انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

ساناززز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
راستشو بخواین من دیروز این تاپیک و دیدم و چون کامل در جریان نبودم به خودم حقه دخالت ندادم . ولی از دیروز پیگیره پستایه همتون بودم .
وچند تا مسئله بین حرفایه مدیران عزیز باعث شد منم به دفاع از دوستم بپردازم . این که میگم دفاع یه دفاعه الکی و بی منطق نیست . من نمیدونم واقعا بینه خانم پارمهر و مهندس پویان چی گذشته و بنا به پستایه اینجا نظرمو میگم .
مولتی یوزر بودنه یه کاربر وقتی بده که با یوزر هایه مختلف بیادو اطلاعات بگیره و با یوزر دیگش بیاد همون اطلاعاتو بر ضده طرف استفاده کنه . اتفاقی که چند روز پیش برایه من افتاد و باعث شد من چند روز نباشم .
اینکه مهندس چند تا یوزر بسازه و با اون یوزر ها به ما ها کمک کنه واطلاعات بهمون بده چه مشکلی داره ؟ مگه هدف تبادل فرهنگ و اطلاعات بین کاربران نیست؟
و نکته دوم توهین ...
من نمیدونم مهندس واقعا همچین کاری کردن یانه ولی حتی اگه توهینیم باشه فقط یه اخطار و کسره امتیاز برایه همچین کاربره فعالی به نظرم کافیه .
ونکته بعدی تاپیکه ترک زبانان .
من اولین کسی بودم که تو تاپیک پست گذاشتم . خیلیم خوشم اومد از بحث چرا به خودتو اجازه میدین به جایه ما تصمیم بگیرین؟ ما همه مهندسایه این جامعه ایم خودمونم بلدیم درست و از نادرست تشخیص بدیم .
کجایه اون اسم بد بوده؟
چه چیزیش مشکل داشته خانم مدیر؟
من توقع دارم بیشتر به کسانیک تو ارتقا علمی باشگاه موثر هستند احترام گذاشته بشه .
من خودم اکثر مواقع فقط برایه راهنمایی گرفتن از مهندس میام باشگاه . این کاره شما باعث میشه ما هممون از اومدن به باشگاه پشیمون بشیم . من دیگه میترسم تو گفتگو ازاد با دوستام حرف بزنم .
تو یه چیزایی تفریط تو یه چیزاییم افراط .......
من دوست دارم از اطلاعات پویان استفاده کنم ولی شما باعث شدین مهندس تصمیم به ترکه باشگاه بگیره واقعا تاسفم .
ببخشین اگه تند حرف زدم ملزم دونستم این حرفا گفته بشه
امیدوارم مهندس پویان هر چه زودتر بیاد و ما از راهنمایی هاش استفاده کنیم

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به خاطر پست آخر که فقط برای گل روی صدیق گذاشته بودم و الان پشیمونم که اون پست رو گذاشتم چند تا نکته ذکر میکنم
1- من چون معتقد نیستم که توهینی کردم و بنابراین معذرت خواهیم رو پس میگیرم
2-من میتونم چند نفر شاهد بیارم اینجا که شما برخوردتون با همه یکسان نیست و بر اساس قصد و غرض شخصی با افراد مختلف برخورد میکنید و اگر جناب مدیر اجازه بفرمایند حاضرم تاپیکی هم در این مورد در همون بخش ایجاد کنم تا افراد مختلف بیان و نظراتشونو بگن
3-شما منو به خاطر تاپیکم اخراج نکردی ولی شروع تمامی این جنجال ها ی چند روزه از حذف بی دلیل تاپیک من شروع شد و من دلیلشو ازتون خواستم و حتی با جناب مدیر هم در این مورد حرف زدیم و جوابیه ایشون هم در سایت موجود هست که تاپیک از لحاظ اصول و قوانین سایت مشکلی نداشته و نداره .......
4- اگر کاربری تخلف بکنه بایستی مجازات بشه و من هم بنا گفته جناب مدیر که متنفرم ازت رو توهین قلمداد کردند لازم هست که دوره محرومیتم رو بگذرونم حال سوال من اینه مجازات تخطی از قوانین سایت در قبال شما چی میشه؟؟؟آیا کسی هست که برخوردهای لازم رو انجام بده ؟؟؟!!! یا شما فقط سر کاربرارو با تهدید میبرین و اخراج میکنید؟؟؟!!!!
5-من جوی ایجاد نکردم کارنامه فعالیت بنده تو این سایت هم نشان از این داره که رفتار و فعالیت مفید بنده باعث شده تا دوستان سعی در دفاع از حقوق من بکنن و چون بعد از پاسخ شما دوباره موضع خودشون رو اعلام کردند بنابراین شما دوباره تخطی از قانون کردید و دروغی دیگر رو به بنده نسبت دادید من هیچ نوع جوی ایجاد نکردم و دوستان خودشون به خاطر اینکه منو میشناسن اومدن و حمایت از من کردند و سعی در مطالبه حق پایمال شده منو داشتند و شما بازهم دوباره به این افراد که از من دفاع کردند نسبت مولتی یوزر بودن رو دادید و در این باره خواهش میکنم جناب مدیر نسبت به اون کسانی که اومدن اینجا تحقیقاتشون رو بکنن و آی پی هاشون رو بنویسند تا دروغ بستن شما به این دوستان برملا بشه
6-شما از قوانینی در سایت سخن میگوئید که بنابر جوابیه مدیر خودتون از اون تخطی کردید و تاپیک منو بی دلیل حذف کردید
7-من توی هیچ کدام از درخواست هایی که در صفحات قبل از مدیر ارشد داشتم به این مورد اشاره نکردم که شما اخطار منو حذف بکنید من تابع قوانین هستم اما قوانینتون رو دوباره باز بینی بکنید و جرم ابراز انزجار و ناراحتی از رفتار نادرست مدیران رو هم به قوانین سایت اضافه نمائید تا حکم اخراج بنده نیز بر اساس همان قوانینی که گفتید بر حق و به جا باشد
8-دلایل حذف تاپیک بنده رو جناب مدیر ارشد ذکر کردند که اشتباه هست و شما همچنان پافشاری و اصرار بر اون رو دارید که شما اشتباه نکردید (من دیروز به خاطر جناب صدیق از حقم گذشتم اما شما مثل اینکه نمیخای قبول بکنی که مسبب تمام اتفاقات خودت هستی و من تا وقتی که به شما ثابت نکنم اشتباهی مرتکب نشدم در اتفاقات اخیر تمام تلاشمو خواهم کرد و از تهدیدات شما هم هیچ کونه ابیی ندارم)
سلام خدمت دوست خوبم صدیق و دوستای گلم که انقدر با محبت هستن:gol:
البته فکر میکنم براشون سوتفاهم شده برای من هیچ کاربری با کاربر دیگه ای تفاوت نداره حقیقتا همه کاربرارو دوست دارم و
این موضوع دیگه فکر میکنم برای تمام دوستام محرز شده:)
بنده اقایpuyan khan را بخاطر تاپیکشون اخراج نکردم
طبق قوانین و ضوابط ایشون توهین کردن و توهین اخطار داره!
اینکه اخطارهای قبلیشون فعال بوده و متاسفانه باعث شده ایشون اخراج بشن
مارو هم ناراحت میکنه نمیتونیم مدتی در خدمتشون باشیم
ام باید ایشون مثل همه اخراجی های دیگه صبر کنن تا دوره اخراجشون طی بشه و به سایت برگردن
اینکه چندنام کاربری بسازن و بخوان جوی ایجاد کنن که بی تقصیر هستن و یا بخوان مدیر ارشد و
شما دوستای خوبمو تحت تاثیر قرار بدن بقیه کاربرای اخراجی هم میتونن این روالو ادامه بدن
اما مدت اخراجشون و محرومیتشونو تحمل میکنن و به سایت برمیگردن و به فعالیتشون ادامه میدن
و به قوانین احترام میگذارن اینکه امکان پذیر نیست باشگاه قوانینی داره
که در رعایت اون قوانین می توانیم تبادل اطلاعات کنیم و به فعالیت ادامه بدیم
من میتونم این اخطارو حذف کنم اما این به نظر خود شما صحیحه؟!!
پس در این بین حق سایر کاربرایی که به دلایل مختلف اخراج شدن چی میشه انصاف میدید .!!!
دلایل حذف تاپیکتون و دلایل اخراج خودتون هم کاملا واضحه و نیاز به توضیح اضافه ای نیست
اما میتونید بجای مدت اخراجتون تا تاریخ مقرر تنها 10روز محروم بمونید
این هم فقط بخاطر دوست عزیزم DDDIQو پا درمیونی سایر دوستان که نظرشون برام قابل احترامه میپذیرم
.:gol:

قابل توجه شما:

اگر طی این مدت با هر یورز دیگری آن لاین شوید این شرط هم حذف میگردد.

آخرین ویرایش:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه شما دوستان و مدیران عزیز باشگاه:gol:
راستش منم درجریان این تاپیک ومشکلات نبودم ولی پستارو که خوندم به این نتیجه رسیدم که ایشون puyan khanبی تقصیرن!
وهیچ تو هینی نکرده!یوزردومشم به خاطر دسترسی نداشتن به باشگاه ساخته شدن!واگرنه همزمان از دو یوزر استفاده نمیکرده!
حالا به نظر من اخراج کردنش کار صحیحی نیست!چون واقعا به بچه ها کمک میکنه و طبق گفته های بچه ها در بالا به حضورشون احتیاجه!
حس کردم باید از حق دفاع کنم به همین خاطر اینو نوشتم!باتشکر:gol:

آخرین ویرایش:

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

روی سخنم فقط و فقط با
ادمین سایت هستش.

جناب ادمین،
من توی دوران مدرسه همیشه از تاریخ متنفر بودم و کمترین نمره‌هام هم از همین درس بود. چون یه درس خشک و خسته‌کننده می‌دونستمش و همیشه فکر می‌کردم یه درس به‌دردنخوره. اما رخدادهای چند سال اخیر توی دنیا، باعث شد که به این رشته علاقه شدیدی پیدا کنم. این علاقه به قدری شدید شد که یه کتاب تاریخ مربوط به ملت خودم (آخرین کتاب تاریخی که خوندم) با تعداد صفحات بالغ بر 800 و خورده‌ای رو توی 4 روز و با کل جزییات و به‌طور دقیق بخونم. هر کتابی که می‌خونم، برای خوندن کتاب‌های دیگه مشتاق‌تر و یا به عبارت بهتر، حریص‌تر می‌شم. دلیلش هم فقط و فقط، یه چیزه:
تاریخ همیشه تکرار می‌شه!
حالا این تکرار می‌تونه هرچیزی باشه. مهم اینه که نذاریم جاهای بدش تکرار بشه!
یکی از تاریخ‌نویسان بزرگ فرانسوی می‌گه:
هیچ قدرتی فنا نمی‌پذیره، مگر اینکه از درون، از هم بپاشه...!
سرتون رو بیشتر از این درد نمیارم. ختم کلام:
با توجه به اتفاقات اخیر توی سایت شما و آمارهای کلی مختلف، یه‌کم بیشتر حواستون به سایت باشه!

