اعلام نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد 95

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با نام و یاد خدا و با عرض سلام و خسته نباشید خدمت کلیه دانشجویان،داوطلبان و شرکت کنندگان در کنکور.امیدوارم که حالتون خوب باشه.مطابق با سالهای گذشته امسال هم تاپیکی وجود داره برای گذاشتن کارنامه هاتون.بچه دقت کنید که کارنامه های شما حتی در رتبه های بالا خجالت آور نیست و قطعا سال بعد کمک حال بسیاری از افراد مشابه شما خواهد بود.بنابراین خواهشی که دارم این هست که پس از اعلام نتایج کارنامه های خودتون رو در قالب فایل عکس در سایت آپلود کنید تا برای باقی بچه ها راه گشا باشه.

این تاپیک پس از اعلام نتایج باز خواهد شد.

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
بچه ها با رتبه ۹۸۸ مخابرات یا ۱۰۲۰ مهندسی پزشکیاحتمال قبولی تو یکی از دانشگاهای تهران روزانه هست؟

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
بچه ها با رتبه ۹۸۸ مخابرات یا ۱۰۲۰ مهندسی پزشکیاحتمال قبولی تو یکی از دانشگاهای تهران روزانه هست؟
تبریک میگم
بله هست البته مخابرات میدونم

لطفا بیاید تاپیکی که مدیر گفتن پست بزنید براتون توضیح بدم چه کنید

آخرین ویرایش:

alice7952

عضو جدید
بله هست البته مخابرات میدونم

لطفا بیاید تاپیکی که مدیر گفتن پست بزنید براتون توضیح بدم چه کنید

کدوم دانشگاه تهران؟چون هدفم اپلای گرفتن هستش !!! دانشگاه برام مهمه!! و البته فعلا روزانه بودن!!
کدوم تاپیک ؟؟؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کدوم دانشگاه تهران؟چون هدفم اپلای گرفتن هستش !!! دانشگاه برام مهمه!! و البته فعلا روزانه بودن!!
کدوم تاپیک ؟؟؟

برای اپلای گرفتن: معدل لیسانس + مدرک زبان + مقاله
فاکتورهای دیگه هم موثر هستن.مثل معدل فوق و یا دانشگاه.منتها مثلا جایی مثل کانادا خیلی برای معدل لیسانس ارزش قائلن
سعی کنید معدل فوقتون خوب بشه و کارای خوب تحقیقاتی داشته باشین
موفق باشین

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
کدوم تاپیک ؟؟؟

بذارید همین جا پاسخ بدم چون دیدم اون تاپیک کارنامه گذاشتن حالا اگر متناسب با تاپیک بود مدیریت لطفا منتقل کنید

خیالتون راحت باشه دانشگاه های خوب میارین
خوب دو موضوع هست اگر منظورتون سطح دانشگاه شما به نظرم دانشگاه تهران امیرکبیر شریف دانشگاه صنعتی اصفهان بزنید
صف اول بذارید برای دانشگاه تهران چون دانشگاهی که هیچ حرفی نیست مخابرات - میدان خیلی قوی هم دارد حالا با احتمال اینکه هیچ کدوم نیارید
خواجه نصیر مالک اشتر شاهد شهید بهشتی
ببینید برای اپلای کردن مالک اشتر شهید بهشتی تحریم هستن مالک اشتر برای صنایع دفاع هست و شهید بهشتی من اخیرا شنیدم بخاطر فعالیت های هسته ای دیپورت میکنن باز پرس و جو کنید
شاهد از نظر مخابرات هم خوبه بیشتر میتونم در مورد این دانشگاه کمکتون کنم

یک موردی هست من هم به فکر خارج رفتن بودم اون موقع گفتن شاهد تحریم هست یا ممکنه موافقت نکنن ولی نه تحریم نیست ,دانشجوها با بورسیه یا همین طوری رفتن

شاهد مالک احتمال قوی انشاا.. میارید
فقط یکم ضوابط این دانشگاه ها خاص من هم خیلی ترسوندن اما نترسید خواستید ضوابط طریقه مصاحبه سوالاتشو براتون میگم همش یادمه:confused:

