امیر محسنی :::o-_-o::: صندلی داغ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید به همه من میخواستم دیشب اوله همه بیام اما دیر تاپیکو گذاشتن.امممم
عمویی فکر کنیدکه روزه امروز روزه مادره و میخواین به مامانتون یه هدیه بدین یه چیزی که تا الان ندادین و تک باشه و بهشون ثابت کنین که هر لحظه که میگذره بیشتر از قبل میفهمید که چه وجوده نازنینی داره حالا بگین که:
1. اون کادو چی میتونه باشه؟
2.وقتی بهشون میذینش چی میگین؟
3.چطوری کادوش میکنین؟(کادوش اصلا اهمیت داره؟)
4.اگه قابله مصرف باشه دوست دارین مصرفش کنه یا یادگاری نگهش داره؟حتی اگه خوردنی باشه!

(لاستی عموی فقط شاسخینو ندینا ، آخه اون واسه منه):smile:

سلام مهتابي جون. خوشحالم كه تو هم اومدي و در اين برنامه شركت كردي.

1) اين هم از اون سوالات سخته. ميدوني چرا؟ چون من هميشه سر اين موضوع مشكل داشتم. نميدونم چه هديه اي ميتونه لايق مادر باشه. اما هر سال هم به خوبي گذشته ميدوني چرا؟ چون واسه يه مادر خود هديه ارزش چنداني نداره. مهم ارتباط دروني من با مادرم در لحظه دادن هديه بود كه خودش داد ميزد كه مادر جقدر دوست دارم. اونم با همون زبان ميگفت منم... شايد اينبار بخوام يه چيز متفاوت بدم كه نيازي نيست كادو بشه. يعني يه عروس خوب .... :biggrin: البته شوخي بود.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
امیر جان همشهری خوبم هر چی سوال دلم می خواست ازت بپرسم بچه ها زحمتش رو کشیدند بگو از شهر محبوب من تبریز چه خبر؟

سلام. از شما هم ممنون كه شركت كردي.
جاي شما خالي حسابي سوز و سرما داره

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به اقا امیر گل . خسته نباشی . صبح کلاس داشتم وقت نشد بیام . باید ببخشید .
میدونم خیلی سخته به این همه سوال بخوای جواب بدی . مهمتر از همه اینکه چجوری بپیچونی . یه خواهش دارم ازت اینکه سعی نکن زیاد بپیچونی :biggrin:
1)چند تا gf داشتی تا حالا ؟؟ اینو جواب ندادی الان دوباره پرسیدم ;)
2) الان کسی رو مد نظر داری ؟ حالا چه واسه ازدواج چه واسه دوستی
3) شغلت چیه الان ؟
4)دوست داشتی خارج تحصیل میکردی ؟
5)ترکیه رو دوست داری؟ بخش آسیاییش یا اروپاییش رو ؟
6)تا حالا به غیر از ترکیه به کدوم کشور سفر کردی ؟

