انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

sm1989

عضو جدید
دوست عزیز آقا یا خانم، اگر شما نمیدونی کجا تاپيک زدی، مشکل من نیست. تاپيک شما در صورتی که اخطاری دریافت نکرده باشید مبنی بر نقض قوانین وضع شده تاييد می شود. من لیست تاپيک های شما رو بررسی کردم. اگر منظورتون تاپيک زیر هست که تاييد شده و در تالار پایگاه هم هست. اگر هم تاپيک دیگری بوده لطف کنید عنوانش رو بگید تا من پاسخ شما رو بدم.
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...واسه-دیکشنری?p=4195112&highlight=#post4195112

مرسی مهندس
همین بود
حوصله من زود سر میره،نمیتونه یه 24 ساعت تحمل کنه ...
هرچه زودترجواب گرفتن این تاپیک واسم مهم بود که انگار باید فکر دیگه ای بکنم...
اگه کسی رو رنجوندم معذرت و تشکر:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید مخصوصا تک با معرفت مدیران شخص آقای پیرجو آقا یه مسئله من دوباره از صفر شروع کردم درس خوندن ایندفعه رشته ای رو انتخاب کردم که تو زمان خودم نبود تو آزمون علمی کاربردی رشته جهانگردی شرکت کردم و قبول شدم ولی اینجا هر چی سرچ زدم و نگاه کردم تو رشته ها ندیدیم یعنی نیست چطوری من بچه های این رشته رو پیدا کنم که ازشون صلاح و مشورت ببینم .

شما مرتكب يك تخلف در باشگاه مهندسان ایران شده ايد.
دليل: توهين
-------
شما در باشگاه مهندسان مرتکب تخلف شده اید.
-------
این تخلف 4 امتیاز منفی دارد و ممکن است تا پایان زمان آن در دسترسی شما به تالارها نتیجه منفی داشته باشد.
در صورتي كه تا زمان به پايان رسيدن اين امتياز منفي مرتكب تخلف دوباره نشويد، امتياز منفي خود به خود حذف خواهد شد.
تخلفات مهم نیز هیچ وقت به پایان نخواهند رسید.
کلا انجمنهایی مثل کامپیوتر به دلیل ضعف مدیریت همه را فراری میدهند.

ببخشید یکی به ما یاد بده انتقاد چطوری میشه؟!
من خواستم انتقاد کنم مدیران بهم هشدار داده و انتقاد بنده را توهین ثبت کردند!
اومدم اینجا از مدیریت که انتقاد بنده را توهین ثبت کرده شکایت کنم.
حرفی که زده ام داخلش توهین نبود و فقط حرف خودم نبود حرف تعدادی از کاربران بود و در پاسخ به کاربری که انتقاد کرده بود با این جمله
بنده با ایشان موافقت کردم.

atefeh v

عضو جدید
من واقعن از تالار مهندسی معماری راضیم واقعن خسته نباشیدو دستتون درد نکنه من اگه شماهارو نداشتم چکار میکردم امروز خیلی چیزا از تو تالارمون یاد گرفتم واقعن که مدیرای فعالی داریم میگما یه وقت فک نکنین دارم چرب زبونی میکنما نهههه فقط الان خوشحالم که اطلاعاتم رفته بالا با این مطالبی که امروز خوندم;)مرسسسیییییییی

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
هیچکی نیست جواب سوال ما رو بده؟!!!
سلام
والا رشته جهانگردی ما اینجا نداریم
شما اگه میخواین تو تالار سایر رشته های مهندسی یا تالار ایرانگردی یه تاپیک بزنین و سوال بپرسین (تو یکی از این تالارا نه دوتاش)
اگه از دوستان تخصص یا تجربه ای داشته باشن در این زمینه حتما میان و کمک میکنن اگه هم کسی پست کمکی نداد یعنی اینجا کسی نیست
بعید میدونم این رشته اینجا باشه چون باشگاه سایت مهندسی هم هست و توی رشته ها این رشته نیست تو سرچ دیده نمیشه و افراد این رشته احتمالش کمتره بیان اینجا

ولی شما برای این سوالتون بهترین جواب رو از آژانس های مسافرتی و هتل ها میتونین بگیرین تا توی اینترنت پیدا کنین چون اونجا دارن این کارو انجام میدن و تجربه واقعی هست

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
تشکرها و دکمه تشکر باز ناپدید شدند !

قضیه اینا چیه ؟؟ چرا گاهی هستند و گاهی نیستند ؟؟

سلام 
همونطور که از ماهیت عضویت من معلومه ، تازه وارد هستم.
و چنین کاری رو انجام داده ام.
این یک قانون نیست اما پیشنهاد خوبیه دوست من.
اما اینو بدون که خوبه آدما بر همه ی علوم واقف باشند. اما برخی از موضوعات تخصصی می شه و فضای بسیاری در این سایت صرف سوالات و جواب های اینچنینی میشند.
دوست من آقا رامین ، شاید فرمایش شما ، خواسته ی خیلی از بزرگواران باشه اما لازمه بدونی که موضوعات و مقالاتی تخصصی می شوند و برای برخی خسته کننده.

