اعلام نتایج نهایی کنکور ارشد برق 94

وضعیت
موضوع بسته شده است.

elecfa1992

عضو جدید
نه متاسفانه...شما جای ما رو هم خالی کنید اونجا :cry:
مرسی از دلگرمیتون اما من که فعلا تو ذوقم خورده :(
ای بابا ...دو ساله دیگه ...ان شالله دکتری ی دانشگاه خعععععلی بهتر ... فک کنم این قضیه اپلای باعث شده اینقدر طرفدار داشته باشه بیو
من ادیت کردم سوالمو...راجع به اساتیدش نظرتون چیه؟کدوماشون خوبن؟

دانشمند كوچك

عضو جدید
امسال همه هجوم آوردن بیوالکتریک. شانس ما مهندسی پزشکی ها بود که برقی ها رشته مارو پسندیدن.;-)

با اینکه بازار کار خوبی نداره.اما اکثرا امسال ارشد اینو زدن.پارسال با ۱۸۰۰ شبانه اصفهان قبول شدن من با ۱۶۰۰ نتونستم. واقعا بد شد قبولی امسال

elecfa1992

عضو جدید
امسال همه هجوم آوردن بیوالکتریک. شانس ما مهندسی پزشکی ها بود که برقی ها رشته مارو پسندیدن.;-)

با اینکه بازار کار خوبی نداره.اما اکثرا امسال ارشد اینو زدن.پارسال با ۱۸۰۰ شبانه اصفهان قبول شدن من با ۱۶۰۰ نتونستم. واقعا بد شد قبولی امسال
کدوم رشته بازار کار داره؟!بیشتر اسمشه!اپلای و مقاله و هیت علمیش هم یکم بهتره

BaaRaaN_m

عضو جدید
ای بابا ...دو ساله دیگه ...ان شالله دکتری ی دانشگاه خعععععلی بهتر ... فک کنم این قضیه اپلای باعث شده اینقدر طرفدار داشته باشه بیو

شانس من همین امسال باید طرفدار پیدا می کرد بیو...آخه من سال 91 فارغ التحصیل شدم و میخواستم اپلای کنم که به خاطر مشکلات و موانعی نکردم و پارسال کنکور دادم...اینم زد اینجوری شد:(

راجع به سوالتون بگم که بعد فارغ التحصیلی من اساتید جوون زیادی اضافه شدن که راجع به اونا اطلاعات زیادی ندارم ولی قطعا خوبن نسبت به استادای پیر و بی حوصله
یکی از استادای خوب و باسواد و بااخلاق که حدود 4 ساله اومده دانشکده دکتر نصیرایی هست که اگه MR imaging یا fMRI دوس دارید میتونید با ایشون پروژه بردارید.
اساتید جوون هم دکتر آذرنوش، دکتر جعفری، دکتر احمدی، دکتر احمدی پژوه و دکتر جعفری هستن که بسته به فیلد مورد علاقتون ببینید با کدومشون مایلید کار کنید. مطمئنا چون تازه کارن وقت میذارن برا دانشجو
دکتر مرادی و دکتر هاشمی گلپایگانی شدیدا سابقه اذیت کردن دارن سراغشون نرید. با سایر اساتید کهنه کار هم ترجیحا پروژه برندارید مگر اینکه مثلا دانشجو دکتراشون رو معرفی کنن که کار کنید باهاش.

zavareh89

عضو جدید
نه متاسفانه...شما جای ما رو هم خالی کنید اونجا :cry:
مرسی از دلگرمیتون اما من که فعلا تو ذوقم خورده :(
آره متاسفانه خیلیا تو ذوقشون خورده بعضیا کمتر بعضیا بیشتر .
بیشتر هم پزشکی ها و مخابراتیا
البته قدرتیا هم مثه این شاکی بودن یه سریاشون!!

