امیدوارم اینجا کشور ما نباشد(عکس)

taha_e

عضو جدید

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
با این که تکراری بود، اما خوبه که اینجا باشه تا 1 آرشیو خوب داشته باشیم!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي جالب بود ولي اتفاقا بايد قبول كنيم اينجا ايران ماست پس سعي كنيم با اين شناخت ما اينده رو بهتر بسازيم;)
ولي بنظرم بعضياش ساختگي بود

khanom-mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

اتفاقا اين عكسها نشون ميده كه ما در حال حاضر چقدر پيشرفت كرديم!

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام taha جان
این عکس ها ممکنه ساختگی باشن،البته اینو هم بگم ما تو کشورمون از این مدل شاهکارا زیاد داریم
ممکن هم هست این عکسها تا حدودی عجایب کشور ما رو هم تصدیق کنه
در هر حال ممنون از تاپیک پر باری که ارائه دادی
موفق باشی

ELAHE.T

عضو جدید
با اينکه بيشترش ساختگي بود ولي خيلي خوبه اين تاپيک ادامه پيدا کنه

اسم تاپيک عوض شه بهتر نيست
؟

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی زری جون

کاش قبل از عادت به سلام، معنیش رو میفهمیدیم !!!!!!!!!!!!

داودOMRAN

عضو جدید
ممنون اقا طاها وای فکر نمیکنم این شاهکارها جالب کار مهندسان ایرانی بوده ولی اینو همه قبول داریم که ضعف زیاد هست اما همه ضعف ها مال ما نیست به امید ایرانی اباد بسازیم وبه هم افتخار کنیم ما میتوتنیم بهترین ها باشیم

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من فکر کنم از این 10 تا عکس راحت 7 تاش فوتوشاپی بود :) آخه مثلاً چطوری میشه برای یه جا در نذاشت بعد نرده گذاشت ؟ یا اینکه ورودی نذاشت برای بالکن ولی بالکن زد ؟ :)

smartboy

عضو جدید
من فکر کنم از این 10 تا عکس راحت 7 تاش فوتوشاپی بود :) آخه مثلاً چطوری میشه برای یه جا در نذاشت بعد نرده گذاشت ؟ یا اینکه ورودی نذاشت برای بالکن ولی بالکن زد ؟ :)
سلام تو ایران هر چیزی امکان داره.اگه نویسنده هری پاتر اینارو ببینه میتونه کلی ازشون الهام بگیره.اصلا اینا رو میشه جاذبه توریستی کرد......... :biggrin::biggrin::biggrin:

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم همینو میگم. اصلا مگه میشه آدما انقدر احمق باشن که مثلا تراسو بیارن روی ریل... ینی هیچ قطاری از اونجا عبور نکرده تا حالا/؟؟:surprised:
یا در مورد اون پله برقیه که دیگه هیچی نگم بهتره.
یه بار دیگه هم گفتم توی ساختمونای ایران مشکل زیاده اما نه این جوری...
اگه میخوایم بخندیم هم باید منطقی بخندیم..
بد میگم؟
:question:

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اين چه حرفي تقلبي ديگه چيه اگه به ما باشه با طناب از بالا پشتبوم اويزون ميشيم تا براي جايي كه در نداره ايون بسازيم;)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم همینو میگم. اصلا مگه میشه آدما انقدر احمق باشن که مثلا تراسو بیارن روی ریل... ینی هیچ قطاری از اونجا عبور نکرده تا حالا/؟؟:surprised:
یا در مورد اون پله برقیه که دیگه هیچی نگم بهتره.
یه بار دیگه هم گفتم توی ساختمونای ایران مشکل زیاده اما نه این جوری...
اگه میخوایم بخندیم هم باید منطقی بخندیم..
بد میگم؟
:question:

والله :) حالا اشکالی نداره ، اگر در مورد پله برقیه اطلاعات خواستی و تهران تشریف دارید بصورت خصوصی من خدمتتون عرض میکنم که کجا برید نمونش و ببینید :) البته خوب مشکل از قسمت طراح معماری بود :)

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
والله :) حالا اشکالی نداره ، اگر در مورد پله برقیه اطلاعات خواستی و تهران تشریف دارید بصورت خصوصی من خدمتتون عرض میکنم که کجا برید نمونش و ببینید :) البته خوب مشکل از قسمت طراح معماری بود :)
عجب...
بدم نمیاد ببینم. آدرس؟؟؟

aryaei

عضو جدید
با تشکر طاها جان البتهنمونه این کارها که به واقع در ایران عزیزمان بواقع اتفاق میافتد کم نیست اما نکته جالب توجه اینه که مقصر اصلی در تمام عکسها معمارا هستند ;)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
ببین این از اون حرفهاست!!!
مطمئن باش این کارفرما یا کارگریه که داره کار می کنه!!!
اون معمار هم عقلش می رسه!!!
اما 1هو کارفرماست که نظرش عوض میشه!!

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما يه باركي بگو دوست داشتي معمار بشي اما اشتباهي عمران خوندي;)

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
این نمونه ها رو نگاه کن:

مطمئن باش هیچ وقت معمار اینجا اشتباه نمی کنه!
این کار فرما بود که نظرش در مورد چیدمان خونش، عوض شد!

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
شما يه باركي بگو دوست داشتي معمار بشي اما اشتباهي عمران خوندي;)
چرا این عمرانیا الکی میخوان بگن که با معماریا لج هستن؟؟؟:razz:
بعدشم این اشتباها معمولا هیچ ربطی به معمارا نداره... همیشه کارفرما و اکثرا کارگرا اون وسط ایده میدن...:lol:

بالا