امیر محسنی :::o-_-o::: صندلی داغ

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مرد تنهای شب

عضو جدید
1-در اغلب مواقع به چه فکر می کنید،درباره چه حرف می زنید-درباره آنچه می خواهید یا انچه نمی خواهید؟
2-برای دستیابی به هدفهایتان چه بهایی را پرداخت خواهید کرد؟
3-چه اقدامی را بلا فاصله انجام می دهید تا پاسخ پرسشهای فوق را بدست آورید؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
از رو تو نوشتم فری جون
اخه سن رو یادت رفت بپرسی!
سوال
1-خوبی از خودته عزیزم- حالا چرا یکم ناقلا؟ یعنی دوسم نداری؟
2-چرا آواتار کت شلواری انتخاب کردی؟ و از کجا آوردیش و در موردش کلا صحبت کن! آخه خیلی بهت گیر داده شده فکر کنم برا خیلیا سواله! نه که فکر کنی فضولما!
3-پدر مادرتون چجوری با هم آشنا شدن؟ چرا نرفتین خارج زندگی کنین؟
4-بزرگترین آرزوت
5-یه خاطره خوب از بچگی بگو و یه خاطره بد.
6-یک سوتی به زورم که شده بگو!!
7-دلت واسه کدوم تاپیک تنگتر می شه (اونا که بسته شد) و چرا؟

1) ناقلا. اينو من نميگم. خود پستهائي كه ميزني ميگن. :biggrin:. گفتم كه تو يكي از بهترين هائي.
2) من كلاً از رفتار رسمي - برخورد رسمي و پوشش رسمي خوشم مياد. اعتقاد دارم يه شخصيت خاصي به آدم ميده. من اين آواتار رو انتخاب كردم چون خيلي از خصوصيات منو نشون ميده. مثلاً منم موهام همينطور كوتاهه. خوب بازم بگم؟
3) اونا باهم فاميل بودن فكركنم اون جواني ها بابام مخ مادرم رو بدجوري زده بود. آخه پدرم خيلي خوش تيپ بود. منم از اون ياد گرفتم كه به لباس رسمي علاقه دارم.
قصش درازه. خلاصه ميگم ببخش. من پدرم تاجر بود. بيشتر در بين تركيه و ايران بود. خوب من 12 سال داشتم كه آخرين بار رفتم تركيه. خوب پدرم اسرار داشت منو بفرسته اونور ولي مادرم اين اجازه رو نداد و برگشتيم و ديگه من از گذرنامه مادرم حذف شدم. دومين بارهم بعد از اخذ ديپلم بود كه بازم مادر نذاشت. گفت اگه بري شيرم رو حلالت نميكنم. منم خيلي بهش وابسته بودم و الان هم هستم. اينه كه الان اينجا خدمت شمام.
4) تكراري
5) بد ترين خاطره كه يادم نميره تصادفي بود كه موقع رفتن به تركيه داشتيم. نيمه شب در جاده وان - آنكارا - چند ساعت بيهوش بودم. خوب ترين خاطره عمرم كه يادم نميره اين بود كه اولين روز از آخرين مرخصي سربازيم كه بهش ميگن مرخصي پايان دوره من شنيدم كه دانشگاه قبول شدم. همون شب يه جشن حسابي گرفتيم. هم قبولي دانشگاه هم پايان خدمت.
6) اينو شما بگير و خودت در تاپيك سوتي بگو :biggrin:
7) آسانسور جادوئي. جاي بي نظيري بود. هركي ميتونست با هر كسي كه دلش ميخواد تا هر وقتي كه ميخواست اون تو بمونه :biggrin:

آخرین ویرایش:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1)با توجه به ترشیدگی پسرهای باشگاه به نظرت بهتر نیست براشون استین بالا بزنیم؟

ولي من تو اين كارا هيچ تجربه اي ندارم. از قديم گفتن تو اگر طبيب بودي سر خود دوا نمودي.

اگه شما ميتونين خوب در كار خير حاجت هيچ استخواره نيست. :biggrin:

آخرین ویرایش:

melika62

عضو جدید
1. به نظرت الان رفتي خوابيدي ما رو قال گذاشتي؟
2.مي خواي بريم فردا بيايم؟
3.به نظرت چرا مرد از راه چشم و زن از راه گوش عاشق ميشه؟

آخرین ویرایش:

melika62

عضو جدید
چرا سوال من و كه صفحه 2 بود جواب ندادي رفتي سوالاي صفحه 3 رو جواب دادي؟
نكنه مي خواي من و در انزوا قرار بدي؟:cry:

Mandan

عضو جدید
سلام.خسته نباشي.
1. به نظرت بزرگترين حقيقت زندگي چيه؟
2. تلخترين حقيقت كدومه؟
3. اگه يه روز بفهمي منبع قدرتي نيست كه خواسته هاتو براش بگي و ازش اجابت بگيري چيكار ميكني؟
4.به نظرت چرا شما آقايون به خاطر اختراع لباس عاليي مثه كت و شلوار كه اينقدر بهتون تيپ و شخصيت مي ده تا آخر عمر ممنون انگليس نيستين؟؟؟؟هان؟؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-کدام فعالیت است که به شما بیشترین احساس معنا را می دهد؟
2-به زندگی شخصی و کاری خود نگاه کنید و ببینید که چگونه اندیشه شما دنیلیتان را آفریده است .چه چیزی را می توانید ویا باید تغییر بدهید؟

1) فكر ميكنم چون به كاري كه دارم علاقه دارم و ميتونم خودم نيازهاي خودم رو تامين كنم از اين بابت احساس غرور دارم.
2) واقعيتش اينه كه من خيلي وقتا همش به خودم ميگفتم من نبايد مثل ديگران باشم. نبايد غلطك زندگي منو هر طرف ميخواد ببره. بايد خودم هر طور كه ميخوام اين غرطك رو بچرخونم. بيشتر هدفم اين بود كه از تجملات امروزي و چشم هم چشمي كه بين مردم ميديدم و به شدت ناراحت ميشدم دور شم. اما خيلي زود متوجه شدم اين كار آسوني نيست و در واقع زورم بهش نرسيد. اينه كه نتونستم افكار و ايده هامو در زندگيم وارد كنم. فكر هم نميكنم بتونم. من بيشتر دلم ميخواست هر طور راحت ترم زندگي كنم. اما مگه ميشه ؟ خصوصاً اينكه آدم ازدواج هم بكنه. مگه خانومها ميتونن بدون تجملات و برخ كشيدن خودشون شب رو روز و روز رو شب كنن. :biggrin:

آخرین ویرایش:

shirin_yalda

عضو جدید
سلام. صبح بخیر
1- قصد ادامه تحصیل داری؟ چرا؟
2-اگه به 10 سال پیشت بر می گشتی دوست داشتی چه کارهایی انجام بدی که ندادی؟
یا از روندی که داشتی راضی هستی؟
3-نظرت در مورد عاشق شدن چیه؟ تا حالا عاشق شدی؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممم
1.احساساتي هستي بيشتر يا منطقي؟
2.وزن؟
3.قد؟
4.به نظرت تا وقتي كارمنداي ما تو اداره چت مي كنن يا فروم بازي كشور ما مي تونه مثل چين و ژاپن پيشرفت كنه؟:redface:
5نظرت راجع به" هادي ساعي"،"يوسف كرمي"،"بهزاد خداداد"، چيه؟(خودمم قاطي اينا كنم انقدر از اين كار خوشم مي ياد:child:)

سلام. ببخشيد كه من مجبور شدم صبح به سوالات شما پاسخ بدم. بابت اينكه متوجه سوال شما نشدم هم عذر ميخوام.

1) خيلي دلم ميخواست بگم منطقي. ولي من بيشتر صداي دلم رو ميشنوم تا صداي عقلم.
2) اگه اشتباه نكنم 63 يا 64 يا 62 همين حدودا
3) 176
4) نه تنها چت كه عدم وجود وجدان كاري خصوصاً در بخش كاركنان دولتي يكي از اصلي ترين علل پائين آمدن عملكرد اين سازمانهاست. من قبلاً هم گفتم ژاپني ها يه مقلدن. دانش رو خلق نميكنن. نو آفريني در علم ندارن. اونا فقط از علم كشورهائي مثل ايران يا هند يا پاكستان استفاده ميكنن و اين علم رو به تكنولوژي تبديل ميكنن. اگه ما بتونيم اين كار رو بكنيم اطمينان دارم يكي از كشورهاي پيشرفته در دنيا خواهيم بود.
5) اين بچه ها هم مثل خيلي از اونائيكه كار خوب و بزرگ كردن هستن. درست مثل يه دانشجوئي كه برنده مسابقه علمي ميشه. هر كدوم سعي كردن در رشته مورد علاقه كارها رو خوب انجام بدن. و اين باعث شده خودشونو بكشن بالاتر از ديگران. اگه شما هم ميخواين قاطي اونا شين در رشته خودتون يا بايد كارهاي خوب انجام بدين و يا كارها رو خوب انجام بدين. حتماً ميشين يكي مثل اونا.

آخرین ویرایش:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.سگ بيشتر دوست داري يا گربه؟
2.سفيد خوشگل يا سبزه با نمك؟
3.موسيقي پاپ يا سنتي؟
4.چاي يا قهوه؟

1) من بيشتر از سگ خوشم مياد. آخه خودم يكيشو دارم. يه سگ حسابي اسمش تاپي هست.
2) خوب معلومه سفيد خوشگل تره و سبزه با نمك تر :biggrin:
3) هر دوش رو گوش ميدم اما بيشتر وقتا كه دلم ميخواد آهنگ بشنوم پاپ رو انتخاب ميكنم.
4) قهوه در كشور ما خوب جا نيافتاده و بيشتر چاي مصرف ميشه. منم بر اين عادت بيشتر چاي ميخورم.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و شب بخیر.
یه صندلی داغ خیلی خوش اومدی.

اول از همه بگم مهتابی خیلی منتظر بود که تاپیک صندلی داغ بیاد رو آنتن!!ولی دیر شد فرستادمش بخوابه!!!!!!چه معنی داره بچه بعد ساعت 9 بیدار باشه؟

1.احساس میکنم شخصیت خودتون هم مثل آواتارتون مودب و اتو کشیده و تیز بین باشه .این حس تا چه حد درسته؟
2.چقدر به خانوادتون وابسته هستید؟
3.چقدر به کارتون دلبسته؟
4.امیر محسنی رو تا چه اندازه میشناسید؟
5.اگه شما فرد دیگه ای بودید و روزی با شخصی به نام امیر محسنی برخورد میکردید با همین خصوصیات، آیا اون رو جزو دوستانتون قرار میدادید؟و اگر باهاش دوست میشدید صمیمی یا معمولی؟

فعلاً شب خوش .

1) نيستم ولي خيلي دوست دارم باشم. اتو كشيدش رو هم شك دارم.
2) خيلي. اونا همه دنياي فعلي من هستن.
3) به علت علاقه اي كه به كامپيوتر دارم كارم رو در اين زمينه انتخاب كردم و خيلي هم راضي هستم.
4) خيلي دلم ميخواست بدونم كي بودم و حالا كي شدم. اينو ديگران بايد بگن.
5) خوب خيلي از اين سوال ها رو ديگران بايد بگن و پاسخ خودم شايد باعث شه همه فكر كنن من خود تمجيدي ميكنم. ولي فارغ از اين ديدگاه امير محسني هيچوقت نخواسته به اندازه تار مو موجب ناراحتي ديگران بشه. اينه كه اگه يكي مثل اونو پيدا كنم از دست نميدمش.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-ملیکا چرا از همه همین سوالارو می پرسه؟!
2-اگه موشه ملیکارو بندازن تو یقت (یا هر موشی البته همستر!) چیکار می کنی؟
3-تا حالا پت داشتی ؟(حیون خونگی)
4-دوست داشتی به زمان بچگی بر میگشتی؟
5-نظرت راجع به کودک درون چیه؟
6-کتابای کیو بیشتر میخونی و بیشتر چه تیپ کتاباییو؟
7-دوست داری زنت چه ریختی باشه؟ (قد-مو-وزن-رنگ چشم-رنگ پوست-تحصیلات-اختلاف سن) (میخوام یکی از دخترهای باشگاه بختش باز شه;))
8-چندتا جی اف تاحالا داشتی؟

بازم تو سوال داري؟ :biggrin:
1) اينو خودش وقتي نشست رو صندلي حتماً ازش برس.
2) اينم تو تاپيك خودش در برخوردام گفتم. آقا ميخواي اينجام درش تخته شه؟؟؟ :biggrin:
3) توضيح دادم بالا.
4) خيلي . فارغ از همه رنگهاي اين دنيا دنياي بچگيه. ولي حيف.
5) هميشه سعي كردم اونو نوازش كنم و شايد يه اشتباهي كه داشتم اين بودكه اونو در يه كليشه تعريف شده نگه داشتم.
6) شخصيت خاصي مد نظر نيست. معملاً فرصت مطالعه كم دارم و زياد در اين زمينه نميتونم چيزي بگم.
7) اين ديگه سكرت هست.
8) :biggrin:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال
1-تایپت چرا اینقد کنده؟ یا داری فکر می کنی؟
2- نمیشه سوالهای منو خارج نوبت جواب بدی؟ آخه گناه دارم-پروژه دارم-به خواب هم نیاز دارم تازه:w12:

1) هردو
2) نه - بايد يكي يكي رفت جلو. :biggrin:

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.به نظرت همه سوالاشون جديد فقط سوالاي من تكراريه؟
2. به نظرت مهرداد چرا ديگه گربه دوست نداره؟

1) فرقي نميكنه. هر كي مختاره در چارچوب تعيين شده سوالات خودشو بپرسه.
2) مطمئنم خيلي دوست داره. شايد داره تظاهر ميكنه.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-در اغلب مواقع به چه فکر می کنید،درباره چه حرف می زنید-درباره آنچه می خواهید یا انچه نمی خواهید؟
2-برای دستیابی به هدفهایتان چه بهایی را پرداخت خواهید کرد؟
3-چه اقدامی را بلا فاصله انجام می دهید تا پاسخ پرسشهای فوق را بدست آورید؟

1) من خيلي كم حرفم. سر اين موضوع هم بارها از من انتقاد كردن. اما وقتي فكر ميكنم يا ميبينم بيشتر برگشتم به روزهاي گذشته اي كه داشتم و از دست رفتن يا به روزهائي كه نميدونم چطورن فكر ميكنم. سعي ميكنم به آنچه ميخوام و دوست دارم فكر كنم. البته فكر انسان ممكنه به هر طرف اين وسط بره :biggrin:
2) هر شخصي براي خودش آرزوهائي داره. من هم واسه خودم دنبال يه چيزهائي هستم. سعي كردم اين خواسته ها طوري نباشن كه نتونم به اونا برسم. پس لازم نيست بهاي خيلي زيادي بپردازم. همين كه خودم تلاش ميكنم برام كافيه. اگه رسيدم خوشحال ميشم. اگه نرسيدم ناراحت نميشم چون من تلاش خودم رو كردم.
3) خوب براي پاسخ به هر پرسشي بهتر نيست رو سوال تمركز كرد و پس از فكر پاسخ مناسبي داد؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. به نظرت الان رفتي خوابيدي ما رو قال گذاشتي؟
2.مي خواي بريم فردا بيايم؟
3.به نظرت چرا مرد از راه چشم و زن از راه گوش عاشق ميشه؟

1) بايد منو ببخشيد چون مجبور بودم برم. اميدوارم ناراحت نشده باشين.
2) خوب چه بخوام چه نخوام اينطور شد.
3) خوب اين ديگه كاملاً مشخصه. چون عقل مردها به چشمشونه و عقل زنها به زبان و گوششون.

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خسته نباشي.
1. به نظرت بزرگترين حقيقت زندگي چيه؟
2. تلخترين حقيقت كدومه؟
3. اگه يه روز بفهمي منبع قدرتي نيست كه خواسته هاتو براش بگي و ازش اجابت بگيري چيكار ميكني؟
4.به نظرت چرا شما آقايون به خاطر اختراع لباس عاليي مثه كت و شلوار كه اينقدر بهتون تيپ و شخصيت مي ده تا آخر عمر ممنون انگليس نيستين؟؟؟؟هان؟؟

خيلي ممنون.
1) به نظر من خوب بودن بهترين هديه خداوند به انسانهاست.
2) خوب اينم خودش مشخص ميشه.
3) اميد يه چيزيه كه من خميشه با خودم همراه داشتم. هرگز اينو قبول نميكنم و اگر هم اينطور شد باز من خودم رو به وجود چنين منبعي اميدوار نگه ميدارم. چون بدون اميد زندگي كردن بي مفهومه.
4) :biggrin:. به همون دليلي كه شما خانومها ...

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. صبح بخیر
1- قصد ادامه تحصیل داری؟ چرا؟
2-اگه به 10 سال پیشت بر می گشتی دوست داشتی چه کارهایی انجام بدی که ندادی؟
یا از روندی که داشتی راضی هستی؟
3-نظرت در مورد عاشق شدن چیه؟ تا حالا عاشق شدی؟

سلام. صبح شما هم بخير.

1) ديگه به ادامه تحصيل فكر نميكنم چون زمان مناسب اونو از دست دادم. همه زندگي من مثل بعضي ها كه هدف اصلي شون علم بوده نيست.
2) اگه برميگشتم عقب هم باز مشكلي حل نميشد. من همه اون چيزائي كه ندارم به علت اشتباه خودم نبود به علت سرنوشت بود. اگه 10 سال پيش بود و من ميتونستم سرنوشتم رو عوض كنم بيشتر قدر پدرم رو ميدونستم و از همه تجربياتش استفاده ميكردم. بعد سعي ميكردم برم پيش خواهرم. حتي اگه ميتونستم با همه خانوادم.
3) عاشق شدن يعني دل دادن. هر كسي ميتونه دلش رو به كسي بده. حال يكي به يه نفر ميده يكي به چند نفر.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-چرا بعضي هارو جواب نمي دي مي پيچوني ؟
2- به نظرت خدا كجاست ؟
3- اگه مسلموني چرا ؟ اگه نيستي چرا ؟
4- يه تعريف از دين ؟ خواهشنا كلمات ديگزان و خيلي با كلاس نگو چيزي كه توذهنت بگو چيزي كه خودت قبول داري؟
در ضمن سئوالات خيلي كوتاه جواب نده ؟ (((من بايد قانع بشم)))))

5- به نظرت بهترين ادم تو دنيا كي ؟( نگو پدر و مادر اسم يه شخصيت بگو كه همه بشناسن ))

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-چرا بعضي هارو جواب نمي دي مي پيچوني ؟
2- به نظرت خدا كجاست ؟
3- اگه مسلموني چرا ؟ اگه نيستي چرا ؟
4- يه تعريف از دين ؟ خواهشنا كلمات ديگزان و خيلي با كلاس نگو چيزي كه توذهنت بگو چيزي كه خودت قبول داري؟
در ضمن سئوالات خيلي كوتاه جواب نده ؟ (((من بايد قانع بشم)))))
5- به نظرت بهترين ادم تو دنيا كي ؟( نگو پدر و مادر اسم يه شخصيت بگو كه همه بشناسن ))

سلام و صبح بخير.
1) اين قانوني هست واسه خودم كه اول بابتش معذرت خواستم.
2) خدا در وجود هر تك تك ماست. يعني دلمون - يعني عقلمون - يعني روحمون.
3) مسلمان هستم چون به اسلام ايمان دارم. اين كه همه افراد ذاتاً پرستش گر معبود هستن كه شك نداري؟ حالا بايد اوني كه بيشتر ميتونه تورو قانع كنه و قبولش كني بايد باور كني. اگه بخواي بهترين رو انتخاب كني بايد درست ترين رو بشناسي. براي اين هم ميدونيم كه قران تنها كتابي هست كه همه نوشته هاش درسته. اگه نتوني انتخاب كني بايد از عقل استفاده كني. البته من نميخوام خداي نكرده توهين به متاب هاي ديگه بشه. اما وقتي ميبيني در كتاب مقدس ساير اديان مطالبي نوشته شده كه با عقل جور در نمياد خوب قبول ميكني؟ البته من اين پاسخ رو دادم تا نگي ميپيچوني. اما اگه راضي نشدي بهتره در تاپيك خاص خودش د ر اين مورد حرف بزنيم.
4) من فكر ميكنم دين يعني اعتقاد به نظام آفرينش. اينو عقيده خودم ميدونم هميشه هم گفتم و حرف كليشه اي نيست. ما همه اين دنيا اومديم كه امتحان بديم و الان هم داريم اين امتحان رو ميديم. اين طرز تفكر منه كه باعث ميشه هميشه از زندگي خودم راضي باشم و به داشته هاي ديگران حسودي نكنم. منم در بعضي مثائل مثل شما فكر ميكنم. حالا بيشتر توضيح ميدم. اينكه ما يه سري اصول داريم و بايد مراعات كنيم شكي نيست. يعني اصلول شرط لازمه. اما شرط كافي نيست. يعني براي خدا چه فرقي ميكنه كه من وضو رو چطور بگيرم. البته خوبه كه ياد بگيرم درست وضو كنم اما مهمتر از اون اينه كه حق يه ضعيف تر از خودمو نخورم. نه اينكه الان ماشااله حق كه سهل خود آدم رو هم ميخورن و روش يه ليوان آب. اين دين من نيست. من از حرفائي كه از شما شنيدم ديدم كه شما هم به اين عقيده اين.
5) ببخش كه نميتونم يه اسم بگم. من با گفتن اسم يه نفر مخالفم چون نميخوام برداشت من از يه شخص باعث بشه ديگران هم تحت تاثير قرار بگيرن.
اميدوارم از پاسخ هام قانع شده باشي.

آخرین ویرایش:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم يه اسم بگو چرا مي پيچوني بايد جواب بدي اگه جواب ندي من ديگه سئوال نمي پرسم ؟

به نظرت بهترين ادم روي زمين كي ؟ يه اسم بگو ؟

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام و خسته نباشید به همه من میخواستم دیشب اوله همه بیام اما دیر تاپیکو گذاشتن.امممم
عمویی فکر کنیدکه روزه امروز روزه مادره و میخواین به مامانتون یه هدیه بدین یه چیزی که تا الان ندادین و تک باشه و بهشون ثابت کنین که هر لحظه که میگذره بیشتر از قبل میفهمید که چه وجوده نازنینی داره حالا بگین که:
1. اون کادو چی میتونه باشه؟
2.وقتی بهشون میذینش چی میگین؟
3.چطوری کادوش میکنین؟(کادوش اصلا اهمیت داره؟)
4.اگه قابله مصرف باشه دوست دارین مصرفش کنه یا یادگاری نگهش داره؟حتی اگه خوردنی باشه!