zavareh89

عضو جدید

فک نکنم کسی به امید بازار کار این رشته رو بزنه :D
البته من از یه بنده خدایی شنیدم مثه این که کانادا اشباع شده یکم از بیو حالا آمریکا رو نمیدونم

elecfa1992

عضو جدید
شانس من همین امسال باید طرفدار پیدا می کرد بیو...آخه من سال 91 فارغ التحصیل شدم و میخواستم اپلای کنم که به خاطر مشکلات و موانعی نکردم و پارسال کنکور دادم...اینم زد اینجوری شد:(

راجع به سوالتون بگم که بعد فارغ التحصیلی من اساتید جوون زیادی اضافه شدن که راجع به اونا اطلاعات زیادی ندارم ولی قطعا خوبن نسبت به استادای پیر و بی حوصله
یکی از استادای خوب و باسواد و بااخلاق که حدود 4 ساله اومده دانشکده دکتر نصیرایی هست که اگه MR imaging یا fMRI دوس دارید میتونید با ایشون پروژه بردارید.
اساتید جوون هم دکتر آذرنوش، دکتر جعفری، دکتر احمدی، دکتر احمدی پژوه و دکتر جعفری هستن که بسته به فیلد مورد علاقتون ببینید با کدومشون مایلید کار کنید. مطمئنا چون تازه کارن وقت میذارن برا دانشجو
دکتر مرادی و دکتر هاشمی گلپایگانی شدیدا سابقه اذیت کردن دارن سراغشون نرید. با سایر اساتید کهنه کار هم ترجیحا پروژه برندارید مگر اینکه مثلا دانشجو دکتراشون رو معرفی کنن که کار کنید باهاش.
کم کم داشتم نا امید میشدم جواب بدید :(
واقعا ممنونم که جواب دادید و وقت گذاشتید ،نمیدونم چجوری تشکر کنم :gol:

elecfa1992

عضو جدید
البته من از یه بنده خدایی شنیدم مثه این که کانادا اشباع شده یکم از بیو حالا آمریکا رو نمیدونم
خیالت تخت ! روی قسمت سلامتی و اینجور رشته ها هیچ وقت کشورهای خارجی کم نمیزارن...مثلا الان تو فیلد سرطان اکثر مقالات رایگانه!کانادا نشد...آمریکا نشد آلمان،سوییس ،... الان هرچی بخونی بیکاری تو ایران پس درس حسابی با علاقه بخون که بهت بد نگذره

zavareh89

عضو جدید

حالا خیلی ناراحت نکنید خودتونو اگه کارشناسی ام پزشکی بودید که دیگه خیلی خوبه آشنایی دارید حتما با اساتید و دانشجوها امیرکبیر. اگه میتونید باهاشون همکاری علمی کنید یا با تهرانیا هم همینطور
بعد ببینید نمیشه مهمان شید بعضی درسا رو تهران یا امیرکبیر؟
درضمن برا اپلای از همون مدرسم اقدام میتونید بکنیدو با تلاش خودتون. دانشگاه خوبیه
استاد راهنمای پروژه من دکتری پزشکی اونجارو داره خودشم بدنمیگف ازاونجا به منم گفت سیستم اونجارو بزنم از پزشکی به طور کلی خوب نمیگف ولی من به حرفش گوش نکردم :)
پوئن مثبتی هم که شما دارید اینه که احتمالا بهترین رتبه هارو دارید تو ورودی هاتون و همچنین کارشناسی پزشکی امیرکبیر تون میتونه باعث بشه بهترین استاد راهنمارو بردارید پس ناامید نباشید اصلا

آخرین ویرایش:

elecfa1992

عضو جدید
من هرچی دنبال چارت مهندسی پزشکی امیرکبیر میگردم پیدا نمیکنم...فک کنم بهم 144 واحد پیش نیاز بزنن...

zavareh89

عضو جدید
من هرچی دنبال چارت مهندسی پزشکی امیرکبیر میگردم پیدا نمیکنم...فک کنم بهم 144 واحد پیش نیاز بزنن...