امیدوارم به عرایضم فکر کنید!
پیروز و سربلند باشید و بمانید!

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوست خوبم صدیق و دوستای گلم که انقدر با محبت هستن:gol:
البته فکر میکنم براشون سوتفاهم شده برای من هیچ کاربری با کاربر دیگه ای تفاوت نداره حقیقتا همه کاربرارو دوست دارم و
این موضوع دیگه فکر میکنم برای تمام دوستام محرز شده:)
بنده اقایpuyan khan را بخاطر تاپیکشون اخراج نکردم
طبق قوانین و ضوابط ایشون توهین کردن و توهین اخطار داره!
اینکه اخطارهای قبلیشون فعال بوده و متاسفانه باعث شده ایشون اخراج بشن
مارو هم ناراحت میکنه نمیتونیم مدتی در خدمتشون باشیم
ام باید ایشون مثل همه اخراجی های دیگه صبر کنن تا دوره اخراجشون طی بشه و به سایت برگردن
اینکه چندنام کاربری بسازن و بخوان جوی ایجاد کنن که بی تقصیر هستن و یا بخوان مدیر ارشد و
شما دوستای خوبمو تحت تاثیر قرار بدن بقیه کاربرای اخراجی هم میتونن این روالو ادامه بدن
اما مدت اخراجشون و محرومیتشونو تحمل میکنن و به سایت برمیگردن و به فعالیتشون ادامه میدن
و به قوانین احترام میگذارن اینکه امکان پذیر نیست باشگاه قوانینی داره
که در رعایت اون قوانین می توانیم تبادل اطلاعات کنیم و به فعالیت ادامه بدیم
پس در این بین حق سایر کاربرایی که به دلایل مختلف اخراج شدن چی میشه انصاف میدید .!!!
دلایل حذف تاپیکتون و دلایل اخراج خودتون هم کاملا واضحه و نیاز به توضیح اضافه ای نیست
اما میتونید بجای مدت اخراجتون تا تاریخ مقرر تنها 10روز محروم بمونید
این هم فقط بخاطر دوست عزیزم DDDIQو پا درمیونی سایر دوستان که نظرشون برام قابل احترامه میپذیرم
.:gol:

قابل توجه شما:

اگر طی این مدت با هر یورز دیگری آن لاین شوید این شرط هم حذف میگردد.
درود...
ببینید خانوم عزیز، ما هم پدر کشتگی با کسی نداریم، مرض هم ندارم سربسر قشر خاصی بزارم. برام کاربر یا مدیر هم هیچ فرقی نمیکنه، از هرکی بی عدالتی ببینم باهاش برخورد میکنم.
راجع به دیدگاه قبلیم: بنده نه این کاربر رو میشناسم نه با این سن و سال، جوگیر میشم. نه با حمایت از ایشون منفعتی بهم میرسه. نه با مخالفت با شما بهم سودی میرسه.
من کلی گفتم، چندتا از دوستای خوبم اخراج شدن فقط بخاطر اینکه فلان مدیر از مقامش سواستفاده کرده و بقول شما جوگیر شده.

منکه راضیم ببخشین. یارو قاتله، خانواد مقتول میبخشن، ایشون که دیگه قتل نکرده، فقط گفته از شما متنفرم.
متنفرم= بیزارم، گریزانم، رمنده ام. فراری ام، دلزده ام. ( این مستحق اخراجه آیا؟)
من از بقیه مدیرا تعجب نمیکنم بخاطر رفتارشون، از شما تعجب میکنم که رشتتون مدیریته و برخوردتون اینجوریه. من درس مدیریت نخوندم، اما تجربه مدیریت رو داشتم و مطئنم روش شما اشتباهه.
( بنده زمانیکه دیپلم داشتم، 5 تا لیسانس و یه فوق لیسانس رو مدیریت کردم در دنیای واقعی)، اینجا که دیگه خیلی خیلی راحته.
البته تمام ایرادها هم از شما نیست. قوانین باشگاه ایراد دارن، نمیدونم کی نوشته، اما این همه قانون برای یک سایت اینترنتی لازم نیست. کجای دنیا اینقد قانون داره؟ یک سایت خارجی به من نشون بده. کدوم سایت اینقدر مدیر و دستیار مدیر داره؟ خیلیاشون که دیگه مضحکه سمت هاشون. تعدادشون هم که از کاربرا بیشتره. بعضیاشونم که بعد اینکه بهت توهین میکنن صدتا مدیرو دستیار مدیر زیر همون پست توهین، تشکر میکنن ازش، فکر میکنن کی هستن حالا.
من به این مدیران توصیه میکنم ترانه «conformista» (حزب بادی) از جورجیو گابر رو یک بار بشنون , و خوب به معنی این شعر توجه کنن. باشد که رستگار شوید.

آخرین ویرایش:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درود بر شما
این پستتون رو دیدم و یادم افتاد مسئله ای رو بپرسم
سلام دوستان
در رابطه با این مساله اخیرا هم در همین تاپیک عرض کردم که موارد مدیریتی تالارهایی که مدیر ندارند و یا مدیر مستقیم آنها مدتی هست حضور ندارند توسط بنده و دیگر مدیران ارشد که به این تالارها دسترسی داند صورت میگیرد که میتوانید از طریق گزارش و یا پیام خصوصی ( گزارش بهتر و شاید سریعتر هست ) درخواست رسیدگی بفرمائید
ولی در کل در مورد این تالارها لیست پیشنهادی تنظیم شده و به ادمین سایت برای مشورت و تصمیم گیری ارجاع شده که انشالله که به زودی برای تالارهای بدون مدیر یک مدیر انتخاب و برای دیگر تالارها که نیاز هست از کمک دیگر اعضا استفاده و یا جایگزین شوند
شاد و تندرست باشید
طی چند ماه اخیر چندین مورد از پست های تالار فیزیک که نیاز به مدیریت داشتن رو گزارش کردم اما هیچگونه عکس العملی از جانب مدیران دیده نشد!!
میشه بگید دلیلش چیه؟
سپاس:gol:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
نقل قول ها از مدیر بازنشسته EECi است و یکی از خودم.
Admin محترم تشریف بیاورید و بفرمایید عیب از مدیران میانی است یا از قوانین!!!

اگر عیب از مدیران میانی است، خوب چه کسی آنها را منسوب کرده؟ چه کسی باید بر کار آنها نظارت می کرده که نکرده؟

اگر عیب از قوانین است، بفرمایید چه کسی قوانین را گذاشته؟ چه کسی باید بر اجرای قوانین نظارت می کرده که نکرده؟

################

مدیران ارشد، میانی و ... ایندفعه لطف کنید پست رو پاک نکنید و بزارید خود Admin بیاد جواب بده
(البته اگه وقت داشته باشند)

با کمال احترام به
سایر مدیران، صحبت من با ادمین است نه با شما، جواب های شما رو همه شنیدن
برای اخراج کردن من هم دیر نمیشه بزارین بعد از صحبت من با ادمین.

البته من فکر میکنم ADMIN با اسم کاربری دیگه ای ( که ما نمیدونیم) وارد میشه و جواب کاربران رو میده.
شاید
ADMIN همین صدیق باشه یا شایدم پارمهر. نمیتونم قبول کنم که آدم اینقدر بی تفاوت باشه وقتی اینهمه کاربر مخاطب قرارش میدن و انتظار دارن جواب بدن،
ایشون هیچ عکس العملی نشون نده. بلاخره انسان هستن و دارای احساس.

اگر شما نسبت به آن چه در اطرافتان می گذرد بی توجه باشید، اگر همه چیز را با حالت توجه نگاه نکنید نمی توانید یک انسان هشیار و آگاه باشید.
(کریشنامورتی)
اصل حاکم بر زندگی ما انسانها، احساس است. (فیثاغورث)

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته من فکر میکنم ADMIN با اسم کاربری دیگه ای ( که ما نمیدونیم) وارد میشه و جواب کاربران رو میده.
شاید
ADMIN همین صدیق باشه یا شایدم پارمهر. نمیتونم قبول کنم که آدم اینقدر بی تفاوت باشه وقتی اینهمه کاربر مخاطب قرارش میدن و انتظار دارن جواب بدن،
ایشون هیچ عکس العملی نشون نده. بلاخره انسان هستن و دارای احساس.

به نکتهء بسیــار ظریفی اشاره نمودی... !!!.:D شاید میخواد ببینه کیا میان بهش پیغام خصوصی میدن درمورد مدیرا و غیره...!.:D خخ.

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان گرامی بالاخصوص جناب صدیق و پارمهر عزیز و آقا پویان ....

منم در جریان پست و تاپیک ارسالی آقا پویان نیستم و ندیدم چه بحث هایی رد و بدل شدن و چه موضوع هایی بین پارمهرجان و آقا پویان شده

ولی با توجه به شناختی که از 2 طرف دارم ....وظیفه خودم دونستم که نظرمو و شناختمو بگم ./......

اول از پارمهر جان شروع کنم ....تا جاییکه از پارمهر شناخت دارم ....دخترخوبو فهمیده ای هستن و فک نکنم نسنجیده یه کاریو کرده باشن ...که البته خودمم چندروز پیش شاهد همچین کار سنجیده شون شدم که بررسی و رسیدگی میکردن .......خلاصه همه انسان هستیمو خطاکار......منم باتوجه به گفته های همه دوستان و جناب صدیق این فکرو میکنم که سوءتفاهمی پیش اومده و دلگیر شدن .....و جز اون چیز خاصی وجود نداره ....