اما به احترام شما سوالاتم رو همینجا می نویسم.

برای پایان نامه ام ، نیاز مبرم به همفکری دوستان متخصص در علم معماری ، در خصوص پارکینگ مجتمع دارم. ایده ای نو ، طرحی نو ، و در آخر موفق در کنار دوستان مهندس خودم.

ارادتمند شما مارتین شاینی.

shanim

عضو جدید
کاربر ممتاز
سؤال در مورد سایت های ف ی ل ت ر شده

سؤال در مورد سایت های ف ی ل ت ر شده

سلام
کار بر هایی که در ایران نیستن و نمیدونن چه سایتی در ایران مسدود هست یا نه چیکار باید بکنن تا بعد از ارسال یک مطلب از اون سایت مسدود شده اخطار نگیرن

hasa1

عضو جدید
سئوال از مدير عزيز

سئوال از مدير عزيز

سلام آيا كلاس مجازي توسايت دارين ؟

طره سد پسیخان

عضو جدید
ایجاد گروه عمران

ایجاد گروه عمران

با سلام و خسته نباشید خدمت مدیریت محترم
ادر صورت امکان تقاضای ایجاد هسته عمران رو داشتم
با تشکر

meysam_bohlooli

عضو جدید
کتاب

کتاب

سلام.2ماه که دنبال کتاب انتقال جرم بهمنیار هستم.متاسفانه بیدا نمیکنم.میتونید واسم بیدا کنید؟

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام.2ماه که دنبال کتاب انتقال جرم بهمنیار هستم.متاسفانه بیدا نمیکنم.میتونید واسم بیدا کنید؟

سلام دوست عزیز ... چطور پیدا نمی کنید ؟؟؟ کتاب بهمنیار که خیلی معروفه . خودتون و یا از دوستانتون که در تهران هستند بخواین سری به خیابون انقلاب بزنند مطمئنا اگه چاپ جدید هم نشده باشه ، می تونید چاپ های قدیمش رو اونجا پیدا کنید .

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تو تالار برق برای بعضی از درسها تاپیک درسی هست که فایل pdf مربوط به هر فصل موجوده
تاپیک های رفع اشکال هم برای بعضی درسها ایجاد شده
تالار کامپیوترم آموزشهای بسیار زیادی داریم....
آموزشهایی که کمتر جایی پیدا میشه.....شبکه و برنامه نویسی و.....
واسه اطلاعات بیشتر میتوین به من یا سایر دوستان و مدیران این تالار مراجعه کنین....
موفق باشین:gol:

آخرین ویرایش:

فانیذی

عضو جدید
تایپیک من کجاست

تایپیک من کجاست

سلام واقعا سردرگمم تو این سایت :mad::mad::mad::mad:دیشب یه تایپیک نوشتم حدودا یک ساعت بعد نبودش :warn:،دوباره دیشب یه تایپیک دیگه درست کردم تاظهر بودش اما حلا نیست تایپیک من کجا میره:que::que::que:

DDDIQ

مدیر ارشد
دوست عزیزم به باشگاه مهندسان خوش آمدید
لطفا پیش از ارسال در تالار معماری قوانین را مطالعه و رعایت کنید مطالعه این قوانین قبل از شروع فعالیت در این تالار الزامیست

در قوانین ذکر شده لطفا تمامی سوالات خودتان را پس از جستجو و نیافتن پاسخ در قسمت مشخص شده سوالات و درخواست ها با عنوان مناسب و مضمون کلی سوال خود مطرح کنید
و از ارسال تاپیک های مشابه در قسمت های مختلف خودداری کنید
شما دو تاپیک ارسال کردین با سوالی یکسان و هر دو در محل های نامناسب و عنوان نامناسب که یکی در صفحه اصلی تالار که پاسخ گرفته بود انتقال پیدا کرد به جای مناسب منتقل و عنوان آن تصحیح شد
تاپیک: درخواست راهنمایی در مورد شیت بندی

ارسالهای شما تخلف از قوانین تالار بود ولی به دلیل تازه وارد بودن شما اخطاری منظور نشد

و دیگر اینکه لطفا سوالات و یا انتقادات خودتان را در مورد رسیدگی های صورت گرفته در تاپیک مدیریت تالار و یا به صورت خصوصی با مدیران تالار مربوطه مطرح بفرمائید
دفتر مدیریت تالار معماری ( پیشنهادها و انتقادها )

پیروز باشید
:gol:

فانیذی

عضو جدید
بله درسته وقتی تایپیک اولم گم شد مجبور شدم تایپیک جدید بسازم:warn: شما عنوانش رو عوض کرده بودید واسه همین پیداش نمی کردم:razz::razz:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام لطفا به وضعیت تالار مکانیک خودرو رسیدگی کنین نه تنها به یک تالار کم بازدید و کم فعالیت تبدیل شده بلکه مدیران خود تالار هم زیاد فعال نیستن خواهشا جواب مارو زودتر بدین

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
سلام لطفا به وضعیت تالار مکانیک خودرو رسیدگی کنین نه تنها به یک تالار کم بازدید و کم فعالیت تبدیل شده بلکه مدیران خود تالار هم زیاد فعال نیستن خواهشا جواب مارو زودتر بدین

سلام دوست عزیز

سپاس از اینکه به فکر مساعل تالار هستید

این بستگی به این داره که شما فعالیت رو چگونه تلقی می کنید شما کدوم پیشنهادو دادید و انجام نشده و یا کدوم کم کاری از طرف تیم مدیریتی تالار رخ داده که اینگونه قضاوت می کنید

چند تا تایپیک مرجع با اجماع تمامی تایپیک های مرتبط تو این مدت یا ماهه ایجاد شده اونا رو دیدید:

کتابخانه دیجیتال
مرجع Cnc
مرجع قالب سازی
مخازن

هیچ متوجه شده اید که اکثر کاربران فعال تالار دوباره به تالار دعوت شده اند

تایپیک کتابخانه دیجیتال با اون همه لینک ایجاد شده بعد دوباره میان درخواست حل المساعل دینامیک و استاتیک میدن

فقط 405 نفر به خود زحمت داده و لطف کرده از قوانین تایید تایپیک بازدید داشته

ممنون از توجهتان هرگونه پیشنهادی داشتید بفرمایید حتما ترتیب اثر داده خواهد شد.

آخرین ویرایش:

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز

سپاس از اینکه به فکر مساعل تالار هستید

این بستگی به این داره که شما فعالیت رو چگونه تلقی می کنید شما کدوم پیشنهادو دادید و انجام نشده و یا کدوم کم کاری از طرف تیم مدیریتی تالار رخ داده که اینگونه قضاوت می کنید

چند تا تایپیک مرجع با اجماع تمامی تایپیک های مرتبط تو این مدت یا ماهه ایجاد شده اونا رو دیدید:

کتابخانه دیجیتال
مرجع Cnc
مرجع قالب سازی
مخازن

هیچ متوجه شده اید که اکثر کاربران فعال تالار دوباره به تالار دعوت شده اند

تایپیک کتابخانه دیجیتال با اون همه لینک ایجاد شده بعد دوباره میان درخواست حل المساعل دینامیک و استاتیک میدن

فقط 405 نفر به خود زحمت داده و لطف کرده از قوانین تایید تایپیک بازدید داشته

ممنون از توجهتان هرگونه پیشنهادی داشتید بفرمایید حتما ترتیب اثر داده خواهد شد.

دوست عزیز ممنون ولی منظورم تالار مکانیک خودرو بود

khosroshahiy

مدیر بازنشسته
دوست عزیز ممنون ولی منظورم تالار مکانیک خودرو بود

منم یه ذره تند حرف زدم شرمنده تعدادی از کاربران واقعا حرص آدمو در میارن ممنون از اینکه به فکر تالارید

از هفته آتی انشا الله وضعیت تالار خودرو هم با اومدن turk ogli بهتر میشه باز هرگونه پیشنهادی داشتید بفرمایید به روی چشم

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم یه ذره تند حرف زدم شرمنده تعدادی از کاربران واقعا حرص آدمو در میارن ممنون از اینکه به فکر تالارید

از هفته آتی انشا الله وضعیت تالار خودرو هم با اومدن turk ogli بهتر میشه باز هرگونه پیشنهادی داشتید بفرمایید به روی چشم

واقعا تالار به این مهمی چرا باید به این شکل خاک بخوره........یه دونه تاپیک که میزنیم خدا میدونه چقد طول میکشه تا دوستان لطف کنن تاییدش کنن

hamid kor

عضو
سوال مهم

سوال مهم

با سلام
ضمن خسته نباشید، میخواستم سوال کنم که بنده برای پیگیری کتاب های درخواستی باید دقیقا کجا و کدام تالار را انتخاب کنم؟

با تشکر

آخرین ویرایش توسط مدیر:

hosseinassar

مدیر ارشد

125125125

عضو جدید
اخطار از طرف تالار

اخطار از طرف تالار

سلام
1-پیرو اخطار شما منظور از ارسال این پیام این بوده که سوالی که در این تالار ذکر شده در سایتهای دیگر نباید اعلام شود
2-سوالی مبنی به اینکه چگونه میتوان اسم 125125125را تغییر داد پرسیده بودم ولی جوابی دریافت نکردم
باتشکر از راهنمایی شما
مهرگان

بالا