فقط اگر این دانشگاه انتخاب میکنی باید سخت درس بخونی

آخرین ویرایش:

uchiha_keyvan

عضو جدید
کسی نمیدونه مکاترونیک قبولیش چطوریاس ؟؟مشاهده پیوست 258462

دوست عزیز تقریبا با توجه به اخرین رتبه مجازش میشه حدس زد ظرفیتش خیلی بالا نباشه

در کل تجربه نشون میده نسبت قبولیای کله گرایشا به نسبت شرکت کنندهاش تقریبا یکسانه

اینم که میگن قدرت پذیرشش پایینه چون با الک و مخابرات و کنترل قیاس میزنن که رتبه بچه هاش با هم مشترکه
وگرنه تقریبا همشون یکین;)

alice7952

عضو جدید
برای اپلای گرفتن: معدل لیسانس + مدرک زبان + مقاله
فاکتورهای دیگه هم موثر هستن.مثل معدل فوق و یا دانشگاه.منتها مثلا جایی مثل کانادا خیلی برای معدل لیسانس ارزش قائلن
سعی کنید معدل فوقتون خوب بشه و کارای خوب تحقیقاتی داشته باشین
موفق باشین

مشکل همین جاست که معدل لیسانسم ۱۳/۸۵ ه و دلم می خواست با دانشگاه خوب + چیزایی که گفتین جبران کنم! اما ... :( تو رشته مهندسی پزشکی یا مخابرات سیستم : اولویت های دانشگاه های خوب تهران چطوری میشه ؟کسی می تونه اینو بهم بگه؟ مثلا شهید بهشتی جایگاهش به نسبت فردوسی چطوره؟

alice7952

عضو جدید
سلام و تبریک
احتمال قبولی تو روزانه تهران برا مخابرات سیستم میشه گفت خیلی کمه خواهر

اول از همه یه تبریک شیک بهتون میگم درصدای عالی تون خیلی خوب یادمه ... مرسی ... و اینکه در مورد مهندسی پزشکی چطور برادر :smile:( قلبا ناراحتم ولی این لبخند به خاطر خواهر گفتنتون بود)

alighara

عضو جدید
سلام.اعتراض فایده ای داره؟ احتمال داره اشتباه شده باشه؟چه جوری اعتراض کنم؟

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل همین جاست که معدل لیسانسم ۱۳/۸۵ ه و دلم می خواست با دانشگاه خوب + چیزایی که گفتین جبران کنم! اما ... :( تو رشته مهندسی پزشکی یا مخابرات سیستم : اولویت های دانشگاه های خوب تهران چطوری میشه ؟کسی می تونه اینو بهم بگه؟ مثلا شهید بهشتی جایگاهش به نسبت فردوسی چطوره؟

هیچ چیزی نمیتونه ایتم دیگه ای رو توی مواردی که گفتم جبران کنه.فقط اگه در قسمتی ضعیف هستین میتونین روی بقیش کار کنید که وزن اونا سنگین تر بشه
فک کنم برق البته ازمون GRE subject نداره.ولی برا رشته شیمی و رشته ما بعنوان مثال کانادا GRE subject میخواد که از لحاظ علمی بسنجه متقاضی رو.
اول باید مهلوم کنید کجا میخواید برید که مشخص بشه چیا نیاز دارین...اروپا و آمریکا و کانادا متفاوتن

scrat_68

عضو جدید
چقدر خلوته اینجا .... کسی رغبت نداره اصلا... تا کسی نیست خطخطیامو بکنم

اول به بانگ نای و نی آرد به دل پیغام وی *** وانگه به یک پیمانه می با من وفاداری کند
دلبر که جان فرسود از او کام دلم نگشود از او ***نومید نتوان بود از او باشد که دلداری کند
گفتم گره نگشوده ام زان طره تا من بوده ام *** گفتا منش فرموده ام تا با تو طراری کند