و اما شناخت اساسی و کلی و جزئی که از آقا پویان دارم ..... واقعآ پسر خوبو مودبو سربراهین ....و بقول دوستان بار علمیشونم خیلی بالاست و از کمک کردن هیچگاه دریغ نکردن و نمیکنن و تا جایی که تونستن به همه کمک کردن ....حتی من خودمم n بار ازشون کمک گرفتم ....و با حوصله و دقت کافی کمکم کردن و از وقت گران بهاشون برام مایه گذاشتن ....که خودتونم بهتر میدونین که چنین افرادی خیلی کیمیا هستند و باید قدر اونا دونسته بشه ......
و از قرار معلوم هم که اینجا باشگاه مهندسان باید بیشتر توجه بشه که چنین اعضایی رو نگه داره و هر چقدرم که میتونه جذب کنه ....نه اینکه اعضارو از خودش برونه .....البته اینم عرض کنم که سایتای جدید و چه قدیمی در انتظار چنین افراد موءثری برا باشگاه هستن ....ولی ما که داریم چرا نباید استفاده کنیم و از خود دور کنیم ...آیا این انصافه ؟؟

و یه چیز دیگه ....هر کسی یه زمونی داره که متوجه کاراش نیست و یهویی اونکار اتفاق میوفته و بعدآ هم پشیمون میشه .....پس هیچگاه مغرور نباشیم که غروز زندگیه آدمو به باد میده ......و به نظر من هر کسیکه خطاکاره یا اشتباهی مرتکب شده باید بگه و قبول کنه .....چون با قبول کردن کسی کوچیک نمیشه بلکه همه ازش خوششون میاد .....برا بنده که همینطوریه .......البته اینم بگم که این حرفم در مورد کسی به هیچ وجه نیست ....خواهشآ کسی این حرفمو به خودش نگیره .....پای صحبتم کلی بود ......ممنون از همه دوستان ...
:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
درود بر شما
این پستتون رو دیدم و یادم افتاد مسئله ای رو بپرسم

طی چند ماه اخیر چندین مورد از پست های تالار فیزیک که نیاز به مدیریت داشتن رو گزارش کردم اما هیچگونه عکس العملی از جانب مدیران دیده نشد!!
میشه بگید دلیلش چیه؟
سپاس:gol:

سلام جناب مهندس
به صورت کلی تصویری که شما از یک تالار میبینید لزوما همان تصویری نیست که وجود دارد ( تصویر تالار فیزیک )
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=231662&d=1423550447

و همینطور تصویری که از یک تاپیک مخصوصا در تاپیک های تخصصی مثل تاپیک: سوال در رابطه با عدد اسپین الکترون 1/2

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=231663&d=1423551015

پیش از این عرض کردم که الزاما تمامی گزارشات آنطور که گزارش شده رسیدگی نمیشوند ولی مطمئنا تمامی گزارشات ارسالی بررسی و با توجه به شرایط تالار سعی میشود بهترین رسیدگی صورت گیرد
به عنوان مثال در همین تاپیک با عنوان ابتدایی Post: " یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟ " که به عنوان نمونه عرض کردم درخواست شما این بود که با تاپیک جامع درخواست های تالار ترکیب بشه که در عمل در صورت ترکیب با تاپیک جامع مخصوصا به دلیل قدیمی تر بودن عملا این تاپیک رو از بین بردم !! به این دلیل که اگر این تاپیک ترکیب شود مخصوصا از آنجایی که پاسخ بدون نقل قول ارسال شده جواب و سوال در بین سوالات دیگر احتمالا گم خواهند شد و فرض حتمی را برا غیر قابل استفاده شدن میشه گذاشت
به جای آن رسیدگی صورت گرفته تغییر عنوان تاپیک به عنوان گویا تر سوال در رابطه با عدد اسپین الکترون 1/2 و حذف پست های فاقد محتوا از تاپیک برای ارائه یک تاپیک مناسب هست ....

ولی باز هم عرض میکنم تمامی گزارشات بررسی میگردد مخصوصا تالارهایی که مدیر ندارند نیاز بیشتری به کمک اعضا آن تالارها هست ؛ این مساله در یک یا دو تالار بدون مدیر نیست مثلا در تالار مهندسی پزشكی رشته تخصصی بنده نیست ولی برای کمک به حفظ نظم تا زمان انتخاب و گزینش یک مدیر رسیدگی صورت گرفت و از 20 و چند صفحه تاپیک های پراکنده , غیر مرتبط و .... بعد از بررسی تک تک تاپیک ها , ترکیب و حذف یا به زیر تالارهای ناقص فعلی منتقل شدند که برای تنظیم مناسب تر و ایجاد زیر تالار های جدید نیاز به یک مدیر آشناتر به این رشته وجود دارد و یا تالارهای دیگر این چنین
این مساله در رابطه با تالار فیزیک که هیچ زیر تالار مشخصی برای آن ایجاد نشده نیز صدق میکند و نیاز به زیر تالار هایی تخصصی با توجه به پتانسیل تالار دارد مثلا داشتن یک زیرتالار برای بررسی درخواستها به استفاده مناسبت تر از تاپیک ها کمک خواهد کرد
و خب این شرایط تعداد زیاد تالار های به این شکل رو بگذارید در کنار تمامی مشکلات و محدودیت زمانی بنده برای زندگی و کار شخصی خودم و در کنار تمامی درخواستهایی که در تالار مدیران ارسال میگردد و یا گزارشاتی که صورت میگیرد و مدیر مرتبطی برای آن در نظر گرفته نشده و یا مشکلاتی که به پیام خصوصی بنده ارسال میشوند و.... و.... و... و..

در انتها اینکه تا جایی که بنده شاهد هستم دیگر مدیران تالارها بدون هیچ توقع خاصی از زمان و هزینه شخصی می گذارند و سعی در حفظ نظم تالار ها دارند که نه مشاهده و نه مطرح میشه و بنده شخصا از ایشان تشکر و قدردانی میکنم ولی با این همه اگر که بنده در طول این 4 سال و چند ماه از مسئولیت هایی که قبول کردم کم گذاشتم عذرخواهی میکنم

شاد و تندرست باشید

پیوست ها

• 54546565.jpg
    54546565.jpg
    39.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • 54546565878787768.jpg
    54546565878787768.jpg
    31.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه پیشنهاد دارم نمی دونم چقدر عملی هست. اما مطرحش میکنم، مدیران ارشد بررسی کنن اگر صلاح دونستند اعمالش کنند.
طبیعی هست که در هر جامعه ای افراد سالم و بیمار از لحاظ روانی وجود دارند. محیط مجازی هم از جفت این قشر ها بی نصیب نیست. بعضی آدم های بیمار از لحاظ روانی، میخوان خودشون رو مطرح کنن در عین اینکه اصلا ادم های مهمی نیستند و توی تالارها مشکل ایجاد میکنن و باعث میشند علی رغم میل افراد سالم، وقتی رو به پس زدن و ignore کردن اون ها اختصاص بدند. برای اینکه این مشکلات پیش نیاد و افراد سالم وقتشون رو روی کارهای مهمتری بذارن،من پیشنهاد میکنم یه تست روانشناسی در بدو ورود باشگاه بذارین برای ثبت نام، تا افرادی که دچار اختلالات شخصیتی هستند اصلا صلاحیت عضویت نداشته باشند و همگان راحت باشند.

سلام علیکم ........بنده با کلیات پیشنهاد مدیر محترم تالار ریاضی موافقم ......اینکه میگم کلیات به این خاطر است که اولا علم روانشناسی و روانشناختی رو لازم میبینم ......البته نه صرفا برای افرادی که دچار زائدی عقل شدن به خاطر مصرف برخی مواردی که میدانیم یا به خاطر نوع برخوردهای نادرستی که شاید در فضای واقعی با اون ها شده و به بیانی درست یا غلط یا اجتماع اونها رو از خودشون دور کرده یا خود اونها گوشه نشینی رو ترجیح دادن.......سطح علم روان شناسی رو به نظرم نباید پائین آورد و به دید جماعت نبینیم .....بلکه به این علم تخصصی و غیر عوامانه نگاه کنیم

البته بنده به همراه آیدین عزیز که این جا برخی هم یادی از پیشنهاد ها کردند .....در این باره ها مدت ها پیش پیشنهاد دادیم .......یکی اینکه سیستم هوشمندی طراحی شود که موقعی که فرد رشته خودش رو انتخاب میکند یک سوال تصادفی مطرح گردد منطبق با رشته ای که تعیین کرده .....لا اقل در چارچوب اولین درس تخصصی رشته اش .....مثلا مهندس برق مدار ....الکترونیک و ........

و همچنین اینکه یک یوزر جدید الورود برای زدن تاپیک محدودیت داشته باشد ......مثلا تا فلان تعداد پست نداشته باشه در اون تالار نتونه تاپیک بزنه .......یا حضورش(یعنی حتی پست زدن) در تالارهای عمومی از جمله تالارهایی که برخی دنبال ایجاد حاشیه سازی هستند و البته این مشکل کم و بیش در اون بوده معطوف به این باشه که در تالارهای علمی به خصوص تالار مرتبط با رشتش حرفی برای گفتن داشته باشد .......

البته همه این حرف ها به خاطر این است که اگر هدف اصلی باشگاه چون گذشته باشد و همان چیزی که ادمین محترم و مدیران محترم ارشد بارها گفته اند و البته پاک سازی یوزرهایی که وجود خارجی ندارند اما در باشگاه پست میزارن ....بی قانونی میکنن و بسیاری موارد!.......اگر همچنان خواهان گفتگو و بحث عالمانه حتی در زمینه های عمومی که خودش میتواند جنبه تخصصی پیدا کند هستیم ......نه فضای اسپم و توهین و لایی انداختن و به قول بچه های نسل جدید لایک بازی و لاو ترکوندن!
و نکته آخر: طبیعتا هر کسی با یوزر اصلی خودش دست به توهین کردن بی محابا ، توهین به عقاید ، بی احترامی آشکار به اسم انتقاد و مواردی از این دست در اکثر مواقع نمیزند.........

و حرف آخر: نمیشود قانون برای افراد مختلف متفاوت باشد یا خدایی نکرده متفاوت اجرا شود ........اگر برای خانم جاست شادی قانون است .......برای بقیه هم بایستی قانون باشد ......و آیا حقیقتا پیشگیری بهتر از درمان نیست؟!

