میکنه ..... کاری که خانم ها معمولا نمی کنن

و در آخر در تایید جمله دوستمون ..... هر کس شخصیتی داره مسلما به همون شخصیت روی میاره ....
پس اگر پسر و دختری با موضوع رابطه همسرش قبل از ازدواج کنار اومد ... حتما با رابطه همسرش بعد از ازدواج هم کنار میاد
بابا آفرین ایول ایول ایول:w17::w27::w27::w17::w17::w17:

daneshjoo_1361

عضو جدید

در برخی از جوامع غربی احتراز کامل آقایون از ارتباط جنسی در زمان تجرد مسئله چندان مهمی محسوب نمی شود، اما باکرگی یک خانم هنوز هم در میان برخی از افراد به ویژه آسیایی ها و افرادی که قدری محافظه کار هستند، از اهمیت بالایی برخوردار است. اما باکره به چه کسی گفته می شود؟ کافی است این سوال را از یک مرد بپرسید تا او هم به سرعت به شما پاسخ دهد که باکره دختری است که پرده بکارت او دست نخورده باقی مانده باشد و در اولین تجربه جنسی خونریزی داشته باشد.

با یک چنین طرز تفکر مردانه ای می توان نتیجه گرفت که معیار سنجش باکرگی یک دختر خانم برای این افراد صرفاً پرده بکارت است. متاسفانه یکی از تصورات غلط رایج در میان آقایون هم این است که فکر می کنند اگر پرده بکارت خانمی از بین رفته باشد، نمی توان به چشم یک دوشیزه به او نگاه کرد، همچنین بر این باورند که اگر خانم در اولین جلسه ارتباط جنسی مقدار کمی خونریزی نداشته باشد، دختر نیست و قبلاً ارتباط جنسی را تجربه کرده.

اخیراً تحقیقی در مورد مقوله بکارت و تاثیر آن بر ازدواج انجام گرفته که در آن 150 پاسخگر مذکر جوان شرکت داشتند. سوال به این شرح بود: "اگر در شب اول عروسی متوجه شوید که همسرتان باکره نبوده ،چه عکس العملی از خود نشان می دهید؟ آیا او را ترک می کنید یا خیر؟ چرا؟" و نتیجه آماری پاسخ ها نیز به قرار زیر بود: " 138 نفر یا 92% از پاسخگران اظهار داشتند که همسر خود را ترک می کنند، زیرا انتظار داشته اند که همسرشان باکره باشد و تنها 12 نفر یا 8% اظهار داشتند که خوشبختانه به زندگی خود ادامه می دهند چراکه یاد گرفته اند یک چنین موقعیتی را درک کرده و آنرا بپذیرند. در این میان 2 نفر از 12 نفر فوق گفتند که با پافشاری از او می خواهند بگوید که چه کسی این کار را با او انجام داده است.

در حال حاضر تعداد نوجوانانی که در سنین پایین رابطه جنسی را تجربه می کنند، کم نیست. بسیاری از جوانان صرفاً به دلیل تصورات آزادی خواهانه و یا غربی دست به چنین کارهایی می زنند و به پیروی از آن طرز لباس پوشیدن، موسیقی، نوع غذا خوردن، و سایر عادات خود را با آن مطابقت می دهند.

برای حفظ عدالت آقایون هم باید به این نکته توجه داشته باشند که وجود پرده بکارت تنها مدرک اثبات باکرگی دخترها نیست و باید بپذیرند که تا زمانیکه خانم ارتباط جنسی نداشته باشد، باکره است. برخی از خانم ها حتی خونریزی کم را هم در حین اولین ارتباط جنسی خود تجربه نمی کنند و این ممکن است به دلیل نوع خاص پرده آنها باشد و یا اینکه بکارت آنها قبلاً به دلایل دیگری نظیر: تصادف، فعالیت های شدید فیزیکی، دوچرخه سواری، اسب سواری، ژیمناستیک، و کاراته و خیلی چیزهای دیگر از بین رفته باشد.

"توجه: چنانچه از خانمی در مورد بکارتش سوال نمودید و او پاسخ داد که باکره است، با وی با کمال احترام برخورد نموده، پاسخش را پذیرفته و دیگر هیچگاه سوال خود را تکرار نکنید."

منبع: سایت مردمان

توجه: ارسال مطلب سياسی در اين تالار ممنوع است و برخورد می شود.

