اندر حکایت باشگاه ما.....

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
حکایت باشگاه ما از دوسال پیش تا حالا همون حکایت سیبه که صدتا چرخ میزنه تا به زمین برسه.
ادمایی که میان یه سری که دیگه نمیان یه سری که تازه اومدن اما از قدیمیا معرف تر شدن همه جورشم پیدا میشه ادمای عجیب ادمای ساده ادمای عصر حجری ادمای روشن فکر ادمای مشتی ادمای عصبی اما نوع بیکارش از بقیه بیشتره.
نمیدونم چطور ممکنه ادم از 24 ساعت شبانه روز 18 ساعتشو ان باشه؟
چطوری ممکنه هرجایی که بری یه اثری ازش ببینی ؟
چطوری میشه ادم زندگیش بشه اینترنت؟
چطوری میشه ادم زندگیش بشه باشگاه؟

دلم واسه اونایی که دیگه نمیان تنگ شده. الان باشگاه جوریه که نیومدنش به ادم بیشتر از اومدنش میچسبه
نمیدونم شایدم من عوض شدم....

fire dragon

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن

به کسی نمیشه خرده گرفت یا اعتراض کرد یا حتی نقد کرد که چرا مدت زیادی تو باشگاه یا جای دیگه است
اولویتها در گذر زمان فرق میکنه
یه زمان من و تو هم زیاد تو این باشگاه بودیم
ولی الان من چیزهای مهمتری دارم که وقتم صرف اونها میکنم
با دوستان هم از طرق دیگه در ارتباط هستم
به هر حال هر کسی تو یه برهه زمانی هدفی رو دنبال میکنه
بهتره برای همه فقط آرزوی موفقیت بکنیم

شراره خانم

عضو جدید
حکایت باشگاه ما از دوسال پیش تا حالا همون حکایت سیبه که صدتا چرخ میزنه تا به زمین برسه.
ادمایی که میان یه سری که دیگه نمیان یه سری که تازه اومدن اما از قدیمیا معرف تر شدن همه جورشم پیدا میشه ادمای عجیب ادمای ساده ادمای عصر حجری ادمای روشن فکر ادمای مشتی ادمای عصبی اما نوع بیکارش از بقیه بیشتره.
نمیدونم چطور ممکنه ادم از 24 ساعت شبانه روز 18 ساعتشو ان باشه؟
چطوری ممکنه هرجایی که بری یه اثری ازش ببینی ؟
چطوری میشه ادم زندگیش بشه اینترنت؟
چطوری میشه ادم زندگیش بشه باشگاه؟

دلم واسه اونایی که دیگه نمیان تنگ شده. الان باشگاه جوریه که نیومدنش به ادم بیشتر از اومدنش میچسبه
نمیدونم شایدم من عوض شدم....

------دلت برای کیا تنگ شده بگم بیان

mohsen victor

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی وقتا میبینی طرف چنتا مطلب رو پشت سر هم میذاره تو باشگاه که خداییش یکی دوتا مطلب میشه ازش یاد گرفت یا اینکه واقعا
به نظر جالب میان بعد میبینی نه یه تشکر شده از بنده خدا نه یه جوابی بهش داده شده

بعد میای میبینی شونصد تا تشکر از تایپکی شده که موضوعش جنسی بوده و هفتصد صفحه پشتش مطلب اومده و با استقبال کم نظیر
دوستان و مهندسان ایران مواجه شده به نظر من که همه ی اینا دلایل خیلی خیلی روشنی میتونه داشته باشه....

بالا