آخرین ویرایش:

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما ک بجای حرف زدن اخطار میدی و بعد مودبانه تهدید می کنی
ی لطف بکنید کل تاپیک ادامه تحصیل در خارج ک توی تالار مکانیکه رو حذف بکنید، اگه ی تنه ب 240 تا سوال این تاپیک تنهایی حواب دادم و از تحربیات شخصیم گفتم، تنها ی هدف داشتم ک اونم ب خودم مربوطه اما این حق رو دارم ک وقتی دیگه نخواهم بیام توی این محیط ک نمی دونم چ صفتی باید بهش داد، خداقل جایی ک ب جای صحبت و توجیح تنبیه می کنن با این توجی ک ما می خواهیم نظم رو بر فرار کنی، من این حق رو دارم ک نخواهم تجربیات شخصیم روی سایت شما باشه. این حق منه م تجربیاتم جای باشه ک خودم هستم و لزومی نداره وقتی خودم نیستم اونا اینجا باشه. لطفا همونطور ک بعضی پست های منو نامربوط تشخیص میدید و منی ک خودم بختیاریم ب من میگید حق نداری درباره خودت شوخی کنی و پست منو پاگ می کنید و بهم اخطار میدید، لطفا تقاضا می کنم ک همه این 240 پیام منو هم نا مربوط فرض کنید و کل تاپیک حذف کنید.
من ادمی نیستم ک بخواهم حالا ک دیگه نمی خواهم بیام بهتون توهین کنم تا اخراجم کنید، اما دارم خیلی مودبانه ازتون خواهش می کنم چون نمی خواهم از من هیچ رکوردی توی سایت شما باشه.
لطفا نام کاربریم رو هم ب هر چیزی ک خود مدیریت صلاح میدونه تغییر بدید چرا ک ظاهرا شما بهتر از من صلاح میدونید
ازتون خواهش می کنم، ب حرمت این 7 سال خورده ای ک وقت گذاشتم،
ب حرمت اون روزایی سرعت نتم 10 کیلو بیت بود و با ی کارت اینرنت 2 ساعته کل هفته رو می امدم، و می امدم تا الان ک سرعت نتم 27 مگا بایته اما باز می امدم، ب اخرین درخواستم احترام بگذارید
رسم اینه ک معمولا تو این موقعیت کاربر میاد ب همتون خصوصی یا عمومی توهین می کنه شما هم کلا حذفش می کنید حالا من دارم ازتون مودبانه خواهش می کنم
خواهش می کنم اخراجم کنید.
:smile:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
ی لطف بکنید کل تاپیک ادامه تحصیل در خارج ک توی تالار مکانیکه رو حذف بکنید، اگه ی تنه ب 240 تا سوال این تاپیک تنهایی حواب دادم و از تحربیات شخصیم گفتم، تنها ی هدف داشتم ک اونم ب خودم مربوطه اما این حق رو دارم ک وقتی دیگه نخواهم بیام توی این محیط ک نمی دونم چ صفتی باید بهش داد، خداقل جایی ک ب جای صحبت و توجیح تنبیه می کنن با این توجی ک ما می خواهیم نظم رو بر فرار کنی، من این حق رو دارم ک نخواهم تجربیات شخصیم روی سایت شما باشه. این حق منه م تجربیاتم جای باشه ک خودم هستم و لزومی نداره وقتی خودم نیستم اونا اینجا باشه. لطفا همونطور ک بعضی پست های منو نامربوط تشخیص میدید و منی ک خودم بختیاریم ب من میگید حق نداری درباره خودت شوخی کنی و پست منو پاگ می کنید و بهم اخطار میدید، لطفا تقاضا می کنم ک همه این 240 پیام منو هم نا مربوط فرض کنید و کل تاپیک حذف کنید.
من ادمی نیستم ک بخواهم حالا ک دیگه نمی خواهم بیام بهتون توهین کنم تا اخراجم کنید، اما دارم خیلی مودبانه ازتون خواهش می کنم چون نمی خواهم از من هیچ رکوردی توی سایت شما باشه.
لطفا نام کاربریم رو هم ب هر چیزی ک خود مدیریت صلاح میدونه تغییر بدید چرا ک ظاهرا شما بهتر از من صلاح میدونید
ب حرمت اون روزایی سرعت نتم 10 کیلو بیت بود و با ی کارت اینرنت 2 ساعته کل هفته رو می امدم، و می امدم تا الان ک سرعت نتم 27 مگا بایته اما باز می امدم، ب اخرین درخواستم احترام بگذارید
رسم اینه ک معمولا تو این موقعیت کاربر میاد ب همتون خصوصی یا عمومی توهین می کنه شما هم کلا حذفش می کنید حالا من دارم ازتون مودبانه خواهش می کنم

سلام جناب مهندس
ابتدا از فعالیتی که در گذشته یا حال حاضر در سایت دارید از شما تشکر میکنیم و انشالله بتوانیم باز هم از اطلاعات شما استفاده کنیم

تمامی اعضا چه اعضا جدید یا کاربران قدیمی , چه 1 پست, چه 100 پست یا 10 هزار پست , چه بختیاری , چه ترک و چه فارس و یا هر یک از اقوام دیگر تابع قوانین کلی فعالیت در سایت هستند که در هنگام عضویت به تایید و قبول فرد خواستار عضویت میرسد قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران
اخطار ثبت شده برای شما توسط بنده ثبت شده ؛ ولی سوال اینکه آیا واقعا توقعی غیر از دریافت اخطار داشته اید !؟؟

اگر اشتباه نکنم محل سکونت خودتان را کشور آلمان ذکر کرده بودین , تا جایی که بنده اطلاع دارم در اروپا هم بحث های نژادی و به سخره گرفتن یک نژاد و قوم خلاف قوانین هست و افراد میتواند به دلیل توهین نژادی شکایت کنند و فرد خاطی با محرومیت های حقوقی مواجه میشود و فکر میکنم این مساله در ماده 20 میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی در رابطه با توهین با هر زمینه ای از جمله نژاد ، رنگ ، مذهب و یا ملیت باشد به عنوان جرم تلقی میگردد !

جسارتا متاسفانه امکان آن نیست که برای تمامی اعضا تک تک توضیح بدهیم که مثلا در تاپیک های تالار همشهری ( یا کلا در هر کدام از قسمت های باشگاه) احترام را رعایت کنند و 7-8 تا جوک های توهین آمیز قومیتی ارسال نکنند که توهین موجب آزردگی دیگر اعضا استفاده کننده از سایت شود ! شما حتی اگر بختیاری و عضو قدیمی هم باشید نمیتوانید حداقل در این فروم جوک های قومیتی ارسال بفرمائید

در رابطه با تاپیک هایی که در باشگاه ارسال میشوند با توجه به ماهیت گروهی و اینکه یک تاپیک تمام توسط یک نویسنده ارسال نشده جز مالکیت گروهی محسوب میشوند.

از فعالیت و توجه شما سپاسگزارم
شادکام و تندرست باشید

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام جناب مهندس
ابتدا از فعالیتی که در گذشته یا حال حاضر در سایت دارید از شما تشکر میکنیم و انشالله بتوانیم باز هم از اطلاعات شما استفاده کنیم

تمامی اعضا چه اعضا جدید یا کاربران قدیمی , چه 1 پست, چه 100 پست یا 10 هزار پست , چه بختیاری , چه ترک و چه فارس و یا هر یک از اقوام دیگر تابع قوانین کلی فعالیت در سایت هستند که در هنگام عضویت به تایید و قبول فرد خواستار عضویت میرسد قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران
اخطار ثبت شده برای شما توسط بنده ثبت شده ؛ ولی سوال اینکه آیا واقعا توقعی غیر از دریافت اخطار داشته اید !؟؟

اگر اشتباه نکنم محل سکونت خودتان را کشور آلمان ذکر کرده بودین , تا جایی که بنده اطلاع دارم در اروپا هم بحث های نژادی و به سخره گرفتن یک نژاد و قوم خلاف قوانین هست و افراد میتواند به دلیل توهین نژادی شکایت کنند و فرد خاطی با محرومیت های حقوقی مواجه میشود و فکر میکنم این مساله در ماده 20 میثاق بین المللی حقوق مدنی و سیاسی در رابطه با توهین با هر زمینه ای از جمله نژاد ، رنگ ، مذهب و یا ملیت باشد به عنوان جرم تلقی میگردد !

جسارتا متاسفانه امکان آن نیست که برای تمامی اعضا تک تک توضیح بدهیم که مثلا در تاپیک های تالار همشهری ( یا کلا در هر کدام از قسمت های باشگاه) احترام را رعایت کنند و 7-8 تا جوک های توهین آمیز قومیتی ارسال نکنند که توهین موجب آزردگی دیگر اعضا استفاده کننده از سایت شود ! شما حتی اگر بختیاری و عضو قدیمی هم باشید نمیتوانید حداقل در این فروم جوک های قومیتی ارسال بفرمائید

در رابطه با تاپیک هایی که در باشگاه ارسال میشوند با توجه به ماهیت گروهی و اینکه یک تاپیک تمام توسط یک نویسنده ارسال نشده جز مالکیت گروهی محسوب میشوند.

از فعالیت و توجه شما سپاسگزارم
شادکام و تندرست باشید
شما درست میگید شما خدای متعال هستید و از نیت ادم ها خبر دارید و تشخیصتون هم کاملا درست بوده نیت من توهین ب پدر و مادرم بوده و این اخطار حق من بوده.ممنون ک ب فکر پدر و مادرم بودید
من روزی ک شما عضو شدی رو یادمه دقیقا یکسال بعدش شدی مدیر تالار معماری و.... مرسی ک یاد اورری کردی ک اونموق ک شما نمیدونستی باشگاه مهندسانی وحود داره من زمان ثبتنام چی رو تایید کردم.
اما خواهش من از شما چیز دیگه ای بود ن توضیح درباره اخطار من
من نمی خواهم مطالب مربوط ب ادامه تحصیل روی سایت شما باقی بمونه
باز خیلی مودبانه تکرار می کنم این حق منه چون مطالب تجربیات شخثی منه نه مباحث علمی
شما ک در دفاع از دیگران پیشرو هستید من ی ادم زنده و بالغ هستم
دوس ندارم مطالبم روی سایت شما باشه متاسفانه الان ایران نیستم و نمی تونم از نظر حقوقی کاری کنم واسه همین دارم مودبانه خواهش می کنم. و ازتون خواهش می کنم بیشتر از این منو با حرفاتون جناب صدیق عزیز ناراحت نکنید چون من هم از اینطرف دارم فحش می خورم هم از اون طرف
وقتی از کاربری پرسیدم چرا ب مدیریت فحش میدی این جواب امروز من بود
شما هم با این رفتارتون من رو سبک کردی
Unbenannt.PNG

