التماس دعا..........

سحري

عضو جدید
اميدوارم خدا جون همه بيمارهارو شفا بده
حالا كه دارين دعا ميكنين واسه كي كه تصادف كرده و ضربه مغزي شده و الان تو كماست هم دعا كنين:cry::cry::cry:

massom11111

عضو جدید
کاربر ممتاز
:gol:هو الشافی:gol:
:gol:اَللَّهُمَّ لَكَ الْحَمْدُ عَلى‏ ما لَمْ اَزَلْ اَتَصَرَّفُ فيهِ مِنْ سَلامَةِ بَدَنى، :gol:
بارخدايا، تو را سپاس بر نعمت تندرستى كه همواره از آن برخوردار بودم،:gol:
و از درگاه کبریائیت خواستارم این نعمتت را برای همگان :gol:
بسیار دردناک است شنیدن ناخوش احوالی یک دوست....
اما همیشه حضور یک مهربان آرامشه قلبه .....
تشکر از گلابم و هستی عزیز به خاطره این کار زیباشون ......
من هم هستم 1000
مطمئنا قلبهای ما که لبریز دعا و صلوات شده برای سلامتی دوباره این دوست عزیز لبخندی بر لبان خدا خواهد نشاند:gol:

گلابتون

مدیر بازنشسته
ممنون عزيزان دلبندم... چشم عزيزجان واسه بيمار شما هم دعا خواهيم كرد اميدوارم مورد درگاه ايزدي قرار بگيره...
مصوم جان ممنون بابت اينهمه محبت و دلگرميت و دعاي زيبايت ... متشكرم عزيزجان... التجا به الله...

دوستان لطفا هركس متقبل بر فرستادن صلوات ميشود تعدادش رو ذكر كنه ممنون ميشم...اجرتون با خداي خوب و مهربونمون .

ممنون از همه عزيزان نازنينم....تا اينجا شد 8000:gol:

امیر Amir

عضو جدید
دوستان عزيزم سلام:gol:

به تازگي مطلع شدم كه يكي از دوستانمون ... خانم برادرش ( هنوز نامزد هستند ) دچار بيماري تقريبا لاعلاجي شدن... دختري خوب و مهربون كه در شرف ازدواج است .
از همگي دوستان خوبم درخواست ميكنم تا براي شفاي عاجل اين دختر خوب و تمامي بيماران دست دعا برآورند ...

ام الیجیب المضطر اذا دعاه و یکشفسوء

...
جز آه کشیدن نمیتوانم کار دیگه ای بکنم...

خداوندا...

به حق...

شفا بده هر کسی رو که به صلاحش هست...

گلابتون

مدیر بازنشسته
ممنون اميرجان... دلگرميهاي شما دوستان دلگرم كننده دلهاي سرد ماست ... دست نيازت به درگاه حق بي پاسخ مباد ....

گلابتون

مدیر بازنشسته
دوستاني كه مايل به ادامه هستن از اين لحظه به بعد ختم نام علي برميداريم.... :gol::crying2:
حميد جان اگه توضيح ويا مراحل خاصي داره عزيزجان منتظريم كه بشنويم...
به نام و ياد حضرت امير المونين ... بسم الله .:gol:

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
يا من اسمه دواء و ذكره شفاء
اي كه اسمت دوا و يادت شفا بخش است...
امن یجیب المضطر اذا دعا و یکشف سوء
اي كه استجابت ميكني بدحالان را هنگامي كه دعا ميكنند و ناراحتيشان را از بين ميبري...
به حق دل پاك اين بچه ها اميدوارم حال اين دوست عزيز خوب بشه...
اميدوارم تنها حكمت اين حوادث يادآوري نعمت سلامتي و درك حقيقت مرگ باشه كه براي اولي شكر خدا و براي دومي آمادگي هميشگي لازم هست.... و پس از اين يادها اميدوارم اون عزيز سلامتيشو بدست بياره كه بزرگترين نعمت خداست...
من هم اگه قابلي باشم 1000 صلوات براي امام رضا جهت سلامتي امام زمان و اين عزيز مظطر برميدارم
از گلاب و هستي عزيز و مهربان هم ممنونم كه جمع دوستان را خبر كردند و اين كار قشنگ رو شروع كردند
ياعلي

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
ممنون خانومی بابت این همه زحمتت
برای ختم یا علی هم موافقم.اونم مثله صلوات 1000 بر میدارم.
البته اگه فرق میکنه بهم بگین.
از حمید که پرسیدم گفت 12000 تا باید بشه.
اگه خودش میومد توضیح بده بهتر بود.
ممنون از همتون بچه ها.