خخخخ آره منم یه سال دنبالش بودم ولی پیداش نکردم
ولی مثه اینکه الان که دیگه نمیخوامش پیدا کردم :| کلا هرچیزیو نیاز داشته باشی انگار پیدا نمیکنی
ببین اینه ؟
http://bme.aut.ac.ir/autcms/courses...url=biomedical-engineering&lang=fa&cid=170181
فک کنم دوتا درس بیشتر پیش نخوری فیزیولوژی 1و2
اگه DSP جز پیش نیاز باشه اون باید پاس کنی اگرم جزء دروس اصلیت باشه که دیگه همون 2تاس فک کنم

آخرین ویرایش:

elecfa1992

عضو جدید
خخخخ آره منم یه سال دنبالش بودم ولی پیداش نکردم
ولی مثه اینکه الان که دیگه نمیخوامش پیدا کردم :| کلا هرچیزیو نیاز داشته باشی انگار پیدا نمیکنی
ببین اینه ؟
http://bme.aut.ac.ir/autcms/courses...url=biomedical-engineering&lang=fa&cid=170181
فک کنم دوتا درس بیشتر پیش نخوری فیزیولوژی 1و2
اگه DSP جز پیش نیاز باشه اون باید پاس کنی اگرم جزء دروس اصلیت باشه که دیگه همون 2تاس فک کنم
دستت درد نکنه...ممنون..و

BaaRaaN_m

عضو جدید
حالا خیلی ناراحت نکنید خودتونو اگه کارشناسی ام پزشکی بودید که دیگه خیلی خوبه آشنایی دارید حتما با اساتید و دانشجوها امیرکبیر. اگه میتونید باهاشون همکاری علمی کنید یا با تهرانیا هم همینطور
درضمن برا اپلای از همون مدرسم اقدام میتونید بکنیدو با تلاش خودتون. دانشگاه خوبیه
استاد راهنمای پروژه من دکتری پزشکی اونجارو داره خودشم بدنمیگف ازاونجا به منم گفت سیستم اونجارو بزنم از پزشکی به طور کلی خوب نمیگف ولی من به حرفش گوش نکردم :)
پوئن مثبتی هم که شما دارید اینه که احتمالا بهترین رتبه هارو دارید تو ورودی هاتون و همچنین کارشناسی پزشکی امیرکبیر تون میتونه باعث بشه بهترین استاد راهنمارو بردارید پس ناامید نباشید اصلا

آره درسته...
مرسی ازتون که امیدوارم کردین :smile:

mostafadl

عضو جدید
با سلام . دوستانی که اطلاعات کافی دارن منو راهنمایی کنن
مهندسی پزشکی دانشگاه اصفهان ارزش خوندن داره ؟ از نظر سطح علمی و اعتبارش یا بشینم برای سال بعد بخونم
می توانم اپلای کنم بعدش؟

ronak911

عضو جدید
سلام . دوستان کسی علم و صنعت قبول شده ایا؟!
الکترونیک دیجیتال ترم اولش چیا باید پاس کرد؟

Devilinator

عضو جدید
سلام . دوستان کسی علم و صنعت قبول شده ایا؟!
الکترونیک دیجیتال ترم اولش چیا باید پاس کرد؟

بلاخره یه الک علم و صنعت پیدا شد :D تبریک میگم
من که احتمالا پیش بخورم یه صد واحدی اونارو باید پاس کنم :biggrin:
دیشب دنبال چارت درسیش گشتم , پیدا نشد

پویان ط

عضو جدید
والا دقیق نمیدونم , پارسال دوستام که رفته بودن ثبت نام امیر کبیر و تهران , میگفتن دسته مدیر گروهه ( البته اگه اشتباه نکنم ) و یکم سلیقه ایه , بهم گفتن مقاومت کن که کمتر پیش بخوری
نخیر همچین چیزی نیست که شما مقاومت کنی یا نکنی. مصوب دانشگاهه . شریف 12 واحد میدن. برای کسایی که گرایششون بیو نبود بهتره پیشنیاز زیاد داشته باشن