(لاستی عموی فقط شاسخینو ندینا ، آخه اون واسه منه):smile:

ar ebrahimzadeh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
امیر جان همشهری خوبم هر چی سوال دلم می خواست ازت بپرسم بچه ها زحمتش رو کشیدند بگو از شهر محبوب من تبریز چه خبر؟

سلام به اقا امیر گل . خسته نباشی . صبح کلاس داشتم وقت نشد بیام . باید ببخشید .
میدونم خیلی سخته به این همه سوال بخوای جواب بدی . مهمتر از همه اینکه چجوری بپیچونی . یه خواهش دارم ازت اینکه سعی نکن زیاد بپیچونی :biggrin:
1)چند تا gf داشتی تا حالا ؟؟ اینو جواب ندادی الان دوباره پرسیدم ;)
2) الان کسی رو مد نظر داری ؟ حالا چه واسه ازدواج چه واسه دوستی
3) شغلت چیه الان ؟
4)دوست داشتی خارج تحصیل میکردی ؟
5)ترکیه رو دوست داری؟ بخش آسیاییش یا اروپاییش رو ؟
6)تا حالا به غیر از ترکیه به کدوم کشور سفر کردی ؟

1) تا حالا با کشتی سفر کردی ؟ اگه رفتی بگو چه حالی داشتی ؟
2) دوست داشتی داداش داشتی ؟ بزرگتر از خودت یا کوچیکتر ؟
3) مگه پدرتون فوت شدن ؟؟!! آخه دیدم نوشتی کاش قدرشو بیشتر میدونستم (ببخشید اگه این سوالو پرسیدم )
4)تا حالا کدوم یک از شهر های ایران زندگی کردی غیر از تبریز ؟

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا فرامرز اين مهمونتون سئوالاتو مي پيچونه اصلا جواب نمي ده من اعتراض دارم

1))اگه بخوای از خدا یه آرزوی بزرگ کنی چه آرزویی میکنی ؟(فقط اگه اجازه یه آرزو داشته باشی )
2))اگه بهت بگن فقط 24 ساعت زنده ای چکار میکنی ؟
3))به دنیای بعد از مرگ اعتقاد داری ؟
این سوالمو برداشت بد نکن فقط میخوام نظرتو بدونم ( روانشناسیه ! :redface: ) :
4)) اگه بگن عشقت و کسی که همۀ دنیای توه ازت خواسته که بری توی جهنم پیشش و تو بهشتی باشی ، بهشتو ول میکنی بری پیشش؟
5)) اهل سیاست هستی ؟ گرایشت چقدره ؟ بالا ؟ کم ؟ متوسط؟
6)) نظرت در مورد کارهای آقای احمدی نژاد چیه ؟ قبولش داری ؟ بهش رای دادی ؟

enteha

عضو جدید
کاربر ممتاز
من گفتم يه اسم بگو چرا مي پيچوني بايد جواب بدي اگه جواب ندي من ديگه سئوال نمي پرسم ؟

به نظرت بهترين ادم روي زمين كي ؟ يه اسم بگو ؟

خوب من فكر ميكنم ميدونم منظور شما چيه. اما بازم ميگم نه. چون واسه من ديگران اهميتي ندارن. مهم اينه كه خودم چطور باشم. فكر نكني تفره ميرم من عقيده خودم رو ميگم.

اقا فرامرز اين مهمونتون سئوالاتو مي پيچونه اصلا جواب نمي ده من اعتراض دارم
الان که اومد درست میشه . باید جواب بده . یعنی لطفا و خواهشا امیر جان جواب بدید . پیچوندن زیاد مجاز نیست!

1) چند تا از درساتو افتادی در طول تحصیل ؟
2) چند تا دوست پایه داری ؟
3) دوست داری کراوات بزنی ؟ اصلا میزنی ؟
4) ماشین چی دوست داری ؟ الان داری ؟

ببخشید سوالام مادی شد!

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
يه ادم تو دنيا بگو كه به نظرت بهترين ادم روي كره خاكي / من از اين سئوال چه هدفي به نظرت دارم ؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.