هستی فرهادی

عضو جدید
سلام به همه ي دوستان خوب.
تا جايي که من مي دونم بايد ختم يا علي در حرم امام رضا و در مکان ايوان مقصوره در مسجد گوهر شاد برگزار بشه و دو رکعت نماز داره و بعد از نماز هم 12000 تا يا علي بدون وقفه گفته بشه.
البته براي همه ميسر نيست.
و البه خدا به دل بنده و نيتش توجه مي کنه.
اگه گلاب جونم بگه شروع مي کنيم.:gol:

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیز چیز خاصی نیست من که به این نام و این ختم خیلی ارادت دارم فقط کافیه نیت کنید و شروع کنید برای قبولی حاجات خودتون این ختم زیاد سفارش شده
من هم 1000 یا علی رو شروع می کنم

یا علی :gol:

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه ي دوستان خوب.
تا جايي که من مي دونم بايد ختم يا علي در حرم امام رضا و در مکان ايوان مقصوره در مسجد گوهر شاد برگزار بشه و دو رکعت نماز داره و بعد از نماز هم 12000 تا يا علي بدون وقفه گفته بشه.
البته براي همه ميسر نيست.
و البه خدا به دل بنده و نيتش توجه مي کنه.
اگه گلاب جونم بگه شروع مي کنيم.:gol:

این بستگی به نیت شما داره و شرطی که خودتون معین می کنید هر جور شرط خاص که اعلام کنید باید طبق همون روش ختم کنید ولی ما همیشه این مدلی که گفتم انجام می دیدم

دوستان دعای ناد علی هم که تو مفاتیح هست زیاد توصیه شده

التماس دعا یا علی

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنام قادر مطلق...

يا من اسمه دوا و ذكره شفا...

خبر خيلي تلخ و غم انگيزي بود...ممنونم از گلاب جان و هستي عزيز كه اين كار خداپسندانه رو شروع كردند،اميدوارم خداي متعال به حق ضامن آهو شفاي اين عزيز ما را بدهد....

من هم 1000 تا ذكر يا علي رو برداشتم...حيدر كرار شفايش دهد...

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
علي اي هماي رحمت تو چه آيتي خدا را
که به ماسوا فکندي همه سايه‌ي هما را
دل اگر خداشناسي همه در رخ علي بين
به علي شناختم من به خدا قسم خدا را
به خدا که در دو عالم اثر از فنا نماند
چو علي گرفته باشد سر چشمه‌ي بقا را
مگر اي سحاب رحمت تو بباري ارنه دوزخ
به شرار قهر سوزد همه جان ماسوا را
برو اي گداي مسکين در خانه‌ي علي زن
که نگين پادشاهي دهد از کرم گدا را
بجز از علي که گويد به پسر که قاتل من
چو اسير تست اکنون به اسير کن مدارا
بجز از علي که آرد پسري ابوالعجائب
که علم کند به عالم شهداي کربلا را
چو به دوست عهد بندد ز ميان پاکبازان
چو علي که ميتواند که بسر برد وفا را
نه خدا توانمش خواند نه بشر توانمش گفت
متحيرم چه نامم شه ملک لافتي را
بدو چشم خون فشانم هله اي نسيم رحمت
که ز کوي او غباري به من آر توتيا را
به اميد آن که شايد برسد به خاک پايت
چه پيامها سپردم همه سوز دل صبا را
چو تويي قضاي گردان به دعاي مستمندان
که ز جان ما بگردان ره آفت قضا را
چه زنم چوناي هردم ز نواي شوق او دم
که لسان غيب خوشتر بنوازد اين نوا را
«همه شب در اين اميدم که نسيم صبحگاهي
به پيام آشنائي بنوازد آشنا را»
ز نواي مرغ يا حق بشنو که در دل شب
غم دل به دوست گفتن چه خوشست شهريارا

خدايا ما از حكمت تو بيخبريم .... امر هر چه تو فرمايي .... يا علي گوشه چشمي از تو چه ها كه نكند ...

من هفت بار دعاي ناد علي كبير را ميخوانم كه بسيار به آن معتقدم ....

آخرین ویرایش:

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم الله الرحمن الرحيم
ناد عليا مظهرالعجايب تجده عونالک فی النوايب لی الی الله حاجتی وعليه معولی کلما امرته ورميت منقضی فی ظل الله ويظلل الله لی ادعوک کل هم وغم سينجلی بعظمتک يا الله بنبوتک يامحمد بولايتک ياعلی ياعلی ياعلی ادرکنی بحق لطفک الخفی الله اکبر انا من شر اعدائک بری الله صمدی من عندک مددی وعليک معتمدی بحق اياک نعبد واياک نستعين يا ابالغيث اغثنی يا ابالحسنين ادرکنی يا سيف الله ادرکنی يا باب الله ادرکنی ياحجه الله ادرکنی ياولی الله ادرکنی بحق لطفک الخفی ياقهارتقهرت بالقهر والقهرفی قهر قهرک یا قهار ياقاهر العدويا والی الولی يا مظهر العجائب يا مرتضی علی رميت من بغی علی بسهم الله وسيف القاتل افوض امری الی الله ان الله بصير باالعباد والهکم اله واحدلا اله الا هو الرحمن الرحيم ادرکنی ياغياث المستغيثين يا دليل المـتحيرين يا امان الخائفين يامعين المتوکلین يا راحم المساکين يا اله العالمين برحمتک وصلی الله علی سيدنا محمد واله اجمعين والحمد لله رب العالمين اللهم صلی علی محمد وآل محمد.

گلابتون

مدیر بازنشسته
با تشكر فراوان از همه دوستان دل پاك و ناب خودم... اميدوارم كه همه ادعيه و ناله هاي دلتون مورد قبول ايزد يكتا قرار بگيره....

تا اينجا 19000 صلوات تقبل شده ...
و 6000 تا ذكر يا علي ....

اميدوارم همتون به آرزوهاي قشنگتون برسيد و هيچوقت شبنم غم به چشمانتون نشينه..:gol:

nasimkhordad

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشا الله خدا شفا ش بده من هم تو حرم حضرت معصومه براش نماز شفا می خونم و از بی بی می خوام که اون شفا بده

1000 صلوات هم سهم من امیدوارم خدا همه مریضا رو شفا بده

متاسفانه این تنها کاریه که از دستمون بر می آد :cry:

دو ستان می تونیم ختم یا علی رو هم بگیریم 12000 یا علی خیلی هم زود تموم می شه

یا علی
سلام
الهی :cry:من نمیدونم چی بگم ولی حتما میگم براش حرم امام رضا دعا کنن
منم با نظر آقا حمید موافقم ختم یا علی خیلی حاجت میده
ایشالا که هر چه زودتر حالش خوب شه

کالیگولا

عضو فعال
کاربر ممتاز
خب ،قاعدتا نمي دونم چي بگم. از چي بايد بگم؟ از گنگي مغزم در برابر اين همه بي عدالتي..يا از ... بي خيال.
فقط مي تونم بگم متاسف شدم. كسي رو ندارم كه به درگاهش دعا كنم،فقط اميدوارم كه بهبودي حاصل شه. كاش الان 1400 سال پيش بود. اون موقع ها معجزه زياد بود....

گلابتون

مدیر بازنشسته
خدايا من شرمنده اينهمه دلهاي پاك و بي آلايش شدم... خودت به ثواب و اجرشون بيفزا... آمين يا رب العالمين
تا اينجا 22000 صلوات تقبل شده ...

و 10000 تا ذكر يا علي ....

كامران جان همين كه تا اينجا اومدي و تاپيك ما رو به زدن پست مزين كردي ... يعني دلت پيش ماست و بيمار مشتركمون... اميدوارم هيچوقت دلت رو گرد غم نگيره عزيزم... ممنونم.

سميه جون بي نهايت سپاسگذارم ... نازنينم دلت شاد و سرت خرم... غم نبيني گلم.