التماس دعا..........

En-mechanic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام گلاب جان
امیدوارم خداوند به حق این شبهای عزیز که مصادف است با میلاد مبارک حضرت علی بن موسی الرضا همه بیماران و همچنین شخص مورد نظر رو شفای عاجل عنایت فرماید.(آمین یا رب العالمین)
و از همه دوستان عزیزم عاجزانه تقاضا دارم در این شبهای عزیز برای شفای همه بیماران دعا کنند.
یا علی

Baran*

مدیر بازنشسته
سلام گلاب عزیزم...
واقعا ناراحت شدم...امیدوارم هر چه زودتر بهبود پیدا کنند...
کاری غیر از دعا کردن از دستم برنمیاد...
این چند روز حرم هم خیلی شلوغه..نمیشه رفت حرم..وگرنه حتما می رفتم براشون دعا می کردم..تا شاید خدا دعای این بنده گناه کارش قبول کنه...از راه دور حتما دعا می کنم...

من هم 1000 تا امن یجیب...برای بهبودیش میفرستم...
باز هم سر می زنم به اینجا...بزار اول نظر اولمو انجام بدم...
تا بعد...

آخرین ویرایش:

الهه_م

عضو جدید
خیلی متاسف شدم گلاب جونم
ایشالله که شفا می گیره
منم 1000تاصلوات می فرستم و واسش دعا میکنم
ایشالله به ابروی صاحب همین شب عزیزی که در پیش داریم شفا می گیره

phalagh

مدیر بازنشسته
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که توکل بر خدا.انشاءالله خدا خودش شفای عاجل عنایت کنه.
منم 1000 تا صلوات نذر سلامتی حضرت حجت و شفای دوست خوبمون.
فقط کاش میگفتین زمانش تا کیه.یعنی تا کی باید تموم بشه؟

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزيزم سلام:gol:

به تازگي مطلع شدم كه يكي از دوستانمون ... خانم برادرش ( هنوز نامزد هستند ) دچار بيماري تقريبا لاعلاجي شدن... دختري خوب و مهربون كه در شرف ازدواج است .
از همگي دوستان خوبم درخواست ميكنم تا براي شفاي عاجل اين دختر خوب و تمامي بيماران دست دعا برآورند ...

ام الیجیب المضطر اذا دعاه و یکشفسوء
بخوان دعاي فرج را دعا اثر دارد
دعا كبوتر عشق است وبال وپر دارد
تولد امام رضا هم نزديكه يادتون نره كه
با نام رضا به سينه ها گل بزنيد
وزاشك به بارگاه او پل بزنيد
فرمود كه هر زمان گرفتار شديد
بر دامن ما دست توسل بزنيد.
فقط يادمون باشه همه چيز به اختيار اوست .اما مطمئن باشيم كه كريم تر از اونه كه به اين همه دل صاف دست رد بزنه.فقط كافيه يكيمون اون ته تهاي دلش يه ذره بلرزه احتياج به شكستن نداره.اون موقع مي فهميم كه كيو داريم.
بچه هاي تهران نمي تونن امشب و فردا حرم امام رضا باشن اما تو تهران بريد امام زاده صالح برادر امام رضا هم بهش تبريك بگين هم ازش بخواين.
وقتي كه ناراحتشون ميكنيم ،هوامون دارن
حالا ببين موقعي كه شادشون ميكنيم چكار ميكنن.
يا علي.

Sogol1681

مدیر تالار روانشناسی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
[/center]
فقط يادمون باشه همه چيز به اختيار اوست .اما مطمئن باشيم كه كريم تر از اونه كه به اين همه دل صاف دست رد بزنه.فقط كافيه يكيمون اون ته تهاي دلش يه ذره بلرزه احتياج به شكستن نداره.اون موقع مي فهميم كه كيو داريم.
بچه هاي تهران نمي تونن امشب و فردا حرم امام رضا باشن اما تو تهران بريد امام زاده صالح برادر امام رضا هم بهش تبريك بگين هم ازش بخواين.

يا علي.
سلام بر آقا محسن عزيز.... ممنون كه دعوتمون رو قبول كردين و تشريف آوردين... اميدوارم هيشكي غم نبينه.... شاد باشيد.:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
خدايا تورو به حق ذات اقدست ... اين دلهاي آسماني رو درياب .منت به سرما گذاشتيد عزيزانم...سپاسگذارتون هستيم.

تا اينجا 27000 صلوات تقبل شده ...
و 14000 تا ذكر يا علي

گلابتون

مدیر بازنشسته
[/center]

يا علي.

محسن جان اينقدر قشنگ و با احساس تمام حس درونيت رو بيان كردي كه اشك رو بر چشمانمان جاري كردي عزيز... اميدوارم هميشه اشك شوق بر چشمانت بنشينه گلم... :gol::crying2:

دوستان هر كس از ادعيه ها و يا نيايشهايي كه خودش ميدونه هم ميتونه اعلام كنه... منظور ما فقط دعا به درگاه خداي متعال است... :gol:

اميدوارم اين رويه رو بتونيم براي هميشه ادامه بديم.. و براي هركس كه نياز به جاري شدن رحمت الهي داره ... رود بشيم و قايق دلش رو همراهي كنيم ... گرچه اين محبتي كه من از دوستان ميبينم دريايي است بي كران و پاك .
دست و دلتان نوراني باد.:gol::heart::gol:

بارانی

عضو جدید
کاربر ممتاز
يا من اسمه دوا و ذكره شفا...

گلاب جون ممنون که خبرم کردی ...من هم 1000 تا صلوات و 1000تا ذکر یا علی به نیت سلامتی و شفای این عزیز و تمامی عزیزانی که در بستر بیماری هستند می فرستم...زیارت عاشورا هم که خیلی بهش معتقدم...حتما می خونم.....در پناه حق...

یا علی....

sima.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن جان اينقدر قشنگ و با احساس تمام حس درونيت رو بيان كردي كه اشك رو بر چشمانمان جاري كردي عزيز... اميدوارم هميشه اشك شوق بر چشمانت بنشينه گلم... :gol::crying2:

دوستان هر كس از ادعيه ها و يا نيايشهايي كه خودش ميدونه هم ميتونه اعلام كنه... منظور ما فقط دعا به درگاه خداي متعال است... :gol:

اميدوارم اين رويه رو بتونيم براي هميشه ادامه بديم.. و براي هركس كه نياز به جاري شدن رحمت الهي داره ... رود بشيم و قايق دلش رو همراهي كنيم ... گرچه اين محبتي كه من از دوستان ميبينم دريايي است بي كران و پاك .
دست و دلتان نوراني باد.:gol::heart::gol:

سلام دوست خوب.
از اينکه اين تاپيک رو راه انداختيد ممنون. اين ماجرايي که ميخوام بگم ناقض کار شما نيست و فقط واسه يادآوري به خودمو و بقيه مي گم. من معتقدم هر چي صلاح باشه همون پيش مياد و ما نبايد چيزي رو به زور از خدا بخوايم چون عواقب خوبي نداره.
مي شناسم کسي رو که پسرش مريضي سختي داشت . ايشون پاي نماز خدارو قسم ميداد و مي خواست که پسرش زنده بمونه. پسرش زنده موند اما ....
بخشي از مغز اون بچه فلج شد. الان اون بچه توي آسايشگاهه. سختي هاي زيادي بابت اين قضيه به خانوادش رسيده ولي تا جايي که مي شد ازش مواظبت کردن ولي بعد از فوت پدرش و پيري مادرش راهي براي مواظبت از اون نبود. مي دونم که خانوادش کم نذاشتن. ولي شايد اگه اون پدر به زور پسرش رو نمي خواست اون بچه که الان 40 ساله است هم اينهمه عذاب رو تحمل نمي کرد.
در هر حال من خودم عاشق دعاي توسل هستم. واسه اين مريضمون و همه مريضاي ديگه اي که نياز به دعا و شفاعت دارن اين دعا رو مي خونم.
اميدوارم حرف من رو اشتباه برداشت نکنيد. همگي موفق باشيد.

گلابتون

مدیر بازنشسته
خدايا تورو به حق ذات اقدست ... اين دلهاي آسماني رو درياب .منت به سرما گذاشتيد عزيزانم...سپاسگذارتون هستيم.

تا اينجا 30000 صلوات تقبل شده ...
و 15000 تا ذكر يا علي

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام دوست خوب.
از اينکه اين تاپيک رو راه انداختيد ممنون. اين ماجرايي که ميخوام بگم ناقض کار شما نيست و فقط واسه يادآوري به خودمو و بقيه مي گم. من معتقدم هر چي صلاح باشه همون پيش مياد و ما نبايد چيزي رو به زور از خدا بخوايم چون عواقب خوبي نداره.
مي شناسم کسي رو که پسرش مريضي سختي داشت . ايشون پاي نماز خدارو قسم ميداد و مي خواست که پسرش زنده بمونه. پسرش زنده موند اما ....
بخشي از مغز اون بچه فلج شد. الان اون بچه توي آسايشگاهه. سختي هاي زيادي بابت اين قضيه به خانوادش رسيده ولي تا جايي که مي شد ازش مواظبت کردن ولي بعد از فوت پدرش و پيري مادرش راهي براي مواظبت از اون نبود. مي دونم که خانوادش کم نذاشتن. ولي شايد اگه اون پدر به زور پسرش رو نمي خواست اون بچه که الان 40 ساله است هم اينهمه عذاب رو تحمل نمي کرد.
در هر حال من خودم عاشق دعاي توسل هستم. واسه اين مريضمون و همه مريضاي ديگه اي که نياز به دعا و شفاعت دارن اين دعا رو مي خونم.
اميدوارم حرف من رو اشتباه برداشت نکنيد. همگي موفق باشيد.

سلام سيما جون

بله كاملا حق با شماست عزيزدلم... تمام تلاش و دعاهاي ما هم فقط بخاطر بهبود حال ايشون هست ... نه صرفا اينكه زنده بمونن... به اميد حق ما دعا ميكنيم... و فقط منتظر باز شدن درهاي رحمت ايزي ميمونيم ... تا خودش چه در كرمش باشه و چه در لطفش ...

خدايا ...خداوندگارا ... راضي هستيم به رضاي تو ...بارالها حكم آنچه تو فرمايي ..

feshfeshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه ی دوستان گرامی و بامحبت خودمان
خیلی خیلی ناراحت شدم الان که دارم براتون می نویسم یه حالیم آره ساده تر بگم بغضم ترکید بچه ها من رابطه ام باخدا خیلی خوبه ازش خواستم بخاطر صافی دل کسانی که اومدن تا برای این دوست گرامی هر کدوم به روشی پل بزنن به سمتت خداجون دریابشون ما که جز تو کسی رو نداریم ما که بجز تو کسی رو نداریم آخه خدا جون قسمت میدم به اون بزرگیت کمکمون کن
بچه ها من بابت یکی از فامیلهامون نذر حرم آقا علی عباس کرده بودم و بعد از یک هفته نذرم رو ادعا کردم
خدا جون خیلی مخلصتیم ما رو دریاب

گلابتون

مدیر بازنشسته
خدايا به حق رهبانيتت ... بحق عرش عظيم و كبرياييت .. بحق عدل الهيت... دستهاي پاك و دلهاي بي رياي ما را درياب و به نور و جلاي خداونديت ..... ضميرمان را روشن گردان... و دست رد به سينه مان نزن... بارالها بگير دست ناتوانمان را...