و سلام

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم برای اون کاریری میگذارم ک نو پیام خصوصی از شما بی خود دفاع کرد اینگونه
.......مدیری که این چنین کاری کند قبل از هر کاری خودش رو زیر سوال برده ...در قبال مهندس صدیق مواردی رو گفتین که خود بنده چون بودم و دیدم ناقص و به دور از انصاف بود..
این کاربر یه هفته اس عضو شده و تو این یه هفاه دیروز ک عصر ک جتاب ادمین تشریف اوردن و جناب صدیق محترمتون هم بودن یهو امتیازش میشه این دور روز پیش همین من خودم شخصا از ایشون تشکر کردم چون میدیدم کسی از پستاش تشکر نمی کنه، دلم سوخت شاید تو ذوقش بخوره و ب فعالبتش ادامه نده ، ایشونم فرمودت ک من هدفم تنها علمی و تشکر برام مهم نیس
بشناسید مدیر اینده تالارتونو
شرم بر همه کسانی باد ک توی زندگی صداقت ندارن و تنها با کلمات بازی می کنن
خدای متعال لعنت کنه کسایی ادایی درستی دارن اما در عمل از همه نادرسترن
من خودم می دونم این پیام بزودی پاک میشه اما اینو برای خوندن دیگران ننوشتم اینو برای شخص خود شما نوشتم جناب صدیق ک در پیامی خصوصی ک یبار ب من دادی ارعان داشتی ک زحمت بی مزد می کشی
و من ازت تشکر کردم
شرم بر تو باد ک از سادگیم بد امد
اما اینو بدون خورشید هیچ وقت پشت ابر نمیمونه و از اون مهمتر
وقتی ی بچه رو می بینی جلوش خم میشی یا گاهی رو زانو میشینی باهاش حرف می زنی، این واسه اینه ک اون بچه حس کنه هم قدشی و می قهمیش
شما ک می زنی تو گوش من، یادت نره ک من خم شدم، قدم اینقدر نیست، پس فکر نکن وقتی بیستم هم می تونی بزنی
www.PNG
wwwd.jpg

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باتوجه ب تعداد پستهاشون تعداد امتیازاتشون اونقد زیاد نیس ک باعث چنین برداشتی بشه ک شما داری!!!! بخصوص ک تاجایی ک من پستهاشو دیدم همشون علمی و مرتبط ب رشته شون بوده
:|

متوجه نشدی شما
ایشون دو روز پیش 19 امتیاز داشت
از دیروز تا حالا این همه امتیاز از کچا امد
شما بگرد تو پستاش ببین کی ازش تشکر کردی
واقعا اینقدر ساده ای؟؟؟؟

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
متوجه نشدی شما
ایشون دو روز پیش 19 امتیاز داشت
از دیروز تا حالا این همه امتیاز از کچا امد
شما بگرد تو پستاش ببین کی ازش تشکر کردی
واقعا اینقدر ساده ای؟؟؟؟

مدیرا ب افرادی ک فعالیت مفید دارن امتیاز میدن
من دیروز بابت 4-5تا پست مفید 50-60 امتیاز گرفتم.کما اینکه شاید قبلن مدیر دیگه ای هم بابت اون پستها بم امتیاز داده!! پستهایی ک واسه چندهفته یا چندماه پیشه حتا!!
واقعا چیز عجیبی نیستاااااااااااا!! تازه واسه کسی ک تو مدت ب این کمی این همه پست مفید گذاشته کمم هست بنظرم!

DDDIQ

مدیر ارشد
شما درست میگید شما خدای متعال هستید و از نیت ادم ها خبر دارید و تشخیصتون هم کاملا درست بوده نیت من توهین ب پدر و مادرم بوده و این اخطار حق من بوده.ممنون ک ب فکر پدر و مادرم بودید
من روزی ک شما عضو شدی رو یادمه دقیقا یکسال بعدش شدی مدیر تالار معماری و.... مرسی ک یاد اورری کردی ک اونموق ک شما نمیدونستی باشگاه مهندسانی وحود داره من زمان ثبتنام چی رو تایید کردم.
اما خواهش من از شما چیز دیگه ای بود ن توضیح درباره اخطار من
من نمی خواهم مطالب مربوط ب ادامه تحصیل روی سایت شما باقی بمونه
باز خیلی مودبانه تکرار می کنم این حق منه چون مطالب تجربیات شخثی منه نه مباحث علمی
شما ک در دفاع از دیگران پیشرو هستید من ی ادم زنده و بالغ هستم
دوس ندارم مطالبم روی سایت شما باشه متاسفانه الان ایران نیستم و نمی تونم از نظر حقوقی کاری کنم واسه همین دارم مودبانه خواهش می کنم. و ازتون خواهش می کنم بیشتر از این منو با حرفاتون جناب صدیق عزیز ناراحت نکنید چون من هم از اینطرف دارم فحش می خورم هم از اون طرف
وقتی از کاربری پرسیدم چرا ب مدیریت فحش میدی این جواب امروز من بود
شما هم با این رفتارتون من رو سبک کردی
مشاهده پیوست 231953

و سلام

سلام عذرمیخوام جسارتا دقیقا متوجه نشدم منظور شما واقعا چی هست !؟ و دقیقا به دنبال اثبات چه هستید !؟؟؟ اگر اخطار باعث ناراحتی و رنجش شما شده بنده قلبا از طرف خودم از شما عذرخواهی میکنم ولی این در اصل مساله تغییر ایجاد نمیکنه و اخطار ثبت شده برای شما کاملا به جا و صحیح هست

شما در بخش های مختلف پست خودتون اشاره به موضوع اخطارتان داشته اید !!

بنده نه ادعای خدایی دارم و نه مدعی این بوده ام که کامل هستم و خالی از اشکال!!!! و نه ادعای این رو دارم که از نیت افراد اطلاع دارم بنده نه بر اساس نیت افراد که بر اساس عملکرد افراد قضاوت و رسیدگی میکنم !!
چون مسئولیت که در حفظ نظم سایت قبول کردم این مساله رو ایجاب میکنه که با چنین رفتاری و سخره گرفتن گروهی از کاربران سایت در تاپیکی متعلق به آنهاست و در گزارش و پیام خصوصی و ... از بنده انتظار رسیدگی دارند و مسئولیت های بنده رو به من یادآور میشن دلیل این خواهد بود که با این مسائل برخورد کنم !!! و مطمئنا تا وقتی که بنده هستم تمامی جوک های قومی با اخطار حذف خواهند شد !!!

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=232001&d=1423819445​

** تصویر جوک ها به دلیل مغایرت با قوانین و توهین نسبت به گروهی از اعضا سایت و هموطنان حذف خواهد شد

اینم برای اون کاریری میگذارم ک نو پیام خصوصی از شما بی خود دفاع کرد اینگونه
.......مدیری که این چنین کاری کند قبل از هر کاری خودش رو زیر سوال برده ...در قبال مهندس صدیق مواردی رو گفتین که خود بنده چون بودم و دیدم ناقص و به دور از انصاف بود..
این کاربر یه هفته اس عضو شده و تو این یه هفاه دیروز ک عصر ک جتاب ادمین تشریف اوردن و جناب صدیق محترمتون هم بودن یهو امتیازش میشه این دور روز پیش همین من خودم شخصا از ایشون تشکر کردم چون میدیدم کسی از پستاش تشکر نمی کنه، دلم سوخت شاید تو ذوقش بخوره و ب فعالبتش ادامه نده ، ایشونم فرمودت ک من هدفم تنها علمی و تشکر برام مهم نیس
بشناسید مدیر اینده تالارتونو
شرم بر همه کسانی باد ک توی زندگی صداقت ندارن و تنها با کلمات بازی می کنن
خدای متعال لعنت کنه کسایی ادایی درستی دارن اما در عمل از همه نادرسترن
من خودم می دونم این پیام بزودی پاک میشه اما اینو برای خوندن دیگران ننوشتم اینو برای شخص خود شما نوشتم جناب صدیق ک در پیامی خصوصی ک یبار ب من دادی ارعان داشتی ک زحمت بی مزد می کشی
و من ازت تشکر کردم
شرم بر تو باد ک از سادگیم بد امد
اما اینو بدون خورشید هیچ وقت پشت ابر نمیمونه و از اون مهمتر
وقتی ی بچه رو می بینی جلوش خم میشی یا گاهی رو زانو میشینی باهاش حرف می زنی، این واسه اینه ک اون بچه حس کنه هم قدشی و می قهمیش
شما ک می زنی تو گوش من، یادت نره ک من خم شدم، قدم اینقدر نیست، پس فکر نکن وقتی بیستم هم می تونی بزنی
مشاهده پیوست 231994
مشاهده پیوست 231995

این مساله چیز پنهانی نبود که به یکباره یافتم یافتم راه انداخته اید !!! و اینگونه کنترل خودتون رو از دست داده اید و توهین میکنید که فقط تنها ابراز تاسف میکنم !!!!
افرادی که مخصوصا اخیرا در تالار های تخصصی اطلاع دارند و میدانند که بنده سعی میکنم از فعالیت مفید در تالارهای تخصصی حمایت کنم !!!! و نکند توقع دارید بنده بروم به پست هایی اسپم امتیاز بدهم !؟ از مسئولیت های بنده این هست که از افرادی که برای سایت فعالیت مفیدی دارند حمایت کنم

برای اطلاع شما عرض میکنم بنده تنها فقط دیشب 1-2 ساعت وقت گذاشتم و بیشتر از 135 ریپوتیشن برای تعداد زیادی افراد در تالارهای تخصصی با امتیاز پایه 10 و بیشتر برای اعضای فعال در تالارهای تخصصی ثبت کردم !!! نه تنها دیروز این چنین بوده بلکه هر وقت بنده در سایت حضور داشته باشم از اعضایی که فعالیت مفید در تالارها دارند حمایت میکنم!!و این ابزاری هست که در اختیار بنده گذاشته شده ! و اگر اشتباه نکنم حداقل 3-4 نفر دیشب با امتیازات بنده به دلیل فعالیت های مفیدشان از مرز 1000 برای دسترسی به امکانات ویژه سایت گذشته اند که با توجه به تعداد پست ایشان مساله ای طبیعی هست!! اگر بنده به دلیل کمبود وقت نمیتوانم از تعداد بیشتری پست تشکر کنم عذرمیخوام

امتیاز دادن نه فایده ای برای افراد دارد و نه اینکه بنده هر چقدر بیشتر وقت بگذارم و امتیاز به پست های مفید بدهم حقوق بنده زیاد میشود !!!!! و نه درآمدی برای این افراد دارد !! تنها نشانه ای برای این هست که به این افراد یادآوری شود که مدیران سایت قدردان فعالیت و زحمات ایشان برای ارتقا سطح تالار هستند

خرد نگهدارتان
موفق باشید

پیوست ها

• 555555.jpg
    555555.jpg
    38.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برتون ارزوی موفقیت می کنم و می دونم هم ادم موفقی خواهی بود
چون کم هستن معمارانی ک بتونن تشخیص بدن ک کدام پست پزشکی مقید است یا نه
من هم های های اگه می خواستم بکنم همون دیشب این کارو می کردم اما دیدم کاربری شناخت طوری حرف زد ک خود من هم زمان کوتاهی خام این حرفای شما شدم
شما فکر کن کارتون درسته و تشخیصتون درسته،
من هم بخازر اخطار این حرفا رو نزدم، بخاطر این ردم ک فکر نکنی ک می تونید با این ادبیات همه رو خام کنید، اینجا مال خودت اگه افسون از شما حمایت کرد برای مدیریتون اون مقصره ن شما
چون از کوزه همان تراوت ک در اوست
من همه تاراحتیم بابت مطالب شخصیمه ک شما عمدا پاکش نمی کنی
من هم نفرینم بر نوع ادم هایی بود ک صداقت ندارن شما ک صدیق هستی، پس بهت بر نخوره
شما ک زخمت کشیدی جک های منو گذاشتی اینم بدون ک هدف من شاد کردن بود ن مسخره
ی زحمتم بکش از اون پستایی ک با کی برد المانی کلی فارسی از تحربیاتم نوشتم بگذار، هر چند مطمئنم ک نمی تونی تشخیص بدی اونا مفید هستن یا نه
اما همینقدر دو نفری آلمان امدن و بعد از امدن ازم تشکر کردن، ک یکیشون الان هم کلاسیمه، این برای من کافی ک نوشته هام تونست ب کسی امید بده
هیچی از زندگی نمی دونی شما
هر چ بگندت نمکش می زنن وای ب روزی ک بگندت نمک

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی دوست عزیز من به عنوان یکی از کاربرای سایت نظرمو میگم
توهین به یک قومیت حالا هر چی باشه لر یا ترک یا کرد و یا بلوچ و..... علاوه بر اینکه خوشحالم نمیکنه حتی ناراحت هم میشم و بهم بر میخوره شاید از فردی که تحصیل نکرده باشه و اینجور توهین بکنه ناراحت نشم اما شخصی که توی باشگاه مهندسان میاد حتما آدم باسوادی هست و انتظاراتم خیلی بیشتر هست از اون افراد و هیچ وقت برنمیتابم که شخصی بخاد برای خوشحال کردن دیگران از یه جوک سرسار از توهین به اصل و قومیت من (که یک ترک هستم )استفاده کنه همچنان که خودم هم هیچ وقت به خودم اجازه ندادم واسه دیگر قوم ها همچین کاری رو بکنم
شما هم قبول بکن اگر این کارو کردی اشتباه بوده و باید اخطار میگرفتی ولی اگر احساس میکنی مطلبت اینجا مفید هست پس بزار بمونه حتی اگر فک میکنی به درد یک نفر میخوره و میتونه کمکش بکنه
برتون ارزوی موفقیت می کنم و می دونم هم ادم موفقی خواهی بود
چون کم هستن معمارانی ک بتونن تشخیص بدن ک کدام پست پزشکی مقید است یا نه
من هم های های اگه می خواستم بکنم همون دیشب این کارو می کردم اما دیدم کاربری شناخت طوری حرف زد ک خود من هم زمان کوتاهی خام این حرفای شما شدم
شما فکر کن کارتون درسته و تشخیصتون درسته،
من هم بخازر اخطار این حرفا رو نزدم، بخاطر این ردم ک فکر نکنی ک می تونید با این ادبیات همه رو خام کنید، اینجا مال خودت اگه افسون از شما حمایت کرد برای مدیریتون اون مقصره ن شما
چون از کوزه همان تراوت ک در اوست
من همه تاراحتیم بابت مطالب شخصیمه ک شما عمدا پاکش نمی کنی
من هم نفرینم بر نوع ادم هایی بود ک صداقت ندارن شما ک صدیق هستی، پس بهت بر نخوره
شما ک زخمت کشیدی جک های منو گذاشتی اینم بدون ک هدف من شاد کردن بود ن مسخره
ی زحمتم بکش از اون پستایی ک با کی برد المانی کلی فارسی از تحربیاتم نوشتم بگذار، هر چند مطمئنم ک نمی تونی تشخیص بدی اونا مفید هستن یا نه
اما همینقدر دو نفری آلمان امدن و بعد از امدن ازم تشکر کردن، ک یکیشون الان هم کلاسیمه، این برای من کافی ک نوشته هام تونست ب کسی امید بده
هیچی از زندگی نمی دونی شما
هر چ بگندت نمکش می زنن وای ب روزی ک بگندت نمک

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
به عنوان یک انسان،شوخی با هر قومی نتیجه ای داره،ممکنه شخصا آبادانی باشم ولی اگه حرفی نوشتم و توهین به اعراب یا هر نیمچه جوکی میتونه اعتراض یک بنده خدایی رو داشته باشه.که حق داره
وظیفه مدیر،احترام به اون بنده خداس،شاید ریپورت شده باشم.حقم ـه،مشکلی ازین بابت نیس
ولی از یه طرف دیگه بی احترامی به یه کاربر قدیمی که سالیان درازی واسه یه مجموعه مفید بوده،این از توهین بدتره.چون این توهین مستقیم به شعور و حیثیت ـه یک کاربر قدیمی هس،به این میگن خیانت.

اگر شخصا مدیر بودم و تورج میومد جوک آبادانی میزاش که توش فحش بود، ویرایشش میکردم یا پاک میکردم،ولی اگر همه خونده بودن و ریپورت گرفته بود،یه اخطار هم میدادم،ولی بهش پیغام خصوصی میدادم میگفتم رفیق عزیز من دشمنی و مشکلی باهات ندارم بلکه ریپورت شدی و وظیفم رو انجام دادم،وگرنه به عنوان یه کاربر قدیمی دوست ندارم از دستت بدم.

بهمین سادگی حل و فصلش میکردم.
یه احترام در قبال اخطار... طرفی که از من اخطار میگیره باید احساس کنه از روی عمد و تو نمیفهمی و شعورت نمیرسه و مشکل داری و اسپمری و غیره،اخطار نگرفته.بلکه من "به ناچار" مجبور به این کار شده ام که اخطار دادم.

حالا هر گلی زدید به سر خودتون زدید.به عنوان یه داداش کوچیک،توصیه میکنم غرور رو بزاریم کنار یکم خوش بین تر باشیم نسبت به هم.اعم از تورج عزیز،اگر برام عزیز نبودی اصن این پست رو نمیزاشتم.

موفق باشید :gol:

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
جناب toraj_reza63 شاید نمونه ای که شما مثال زدید فرد تازه ای باشه در این سایت ولی من بعنوان یکی از کسانی که سابقه چند ساله دارم خدمتتون عرض میکنم که تا این لحظه اشتباهی در روند کاری جناب صدیق ندیدم و اگر الان شبه من هم قبول میکنم که شما استدلالتون از پیشرفت اون تازه وارد درست بوده!!!
و بپذیرید که علاوه بر قوانین سایت که اجازه انتشار جوک هایی که اقوام ایرانی رو به سخره میگیره جلوگیری میکنه, از لحاظ وجدانی و عقلانی خصوصا از شما که بنا بر فرموده هاتون مباحث باارزشی رو در اختیار سایت قرار دادید انتظار میره به هموطنانتون از لر و کرد و فارس تا شمالی و ... احترام بیشتری بگذارید و در مقابل کسانی هم که این دست جوکها رو میذارن واکنش نشون بدید.
علاوه بر این ظاهرا شما با روند امتیاز دهی کلی مدیرانمون موافق نیستید!
شاید شما ندیده باشید ولی من بشخصه و از نزدیک شاهد تلاشهای مدیر تالار معماری بودم. هیچ پست و درخواستی از دیدشون مخفی نیست و همه مطالب رو مدیریت میکنن و هر زمان من یا هر کسی که توی این سایت در قسمت معماری میشناسم به کمکی نیاز داشتن به راحتی تونستن روی پشتیبانی مدیرشون حساب کنن. علاوه بر این انصاف نیست کسی که کاری به این وسعت رو بدون هیچ اجباری انجام میده بجای تشکر از طرف اعضا مورد توبیخ قرار بگیره....
این هم عکس صفحه پروفایل من که فردا شبهه ایجاد نشه که 1 روزه امتیازم بالا رفت....
00000000000000000000000000000000000000.JPG

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
آقا محسن اصلا نمیخوام از مدیرمون دفاع کنمااا
آقا تورجم واسم محترمه.دفه پیش ک میخواس بره ازش خواستم بمونه چون فعالیتش مفیده
اما اگه پست جناب صدیق رو میخوندی متوجه میشدی ک ایشون بخاطر ریپورتها و پیامهای خصوصی ب اون کاربر اخطار داده
آقاتورجم نیومده بگه چرا؟؟بلکه باتوهین اعتراض کرده
درحالی ک جناب صدیق هیچ توهینی نکرده ب ایشون حتی دربرابر توهینهای تورج محترمانه پاسخ داده
اینم بت اطمینان میدم ک جناب صدیق ازون دسته مدیرهاس ک دقیقا همین کاری ک گفتی رو میکنه.ویرایش پستها و ی تذکر دوستانه واسه عدم تکرار!! اما مسلما نمیتونه هرلحظه ب همه پستها نظارت داشته باشه!

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم اینقدی که از جوک قومیتی بدمون میاد (خودمم خوشم نمیاد) اما از رفتارهای قومیتی هم پرهیز کنیم!!. آخه تو عمل چیز خاصی نمیبینیم اکثراً !. بیشتر شعاره. (منظورم فضای اجتماعیه). همین که یه قومی به ظاهر خوب باشن با دیگران اما نوبت به رعایت عدالت یا چیزای دیگه برسه فقط هوای خودشون رو داشته باشن و دیگران رو سر بدوونن یا چیزای دیگه..کار خوبی نیست!.
ضمناً اگر کسی اخطار زبانی از کسی گرفت و عمل نکرد، اونوقت کم کم نوبت به راه های بالاتر میرسه. نه یه دفعه. (البته من ازاین ماجراها خبر ندارم و نمیدونم چیا گذشته- کلی میگم)

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
به عنوان یک انسان،شوخی با هر قومی نتیجه ای داره،ممکنه شخصا آبادانی باشم ولی اگه حرفی نوشتم و توهین به اعراب یا هر نیمچه جوکی میتونه اعتراض یک بنده خدایی رو داشته باشه.که حق داره
وظیفه مدیر،احترام به اون بنده خداس،شاید ریپورت شده باشم.حقم ـه،مشکلی ازین بابت نیس
ولی از یه طرف دیگه بی احترامی به یه کاربر قدیمی که سالیان درازی واسه یه مجموعه مفید بوده،این از توهین بدتره.چون این توهین مستقیم به شعور و حیثیت ـه یک کاربر قدیمی هس،به این میگن خیانت.

اگر شخصا مدیر بودم و تورج میومد جوک آبادانی میزاش که توش فحش بود، ویرایشش میکردم یا پاک میکردم،ولی اگر همه خونده بودن و ریپورت گرفته بود،یه اخطار هم میدادم،ولی بهش پیغام خصوصی میدادم میگفتم رفیق عزیز من دشمنی و مشکلی باهات ندارم بلکه ریپورت شدی و وظیفم رو انجام دادم،وگرنه به عنوان یه کاربر قدیمی دوست ندارم از دستت بدم.

بهمین سادگی حل و فصلش میکردم.
یه احترام در قبال اخطار... طرفی که از من اخطار میگیره باید احساس کنه از روی عمد و تو نمیفهمی و شعورت نمیرسه و مشکل داری و اسپمری و غیره،اخطار نگرفته.بلکه من "به ناچار" مجبور به این کار شده ام که اخطار دادم.

حالا هر گلی زدید به سر خودتون زدید.به عنوان یه داداش کوچیک،توصیه میکنم غرور رو بزاریم کنار یکم خوش بین تر باشیم نسبت به هم.اعم از تورج عزیز،اگر برام عزیز نبودی اصن این پست رو نمیزاشتم.

موفق باشید :gol:

سلام، این به شما مربوط نمیشه که مدیر چطور و چگونه اخطار رو رد میک نه، قوانین وضع شدن و کاربران ملزم به رعایتش هستن در غیر اینصورت برخورد می شود.

سلام، توی این باشگاه نیازمند فعالیت همراه با منت نیستیم و نخواهیم بود. تخلفی از سوی شما صورت گرفته و اخطار دریافت کردید. خودم تا به حال بارها و بارها از ادمین سایت اخطار دریافت کردم پس باید بگم پست هام رو حذف و عزل شوم!!!

در صورت ادامه بحث با کاربران برخورد می گردد.

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی بی معرفتید!
من حرفم پاک کردن تاپیکی بود ک خودم زخمتشون رو کشیدم بعد منو متهم می کنید ک چرا ب قوم خودم جوک گفتم
خیلی بی معرفتید،
جناب ادمین عزیز این جوابش نبود
کاربر محترم پیرجو شما ک دم از قوانین می زنید توضیح بدید ک چطور ی کاربر ی شبه 1000 امتیاز میپیری اونم وقتی هر موضعش رو توی 6 تا پست می گذاره!!
بحثی هم ک من درباره اخطارم کردم این بود ک من اخطارم رو قبول دارم اما دم از قانون نزنید لطفا وقتی ب کسی ک دلتون بخواهد 1000 امتیاز ی شبه میدید بعد ب کاربر 7 ساله می گی منت می گذاری
باشه
من از همه کاربرای باشگاه رسم عدر خواهی می کنم
شما درست می گید من اشتباه کردم
من معذرت می خواهم
خیلی بی معرفتید خیلیی

قَالَ يَا قَوْمِ أَرَأَيْتُمْ إِنْ كُنْتُ عَلَىٰ بَيِّنَةٍ مِنْ رَبِّي وَرَزَقَنِي مِنْهُ رِزْقًا حَسَنًا ۚ وَمَا أُرِيدُ أَنْ أُخَالِفَكُمْ إِلَىٰ مَا أَنْهَاكُمْ عَنْهُ ۚ إِنْ أُرِيدُ إِلَّا الْإِصْلَاحَ مَا اسْتَطَعْتُ ۚ وَمَا تَوْفِيقِي إِلَّا بِاللَّهِ ۚ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ

آخرین ویرایش:

محمدرضا میلانی

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
کاربر ممتاز
خیلی بی معرفتید!
من حرفم پاک کردن تاپیکی بود ک خودم زخمتشون رو کشیدم بعد منو متهم می کنید ک چرا ب قوم خودم جوک گفتم
خیلی بی معرفتید،
جناب ادمین عزیز این جوابش نبود
کاربر محترم پیرجو شما ک دم از قوانین می زنید توضیح بدید ک چطور ی کاربر ی شبه 1000 امتیاز میپیری اونم وقتی هر موضعش رو توی 6 تا پست می گذاره!!
بحثی هم ک من درباره اخطارم کردم این بود ک من اخطارم رو قبول دارم اما دم از قانون نزنید لطفا وقتی ب کسی ک دلتون بخواهد 1000 امتیاز ی شبه میدید بعد ب کاربر 7 ساله می گی منت می گذاری
باشه
من از همه کاربرای باشگاه رسم عدر خواهی می کنم
شما درست می گید من اشتباه کردم
من معذرت می خواهم
خیلی بی معرفتید خیلیی

قَالَ يَا قَوْمِ أَرَأَيْتُمْ إِنْ كُنْتُ عَلَىٰ بَيِّنَةٍ مِنْ رَبِّي وَرَزَقَنِي مِنْهُ رِزْقًا حَسَنًا ۚ وَمَا أُرِيدُ أَنْ أُخَالِفَكُمْ إِلَىٰ مَا أَنْهَاكُمْ عَنْهُ ۚ إِنْ أُرِيدُ إِلَّا الْإِصْلَاحَ مَا اسْتَطَعْتُ ۚ وَمَا تَوْفِيقِي إِلَّا بِاللَّهِ ۚ عَلَيْهِ تَوَكَّلْتُ وَإِلَيْهِ أُنِيبُ

سلام خدمت دوستان و آقا صديق عزيز
قصد من اصلا بيشتر شدن اين بحث نيست

اما دوست عزيز آقا toraj از ديروز كه من به پست هاي شما تو اين تاپيك نگاه ميكنم يك طوري وانمود ميكنيد و يك طوري رفتار ميكنيد انگار شما عضو تازه وارد اين باشگاه هستيد اين رفتار ها اصلا به شماي كه از سال 2008 عضو اين باشگاه شديد نمياد باز اگر من باشم شايد يك چيزي مثلا تاريخ ورودم به اين باشگاه 2013 هست بگيم كه من زياد با جو اين باشگاه عادت نكردم ولي شما چي؟

شماي كه عضو قديمي اين باشگاه هستيد بايد يك طوري رفتار كنيد كه بقيه يك حساب از شما ببرند قصد من نصيحت كردن شما اصلا نست و اين جسارت روهم نميكنم كه كسي رو نصيحت كنم. چه شما قبول بكنيد و يا نكنيد شما در آن تاپيك به قوميت ساير اقشار جامعه چيزي گفتيد كه اين خلاف قوانين باشگاه هست.

فكر كنم شما از من بيشتر به قوانين باشگاه مهندسان اگاه هستيد به جاي اينكه كاري كه كرديد رو با خودتون تجزيه تحليل كنيد از ديروز فقط كلمه بيمعرفت - بيمعرفت رو روي كلامتون گذاشتيد اين كارها يعني چي؟ هدفتون از اين كارها چيست؟

شما ميگيد كه من اخطارم رو قبول دارم اما اصلا اينگونه نيست ! شما اگر اخطارتون رو قبول ميكرديد اصلا تو اين تاپيك پستي ارسال نميكرديد. كسي به روي شما منت نميزاره هركسي اينجا فعاليت ميكنه باب ميل و اراده خودش هست من از يك چيز تعجب ميكنم شما ميگيد كه من حرفام رو داخل آن تاپيكي كه خودم درستش كرده بودم شما چگونه به قوم خودتون به احترامي كرديد و جوك گفتيد؟ اصلا قوانين باشگاه به كنار شما فكر نميكرديد شايد يكي از قوم شما از اين جوك گفتن شما ناراحت شده باشه؟ اين رفتارها از كسي مثل شما بعيد هست با اين همه تجربه و كاربر قديمي بودن.!!!

پس به اين نتيجه ميرسيم كه كلام زيبا و انتقادات به جا اصلا ربطي به تاريخ عضويت ندارد شما كه به قول خودتون هفت سال هست تواين باشگاه فعاليت كرده ايد قوانين باشگاه رو زير پا قرار ميديد چه انتظاري از كسي كه تازه وارد اين باشگاه شده داريد؟

من ديد خودم رو ميگم كه تو اين مدت اينجا بوده ام من از مديريت آقا صديق بسيار راضي هستم نه تنها من بلكه همه اعضاي كه تو اين باشگاه فعاليت ميكنند ايشون رو كاملا ميشناسند ايشون اصلا با كسي خصومت و دشمني ندارند مسئوليت ايشون كاملا مشخص هست وقتي كه ادمين سايت يك نفري روبه عنوان مدير ارشد انتخاب ميكند وظيفه ايشون رو شما بهتر از من ميدونيد چون شما از كاربرهاي قديمي هستيد..!! شما بابت اخطار دريافتي با اعتراض اومديد ايشون در چند پست به صورت كاملا مهربان جواب شما رو دادن شما تخلفي كرده ايد كه به شما اخطار داده شده وسلام ديگه لازم نيست مدام بگيد بيمعرفت و يا بگيد منو اخراج كنيد و يا آيه هاي از قران اينجا ارسال ميكند.

يعني امتياز انقدر براي شما مهم هست كه شما به ادمين سايت و بقيه ميگيد بي معرفت ؟ من اصلا باور نميكنم كه شما اينجوري باشيد چون اگه بوديد تو اين هفت سال رقم امتياز خودتون رو بيشتر ميكرديد. اگر دادن امتياز از طرف مديران انقد شما رو ناراحت كرده من حاظر هستم همه امتياز هاي خودم كه كم هستند رو تقديم شما كنم. بحث امتياز دهي اصلا چيزي نيست كه شما اين روزها هم خودتون رو زير سوال برده ايد و هم مديريت رو.

در مورد آن كاربر خانم دكتر كاشاني اولا بايد قدمشون رو به فال نيك بگيريم كه همچنين شخصي اينجا فعاليت ميكنه هر كس خانم دكتر رو نشناسد من ايشون رو خيلي خوب ميشناسم و حتي از نزديك زيارت كرده ام چون پسرم رو تقريبا 8 ماه پيش خود ايشون معاينه كرده اند. ناراحتي شما از اين هست كه چرا يك شبه امتياز هاي خانم دكتر شده 1000؟ حالا من از شما سوال ميكنم ايا اين قضيه شما رو ناراحت كرده؟ كسي به شما نگفته منت شما خودتون وانمود ميكنيد كه باشگاه منت گذاشته روي شما.واقعا اين موضوع اصلا در حدي نبود كه شما اينجا بگيد

بله حرف شما كاملا درسته امتياز هاي ايشون زياد شده اما چقدر ؟؟ فقط 1000 اين شما رو ناراحت كرده؟ من شخصا پست هاي خانم دكتر رو ميخونم بسيار علمي و خوب هستند و بايد از اين خوشحال باشيم كه همجنين شخصي وارد باشگاه مهندسان شده و تالار پزشكي كه خيلي وقت بود فعاليتي داخلش جريان نداشت رو رونق داده. من الان به عنون كاربر فعال مهندسي عمران فعاليت ميكنم درسته خيلي هم فعاليتم زياد نيست اما بايد بكم فلان امتيازكاربر زياد شده ايا بايد از اين ناراحت باشم و بگم اين چه باشگاهي هست اين چه قانوني هست و.... من پست هاي ايشون رو همه دكمه تشكر ميزنم انقد كه براي من تشكري باقي نميمونه وحاضرم تا صبح فردا هم از پست هاي ايشون تشكركنم چون دارن بدون هيچ منتي بدون هيچ حقوقي فعاليت ميكنند.

شما اميياز دهي به كاربرها با قوانين باشگاه را قاطي هم كرديد.!! مگر در اين هفت سالي كه شما فعاليت ميكنيد ايا مشاهده نكرديد كه مديران تالار ها از تيم مديريتي باشگاه مهندسان براي كاربرهاي كه فعاليت مفيد كرده اند درخواست تغير عنوان و يا دادن امتياز ميكنند.

اگر شما يك نگاهي به همه پست هاي ايشون نگاه كنيد و برگرديد يك نگاهي به پست هاي من و خود شما نگاه كنيد ميبينيد كه ارزش پست هاي ايشون در كنار مطالب من و شما بسيار زياد هست ايشون مثل من و شما حتي در يك تالار به غير از مباحثات پزشكي فعاليت نكرده كه جاي اين صحبت ها نميمونه. من از مديريت محترم باشگاه ميخوام كه از وجود خانم دكتر نهايت استفاده رو ببرند. باز هم از اقا صديق متشكرم كه دارند با كمال مهرباني با كاربرها رفتار و جوابگوي اعتراض هاي آنها هستند.

سپاسگزارم.
حق نگهدارتان
:gol:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
کلا کاری به بحث پیش ندارم، یک انتقاد دارم
با توجه به پست اول "ادمین" »
با سلام
دوستان عزیزی که انتقاد یا پیشنهادی در رابطه با مدیریت باشگاه دارند اینجا مطرح کنند و از ایجاد تاپیک های جداگانه بپرهیزند.
انتقاد و پیشنهاد در مورد تالارهای تخصصی معمولا داخل همون تالار و توسط مدیر مربوط رسیدگی میشه، پس لطفا اینجا پیشنهادات و انتقادات کلی رو مطرح کنید.
لطفا در نظر داشته باشید که ...
- از آنجایی که باشگاه مهندسان جامعه ای علمی و تحصیلکرده میباشد و بر پایه احترام متقابل بین اعضا بنیان نهاد شده و این تاپیک جزئی از باشگاه و شامل قوانین آن میشود لطفا انتقادات و مسائل مد نظر خود را با لحن و با استفاده از کلماتی توام با احترام مطرح بفرمائید

من پیشنهادی برای "احترام متقابل بین کاربر و مدیر" مطرح کردم.

این به شما مربوط نمیشه که مدیر چطور و چگونه اخطار رو رد میکنه،
خو اگه مربوط نمیشه اسم تاپیک چرا انتقادات و پیشنهادات هست؟
بزاریدش "گپ و گفت و گوی مدیران و مخلصان"

جالبه از دیروز تا الآن 3-4پست انتقادی جلوی چشای خودم پاک شدن و بعضاً افراد اخطار هم گرفتن!!
اونم توی تاپیک "انتقاد و پیشنهادات"

توانایی شنیدن صدای مخالف،یا ناراحت،یا پیشنهاد های بنده یا بچه ها رو ندارید،ببندیدش تاپیک ـو خو چرا خودتون رو خسته میکنید ؟

و الله قسم بنده ده سال توی فروم های مختلف ایرانی و خارجی رفت و آمد و فعالیت داشتم(پرشین تولز،بازیسنتر و بازینما،reddit،انیم ورلد و انیم پارادایس،پی30ورلد،PSU،مو با یل دات آی آر و ایکسپرین،تی-وی سنتر،وارز،فری آفلاین،پلی دوتا ،هکس دات کام،همه چی دات کام ووو.... به خدا ذهنم دیگه جواب نمیده) ،در طول عمرم ندیدم اینقدر فاصله بین مدیرا و کاربرای سایت باشه.
به جز صدیق عزیز که حداقلش محترمانه و دوستانه و قشنگ توضیح میده
،بقیه اینگار از مریخ تشریف آوردن.
زحمت کشیدید این همه راه رو اومدید واسه ما!!

میدونم اهمیت نداره واستون.اینم پاک میکنید.
موفق و سلامت باشید جامعه ی مهندسین:gol: !

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام.
کلا کاری به بحث پیش ندارم، یک انتقاد دارم
با توجه به پست اول "ادمین" »

من پیشنهادی برای "احترام متقابل بین کاربر و مدیر" مطرح کردم.

خو اگه مربوط نمیشه اسم تاپیک چرا انتقادات و پیشنهادات هست؟
بزاریدش "گپ و گفت و گوی مدیران و مخلصان"

جالبه از دیروز تا الآن 3-4پست انتقادی جلوی چشای خودم پاک شدن و بعضاً افراد اخطار هم گرفتن!!
اونم توی تاپیک "انتقاد و پیشنهادات"

توانایی شنیدن صدای مخالف،یا ناراحت،یا پیشنهاد های بنده یا بچه ها رو ندارید،ببندیدش تاپیک ـو خو چرا خودتون رو خسته میکنید ؟

و الله قسم بنده ده سال توی فروم های مختلف ایرانی و خارجی رفت و آمد و فعالیت داشتم(پرشین تولز،بازیسنتر و بازینما،reddit،انیم ورلد و انیم پارادایس،پی30ورلد،PSU،مو با یل دات آی آر و ایکسپرین،تی-وی سنتر،وارز،فری آفلاین،پلی دوتا ،هکس دات کام،همه چی دات کام ووو.... به خدا ذهنم دیگه جواب نمیده) ،در طول عمرم ندیدم اینقدر فاصله بین مدیرا و کاربرای سایت باشه.
به جز صدیق عزیز که حداقلش محترمانه و دوستانه و قشنگ توضیح میده
،بقیه اینگار از مریخ تشریف آوردن.
زحمت کشیدید این همه راه رو اومدید واسه ما!!

میدونم اهمیت نداره واستون.اینم پاک میکنید.
موفق و سلامت باشید جامعه ی مهندسین:gol: !

سلام
در رابطه با حذف اکثر پست ها همانطور که از واژگان استفاده شده در اغلب نام های کاربری استفاده شده مشخص بود و شاید دیده اید از مالتی یوزرهای قبلی سایت هستند که اهمیتی ندارد و در صورت مشاهده حذف خواهد شد و به دلیل حضور موقت چنین افرادی در باشگاه معذرت میخوام و یا در رابطه با نمونه دیگر از پست های حذف شده احتمالا شاید یکی از اعضا هم هر چند بعد از دریافت چندین صفحه اخطار آشنا با قوانین سایت بوده اند ولی احتمالا از دریافت اخطار به دلیل توهین رکیک و ناموسی به یکی از بانوان سایت که البته با امتیاز کمتر برای خودداری از اخراجشون در نظر گرفته شده بود , ناراحت بوده اند که با ساخت نام کاربری دیگر سعی در ارسال پست داشته اند که به مورد ایشان هم رسیدگی شد
در رابطه با یکی دو مورد دیگر به دلیل اینکه توضیح توسط بنده و جناب مهندس پیرجو داده شده بود و ایشان در پست خودشون این مساله رو یادآور شده اند که از ادامه بحث خودداری کنید و از آنجایی که اعضا سایت اطلاع کامل و کافی در رابطه با رسیدگی های صورت گرفته ندارند و در ابتدای تاپیک نیز ذکر شده از مدیران سایت انتظار بررسی میرود ( و البته در کل این تاپیک برای بررسی اخطار ها نیست !!! و شاید چند مورد که نیاز بوده پاسخ داده شده ولی با توجه به مسائل پیش آمده از بررسی تک اخطارها از این پس در تاپیک خودداری میگردد ولی اعضا میتوانند از طریق پیغام خصوصی و یا دفتر مدیریت همان تالارها در صورتی که بعد از مراجعه به قوانین سایت دلیل را نیافتند به آنجا مراجعه کنند )

اگر این مساله باعث رنجش و ناراحتی شما بوده عذرخواهی میکنیم
و البته همچنین این مساله رو یادآور میشم که این تاپیک به منظور استفاده از نظرات اعضا سایت برای مدیریت کلی سایت می باشد و نه پرداختن به اخطارها و مدیریت و رسیدگی به موارد مغایر با قوانین سایت با گروهی از اعضای که دسترسی دارند ( مدیران سایت) با توجه به دسترسی ایشان به اطلاعات مورد نیاز برای رسیدگی و براساس قوانین سایت خواهد بود و البته مساله سیستم ثبت اخطار ها و ... جزئی از ابزار مدیریت سایتها هستند که از جمله در تمامی سایت هایی که اشاره داشتید مثل سایت خوب پی سی ورلد که هنوز علاقه قلبی به این سایت دارم

در پایان از نظرات دوستان کمال تشکر و قدردانی رو داریم و انشالله بتوانیم ( مخصوصا بنده ) در رسیدگی ها و یا تغییرات مورد نیاز در سایت از آنها استفاده کنیم و اگر کاستی و مشکلی در این رابطه هست باز هم عذرخواهی میکنیم
شادکام باشید

بالا