:d:d:d
من كه اصلا نمي خوام زن بگيرم اگرم بگيرم ميرم از خارج از كشور (استراليا) ميگيرم كه راحت باشم در ضمن ببين الان ديگه خدايي مد شده هر كي پرده نداره ميگه تصادف كردم يا از پله افتادم و... در صورتي كه امار نشون ميده اين عده درصدشون خيلي كمه به نظرم خانوما هم نبايد دروغ بگن همون اول بگن بهتره پسره يا ميگيرتشون يا نميگيره ديگه

reza74

عضو جدید

حتما با این موضوع موافقم که هم پسر و هم دختر باید قبل از ازدواج باکره باشند.

اما اینکه پرده بکارت از قدیم الایام شده نشانه باکره بودن ، جای بحث داره و باید بگیم که نشانه کامل و بدون اشکالی نیست. چنانکه بنابر علم پزشکی امروز نه نداشتن آن 100% دلیل عدم باکره بودن و نه داشتن آن 100% دلیل باکره بودن. باشد

پس ایکاش نشانه ای دیگر پیدا شود که صحت آنرا بتوان دلیل باکره بودن دختران و صد البته پسران دانست.

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز

حتما با این موضوع موافقم که هم پسر و هم دختر باید قبل از ازدواج باکره باشند.

اما اینکه پرده بکارت از قدیم الایام شده نشانه باکره بودن ، جای بحث داره و باید بگیم که نشانه کامل و بدون اشکالی نیست. چنانکه بنابر علم پزشکی امروز نه نداشتن آن 100% دلیل عدم باکره بودن و نه داشتن آن 100% دلیل باکره بودن. باشد

پس ایکاش نشانه ای دیگر پیدا شود که صحت آنرا بتوان دلیل باکره بودن دختران و صد البته پسران دانست.

آره

من منظورم اعتماد اخلاقی بین طرفینه :gol:

behnam_mech1987

عضو جدید
من موندم

من موندم

یه وبلاگ به دوستان معرفی میکنم برن سر بزنن. این وبلاگ دست نوشته های دختریه که بکارت خودشو در اثر یه سوء استفاده تو سنین پایین از دست داده. مطالعه کنید. این خانم قلم خوبی داره. وبلاگش جائیه که میاد و درد و دل میکنه. از آذر 88 بخونید برید بالا. خوندنش واسه آقایونی که تن به ازدواج با دخترانی که بکارتشونو از دست دادن بد نیست. درد دل این دختر خیلی چیزارو واسه ما روشن میکنه.

http://roshantar-az-setare.blogfa.com/
من موندم تو گوگل چی سرچ کردی تا این وبلاگو پیدا کردی!!!! همیناس که ما ایرانی ها تو دنیا لنگه مون پیدا نمیشه

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته باید توجه کرد که یک متخصص فرق اینارو کاملا و به راحتی تشخیص میده
خودتم میتونی تشخیص بدی خونی که دفعه اول خارج میشه شفافه اما اگه اینطور نباشه تیرس
دستت وقتی خون میاد دفعه اول خون شفاف میده اما دیدی اگه زحمشو بکنی دیگه اینطور نیست

من كه اصلا نمي خوام زن بگيرم اگرم بگيرم ميرم از خارج از كشور (استراليا) ميگيرم كه راحت باشم در ضمن ببين الان ديگه خدايي مد شده هر كي پرده نداره ميگه تصادف كردم يا از پله افتادم و... در صورتي كه امار نشون ميده اين عده درصدشون خيلي كمه به نظرم خانوما هم نبايد دروغ بگن همون اول بگن بهتره پسره يا ميگيرتشون يا نميگيره ديگه
این دروغ رو شما پسرا باعث میشید به وجود بیاد زمینه سازش شمایید:razz:

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من موندم تو گوگل چی سرچ کردی تا این وبلاگو پیدا کردی!!!! همیناس که ما ایرانی ها تو دنیا لنگه مون پیدا نمیشه

مهندس به منم معرفی شده فقط. هیچ نظرییم در موردش ندادم. فقط گفتم از قلمش بدم نمیاد. بدم نیست درد دل کسی که باکرگیشو از دست داده بشنوید. با مشکلاتش آشنا بشید. تجربه تون زیاد میشه.

بالا