سلام آقا فرامرز چشم. اما من اگه جواب نميدم به اين دليل كه فكر ميكنم براي ديگران چندان فرقي نميكنه. اگه اسرار داري باشه.
1) من از همون دوران بچگيهام شلوغ بودم :biggrin:. يعني دلمو داده بودم به يكي كه بعد از چندين سال گذاشت رفت. الان هم يه دختر به اسم ( پارلا ) داره. ديگه بعد از اون عشق و عاشقي و اين حرفا رو كنار گذاشتم. اينو جدي ميگم.
2) فعلاً نه چون نميخوام گرفتار اين حرفا بشم. ميدونم به موقش يكي پيدا ميشه. پس لازم نيست خودمو به آب و آتش بزنم.
3) من در حال حاضر براي يه شركت كامپييوتري كار ميكنم. دفتر مركزيش در تهران هست. كار اصلي من در زمينه طراحي صفحه وب براي شركتهائي هست كه قرارداد امضا ميكنن. البته من نه تنها بلكه به صورت تيمي اينكار رو انجام ميديم. گه گاه كه كار خدمات زياد ميشه مجبور ميشم براي خدمات پس از فروش شركت در زمينه نرم افزار هم به مشتري مراجعه كنم و مشكلشون رو حل كنم. خودم كه از كارم راضي هستم.
4) در كل از تركيه خوشم نمياد چون از مردمشون خوشم نمياد. البته بازم ميگم اميدوارم حرفام موجب ناراحتي ديگران نشه. من فقط و فقط نظر شخصي خودم رو ميگم.
5) تركيه - سوريه - بلغارستان - آذربايجان. البته همش بعد از اين آخري مربوز به بچگيهام ميشه.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) تا حالا با کشتی سفر کردی ؟ اگه رفتی بگو چه حالی داشتی ؟
2) دوست داشتی داداش داشتی ؟ بزرگتر از خودت یا کوچیکتر ؟
3) مگه پدرتون فوت شدن ؟؟!! آخه دیدم نوشتی کاش قدرشو بیشتر میدونستم (ببخشید اگه این سوالو پرسیدم )
4)تا حالا کدوم یک از شهر های ایران زندگی کردی غیر از تبریز ؟

1) آره - با كشتي از استانبول به يه شبه جزيره بسيار زيبا رفتم به اسمه يالوا (Yalova) البته رو عرشه كشتي با ماشين بوديم عين همين ايران خودمون ديسكو و رقص و ...
2) نه.
3) پدر من 6 بهمن ماه 82 فوت كرده.
4) زندگيم فقط تبريز بود. و فقط چند ماه استانبول.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1))اگه بخوای از خدا یه آرزوی بزرگ کنی چه آرزویی میکنی ؟(فقط اگه اجازه یه آرزو داشته باشی )
2))اگه بهت بگن فقط 24 ساعت زنده ای چکار میکنی ؟
3))به دنیای بعد از مرگ اعتقاد داری ؟
این سوالمو برداشت بد نکن فقط میخوام نظرتو بدونم ( روانشناسیه ! :redface: ) :
4)) اگه بگن عشقت و کسی که همۀ دنیای توه ازت خواسته که بری توی جهنم پیشش و تو بهشتی باشی ، بهشتو ول میکنی بری پیشش؟
5)) اهل سیاست هستی ؟ گرایشت چقدره ؟ بالا ؟ کم ؟ متوسط؟
6)) نظرت در مورد کارهای آقای احمدی نژاد چیه ؟ قبولش داری ؟ بهش رای دادی ؟

آقا فرامرز انگار ول كن معامله نيستي. :biggrin:
1) آرزو ميكنم مرگ خودم و همه اونائي كه دوست دارم راحت باشه.
2) ميشينم پيش مادرم و همه دلمو براش خالي ميكنم.
3) كاملاً . بي شك.
4) اميدوارم يه روزي نشه اوني كه من دوست دارم بخاطر من از بهشت دل بكنه و بياد جهنم. چون ميدونم منو بهشت راه نميدن.
5) اصلاً. از هيچ علمي مثل سياست متنفر نيستم. سادگي زيباست نه سياست.
6) گفتم كه اهل سياست نيستم. من فقط اينو ميگم كه مثل همه مردمي كه بهش راي دادن توقعم خيلي بيشتر از اين هست.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان که اومد درست میشه . باید جواب بده . یعنی لطفا و خواهشا امیر جان جواب بدید . پیچوندن زیاد مجاز نیست!

1) چند تا از درساتو افتادی در طول تحصیل ؟
2) چند تا دوست پایه داری ؟
3) دوست داری کراوات بزنی ؟ اصلا میزنی ؟
4) ماشین چی دوست داری ؟ الان داری ؟

ببخشید سوالام مادی شد!

1) :biggrin: نداشتيما ... باشه ميگم. در واحدهاي پايگاه داده و مهندسي نرم افزار
2) دوست صميمي 2 تا داشتم هيچكدوم ايران نيستن. براي هميشه رفتن. باور ميكني؟
3) در مراسم ميزنم. دوست داشتم هميشه ميزدم. اما خوب اينم همون غلزك روزگاره كه توضيح دادم. من غلطك زندگيمو نميچرخونم. اون مثل همه ما زندگي منو ميچرخونه.
4) يه ماشين پرايد مدل 78 دارم. البته بي ام و رو بيشتر دوست دارم اما هزينه نگهداريش خيلي بالاست. همين واسم كافيه. معمولاً پاركينگه چون برام نميصرفه هر روز بيام و برم.
مهم نيست. اين اصل هست كه هر كسي هر چي ميخواد بپرسه. منم تا حد امكان حتماً جواب ميدم.

آخرین ویرایش:
امیر جان بهت تسلیت میگم . متاسفم ولی افسوس که مرگ و زندگی دست من نیست وگرنه ......

خدمت گلرخ خانوم عرض کنم که از لحاظ بسته شدن تاپیک خیالتون راحت باشه چون سروش جان رفیقه خودمه . ما مخلصیم سروش ;) ( یعنی شتر دیدی ندید !)
. خدمت مهمان عزیز هم باید بگم که چرا فکر میکنی جوابت واسه بقیه مهم نیست ؟؟! خوب کسی که سوالو پرسیده حتما منتظر جوابشه و حتما واسش مهمه . و شاید بقیه هم دوست داشته باشن بدونن .
جواب این سوالمو روشن و واضح ندادیا . دوباره میپرسم ;) :
فرض کن کسی که خیلی به گردنت حق داره و تو مدیونشی ازت خواسته که بری توی جهنم پیشش و تو بهشتی باشی ، بهشتو ول میکنی بری پیشش؟ (فرض کن بهشتی باشی)

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر جان من هم بهت تسلیت می گم عزیز دل:gol:
متاسفانه رسم این زمونه نیست که تا همیشه عزیزانمون رو داشته باشیم و روزی هم نوبت خود ما میرسه
امید وارم همیشه خدا پشت و پناهت باشه و یاد او موجب آرامش خاطرت :gol:
یا علی

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر جان بهت تسلیت میگم . متاسفم ولی افسوس که مرگ و زندگی دست من نیست وگرنه ......

خدمت گلرخ خانوم عرض کنم که از لحاظ بسته شدن تاپیک خیالتون راحت باشه چون سروش جان رفیقه خودمه . ما مخلصیم سروش ;) ( یعنی شتر دیدی ندید !)
. خدمت مهمان عزیز هم باید بگم که چرا فکر میکنی جوابت واسه بقیه مهم نیست ؟؟! خوب کسی که سوالو پرسیده حتما منتظر جوابشه و حتما واسش مهمه . و شاید بقیه هم دوست داشته باشن بدونن .
جواب این سوالمو روشن و واضح ندادیا . دوباره میپرسم ;) :
فرض کن کسی که خیلی به گردنت حق داره و تو مدیونشی ازت خواسته که بری توی جهنم پیشش و تو بهشتی باشی ، بهشتو ول میکنی بری پیشش؟ (فرض کن بهشتی باشی)

خيلي سخته. خيلي.
شايد اين لياقت رو نداشته باشم كه برم باهاش . اميدوارم هرگز در چنين امتحاني گير نكنم. ميدونم كه نميتونم.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیر جان من هم بهت تسلیت می گم عزیز دل:gol:
متاسفانه رسم این زمونه نیست که تا همیشه عزیزانمون رو داشته باشیم و روزی هم نوبت خود ما میرسه
امید وارم همیشه خدا پشت و پناهت باشه و یاد او موجب آرامش خاطرت :gol:
یا علی

ممنون. شايد اولاش خيلي سخت بود. اما ديگه عادت كردم. من هم ممنونم .

1) آمار تاپیک مسابقه رو به کجا رسوندی ؟
2) اهل پارتی بازی هستی ؟
3) بچه که بودی مارک شیر خشکت چی بود ؟
ببخشید چون نمیخواستم فقط یک سوال بپرسم اینو پرسیدم که پر شه ;)

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فكر ميكنم شما ميخواي من اسم يه ايراني اصيل رو بگم اول اينو بگو درسته يا نه تا بعد . :biggrin:

:w15: :w15: نه بابا يه ادم كه الان باشه و همه بشناسنش
عجب تا من سئوال مي پرسم همه ---------

حالا كه گفتي به ايران باستان فرهنگش علاقه داري ؟ دوست داشتي جاي كدوم پادشاه ايران بودي ؟ ببين خودت خواستي از اين سئوالات بپرسم :whistle:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی سوال من کجاش خصوصی بود؟؟؟!!
1-می گم دوست داری مشخصات دختری که به عنوان جی اف انتخاب می کنی (ان شاءا.. بعدشم عروسی بیفتیم!) چیه؟!!
قد-وزن-رنگ:مو و چشم و پوست-زیبایی-شخصیت و ...
اگه جواب ندی می گم عمو فرامرز بخورتتا!:w00:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1) آمار تاپیک مسابقه رو به کجا رسوندی ؟
2) اهل پارتی بازی هستی ؟
3) بچه که بودی مارک شیر خشکت چی بود ؟
ببخشید چون نمیخواستم فقط یک سوال بپرسم اینو پرسیدم که پر شه ;)

1) شرمنده هنوز به نصف هم نرسيده. باعثش خودت شدي. من ميخواستم نوبتمو بفروشم. مشتري خوبي هم داشتم.
به محض اينكه فرصت كردم نتيجه رو بهت ميگم.
2)مگه من كي هستم كه حالا بخوام پارتي بازي هم كنم؟ اگه منظورت بازي پارتي هست نه زياد..
3) اتفاقاً من بارها به مادرم هم گفتم كه تو به من شير ندادي. آخه ميدونم كه شير طبيعي خوردم. :biggrin:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه يه سئوال فرامرز پيچوندي ؟ من ديدم

اگه به اين سئوالات جواب ندي ديگه صندلي داغ نمي شه

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w15: :w15: نه بابا يه ادم كه الان باشه و همه بشناسنش
عجب تا من سئوال مي پرسم همه ---------

حالا كه گفتي به ايران باستان فرهنگش علاقه داري ؟ دوست داشتي جاي كدوم پادشاه ايران بودي ؟ ببين خودت خواستي از اين سئوالات بپرسم :whistle:

من خواستم يا شما داري اصرار ميكني. اما باشه ميگم كه نگي ميپيچوني.

كوروش. لطفاً ديگه نگو چرا.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی سوال من کجاش خصوصی بود؟؟؟!!
1-می گم دوست داری مشخصات دختری که به عنوان جی اف انتخاب می کنی (ان شاءا.. بعدشم عروسی بیفتیم!) چیه؟!!
قد-وزن-رنگ:مو و چشم و پوست-زیبایی-شخصیت و ...
اگه جواب ندی می گم عمو فرامرز بخورتتا!:w00:

:biggrin::biggrin::biggrin:

1) يه چيزي مثه مانكنها . مثلاً ...​

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال
1- چرا کوروش؟؟ می دونستی بعضیا می گن کوروش پیامبر بوده؟چرا به نظرت این رو می گن؟این سوال رو پرسیدم که بدونی اینجا صندلی داغه!! یعنی دقیقا اون چیزی که دوست نداری ازت سوال بشه تا نتونی جواب بدی و سرخ و سفید بشی!!
2-خوب مانکنش چجوری باشه؟ مانکن ها سوء تغذیه دارن! مانکنش کجایی باشه؟ چینی/سیاه پوست/فرانسوی/ آلمانی (کلودیا شیفر خوبه؟))...
3-دوست داشتی این اشتباه رو نمی کردی بیای رو صندلی؟ لول :دی (به قول ماتریکس!)
4-اگه گفته معنی لول و :دی چی هست؟
ماتریکس نگیها!:w12:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا فرااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممممممررررررررررررررررررررررررررررزززززززززززززززززززز

من 3تا سئوال پرسيدم تو يك كلمه كوروش خلاصه مي كني ؟ من مي گم الان موجود باشه الان باشه ؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
انگار شما ميخواين همه سوالها امروز تموم شه. خوب يكمي هم بزارين واسه فردا. حوصلمون سر نره.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
راه خوبي بري امشب فكر كني تا فردا كه چه جوري سئوالات بپيچوني

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال
1- چرا کوروش؟؟ می دونستی بعضیا می گن کوروش پیامبر بوده؟چرا به نظرت این رو می گن؟این سوال رو پرسیدم که بدونی اینجا صندلی داغه!! یعنی دقیقا اون چیزی که دوست نداری ازت سوال بشه تا نتونی جواب بدی و سرخ و سفید بشی!!
2-خوب مانکنش چجوری باشه؟ مانکن ها سوء تغذیه دارن! مانکنش کجایی باشه؟ چینی/سیاه پوست/فرانسوی/ آلمانی (کلودیا شیفر خوبه؟))...
3-دوست داشتی این اشتباه رو نمی کردی بیای رو صندلی؟ لول :دی (به قول ماتریکس!)
4-اگه گفته معنی لول و :دی چی هست؟
ماتریکس نگیها!:w12:

1) چون خيلي معروف بود. نه. نميدونم. ميذونستم. من فقط يه رنگم. :biggrin:
2) همون ايراني بهتره.
3) نه . من مشكلي ندارم. چرا نيام؟
4) نميدونم. اگه بگي همه ياد ميگيرن. ;)

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا فرااااااااااااااااااااااااااااممممممممممممممممممممممررررررررررررررررررررررررررررزززززززززززززززززززز

من 3تا سئوال پرسيدم تو يك كلمه كوروش خلاصه مي كني ؟ من مي گم الان موجود باشه الان باشه ؟

شما نه 3 تا بلكه 5 تا سوال پرسيدي. منم جواب دادم. حالا اگه قانع نشدي تقصير من چيه.
من از بيل گيتس خوشم مياد. چون خيلي توانمنده. با تلاتش خودش بود كه آلان شده نفر اول دنيا. ( از نظر اقتصادي )

archi_arch

مدیر بازنشسته
سلام خسته نباشی;)
ببخشید من فرصت نکردم همه ی سوالات بچه هارو بخونم واسه همین اگه تکراریه ببخشید.
خوب فعلا این چند تا سوالو داشته باش تا بعد!
1.هدفت از زندگی چیه؟
2.کلا فلسفه ی زندگی چیه؟اصلا چرا ما باید زندگی کنیم؟
3.نظرت درباره ی خدا چیه؟
4.اشکالی نداره از این سوالای فلسفی بپرسم؟!!!:child:
5.بهترین و بدترین خصوصیت اخلاقی ات چیه؟
6.کدوم تاپیکهای سایت رو بیشتر از همه دوست داری؟!(البته بعد از زنگ تفریح!!!!:surprised::D)
7.چه جوری با اینجا اشنا شدی؟!
8.درباره ی بچه های سایت اونهایی که میشناسی یه خط بنویس.(منم هستما!!!:w12:)
فعلا اینهارو داشته باش تا بعد!:w16:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشی;)
ببخشید من فرصت نکردم همه ی سوالات بچه هارو بخونم واسه همین اگه تکراریه ببخشید.
خوب فعلا این چند تا سوالو داشته باش تا بعد!
1.هدفت از زندگی چیه؟
2.کلا فلسفه ی زندگی چیه؟اصلا چرا ما باید زندگی کنیم؟
3.نظرت درباره ی خدا چیه؟
4.اشکالی نداره از این سوالای فلسفی بپرسم؟!!!:child:
5.بهترین و بدترین خصوصیت اخلاقی ات چیه؟
6.کدوم تاپیکهای سایت رو بیشتر از همه دوست داری؟!(البته بعد از زنگ تفریح!!!!:surprised::D)
7.چه جوری با اینجا اشنا شدی؟!
8.درباره ی بچه های سایت اونهایی که میشناسی یه خط بنویس.(منم هستما!!!:w12:)
فعلا اینهارو داشته باش تا بعد!:w16:

سلام. از اينكه اومدين ممنون. البته اغلب سوالهاي شما تكراري بود اما من بطور خلاصه بهشون پاسخ ميدم.
1) و 2) من وقتي هر كسي كه نگاه ميكنم ميبينم براي خودشون نوعي مشكلات دارن معتقد ميشم اين بايد يه فلسفه اي داشته باشه. و به اين نتيجه ميرسم اينا هركدوم امتحاني هست كه بايد هر كسي بده. تازه بعد از اون زندگي شروع ميشه. زندگي كه واقعاً در شان انسان باشه نه فرد. آخه من در اين مورد هم يه نظريه اي دارم. :biggrin: سعي ميكنم يه انسان باشم.
3) من وقتي بچه بودم عادت داشتم قبل از خواب برم حياط و آسمونو نگاه كنم بعد كمي با خدا حرف بزنم. اما بعدها ديگه حياط نميرفتم. وقتي ميخوام با خدا حرف بزنم چشمامو ميبندم و ته دلم دنبالش ميگردم. من خدا رو اينطوزي شناختم.
4) راحت باشين. فقط اميدوارم بطونم جوابهاي درستي بهتون بدم. وگرنه ترجيه ميدم اصلاً جواب ندم.
5) بهترين رو كه خودم نميتونم بگم و بايد ديگران بگن. اما فكر ميكنم بدترينش اينه كه خيلي زود از كوره در ميرم و يا زودرنجم. كه ايكاش نبودم.
6) من فقط وقتي يه مشكلي دارم به تاپيك هاي تالار مهندسي كامپيوتر سر ميزنم و مشكلم رو مطرح ميكنم. و منتظر ميشم يكي به دادم برسه. اينه كه اين تالار بيشتر به دردم ميخوره.
7) اتفاقي نوار ابزار سايت رو ديدم و دانلودش كردم. اول فقط از نوار ابزار تاپيكهاي ايجاد شده جديد رو نگاه ميكردم اما بعدها شدم مشتري اين باشگاه. :biggrin:
8) من با هيچكدوم مشكلي ندارم. به همين خاطر همه رو به يه چشم ميبينم. اما اگه كسي هست كه از من دلخوره بهتره خودش زود بهم بگه. شما هم كه جاي خود داريد.

nilofarane

کاربر بیش فعال
سلام خسته نباشید.
1.از چه رنگی خوشتون میاد؟
2.ویژگیهایی که برای همسر آیندتون در نظر دارید چیه؟(منظور ویژگیهای باطنی)
3.اگه با همسرتون به یه مهمونی یا عروسی مختلط دعوت بشین دوست دارین همسرتون با چه پوششی ظاهر بشه؟ایا بهش اجازه میدین که با هر لباسی در اون مهمونی که اقایون هم تشریف دارن شرکت کنه؟
4.اگه بخواین واسه خودتون یه دوست انتخاب کنین به اخلاقش بیشتر اهمیت میدین یا به قیافه و تیپش؟
5.اصولا به قولی که میدین پایبند هستین یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.