پویان ط

عضو جدید

چرا اپلای نکردی؟

پویان ط

عضو جدید
بله درسته . کانادا اشباع شده .المان بهتره .ولی به صرف اپلای انتخاب رشته خیلی کار اشتباهیه چون اونور اب تخصص مهمه نه رشته. شما اگه به خاطر اپلای و نه علاقه خیلی زیاد یه رشته رو انتخاب کنی اگه خارج هم برید نمی کشید .

پویان ط

عضو جدید
اگه مخابرات سیستم منظورتونه بله درست گفته . اینده بسیار مهمی در کشور داره . خارج از کشور که همیشه مطرح بوده . بیو که در خارج همه میگن مهمه دوستان دقت کنید منظور بقیه فیلدهای مهندسی زشکی است نه بیو الکتریک. خارج بیومتریال خیلی کاربرد داره بیو الکتریک نه .بیو مکانیک هم خیلی خوبه

آخرین ویرایش:

پویان ط

عضو جدید
کدوم رشته بازار کار داره؟!بیشتر اسمشه!اپلای و مقاله و هیت علمیش هم یکم بهتره
کسی که خوب درساشو نخونده باید تنبیهش کنن نه اینکه بهش کار بدن .همه اینایی که بیکارن چیزی بلد نیستن پس با کار ندادن بهشون تنبیه میشن . و گر نه کسایی که خوب بلد هستن بیکار نموندن و همه شاغل هستند سطح درامدشون هم نسبت به سطح سوادشونه . دانشگاه ها باید برای کسایی که درس نمی خونن و مشروط میشن رو هر ترم تنبیه کنن نه اینکه سطح توقعشون رو برای یافت کار ببرن بالا

ronak911

عضو جدید
بلاخره یه الک علم و صنعت پیدا شد :D تبریک میگم
من که احتمالا پیش بخورم یه صد واحدی اونارو باید پاس کنم :biggrin:
دیشب دنبال چارت درسیش گشتم , پیدا نشد

تبریک میگم. چه گرایشی قبول شدین؟ سرفصلا رو پی دی افشو گذاشته

zavareh89

عضو جدید
بله درسته . کانادا اشباع شده .المان بهتره .ولی به صرف اپلای انتخاب رشته خیلی کار اشتباهیه چون اونور اب تخصص مهمه نه رشته. شما اگه به خاطر اپلای و نه علاقه خیلی زیاد یه رشته رو انتخاب کنی اگه خارج هم برید نمی کشید .

نه من هم به مخابرات هم به پزشکی علاقه داشتم و پزشکی حتی خیلی بیشتر ولی به امید بازار کار نزدمش به خاطر علاقم فقط زدمش. اپلای هم همونطور که گفتید بیشتر علاقه و رزومه و تخصص فرده تو اون رشته تا خود رشته

Devilinator

عضو جدید

ronak911

عضو جدید
اقای devilinator سه شنبه ثبت نام دیجیتاله . من شهرستانیم بنظرتون من یه هفته دیرتر برم برا ثبت نام و کلاسا مورد داره؟

ronak911

عضو جدید
خبری از خوابگاهش دارین ؟ زده تاریخ شروع کلاسا ۲۱ام , واقعا تو این تاریخ شروع میشه یا دیرتر؟ از قبل انتخاب رشته دو دل بودم که مدرس و اول بزنم یا علم و صنعت رو , خدا کنه پشیمون نشیم

خخخ منم عین شما . والا دوستم تهرانه میگه خوابگاها علم و صنعت خیلی بهتره . کلاسام گف اغلب هفته اول رسمی نمیشه ولی برا ثبت نام باید از اموزش پرسید که میشه دیرتر بریم یا نه . من گفتم شاید شما ساکن تهران باشی بدونی :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا