انتقادها و پیشنهادهای مدیریتی

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من دو تا پیشنهاد دارم، یک سری امکانات هست که اگر به پروفایل شخصی و پست ها اضافه بشه، میتونه در بهتر به نظر رسیدن سایت موثر باشه و پروفایل ها رو به اهداف علمی باشگاه نزدیک تر کنه.
یکی اینکه در پروفایل شخصی هر کاربر یه امکاناتی هست برای share کردن مقالات و کارهای شخصی، بعضا بعضی از بچه ها کار های شخصی خودشون رو در تالار ها به نمایش می گذارن. (بیشتر در تالار هنر دیدم این قضیه رو) اگر مثل سایت http://www.academia.edu/ امکاناتی برای share کردن مقالات و اختراعات و کارهای شخصی هر فرد قرار داده بشه عالی میشه، فعلا مثل اینکه این امکانات محدود به مقالات هست، در ضمن اگر بشه تخصص ها رو در داخل پروفایل tag کرد، مثل همون چیزی که در linkedin هست به نظرم عالی میشه. روال کنونی باشگاه نوشتن این تخصص ها هست، و یه بخش مقالات کلی وجود داره.
پیشنهاد دوم من این هست که اگر یک پلیر در امکانات سایت اضافه بشه، مثلا فردی میخواد موسیقی در پستی بذاره، اگر پلیر بشه گذاشت و موسیقی در خود پست قابلیت پخش و توقف داشته باشه عالی هست. این قضیه در وبلاگ ها هست در سایت cubase.ir هم هست، میشه ویدئو ها رو هم همین کار رو کرد.
با احترام
اولی الباب

آخرین ویرایش:

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مدیریت محترم باشگاه مهندسان
بنده هم انتقاد دارم و هم پیشنهاد
پیشنهاد بنده اینه که ی فکری به حال تالار عکس که مدیراش خیلی وقته آفلاینه بکنید.........و هم چنین ی دستیاری برای تالار زنگ تفریح برای ایجاد نظم در تالار
انتقادم اینه که بنده هیچ وقت به ی کاربری توهین نمیکنم اما برخی هر چی از دهونش میاد بیرون میاد راحت به ی کاربر تو هین میکنه

اگه بنده برم باهاش کل کل کنم میشم آدمی مثل اون اگه مدیریت نمی کنین به ما اطلاع بدین ما تو این باشگاه نیاییم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A.9

اخراجی موقت
سلام ب مدیرت محترم باشگاه
ازتون خواهش میکنم ک با مدیر محترم و دلسوز و زحمتکش و فعال و لایق و دوسداشتنی تالار ادبیات ی صحبت کوچیک داشته باشید....
هر چی که دم دستش باشه دیلیت میکنه.
نمیذاره لااقل جوهرشون خشک بشه...
بازم ازتون سپاسگذارم

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و احترام
بنده هم معتقدم در تالار ادبیات حداقل اگر هم پست تکراری گذاشته میشه به احترام کسانی که شاید قبلا نخونده اند اون پست رو یه برهه زمانی کوتاه بذارن بعد پست رو حذف کنن سرعت حذف پستهای تکراری خیلی بالاست.
با تشکر

naghmeirani

مدیر ارشد
عضو کادر مدیریت
مدیر ارشد
سلام ب مدیرت محترم باشگاه
ازتون خواهش میکنم ک با مدیر محترم و دلسوز و زحمتکش و فعال و لایق و دوسداشتنی تالار ادبیات ی صحبت کوچیک داشته باشید....
هر چی که دم دستش باشه دیلیت میکنه.
نمیذاره لااقل جوهرشون خشک بشه...
بازم ازتون سپاسگذارم

با سلام:

دوست عزیز پست های تکراری و اسپم ها حذف میشن نه هر چی که دم دستمه!

یا متن هایی که فینگلیش نوشته شده باشن حذف میشن که خلاف مقرارت باشگاه ست

مثل این پست:

کد:
kldfoalj id],rj...id],rj

با سلام و احترام
بنده هم معتقدم در تالار ادبیات حداقل اگر هم پست تکراری گذاشته میشه به احترام کسانی که شاید قبلا نخونده اند اون پست رو یه برهه زمانی کوتاه بذارن بعد پست رو حذف کنن سرعت حذف پستهای تکراری خیلی بالاست.
با تشکر

با سلام:

دوست عزیز پست تکراری به منزلۀ اسپم هست و باید حذف شه

چند بار هم به شما اطلاع دادم که پست تکراری نزنید ولی رعایت نکردید

اینم یه نمونه از پست غیر تکراری شما:

کد:
[COLOR=#afeeee]d;d nhvi ;kjvgj ld;ki ld'i a,ivji ]vh nv,y 'tjf[/COLOR]

من امروز ده ها پست تکراری از شما حذف کردم

دوستانی که علاقه مند باشن پست های قبلی رو بخونن خودشون به صفحه های قبل رجوع می کنن لزومی بر تکرار پست نیست.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من 2 تا انتقاد دارم یکی اینکه...... افرادی که اون پایین مینوسید آنلاین هستن از زمان اخرین فعالیتشون شده 15 دقیقه هم گذشته اما هنوز نوشته آنلاین -این زمان رو حداکثر 5 دقیه کنید

باشگاه چرا سیستم چت نداره؟
یا یه جایی که بتونیم چند نفر رو دعوت کنیم به کنفرانس

DDDIQ

مدیر ارشد
با سلام
من بحث رو شخصی اش نکردم ک شما از من انتقاد کنی!شما اجازه داری از ایده من انتقاد کنی ن از رفتارم!!!
عرض من این بود این شکل مدیریت و نوع انتخابات باعث بوجود امدن ی رقابت و رفاقت از جنس مدیرتی میشه ک می تونه ن الزاما ی جور ظلم رو پدیدار باشه
شما میگی نیس پس حتما نیست.
این فروم رو ماها ک ننوشتیم و این نسخه فارسیشه و برای همین چون قوانینی داره ک با ذات فروم همخونی نداره مشکل امنیتی پیش میاد. یعنی توی هواپیما نمیشه شنا کرد اما توی رود خونه میشه
حالا شما ی تابلو زدی دم رود خونه میگی شنا ممنوع، این فرم طوری نوشته شده ک فرد می تونه ازادنه هر عقیده و عکسی رو ک داره ب اشتراک بگذاره اما شما با اینکه این ذاتو داره اون بالاش نوشتی شنا ممنوع، این ی ضعف بزرگ مدیرتی
اینو از باب تجربه می گم، وقتی تو یوتیوپپپپ فیلمی باشه ک برای سن زیر 18 سال مناسب نیست کاربر بدون ثبت نام نم تونه اونو تماشا کنه و زمانی هم می تونه مثلا اینو تماشا کنه سنش بالای 18 باشه
توی این سیستم نگفتن شنا ممنوع، گفتن شنا برای کسانی ک شنا بلد هستن در این محدوده آزاد می باشد
حالا شما دو راه داری یا ی برنامه ای بنویسی ک ی محیط برای شنا گر فراهم کنه ک بعید می دونم در توان سیستم مدیریتی باشه
یا اینکه اب رو خشک کنی ک این کارو می تونی بکنی
یعنی بخش عمومی سایت رو حذف کنی تا دیگه نگران اخطار و کلام ها نباشی و سایت ذاتش بشه همون اسمش
این ی ایراد داره و اون اینکه تراکم رو میاره پایین و تراکم بیاد پایین باید قید تبلیغات رو بزنی و ممکنه کل سایت بسته بشه
برای همین لازمه توی این پیشنهاد اول چراغ تالار ها روشن بشه و تراکم تالار ها ب معنی واقعی کلمه زیاد بشه و بعد ک جوش و خروش علمی بالا رفت میشه با گذشت زمان بخش عمومی رو کم کم کوچیک کرد و نهایتا حذفش کرد یا اینکه ی فروم جدید براشون نوشت اما نهایت اینجا جنسش باید از نوع علم باشه اگه اسمش باشگاه مهندسانه
اما به جای لعنت فرستادن به تاريکی ها شمعی روشن کن

دنیایی امروز نیاز ب رفت امد نداره برای اشتراک گذاشتن و از این حسن مدیریت می تونه استفاده کنه و همکاریه مدیریتی داشه باشه با انجمن های علمی دانشگاهها گ الزاما لازم نیست در ابتدا ب ساکن دانشگاه ها معتبر باشن و همینکه بشه ی خط ارتباطی میان مثلا صفحه انجمن علمی دانشگاه A با ی بخش مربوطه اش تو باشگاه باشه ظوری ک بشه بعضی از دستاورد هاشون یا مطالب علمی بدرد بخورشون رو خودشون ب اشتراک بگذارن ی جور یه بخشی باید باز بشه ک بتونه از اونیکه مثلا توی اصفهان نشسته یه مطلب علمیشو با ی دکمه ب اشتراک بگذاره، مثل همین شیکه های اجتماعی.
شما با 30 تا انجمن علمی شروع کن بعد بهتون قول میدهم بعد از مدتی تبدیل میشه چهل جراغ
اما تا زمانی ک همه تراکم شما مربوطه ب بخش عمومی رنگی بجز تاریکی توی تالاراتون نمیدرخشه
حالا 2 هزارتا دلیل بیار ک نمیشه
اگه این تالار ها در سکون مونده این ضعف مدیرتی ادمینه با انتخاب ادم هایی ک هیچ ایده ای جز نظارت ندارن.
4 تا ادم متخصص پیدا کن
4 تا برتامه نویس قابل پیدا کن
تو اون مملکت ادم دلسوزه علمی تا دلت بخواهد زیاد است کافی پیداشون کنی بهشون احترام بگذاری و باهاشون نقطه مشترک پیدا کنی و ب ایده هاشون گوش بدی
من تو سیستم فدرالی دارم زندگی میکنم و ایتجا هیچ شباهتی ب سیستم فدرالی نداره
وقتی شما ادمین در راسی و مدیران ارشدتو و مدیران تالارتو از بین خود اعضا انتخاب میکنی در واقع داری با گدشت زمان خودت اونارو توی قالب همین باشگاه تربیت می کنی و ایده هاشون فراتر از شما نخواهد رفت و همینه ک 7 ساله باشگاه رسالتش تغییر نکرده و تنها بخش های غیر مهندسی بهش اضافه شده ک همین بخش ها تراکم رو بالا بردن و باعث جذب تبلغات شدن
توی سیتم فدارالی همکار شما از حزب مخالف شما است اما همه با هم ی هدف مشترک دارن و تو اون راستا ایده میدن اما ب راحتی هم همو انتقاد می کنن و انقدر مردم قدرت دارن ک راحت می تونن صدراعظم رو بکشن پایین ی جورایی موفقیت کشوری مثل المان اینه ک همه همو نقد می کنن و ب حرف های هم گوش میدن هیچ نهادی از نقد و نظارت در عمان نیست اما ساختار باشگاه بصورت هرمی است یعنی هیچ کس نمی تونه تو باشگاه ادمینو حذف کنه!!! و تا زمانی ک این شکل است خلاقیت نیست اینجا چون همه قدرت دست ی نفر است و این خطرناکه جون زمانتی برای بقا نیست حتی برای خود شما ک داری از سیستم مدیرتی اینجا دفاع می کنی!
من قبول دارم ایده باشگاه مال ایشون بوده و شاید از جیبم مایه گذاشته اما اگر این هرم قدرتو نشکنه فضا باز نمیشه تا کسانی از خارج باشگاه همکاری داشته باشن و ایده ها و حرفاشون شنیده بشه
شما با انجمن های علمی بتونی همکاری کنید و بعد باید تبلبغات جمع کنی و درامد زایی کنی بعد از درامدش ادم های اهل فن رو از بیرون پیدا باید بکنی ک برای مدیرت بشون پول بدی بعد وقتی قدرتو باشون تقسیم کردی انوقت تالارات میدرخشه
در پایان منظور من هم از قدرت ی ضمانت است هیچ وقت ی پروفسور نمیره دانشگاهی درس بده ک اعضای هیت علمیش همه استاد یار است شرطش بدون شک بودن ریس هیت علمی است، این منظور من از قدرت است توی دانشگاهی رئس دانشگاه از بین همون دانشجوها بیاد استاد و اعضای هیت علمی رو انتخاب کنه اون دانشگاه دیگه بار علمی نداره و همه افتخارش میشه گرفتن حوایز در مسابقات ورزشی!!!
نیاز ب پاسخگویی نیست لطفا
این تنها پیشنهاد ب انتقادی ک کردم درست یا غلط همه ب هدف ادمین برمیگرده از هدفش از راه اندازی این سایت و اگر ب هدفش رسیده دلیلی برای تغییر نیس اگرم نرسیده، خود داند
وسلام

سلام جناب مهندس
عذرخواهی میکنم بنده در عرائض قبلی خودم بحث رو شخصی نکردم در صحبت هاتون به خودتون اشاره داشتین که به عنوان من یا شما نوعی عرض کردم

در مورد مدیران هم عرض کردم که هیچ وقت سعی بر این نبوده که دایره بسته ای از یک گروه تشکیل بشه همانطور که اینگونه نیست در بین گروه مدیران از طیف مختلف گزینش شده و اختلاف نظر در مورد مسائل شخصی و اعتقاد شخص فرد زیاد هست چرا که ملاک چیزهای دیگریست با محوریت فعالیت و رعایت و شناخت نسبت به قوانین سایت ( شناخت نه به معنای به کل تخلف نداشتن به معنای رعایت )

________
در رابطه با قوانین سایت در چندین مرتبه توضیحاتی توسط بنده و دیگر دوستان داده شده , مقایسه ای داشتین که در سایت های معروف خارجی مدیریت از طرف ادمین سایتها صورت نمیگیره و صرفا کاربران تصمیم میگیرین چه مطالبی رو مشاهده کنند شاید به صورت نسبی چنین باشد ولی سایت هایی که میفرمائید قوانین تدوین شده ای دارند و به صورت گسترده مدیریت میشن و تعداد زیادی پیام و ویدئو در صورت مغایرت با قوانین این سایت ها حذف میشوند !!! ( بنده هم کاربر سایت های مورد اشاره شما هستم و به صورت روزانه صفحات زیادی رو دیدم که حذف شدند که البته برای این منظور میتوانید گوگل بفرمائید خبرهای پیرامون این موضوع که عکسهای افراد مشهوری که حذف شدند توسط ادمین های سایت پس مدیریت از سوی ادمین های آنها صورت میگیرد

در کل قوانین سایت یک سری به دلیل حفظ نظم سایت و بخشی هم با توجه به شرایط و قوانین حاکم بر فضای مجازی اینترنت در نظر گرفته شده اند
و به عنوان سخن آخر در این مورد تابلو شنا ممنوع در سایت میفرمائید دلیلی هست که شما از این سایت میتوانید بدون استفاده از نرم افزارهای جانبی و پ روکسی استفاده بفرمائید ( شما که از کاربران قدیمی سایت هستید حتما تاپیک های قدیمیتر سایت را دیده اید )
ولی در کل به جز موارد سیاسی انشالله با ادمین و مدیر تالارهای عمومی مشورت خواهم کرد که اگر امکانش باشه تا حدودی موارد بیشتری رو بتونیم در سایت داشته باشیم

______-
در مورد ایده ها و پیشنهادات جدید شاید بزرگترین منتقدین سایت خود تیم مدیران هستند که شاید با توجه به حضور و مشاهده پتانسیل های تالارها شناخت بیشتری نسبت به تالارهایی که دسترسی دارند پیدا میکنند و موارد مختلفی در گفتگوهای مدیریتی مطرح میشوند که نه هیچ کدام از مدیران محالفتی با گسترش فعالیت های سایت به خارج از سایت ندارند و این مورد که اشاره داشتین مکررا مطرح و بحث شده
به عنوان مثال در تالار معماری سعی بر این هست تا با ایجاد بستر لازم براساس واقعیت ها پیش زمینه این همکاری رو ابتدا به وجود بیاریم مثلا در مسابقات طراحی با دعوت از اساتید معروف کشور برای فعالیت و حضور و داوری سعی شده به این مهم نزدیک تر بشیم که انشالله به زودی خواهیم رسید و....
* و یا برنامه های مختلف دیگری که هنوز اعلام نشده اند مثل ایجاد شدن سایت " ویکی مهندسی " که بر سر نحوه ارتباط با این سایت و یا مدیریت به توافق نرسیده ایم که در صورت مهیا شدن شرایط لازم این مساله هم از سوی مدیریت کل سایت اعلام میشود

شاد و تندرست باشید

با سلام خدمت همه ی مدیران عزیز تالار
خسته نباشید
من چند وقته منتظره مدیرای تالار عکس و تالار ورزشی (تقریبا دومها تالار عکس و یک ماه تالار ورزش) هستم و هنوز نیومدن. البته کارم انقدرها هم مهم نیست. ولی خوب انتظارش سخته. دی
اگه ممکنه در مورد این دو تالار یکی از مدیرای ارشد پاسخگوی بنده باشن. ممنون
ضمنا قصدم به هیچ عنوان انقاد از مدیران خوب این دوتالار (عکس و ورزش) نیست.
با تشکر
سلام به مدیریت محترم باشگاه مهندسان
بنده هم انتقاد دارم و هم پیشنهاد
پیشنهاد بنده اینه که ی فکری به حال تالار عکس که مدیراش خیلی وقته آفلاینه بکنید.........و هم چنین ی دستیاری برای تالار زنگ تفریح برای ایجاد نظم در تالار
انتقادم اینه که بنده هیچ وقت به ی کاربری توهین نمیکنم اما برخی هر چی از دهونش میاد بیرون میاد راحت به ی کاربر تو هین میکنه

اگه بنده برم باهاش کل کل کنم میشم آدمی مثل اون اگه مدیریت نمی کنین به ما اطلاع بدین ما تو این باشگاه نیاییم

سلام دوستان
در رابطه با این مساله اخیرا هم در همین تاپیک عرض کردم که موارد مدیریتی تالارهایی که مدیر ندارند و یا مدیر مستقیم آنها مدتی هست حضور ندارند توسط بنده و دیگر مدیران ارشد که به این تالارها دسترسی داند صورت میگیرد که میتوانید از طریق گزارش و یا پیام خصوصی ( گزارش بهتر و شاید سریعتر هست ) درخواست رسیدگی بفرمائید
ولی در کل در مورد این تالارها لیست پیشنهادی تنظیم شده و به ادمین سایت برای مشورت و تصمیم گیری ارجاع شده که انشالله که به زودی برای تالارهای بدون مدیر یک مدیر انتخاب و برای دیگر تالارها که نیاز هست از کمک دیگر اعضا استفاده و یا جایگزین شوند

شاد و تندرست باشید

سلام
من یه پیشنهاد دارم نمی دونم چقدر عملی هست. اما مطرحش میکنم، مدیران ارشد بررسی کنن اگر صلاح دونستند اعمالش کنند.
طبیعی هست که در هر جامعه ای افراد سالم و بیمار از لحاظ روانی وجود دارند. محیط مجازی هم از جفت این قشر ها بی نصیب نیست. بعضی آدم های بیمار از لحاظ روانی، میخوان خودشون رو مطرح کنن در عین اینکه اصلا ادم های مهمی نیستند و توی تالارها مشکل ایجاد میکنن و باعث میشند علی رغم میل افراد سالم، وقتی رو به پس زدن و ignore کردن اون ها اختصاص بدند. برای اینکه این مشکلات پیش نیاد و افراد سالم وقتشون رو روی کارهای مهمتری بذارن،من پیشنهاد میکنم یه تست روانشناسی در بدو ورود باشگاه بذارین برای ثبت نام، تا افرادی که دچار اختلالات شخصیتی هستند اصلا صلاحیت عضویت نداشته باشند و همگان راحت باشند.

سلام جناب مهندس
در رابطه با اعضایی که عضو سایت هستند مطمئنا همانطور که شما هم با بنده موافق هستید تمامی اعضا سایت با گستره ای از تفکرات مختلف محترم هستند و این سایت از فعالیت همه دوستان شکل گرفته ولی در رابطه با آن افرادی که اشاره میفرمائید در تعداد کل اعضا مقدار بسیار ناچیزی هستند که برای این تعداد که اهمیت چندانی ندارند تغییر برخورد نخواهیم داد
و مساله ای که در مورد نحوه ثبت نام پیشنهاد دادین حتی در صورت امکان پذیر و عملی بودن مشکلات به مراتب بیشتری برای سایت ایجاد خواهد کرد ایجاد یک تغییر خیلی متفاوت نسبت به دیگر روش های معمول ثبت نام باعث کم شدن تعداد زیادی از اعضا خواهد بود که ما میتوانیم از اطلاعات آنها استفاده کنیم و در حال حاضر با وجود اینکه از نحوه ثبت نام چندان متفاوتی استفاده نمیکنیم تعداد زیادی از دوستان تازه وارد در ثبت نام خودشان مشکل دارند که بخش زیادی از پیام خصوصی و ایمیل های ارسالی به سایت رو شامل میشه

شاد و تندرست باشید

من دو تا پیشنهاد دارم، یک سری امکانات هست که اگر به پروفایل شخصی و پست ها اضافه بشه، میتونه در بهتر به نظر رسیدن سایت موثر باشه و پروفایل ها رو به اهداف علمی باشگاه نزدیک تر کنه.
یکی اینکه در پروفایل شخصی هر کاربر یه امکاناتی هست برای share کردن مقالات و کارهای شخصی، بعضا بعضی از بچه ها کار های شخصی خودشون رو در تالار ها به نمایش می گذارن. (بیشتر در تالار هنر دیدم این قضیه رو) اگر مثل سایت http://www.academia.edu/ امکاناتی برای share کردن مقالات و اختراعات و کارهای شخصی هر فرد قرار داده بشه عالی میشه، فعلا مثل اینکه این امکانات محدود به مقالات هست، در ضمن اگر بشه تخصص ها رو در داخل پروفایل tag کرد، مثل همون چیزی که در linkedin هست به نظرم عالی میشه. روال کنونی باشگاه نوشتن این تخصص ها هست، و یه بخش مقالات کلی وجود داره.
پیشنهاد دوم من این هست که اگر یک پلیر در امکانات سایت اضافه بشه، مثلا فردی میخواد موسیقی در پستی بذاره، اگر پلیر بشه گذاشت و موسیقی در خود پست قابلیت پخش و توقف داشته باشه عالی هست. این قضیه در وبلاگ ها هست در سایت cubase.ir هم هست، میشه ویدئو ها رو هم همین کار رو کرد.
با احترام
اولی الباب

سلام جناب مهندس
در رابطه با تغییر در اطلاعات و استفاده مناسب تر از پروفایل قبلا صحبت هایی مطرح شده و چند روز قبل مواردی رو در گفتگوهای مدیریتی با مدیریت کل سایت مطرح شده که انشالله پیگیری میکنم دوباره تا بتونیم بهتر از تغییرات امکان پذیر استفاده کنیم

یک سوال در مورد DownTime سایت »
برخی مواقع برای مثال ساعات 8 شب یا 5 عصر ، سایت برای من بشدت کند میشه یا دسترسی بهش قطع میشه.
میخوام یه پست بنویسم پیر میشم تا سند بشه!
از سایت زیر هم چک میکنم :
http://www.isitdownrightnow.com/www.www.iran-eng.ir.html
برخی مواقع مینویسه که UnReachable یعنی در دسترس نیست.
آیا اون 1-2ساعتی که در دسترس نیست،واقعا سایت Down شده یا فقط من نمیتونم به سایت متصل بشم؟
برای این سایت به این بزرگی 2ساعت در روز Down بودن ، زیاده ها! یه کاریش کنید :D

ادیت»
یه سوال دیگه :
چرا این تاپیک :
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/65-کامپیوتر-سخت-افزار،-نرم-افزار
از دسترس عموم ثبت نام نکرده،خارجه !!؟ چه ایرادی داره همه استفاده کنن.من تست کردم خارج که شدم نتونستم این قسمت رو پیدا کنم و از صفحه اصلی حذف شده بود!
عجیبه.
قربانت :gol:

سلام در رابطه با مواردی که لازم بود به ادمین سایت ارجاع شد
و در مورد دسترسی نداشتن بازدید کنندگان مهمان بعضی بخشها تنها برای اعضا سایت در نظر گرفته شده ( مانند دسترسی به لینک ها و یا تالار مقالات ) که افرادی که تمایل دارند پس از بازدید میتوانند به صورت رایگان عضو شده و بدون محدودیت از تالارهایی که میفرمائید استفاده کنند و همه میتوانند استفاده کنند

شاد و تندرست باشید

چرا امتیاز های منفی من بعد از 8 ماه باطل میشن؟؟

سلام جناب مهندس
عذرمیخوام این تاپیک اختصاص به انتقادات و پیشنهادات کلی مدیریتی داره و در رابطه با موارد شخصی میتوانید به صورت خصوصی پیغام بدین
ولی در مورد اخطار شما همانطور که در اخطارها ذکر شده به دلیل تکرار چندباره ساخت نام کاربری ( که از تخلفات اصلی سایت هست ) برای خودداری از اخراج شما اخطار جایگزین با 2 امتیاز منفی به مدت 6 ماه در نظر گرفته شده بود که مدت آن به زودی تمام میشود

شاد و تندرست باشید

*** در صورت تمایل میتوانید پیغام خصوصی بدین تا این بخش پست رو حذف کنم

من 2 تا انتقاد دارم یکی اینکه...... افرادی که اون پایین مینوسید آنلاین هستن از زمان اخرین فعالیتشون شده 15 دقیقه هم گذشته اما هنوز نوشته آنلاین -این زمان رو حداکثر 5 دقیه کنید

باشگاه چرا سیستم چت نداره؟
یا یه جایی که بتونیم چند نفر رو دعوت کنیم به کنفرانس

سلام خسته نباشید.......... آقا یه سیستم چت بذارید لطفا خو.......
با تشکر جوابشو خصوصی بدین

سلام دوستان
در رابطه با بخش چت پیش از این در چند مورد توضیحاتی داده شده
به صورت کلی نیازی به وجود این بخش نداریم ! اعضا سایت میتوانند به منظور تبادل نظر پیرامون موضوعات مطرح شده از بخش های فروم استفاده کنند و جدای از این بخش زنگ تفریح رو در سایت داریم که براساس قوانین باشگاه ولی با آزادی و محدودیت کمتر در نظر گرفته شده که میتوانید استفاده کنید ولی در جستجوی پست های اعضا مشاهده نمیشه
در کل در تمامی بخش های باشگاه باید امکان مدیریت کلی بر محتوای مطالب ارسالی با استفاده از محیط باشگاه وجود داشته باشد برای مکالمات خصوصی تر دوستان میتوانند از پیام خصوصی یا مسنجرهای رایج و یا سایتهای دیگری که چنین امکانی دارند استفاده کنند

شاد و تندرست باشید

آخرین ویرایش:

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام جناب مهندس
عذرخواهی میکنم بنده در عرائض قبلی خودم بحث رو شخصی نکردم در صحبت هاتون به خودتون اشاره داشتین که به عنوان من یا شما نوعی عرض کردم

در مورد مدیران هم عرض کردم که هیچ وقت سعی بر این نبوده که دایره بسته ای از یک گروه تشکیل بشه همانطور که اینگونه نیست در بین گروه مدیران از طیف مختلف گزینش شده و اختلاف نظر در مورد مسائل شخصی و اعتقاد شخص فرد زیاد هست چرا که ملاک چیزهای دیگریست با محوریت فعالیت و رعایت و شناخت نسبت به قوانین سایت ( شناخت نه به معنای به کل تخلف نداشتن به معنای رعایت )

________
در رابطه با قوانین سایت در چندین مرتبه توضیحاتی توسط بنده و دیگر دوستان داده شده , مقایسه ای داشتین که در سایت های معروف خارجی مدیریت از طرف ادمین سایتها صورت نمیگیره و صرفا کاربران تصمیم میگیرین چه مطالبی رو مشاهده کنند شاید به صورت نسبی چنین باشد ولی سایت هایی که میفرمائید قوانین تدوین شده ای دارند و به صورت گسترده مدیریت میشن و تعداد زیادی پیام و ویدئو در صورت مغایرت با قوانین این سایت ها حذف میشوند !!! ( بنده هم کاربر سایت های مورد اشاره شما هستم و به صورت روزانه صفحات زیادی رو دیدم که حذف شدند که البته برای این منظور میتوانید گوگل بفرمائید خبرهای پیرامون این موضوع که عکسهای افراد مشهوری که حذف شدند توسط ادمین های سایت پس مدیریت از سوی ادمین های آنها صورت میگیرد

در کل قوانین سایت یک سری به دلیل حفظ نظم سایت و بخشی هم با توجه به شرایط و قوانین حاکم بر فضای مجازی اینترنت در نظر گرفته شده اند
و به عنوان سخن آخر در این مورد تابلو شنا ممنوع در سایت میفرمائید دلیلی هست که شما از این سایت میتوانید بدون استفاده از نرم افزارهای جانبی و پ روکسی استفاده بفرمائید ( شما که از کاربران قدیمی سایت هستید حتما تاپیک های قدیمیتر سایت را دیده اید )
ولی در کل به جز موارد سیاسی انشالله با ادمین و مدیر تالارهای عمومی مشورت خواهم کرد که اگر امکانش باشه تا حدودی موارد بیشتری رو بتونیم در سایت داشته باشیم

______-
در مورد ایده ها و پیشنهادات جدید شاید بزرگترین منتقدین سایت خود تیم مدیران هستند که شاید با توجه به حضور و مشاهده پتانسیل های تالارها شناخت بیشتری نسبت به تالارهایی که دسترسی دارند پیدا میکنند و موارد مختلفی در گفتگوهای مدیریتی مطرح میشوند که نه هیچ کدام از مدیران محالفتی با گسترش فعالیت های سایت به خارج از سایت ندارند و این مورد که اشاره داشتین مکررا مطرح و بحث شده
به عنوان مثال در تالار معماری سعی بر این هست تا با ایجاد بستر لازم براساس واقعیت ها پیش زمینه این همکاری رو ابتدا به وجود بیاریم مثلا در مسابقات طراحی با دعوت از اساتید معروف کشور برای فعالیت و حضور و داوری سعی شده به این مهم نزدیک تر بشیم که انشالله به زودی خواهیم رسید و....
* و یا برنامه های مختلف دیگری که هنوز اعلام نشده اند مثل ایجاد شدن سایت " ویکی مهندسی " که بر سر نحوه ارتباط با این سایت و یا مدیریت به توافق نرسیده ایم که در صورت مهیا شدن شرایط لازم این مساله هم از سوی مدیریت کل سایت اعلام میشود

شاد و تندرست باشید

سلام دوستان
در رابطه با این مساله اخیرا هم در همین تاپیک عرض کردم که موارد مدیریتی تالارهایی که مدیر ندارند و یا مدیر مستقیم آنها مدتی هست حضور ندارند توسط بنده و دیگر مدیران ارشد که به این تالارها دسترسی داند صورت میگیرد که میتوانید از طریق گزارش و یا پیام خصوصی ( گزارش بهتر و شاید سریعتر هست ) درخواست رسیدگی بفرمائید
ولی در کل در مورد این تالارها لیست پیشنهادی تنظیم شده و به ادمین سایت برای مشورت و تصمیم گیری ارجاع شده که انشالله که به زودی برای تالارهای بدون مدیر یک مدیر انتخاب و برای دیگر تالارها که نیاز هست از کمک دیگر اعضا استفاده و یا جایگزین شوند

شاد و تندرست باشید

سلام جناب مهندس
در رابطه با اعضایی که عضو سایت هستند مطمئنا همانطور که شما هم با بنده موافق هستید تمامی اعضا سایت با گستره ای از تفکرات مختلف محترم هستند و این سایت از فعالیت همه دوستان شکل گرفته ولی در رابطه با آن افرادی که اشاره میفرمائید در تعداد کل اعضا مقدار بسیار ناچیزی هستند که برای این تعداد که اهمیت چندانی ندارند تغییر برخورد نخواهیم داد
و مساله ای که در مورد نحوه ثبت نام پیشنهاد دادین حتی در صورت امکان پذیر و عملی بودن مشکلات به مراتب بیشتری برای سایت ایجاد خواهد کرد ایجاد یک تغییر خیلی متفاوت نسبت به دیگر روش های معمول ثبت نام باعث کم شدن تعداد زیادی از اعضا خواهد بود که ما میتوانیم از اطلاعات آنها استفاده کنیم و در حال حاضر با وجود اینکه از نحوه ثبت نام چندان متفاوتی استفاده نمیکنیم تعداد زیادی از دوستان تازه وارد در ثبت نام خودشان مشکل دارند که بخش زیادی از پیام خصوصی و ایمیل های ارسالی به سایت رو شامل میشه

شاد و تندرست باشید

سلام جناب مهندس
در رابطه با تغییر در اطلاعات و استفاده مناسب تر از پروفایل قبلا صحبت هایی مطرح شده و چند روز قبل مواردی رو در گفتگوهای مدیریتی با مدیریت کل سایت مطرح شده که انشالله پیگیری میکنم دوباره تا بتونیم بهتر از تغییرات امکان پذیر استفاده کنیم

سلام در رابطه با مواردی که لازم بود به ادمین سایت ارجاع شد
و در مورد دسترسی نداشتن بازدید کنندگان مهمان بعضی بخشها تنها برای اعضا سایت در نظر گرفته شده ( مانند دسترسی به لینک ها و یا تالار مقالات ) که افرادی که تمایل دارند پس از بازدید میتوانند به صورت رایگان عضو شده و بدون محدودیت از تالارهایی که میفرمائید استفاده کنند و همه میتوانند استفاده کنند

شاد و تندرست باشید

سلام جناب مهندس
عذرمیخوام این تاپیک اختصاص به انتقادات و پیشنهادات کلی مدیریتی داره و در رابطه با موارد شخصی میتوانید به صورت خصوصی پیغام بدین
ولی در مورد اخطار شما همانطور که در اخطارها ذکر شده به دلیل تکرار چندباره ساخت نام کاربری ( که از تخلفات اصلی سایت هست ) برای خودداری از اخراج شما اخطار جایگزین با 2 امتیاز منفی به مدت 6 ماه در نظر گرفته شده بود که مدت آن به زودی تمام میشود

شاد و تندرست باشید

*** در صورت تمایل میتوانید پیغام خصوصی بدین تا این بخش پست رو حذف کنم

سلام دوستان
در رابطه با بخش چت پیش از این در چند مورد توضیحاتی داده شده
به صورت کلی نیازی به وجود این بخش نداریم ! اعضا سایت میتوانند به منظور تبادل نظر پیرامون موضوعات مطرح شده از بخش های فروم استفاده کنند و جدای از این بخش زنگ تفریح رو در سایت داریم که براساس قوانین باشگاه ولی با آزادی و محدودیت کمتر در نظر گرفته شده که میتوانید استفاده کنید ولی در جستجوی پست های اعضا مشاهده نمیشه
در کل در تمامی بخش های باشگاه باید امکان مدیریت کلی بر محتوای مطالب ارسالی با استفاده از محیط باشگاه وجود داشته باشد برای مکالمات خصوصی تر دوستان میتوانند از پیام خصوصی یا مسنجرهای رایج و یا سایتهای دیگری که چنین امکانی دارند استفاده کنند

شاد و تندرست باشید

ممنون از شما آقای مهندس
لطف کردید
به صورت گزارش یا همان خصوصی خدمتتون عرض میکنم.
موفق باشید
:gol:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
چرا پستی رو که فقط ی روزه گذاشتم، نه میتونم ویرایشش کنم نه حذف؟!!!!
حالا اومدیم یکی کاری داشت.باید هزار نفر بیان از مدیرا بخوان که براشون ویرایش کنن؟!!

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و عرض ادب و احترام
مدیر تالار گفت و گوی آزاد خانم پارمهر با شخص بنده مشکل داشته و هر تاپیکی که اینجانب ایجاد مینمایم در کمتر از 1 روز و بعضا در یک ساعت حذف مینماید
آخرین تاپیک بنده با موضوع زبان مادری یا زبان فارسیمسئله این است (ترک زبانان باشگاه بیائید ) که هیچ گونه سنخیتی با قوانین باشگاه نداشت را حذف نمودند از شما خواهش میکنم رسیدگی نمائید بنا به چه دلیلی این کار را کرده اند
اگر بحث خارج شدن تاپیک از هدف مورد نظر بوده است ایشون باید تاکید میکنم باید پست های نامربوط را حذف مینمودند و در صورت تکرار به افراد خاطی اخطار میدادند نه این که کل تاپیک را حذف نمایند
این خانم مدیر محترم چندین بار هم بنده را بنا به دلایل واهی تهدید به اخراج کرده اند که پرسیده بودم چرا تاپیک بنده را حذف نموده اید این رسم برخورد با کاربران سایت نیست
حال درخواست من از شما این است اگر دوست دارید ما فعالیت بکنیم چرا اشخاصی که خصومت شخصی دارند را به عنوان مدیر برگزیده اید
چرا تالار گفت و گوی آزاد را ایجاد نمودهاید اگر قرار است هر موضوعی که ما خواستیم ایشان مخالفت نماید و هر موضوعی که خودش مایل بود ادامه یابد آیا میتوان امیدوار بود تا چند سال بعد افرادی امثال بنده در این وب سایت فعالیت نمائیم؟؟؟
آیا قوانین سخت گیرانه شما شامل حال مدیرانتان هم میشود ؟؟؟؟
امیدوارم جواب های قانع کننده ای برای سوالات بنده داشته باشید
با تشکر

آخرین ویرایش:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مدیر تالار گفت و گوی آزاد خانم پارمهر با شخص بنده مشکل داشته و هر تاپیکی که اینجانب ایجاد مینمایم در کمتر از 1 روز و بعضا در یک ساعت حذف مینماید
آخرین تاپیک بنده با موضوع زبان مادری یا زبان فارسیمسئله این است (ترک زبانان باشگاه بیائید ) که هیچ گونه سنخیتی با قوانین باشگاه نداشت را حذف نمودند از شما خواهش میکنم رسیدگی نمائید بنا به چه دلیلی این کار را کرده اند
اگر بحث خارج شدن تاپیک از هدف مورد نظر بوده است ایشون باید تاکید میکنم باید پست های نامربوط را حذف مینمودند و در صورت تکرار به افراد خاطی اخطار میدادند نه این که کل تاپیک را حذف نمایند
این خانم مدیر محترم چندین بار هم بنده را بنا به دلایل واهی تهدید به اخراج کرده اند که پرسیده بودم چرا تاپیک بنده را حذف نموده اید این رسم برخورد با کاربران سایت نیست
حال درخواست من از شما این است اگر دوست دارید ما فعالیت بکنیم چرا اشخاصی که خصومت شخصی دارند را به عنوان مدیر برگزیده اید
چرا تالار گفت و گوی آزاد را ایجاد نمودهاید اگر قرار است هر موضوعی که ما خواستیم ایشان مخالفت نماید و هر موضوعی که خودش مایل بود ادامه یابد آیا میتوان امیدوار بود تا چند سال بعد افرادی امثال بنده در این وب سایت فعالیت نمائیم؟؟؟
با تشکر

سلام خدمت شما دوست خوب و گرانقدرم جناب puyan khan:)
بنده به هر کدام از دوستان خوبم که به بنده انتقادی داشتن یا سوالی داشتن در نهایت صبر پاسخگو بودم و هستم:gol:
خدمت شما دوست خوبم عرض کنم ،بنده خدمت شما به صورت خصوصی توضیح دادم
با این حال بنده مجدد توضیح میدم انشاله شفاف سازی بشه
طبق قوانین تاپیک باید در ابتدا عنوان مناسبی داشته باشه که خب تاپیک شما نداشت با این حال بنده به هیچ وجه از روی اسم قضاوت نکردم
بازهم طبق قوانین تاپیک باید دارای متن گویا باشه و از هرگونه جهت گیری خالی باشه تا اگه قراره بحثو تبادل نظری صورت میگیره
سازنده باشه که باز هم تاپیک شما فاقد این موضوع بود
باز هم طبق قوانین تاپیک نباید ایجاد جنجال کرده باشد
نه اینکه مرتب بخواد اسپم بشه ...توهین بشه...بحثای خارج از موضوع داشته باشه...
در تاپیک شما یکی در میون پست ها حاوی توهین بود
بنده خواستم ابتدا تاپیکو پاکسازی کنم
اما وقتی تاپیک از صفحات بالاتری برخوردار شد شدت اسپمو توهین بیشتر شد
هر تاپیکی که ایجاد جنجالو توهین کنه حذف میگردد
این خصومت بنده با شما نیست دوست خوبم

شما و تمام دوستای خوبم برای بنده قابل احترامو و عزیز هستید:gol:
من همه مواردی که لازم بود خدمتتان عرض کردم
انشاله درپناه حق موفق باشید
:smile:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس چرا منو اخراج کردی ؟؟؟اگر خصومت نداشتی چرا منو اخراج کردی
من هیچ گونه توهینی به شما نکردم فقط گفتم متنفرم ازت و این توهین به مدیر محسوب نمیشه
عنوان تاپیک بنده
زبان مادری یا زبان فارسی مسئله این است (ترک زبانان باشگاه بیائید )بود لطفا شفاف بگوئید کجای عنوان مشکل داشت
شما اگر با بنده مشکل نداشتی چرا منو اخراج کردی
من درخواست جواب از شما نکرده بودم و منتظر بودم صدیق بیاد و جوابمو بده
متن تاپیک کاملا گویا و آموزنده و بدون هیچ گونه قصد و غرض سیاسی و ..... بوده و هست و هیچ گونه جهت گیری خاصی هم نداره
کاملا سازنده بوده و هست شما اگر میگی سازنده باشه باید دلیلتونو منطقی و با استدلال بگی اگر میگی متنش گویا باشه باید بیای و متنو بیاری و بگی کجاش گویا نبوده نه اینکه منو اخراج بکنی و بیای جواب انتقادمو بدی تا نتونم از خودم دفاع بکنم
من تا جایی که امکان داشت به دوستان اخطار دادم اما 12 ساعته اینجا نیستم که تاپیکو مدیریت بکنم و این وظیفه شماست که پست های اسپم و نامرتبط رو حذف بکنید نه من
تعداد صفحات تاپیک 9 صفحه بود و حدود 80-90 پست شما میتونستی خیلی راحت به افرادی که تخلف میکنن و تاپیکو به بیراهه میکشن برخورد کنی و پستشونو حذف کنی
من با دوستان حرف زدم اصلا ایجاد جنجالی نشده بود
از دوستان هم خواهش میکنم حق بنده رو از این خانم بگیرید
الان هم میدونم این یوزر رو اخراج خواهید کرد اما خدایی و انصافا و بینی و بین الله این درست نیس که اینجوری برخورد کردید
اگر جناب صدیق رسیدگی نکنید من با خاطرات بد از باشگاه خواهم رفت و پشت سرم رو هم نگا نمیکنم
سلام خدمت شما دوست خوب و گرانقدرم جناب puyan khan:)
بنده به هر کدام از دوستان خوبم که به بنده انتقادی داشتن یا سوالی داشتن در نهایت صبر پاسخگو بودم و هستم:gol:
خدمت شما دوست خوبم عرض کنم ،بنده خدمت شما به صورت خصوصی توضیح دادم
با این حال بنده مجدد توضیح میدم انشاله شفاف سازی بشه
طبق قوانین تاپیک باید در ابتدا عنوان مناسبی داشته باشه که خب تاپیک شما نداشت با این حال بنده به هیچ وجه از روی اسم قضاوت نکردم
بازهم طبق قوانین تاپیک باید دارای متن گویا باشه و از هرگونه جهت گیری خالی باشه تا اگه قراره بحثو تبادل نظری صورت میگیره
سازنده باشه که باز هم تاپیک شما فاقد این موضوع بود
باز هم طبق قوانین تاپیک نباید ایجاد جنجال کرده باشد
نه اینکه مرتب بخواد اسپم بشه ...توهین بشه...بحثای خارج از موضوع داشته باشه...
در تاپیک شما یکی در میون پست ها حاوی توهین بود
بنده خواستم ابتدا تاپیکو پاکسازی کنم
اما وقتی تاپیک از صفحات بالاتری برخوردار شد شدت اسپمو توهین بیشتر شد
هر تاپیکی که ایجاد جنجالو توهین کنه حذف میگردد
این خصومت بنده با شما نیست دوست خوبم

شما و تمام دوستای خوبم برای بنده قابل احترامو و عزیز هستید:gol:
من همه مواردی که لازم بود خدمتتان عرض کردم
انشاله درپناه حق موفق باشید
:smile:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من هیچ گونه توهینی به شما نکردم فقط گفتم متنفرم ازت و این توهین به مدیر محسوب نمیشه
عنوان تاپیک بنده
زبان مادری یا زبان فارسی مسئله این است (ترک زبانان باشگاه بیائید )بود لطفا شفاف بگوئید کجای عنوان مشکل داشت
متن تاپیک کاملا گویا و آموزنده و بدون هیچ گونه قصد و غرض سیاسی و ..... بوده و هست و هیچ گونه جهت گیری خاصی هم نداره
کاملا سازنده بوده و هست شما اگر میگی سازنده باشه باید دلیلتونو منطقی و با استدلال بگی اگر میگی متنش گویا باشه باید بیای و متنو بیاری و بگی کجاش گویا نبوده نه اینکه منو اخراج بکنی و بیای جواب انتقادمو بدی تا نتونم از خودم دفاع بکنم
من تا جایی که امکان داشت به دوستان اخطار دادم اما 12 ساعته اینجا نیستم که تاپیکو مدیریت بکنم و این وظیفه شماست که پست های اسپم و نامرتبط رو حذف بکنید نه من
تعداد صفحات تاپیک 9 صفحه بود و حدود 80-90 پست شما میتونستی خیلی راحت به افرادی که تخلف میکنن و تاپیکو به بیراهه میکشن برخورد کنی و پستشونو حذف کنی
الان هم میدونم این یوزر رو اخراج خواهید کرد اما خدایی و انصافا و بینی و بین الله این درست نیس که اینجوری برخورد کردید
اگر جناب صدیق رسیدگی نکنید من با خاطرات بد از باشگاه خواهم رفت و پشت سرم رو هم نگا نمیکنم
بنده نمیخواستم دلیل اخراج شمارو ذکر کنم
اما این خواست خودتون بود و بازهم اگر بخواهید حذف میکنم
شما به دو دلیل اخراج شدید یکیش این بود که به مدیریت توهین کردید
دومیش داشتن چند یوزر و مالتی یوزر بودن بود
اما فقط برای شما یک اخطار ثبت شد و باهمون متاسفانه اخراج شدید
بنده میخواستم کماکان با یک یوزر به فعالیتتون ادامه بدین
بنده به خواستتون احترام میگذارم:smile:
مابقی پاسخ هارو به دوستان مدیر ارشد خودم واگذار میکنم
که شما انشاله به پاسخی که میخواهید برسید
موفق و موید باشید
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/icon_gol.gif

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موفق و موید باشید
دلیل قانع کننده نیاری میسپرمت به خدا و قرآن و نفرینت هم میکنم
1- بنده به شما چه توهینی کردم اگر توهین کردم باید در پیام خصوصیتون باشه پس باید ذکر بکنید
2 - این یوزر برای پسر خالمه که برای اینکه حقمو از شما بگیرم ازش گرفتم تا بیام و از خودم دفاع بکنم
3-شما از کجا میدونی که من مالتی یوزرم؟؟؟؟چرا این تهمت رو به من میزنی؟؟؟؟این کارا شما دروغ و افترا بستن به دیگران تخلف نیست ؟؟؟؟
شما حتی نگذاشتید من از خودم دفاع بکنم و اخراجم کردید تا به خواستتون برسید منو اخراج کردید چون میدونستید خیلی حرفا دارم واسه گفتن
من قبل از این که شما منو اخراج بکنی گفته بودم با من خصومت شخصی داری و اما نمیدونم دلیلش چیه
البته میدونم چرا از من دلخوری چون چند روز پیش از کسی که ازت به خاطر رفتار بدت با کاربرا انتقاد کرده بود حمایت کردم
اگر شما بر اساس قصد و غرض خاصی این کارو کرده باشید میسپرمت به مولام حسین ....همین

آخرین ویرایش:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب مدیر ارشد اگر متنفرم ازت توهین به مدیر نبود باید اخراج موقت بنده رو برگردونی و تاپیک حذف شده رو هم همینطور تا بهم ثابت بشه شما طرفدار مدیران نیستی و دنبال حق و عدالت هستی

آخرین ویرایش:

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب مدیر ارشد اگر متنفرم ازت توهین به مدیر نبود باید اخراج موقت بنده رو برگردونی و تاپیک حذف شده رو هم همینطور تا بهم ثابت بشه شما طرفدار مدیران نیستی و دنبال حق و عدالت هستی
سلام
من هم با این آقا دوستم هم با خانوم پارمهر.و اینجا اومدمو این بحثو پیگیر شدم دیدم واقعن حق با آقا پویانه.خیلی ناحقیه که بخان بخاطره توهین ها و حرفایی که بقیه تو تاپیکشون زدن و بحثو ب بیراهه کشیدن استارتر محکوم شه و علاوه بر حذف تاپیک ایشونم اخراج شه .مدیر ارشد لطفن ب این قضیه بدون دیده شخصی نگاه کنین.لطف کنین ایشونو از اخراج موقت دربیارین.من نمیخام بخاطر یه کار ناحقی که صورت گرفته آقا پویان واسه همیشه از باشگاه برن ن تنها ایشون بلکه همه ی دوستانی که چنین اتفاق های مشابهی براشون میفته.
من دیگه حرفی ندارم...:)
در ضمن دوستایی که با حرفه من موافقن بیان جلو

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام
من به شخصه مشکل خاصی با کسی ندارم و با اخلاق و خصوصیات خانم پارمهر آشنا نیستم که بخوام درموردشون قضاوت کنم ولی دراین مدتی که با مهندس پویان آشنا شدم همواره هرسوالی درباره رشتم پرسیدم جوابهای کامل و مناسبی به من دادند درصورتی که بیشتر افراد فعال وداری اطلاعات رشته خودم بیشتر وقتها سوالهای من رو بی پاسخ گذاشتند و در واقع اخراج چنین فرد مفیدی از باشگاه بار علمی اون رو کم خواهد کرد.....به علاوه در این مدت درمقایسه با سایر اخراجیهای باشگاه که شناخت نسبی ازشون داشتم ایشون خیلی با ادب تر و محترم هستند ومن تا به حال از ایشون حرف نامربوطی نشنیدم.
درباره تاپیکی که ایشون به تازگی ایجاد کرده بودند من فقط دو سه پست اول رو دیدم که به نظر من اصلا مشکلی نداشت ......متاسفانه در جریان بقیه پستهای تاپیک نیستم و نمیتونم درموردش نظری بدم
به هر حال به نظر من اسپم تاپیک توسط افراد دیگر دلیل مناسبی برای اخراج استارتر نیست
با تشکر

DDDIQ

مدیر ارشد
با تشکر

عنوان تاپیک بنده

دلیل قانع کننده نیاری میسپرمت به خدا و قرآن و نفرینت هم میکنم
1- بنده به شما چه توهینی کردم اگر توهین کردم باید در پیام خصوصیتون باشه پس باید ذکر بکنید
2 - این یوزر برای پسر خالمه که برای اینکه حقمو از شما بگیرم ازش گرفتم تا بیام و از خودم دفاع بکنم
3-شما از کجا میدونی که من مالتی یوزرم؟؟؟؟چرا این تهمت رو به من میزنی؟؟؟؟این کارا شما دروغ و افترا بستن به دیگران تخلف نیست ؟؟؟؟
شما حتی نگذاشتید من از خودم دفاع بکنم و اخراجم کردید تا به خواستتون برسید منو اخراج کردید چون میدونستید خیلی حرفا دارم واسه گفتن
من قبل از این که شما منو اخراج بکنی گفته بودم با من خصومت شخصی داری و اما نمیدونم دلیلش چیه
البته میدونم چرا از من دلخوری چون چند روز پیش از کسی که ازت به خاطر رفتار بدت با کاربرا انتقاد کرده بود حمایت کردم
اگر شما بر اساس قصد و غرض خاصی این کارو کرده باشید میسپرمت به مولام حسین ....همین

سلام جناب مهندس
*در رابطه با موردی که مطرح کردین تاپیک شما رو به صورت کلی بررسی کردم که پست و مسیر شروع تاپیک با برداشت بنده از قوانین کلی سایت و تالار گفتگوی آزاد , در تضاد و مغایرت نیست ( هر چند که به نظر در ادامه تاپیک کمی از مسیر اصلی دور شده ولی برداشت از جنجال متفاوت هست ) و به هر روی از آنجایی که ما در گذشته هم چنین گفتگوهایی به صورت گسترده در سایت داشته ایم و اکثرا هنوز با قوانین سایت مغایرت ندارند , از مدیر تالار درخواست میکنم که در رابطه با این تاپیک و تاپیک های مشابه این چنین تجدید نظر بفرمایند و اگر قانونی برای تاپیک های اختلاف برانگیز ( هر چند نظرات در این رابطه میتواند متفاوت باشد ) وجود دارد که پست های ابتدایی آن با قوانین سایت مغایرتی ندارند چنین تاپیک هایی پس از حذف پست های نامربوط به صورت موقت یا دائم قفل شوند تا هم از خواندن نظرات مختلف افراد (که مخالف قوانین سایت نیست ) محروم نشویم و هم موارد مطرح شده در تالار باعث اختلاف نشوند .

**در رابطه با اخطار دریافتی در ابتدای تاپیک هم عرض کردم
- از آنجایی که باشگاه مهندسان جامعه ای علمی و تحصیلکرده میباشد و بر پایه احترام متقابل بین اعضا بنیان نهاد شده و این تاپیک جزئی از باشگاه و شامل قوانین آن میشود لطفا انتقادات و مسائل مد نظر خود را با لحن و با استفاده از کلماتی توام با احترام مطرح بفرمائید
به صورت کلی برای بنده حفظ احترام متقابل بین اعضا از اهمیت زیادی حتی نسبت به حفظ نظم برخوردار هست و اینکه بله ابراز تنفر در معنای بیزاری جستن و کراهت داشتن , یک توهین هست و دور از احترام ؛
ولی با این حال از آنجایی که امتیاز منفی فعال پیشین شما بیش از 8 امتیاز هنوز فعال بود این اخطار دریافتی سنگینتر شد و باعث اخراج و محرومیت شما گردید که از این جهت ابتدا از خانم مدیر پارمهربانو عذرخواهی میکنم و درخواست میکنم که اگر امکان دارد این مورد رو نادیده بگیرند تا با لغو امتیازات منفی فعال قبلی امتیازات منفی شما را کاهش و نام کاربری اصلی شما رو برگردانم

***اما در رابطه با استفاده از چند نام کاربری و یا اشتراک یوزر بین افراد مختلف این مساله تخلف محسوب میگردد و نام کاربری دیگر اگر که به شما تعلق ندارند ( هر چند که از لحاظ سری آی پی مشترک هستند ) لطفا از اشتراک نام کاربری با فردی دیگر اجتناب بفرمائید
[h=1]تاپیک: قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران[/h]
قانون شماره 17) ثبت نام با چند نام در سايت ممنوع است.

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
بخدا من نه از کسی میخوام حمایت کنم نه منفعتی واسم داره

ولی جوری که من پویان رو میشناسم،صحبت هاش،دیدگاهش و پست هاش توی تاپیک ها،حتی یک بار توهین ندیدم.

تو پیام خصوصی یه نفر بگه ازتون متنفرم،بعد اخراج؟
خو یه امتیاز منفی بدید و حله،دیگه سو استفاده که درست نیس

من خانم پارمهر رو نمیشناسم و حقیقتن ازش بدی ای ندیدم جز اینکه تا الآن 20تا از پستام پاک شده نامردی نکنم 10تاش اسپم بوده ولی 10تای دیگه واقعا بی انصافی بوده.
مثلا من یه پست توی همون تاپیک نوشتم که بهتره به قوم ها احترام بزاریم و بده اینجوری باشه و و و و و ،کاملا محترمانه بود پستم
،بعد هم تاپیک و هم پست من پاک شده.یعنی هیچ اهمیتی برای من (یک نفر از اعضای سایت) قائل نشدن.خب به من بر میخوره ببینم هی پست های مفیدم که حداقل ربع ساعت وقت میزارم مینویسم،پاک بشن.

درکل پیشنهاد میکنم» لطفا برای گفت و گوی آزاد که مکان بزرگی از سایت هست،نرمش بیشتری خرج بدید چون اسمش "ازاد هست" نه "بسته و طبق فلان چیزایی که ما میگیم"
لذا اهمیت بیشتری قائل بشین،مسائل شخصی رو بزارید کنار،دنبال احترام نگردید.

متشکرم :gol:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
حالا اومدیم یکی کاری داشت.باید هزار نفر بیان از مدیرا بخوان که براشون ویرایش کنن؟!!

سلام دوست عزیز
ببینید در واقع ......

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
ممنون از اینکه رسیدگی کردید
از مدیر تالار گفت و گوی آزاد هم اگر تصور کردند که بنده توهینی کردم که در واقعیت این گونه نبوده و نیست عذر خواهی میکنم و انتظار این رو دارم شهامت و شجاعت این رو داشته باشند اگر اشتباهی از خودشون سرزده باشه بیان و عذر خواهی بکنند
با تشکر فراوان از جناب مدیر ارشد
سلام جناب مهندس
*در رابطه با موردی که مطرح کردین تاپیک شما رو به صورت کلی بررسی کردم که پست و مسیر شروع تاپیک با برداشت بنده از قوانین کلی سایت و تالار گفتگوی آزاد , در تضاد و مغایرت نیست ( هر چند که به نظر در ادامه تاپیک کمی از مسیر اصلی دور شده ولی برداشت از جنجال متفاوت هست ) و به هر روی از آنجایی که ما در گذشته هم چنین گفتگوهایی به صورت گسترده در سایت داشته ایم و اکثرا هنوز با قوانین سایت مغایرت ندارند , از مدیر تالار درخواست میکنم که در رابطه با این تاپیک و تاپیک های مشابه این چنین تجدید نظر بفرمایند و اگر قانونی برای تاپیک های اختلاف برانگیز ( هر چند نظرات در این رابطه میتواند متفاوت باشد ) وجود دارد که پست های ابتدایی آن با قوانین سایت مغایرتی ندارند چنین تاپیک هایی پس از حذف پست های نامربوط به صورت موقت یا دائم قفل شوند تا هم از خواندن نظرات مختلف افراد (که مخالف قوانین سایت نیست ) محروم نشویم و هم موارد مطرح شده در تالار باعث اختلاف نشوند .

به صورت کلی برای بنده حفظ احترام متقابل بین اعضا از اهمیت زیادی حتی نسبت به حفظ نظم برخوردار هست و اینکه بله ابراز تنفر در معنای بیزاری جستن و کراهت داشتن , یک توهین هست و دور از احترام ؛
ولی با این حال از آنجایی که امتیاز منفی فعال پیشین شما بیش از 8 امتیاز هنوز فعال بود این اخطار دریافتی سنگینتر شد و باعث اخراج و محرومیت شما گردید که از این جهت ابتدا از خانم مدیر پارمهربانو عذرخواهی میکنم و درخواست میکنم که اگر امکان دارد این مورد رو نادیده بگیرند تا با لغو امتیازات منفی فعال قبلی امتیازات منفی شما را کاهش و نام کاربری اصلی شما رو برگردانم

***اما در رابطه با استفاده از چند نام کاربری و یا اشتراک یوزر بین افراد مختلف این مساله تخلف محسوب میگردد و نام کاربری دیگر اگر که به شما تعلق ندارند ( هر چند که از لحاظ سری آی پی مشترک هستند ) لطفا از اشتراک نام کاربری با فردی دیگر اجتناب بفرمائید
تاپیک: قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران

آخرین ویرایش:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
باعرض سلام و احترام برای همتون.... من هم خواستم بگم وقتی میبینم یه بحث که بهرحال میتونه درنهایت یه نتیجه مثبتی دردبرداشته باشه یا حتی نتیجه مثبتم نداشته باشه اما بهرحال تبادل نظرات مختلف که میتونه باشه حذف میشه، میخوره تو ذوقم. حداقل قبلش یه اهنی اوهونی :D!... میخوای بقیه نظرات رو دنبال کنی یهو میبینی إ غیب شد! آرمان شهر نیست که بهرحال...جوامع همینجوری ان... اختلاف نظر، عصبانیت، ناراحتی (هرچند بهتره همه جلوی خودمون رو بگیریم و رعایت کنیم!!) پیش میاد... حذف کردن و خیال خود رو راحت کردن راه مناسب تر نیس احتمالا. همچنین اخراج کردن!. (من البته همیشه هر حرفی میزنم، اون لحظه -مث الان- با خودم فکرمیکنم که خودمم اگه رفتار مناسبی ندارم تو بعضی زمینه ها، ازاین به بعد بیشتر مواظب باشم).
...

آخرین ویرایش:

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
موفق و موید باشید
آزادیخواه و دموكرات كسی است كه امكان اينكه حق با رقيبش باشد را می پذيرد،
پس به رقيبش اجازه می دهد افكار خودش را بيان كند و می پذيرد كه به دلايل رقيبش بينديشد.

پ.ن.پ: من بیشتر با شکست یافتگان احساس همدردی می‌کنم تا با مقدسین.
گمان می‌کنم که من قهرمانی و تقدس را زیاد نمی‌پسندم. آنچه برایم جالب است انسان بودن است.
زیاد به لایک‌های زیر دیدگاه‌هاتون مغرور نشید. یک درصد احتمال بدید که دارید اشتباه می‌کنید.

DDDIQ

مدیر ارشد
سلام

سلام جناب مهندس
از اینکه سهوا فراموش کردم پاسخ پستتون رو بدم عذرمیخوام

این مساله با توجه به شرایط تالارهای مختلف در نظر گرفته شده و اعضا میتوانند تا 24 ساعت بعد از ارسال یک پست میتوانند پست ارسالی رو مستقیما ویرایش کنند و پس از این مدت بله میتوانند با کپی شماره لینک دار پست به همراه مورد ویرایش از مدیران آن تالار ( که اسم ایشان پایین تالار ذکر شده ) و در صورت نبود مدیر به صورت گزارش و یا پیام خصوصی از مدیران ارشد درخواست رسیدگی کنند

در کل مدت زمان ویرایش با توجه به مشکلات فراوان پیش بینی شده به این میزان در نظر گرفته شده و تنظیمات سایت رو باید براساس شرایط اکثریت تاپیک ها تنظیم کنیم ؛ مشکلاتی مثل در بعضی تاپیک ها از یک پست ممکن است تعداد زیادی نقل قول گرفته و پس از پست اول ارسال شوند که پس از ادامه تاپیک و صحبت افراد روی آن پست تغییر به یکباره به اختیار کاربر باعث سردرگمی دیگر اعضا در خواندن آن گفتگو خواهد شد و البته این ویرایشها در History پست برای افرادی که دسترسی مدیریتی به آن تالار دارند قابل مشاهده و در صورت لزوم رسیدگی هست
مشکلات بسیار دیگری هم قابل پیش بینی هست مثلا ممکن است یک کاربر بنا به دلایل مختلف از جمله اختلاف با یک کاربر دیگر بخواهد از فعالیت در سایت خودداری کند و در خیلی از اوقات با یک تصمیم احساسی سعی در حذف همه پست ها و ... دارند و ممکن است در مورد آن پست ها گفتگوی توسط دیگر اعضا صورت گرفته باشد و خب طبیعتا حذف دلخواه یکی از اعضا در یک حالت گروهی مثل گم شدن حلقه یک زنجیر خواهد بود
و در کل مدیران بعد از این مدت با در نظر گرفتن شرایط و قوانین مدیریت پستها اقدام به ویرایش و یا حذف پست به درخواست اعضا میکنند

شادو تندرست باشید

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من هم با این آقا دوستم هم با خانوم پارمهر.و اینجا اومدمو این بحثو پیگیر شدم دیدم واقعن حق با آقا پویانه.خیلی ناحقیه که بخان بخاطره توهین ها و حرفایی که بقیه تو تاپیکشون زدن و بحثو ب بیراهه کشیدن استارتر محکوم شه و علاوه بر حذف تاپیک ایشونم اخراج شه .مدیر ارشد لطفن ب این قضیه بدون دیده شخصی نگاه کنین.لطف کنین ایشونو از اخراج موقت دربیارین.من نمیخام بخاطر یه کار ناحقی که صورت گرفته آقا پویان واسه همیشه از باشگاه برن ن تنها ایشون بلکه همه ی دوستانی که چنین اتفاق های مشابهی براشون میفته.
من دیگه حرفی ندارم...:)
در ضمن دوستایی که با حرفه من موافقن بیان جلو

باسلام
من به شخصه مشکل خاصی با کسی ندارم و با اخلاق و خصوصیات خانم پارمهر آشنا نیستم که بخوام درموردشون قضاوت کنم ولی دراین مدتی که با مهندس پویان آشنا شدم همواره هرسوالی درباره رشتم پرسیدم جوابهای کامل و مناسبی به من دادند درصورتی که بیشتر افراد فعال وداری اطلاعات رشته خودم بیشتر وقتها سوالهای من رو بی پاسخ گذاشتند و در واقع اخراج چنین فرد مفیدی از باشگاه بار علمی اون رو کم خواهد کرد.....به علاوه در این مدت درمقایسه با سایر اخراجیهای باشگاه که شناخت نسبی ازشون داشتم ایشون خیلی با ادب تر و محترم هستند ومن تا به حال از ایشون حرف نامربوطی نشنیدم.
درباره تاپیکی که ایشون به تازگی ایجاد کرده بودند من فقط دو سه پست اول رو دیدم که به نظر من اصلا مشکلی نداشت ......متاسفانه در جریان بقیه پستهای تاپیک نیستم و نمیتونم درموردش نظری بدم
به هر حال به نظر من اسپم تاپیک توسط افراد دیگر دلیل مناسبی برای اخراج استارتر نیست
با تشکر

سلام جناب مهندس

تاپیک: قوانین و اساسنامه باشگاه مهندسان ایران

بخدا من نه از کسی میخوام حمایت کنم نه منفعتی واسم داره

ولی جوری که من پویان رو میشناسم،صحبت هاش،دیدگاهش و پست هاش توی تاپیک ها،حتی یک بار توهین ندیدم.

تو پیام خصوصی یه نفر بگه ازتون متنفرم،بعد اخراج؟
خو یه امتیاز منفی بدید و حله،دیگه سو استفاده که درست نیس

من خانم پارمهر رو نمیشناسم و حقیقتن ازش بدی ای ندیدم جز اینکه تا الآن 20تا از پستام پاک شده نامردی نکنم 10تاش اسپم بوده ولی 10تای دیگه واقعا بی انصافی بوده.
مثلا من یه پست توی همون تاپیک نوشتم که بهتره به قوم ها احترام بزاریم و بده اینجوری باشه و و و و و ،کاملا محترمانه بود پستم
،بعد هم تاپیک و هم پست من پاک شده.یعنی هیچ اهمیتی برای من (یک نفر از اعضای سایت) قائل نشدن.خب به من بر میخوره ببینم هی پست های مفیدم که حداقل ربع ساعت وقت میزارم مینویسم،پاک بشن.

درکل پیشنهاد میکنم» لطفا برای گفت و گوی آزاد که مکان بزرگی از سایت هست،نرمش بیشتری خرج بدید چون اسمش "ازاد هست" نه "بسته و طبق فلان چیزایی که ما میگیم"
لذا اهمیت بیشتری قائل بشین،مسائل شخصی رو بزارید کنار،دنبال احترام نگردید.

متشکرم :gol:

با سلام
ممنون از اینکه رسیدگی کردید
از مدیر تالار گفت و گوی آزاد هم اگر تصور کردند که بنده توهینی کردم که در واقعیت این گونه نبوده و نیست عذر خواهی میکنم و انتظار این رو دارم شهامت و شجاعت این رو داشته باشند اگر اشتباهی از خودشون سرزده باشه بیان و عذر خواهی بکنند
با تشکر فراوان از جناب مدیر ارشد

باعرض سلام و احترام برای همتون.... من هم خواستم بگم وقتی میبینم یه بحث که بهرحال میتونه درنهایت یه نتیجه مثبتی دردبرداشته باشه یا حتی نتیجه مثبتم نداشته باشه اما بهرحال تبادل نظرات مختلف که میتونه باشه حذف میشه، میخوره تو ذوقم. حداقل قبلش یه اهنی اوهونی :D!... میخوای بقیه نظرات رو دنبال کنی یهو میبینی إ غیب شد! آرمان شهر نیست که بهرحال...جوامع همینجوری ان... اختلاف نظر، عصبانیت، ناراحتی (هرچند بهتره همه جلوی خودمون رو بگیریم و رعایت کنیم!!) پیش میاد... حذف کردن و خیال خود رو راحت کردن راه مناسب تر نیس احتمالا. همچنین اخراج کردن!. (من البته همیشه هر حرفی میزنم، اون لحظه -مث الان- با خودم فکرمیکنم که خودمم اگه رفتار مناسبی ندارم تو بعضی زمینه ها، ازاین به بعد بیشتر مواظب باشم).
...

آزادیخواه و دموكرات كسی است كه امكان اينكه حق با رقيبش باشد را می پذيرد،
پس به رقيبش اجازه می دهد افكار خودش را بيان كند و می پذيرد كه به دلايل رقيبش بينديشد.

پ.ن.پ: من بیشتر با شکست یافتگان احساس همدردی می‌کنم تا با مقدسین.
گمان می‌کنم که من قهرمانی و تقدس را زیاد نمی‌پسندم. آنچه برایم جالب است انسان بودن است.
زیاد به لایک‌های زیر دیدگاه‌هاتون مغرور نشید. یک درصد احتمال بدید که دارید اشتباه می‌کنید.

سلام خدمت دوست خوبم صدیق و دوستای گلم که انقدر با محبت هستن:gol:
البته فکر میکنم براشون سوتفاهم شده برای من هیچ کاربری با کاربر دیگه ای تفاوت نداره حقیقتا همه کاربرارو دوست دارم و
این موضوع دیگه فکر میکنم برای تمام دوستام محرز شده:)
بنده اقایpuyan khan را بخاطر تاپیکشون اخراج نکردم
طبق قوانین و ضوابط ایشون توهین کردن و توهین اخطار داره!
اینکه اخطارهای قبلیشون فعال بوده و متاسفانه باعث شده ایشون اخراج بشن
مارو هم ناراحت میکنه نمیتونیم مدتی در خدمتشون باشیم
ام باید ایشون مثل همه اخراجی های دیگه صبر کنن تا دوره اخراجشون طی بشه و به سایت برگردن
اینکه چندنام کاربری بسازن و بخوان جوی ایجاد کنن که بی تقصیر هستن و یا بخوان مدیر ارشد و
شما دوستای خوبمو تحت تاثیر قرار بدن بقیه کاربرای اخراجی هم میتونن این روالو ادامه بدن
اما مدت اخراجشون و محرومیتشونو تحمل میکنن و به سایت برمیگردن و به فعالیتشون ادامه میدن
و به قوانین احترام میگذارن اینکه امکان پذیر نیست باشگاه قوانینی داره
که در رعایت اون قوانین می توانیم تبادل اطلاعات کنیم و به فعالیت ادامه بدیم
من میتونم این اخطارو حذف کنم اما این به نظر خود شما صحیحه؟!!
پس در این بین حق سایر کاربرایی که به دلایل مختلف اخراج شدن چی میشه انصاف میدید .!!!
دلایل حذف تاپیکتون و دلایل اخراج خودتون هم کاملا واضحه و نیاز به توضیح اضافه ای نیست
اما میتونید بجای مدت اخراجتون تا تاریخ مقرر تنها 10روز محروم بمونید
این هم فقط بخاطر دوست عزیزم DDDIQو پا درمیونی سایر دوستان که نظرشون برام قابل احترامه میپذیرم
.:gol:

قابل توجه شما:

اگر طی این مدت با هر یورز دیگری آن لاین شوید این شرط هم حذف میگردد.

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوست خوبم صدیق و دوستای گلم که انقدر با محبت هستن:gol:
البته فکر میکنم براشون سوتفاهم شده برای من هیچ کاربری با کاربر دیگه ای تفاوت نداره حقیقتا همه کاربرارو دوست دارم و
این موضوع دیگه فکر میکنم برای تمام دوستام محرز شده:)
بنده اقایpuyan khan را بخاطر تاپیکشون اخراج نکردم
طبق قوانین و ضوابط ایشون توهین کردن و توهین اخطار داره!
اینکه اخطارهای قبلیشون فعال بوده و متاسفانه باعث شده ایشون اخراج بشن
مارو هم ناراحت میکنه نمیتونیم مدتی در خدمتشون باشیم
ام باید ایشون مثل همه اخراجی های دیگه صبر کنن تا دوره اخراجشون طی بشه و به سایت برگردن
اینکه چندنام کاربری بسازن و بخوان جوی ایجاد کنن که بی تقصیر هستن و یا بخوان مدیر ارشد و
شما دوستای خوبمو تحت تاثیر قرار بدن بقیه کاربرای اخراجی هم میتونن این روالو ادامه بدن
اما مدت اخراجشون و محرومیتشونو تحمل میکنن و به سایت برمیگردن و به فعالیتشون ادامه میدن
و به قوانین احترام میگذارن اینکه امکان پذیر نیست باشگاه قوانینی داره
که در رعایت اون قوانین می توانیم تبادل اطلاعات کنیم و به فعالیت ادامه بدیم
من میتونم این اخطارو حذف کنم اما این به نظر خود شما صحیحه؟!!
پس در این بین حق سایر کاربرایی که به دلایل مختلف اخراج شدن چی میشه انصاف میدید .!!!
دلایل حذف تاپیکتون و دلایل اخراج خودتون هم کاملا واضحه و نیاز به توضیح اضافه ای نیست
اما میتونید بجای مدت اخراجتون تا تاریخ مقرر تنها 10روز محروم بمونید
این هم فقط بخاطر دوست عزیزم DDDIQو پا درمیونی سایر دوستان که نظرشون برام قابل احترامه میپذیرم
.:gol:

قابل توجه شما:

اگر طی این مدت با هر یورز دیگری آن لاین شوید این شرط هم حذف میگردد.

با سلام
طبق گفته های جناب مدیر تاپیک ایشون هیچ گونه مشکلی با قوانین سایت نداشته و شما این تاپیک رو حذف کردید بنابراین نیاز به این هست که از ایشون عذر خواهی بکنید و تاپیکشرو برگردونید
جناب آقای مدیر ما به افرادی در مدیریت تالار نیازمندیم که با همه کاربران به یک نوع رفتار نمایند و اینگونه نباشد که با کسی که دوست هستند به نوعی و با کسی که دشمن هستند به نوع دیگر رفتار نمایند
شما با حذف بی دلیل تاپیک ایشون باعث رقم خوردن این اتفاقات هستید
شما خودتون همش دم از رعایت قوانین میزنید اما مدیر ارشد اشاره نمودند که این دوستمون قانون شکنی نکرده اما شما در عین بی قانونی تاپیک ایشونو حذف کردید
شما دم از حق خواهی میزنید در حالی که حق ایشون به عنوان یک کاربر برای فعالیت در این سایت رو پایمال کردید
پارمهر عزیزم من تحت تاثیر جوی که میگین قرار نگرفتم ،و خواستم بگم وجود ایشون برای این سایت واقعن مفیده و باز هم میگم من توهینی تو حرفای ایشون ندیدم:)

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
من با مطالعه پست دوستان لازم دانستم که دوباره به مباحثی اشاره کنم:
اول از همه اینکه من تحت تاثیر هیچگونه جوسازی قرار نگرفتم و فقط خواستم به نوبه ی خودم از دوستی که احساس کردم حقوقش پایمال شده است دفاع کنم.

به علاوه به نظر من اسپم یک تاپیک توسط افراد دیگر نباید موجب حذف قسمتهای مفید تاپیک گردد.من حتی یک مورد مشابه از این قضیه را در تالارمشاوره ازدواج دیده بودم که تاپیک پس از گذشت چند صفحه مفید، محلی برای اسپم شده بود اما مدیریت بخش مربوطه ابتدا قبل از حذف تاپیک ، در پستی در همان تاپیک بحث اسپم را با استارتر در میان گذاشتند و با اطلاع دادن به استارتر، خواستار اجازه برای قفل تاپیک و حذف اسپم ها شدند نه این که بدون اطلاع قبلی استارتر و به یکباره تاپیک را به طور کلی حذف کنند.بنابراین انتظار میرود که در بخش گفتگوی آزاد که حتی باید نرمش بیشتری نسبت به سایر بخشها در آن صورت گیرد، مانند موارد مشابه رفتار گردد.
با تشکر

آخرین ویرایش:
بالا