125 قدرت شدم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از کجا دقیقا می تونم برای این سه تا دانشگاه ینی مالک ، شهید بهشتی و شاهد که ایا ممکنه مشکلی برای اپلای گرفتنم به وجود بیاد یا نه !!! بپرسم !!! من برام اپلای خیلی مهمه!!! از طرفی ببخشین این سوالو می پرسم تو شاهد و اینا چادر الزامیه ینی کلا حجاب خاصی می خوان؟؟؟ :( تربیت مدرس و شهید رجایی و خواجه نصیر چطورن؟ مهندسی پزشکی علم و صنعت !!!!!! سطحش چطوره؟ در مورد تحریم بودن شهید بهشتی و مالک مطمئن هستین؟

برید توی این سایت همه چی در مورد اپلای هست:
applyabroad.org

uchiha_keyvan

عضو جدید
چقدر خلوته اینجا .... کسی رغبت نداره اصلا... تا کسی نیست خطخطیامو بکنم

اول به بانگ نای و نی آرد به دل پیغام وی *** وانگه به یک پیمانه می با من وفاداری کند
دلبر که جان فرسود از او کام دلم نگشود از او ***نومید نتوان بود از او باشد که دلداری کند
گفتم گره نگشوده ام زان طره تا من بوده ام *** گفتا منش فرموده ام تا با تو طراری کند

125 قدرت شدم

داداش تبریک فراروان

شمام رفتی و من مانده ام تنهای تنها:biggrin:

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
از کجا دقیقا می تونم برای این سه تا دانشگاه ینی مالک ، شهید بهشتی و شاهد که ایا ممکنه مشکلی برای اپلای گرفتنم به وجود بیاد یا نه !!! بپرسم !!! من برام اپلای خیلی مهمه!!! از طرفی ببخشین این سوالو می پرسم تو شاهد و اینا چادر الزامیه ینی کلا حجاب خاصی می خوان؟؟؟ :( تربیت مدرس و شهید رجایی و خواجه نصیر چطورن؟ مهندسی پزشکی علم و صنعت !!!!!! سطحش چطوره؟ در مورد تحریم بودن شهید بهشتی و مالک مطمئن هستین؟

والا مکان دقیق از این منظور که جواب صحیح بهتون بدن نمیدونم اگر تهران هستید میتونید وزارت یا سازمان برید بپرسید..... تا کی وقت دارید برای انتخاب رشته؟!..شاید بتونم از استادهام بپرسم
اما اصولا دانشگاه هایی مثل دانشگاه امام حسین مالک اشتر چون برای سپاه صنایع دفاع هستن بخصوص از طرف امریکا تحریم هستن یعنی شما برای زندگی کردن هم برید همین وضع هست

مالک و شاهد شرایط خاص دارد
بله برای این دو دانشگاه چادر لازم هست....شاهد تنها مورد مهم براش صداقت یعنی کل مصاحبش هم همینه به نظرم
شهید بهشتی اخیرا یکی از دانشجوها از بلژیک امده بود میگفت در لیست تحریم رفته
تربیت مدرس هم خوبه خواجه نصیر ازمایشگاه هاش خوبه

ببینید به کشور که در نظر دارید هم بستگی داره شاید یک کشوری دیپورت کنه یکی نه
به نظر من الان به فکر اپلای نباشید چون مطمئنا در ارشد نظرتون تغییر میکنه هدفتون الان فقط دانشگاه خوب رشته خوب
ببینید اگر دانشگاه تهران نیاوردید که احتمالش هم کم هست فقط اول رشته مورد نظرتون انتخاب کنید بعد نسبت رشته دانشگاه خوبی که اون رشته ارائه میده انتخاب کنید

uchiha_keyvan

عضو جدید
اول از همه یه تبریک شیک بهتون میگم درصدای عالی تون خیلی خوب یادمه ... مرسی ... و اینکه در مورد مهندسی پزشکی چطور برادر :smile:( قلبا ناراحتم ولی این لبخند به خاطر خواهر گفتنتون بود)

خیلی ممنونم خواهر:biggrin:
بخدا راجبه مهندسی پزشکی اطلاعاتم خیلی کمه
اما حتما تا شب بچه ها میان نظراشونو میدن

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
والا مکان دقیق از این منظور که جواب صحیح بهتون بدن نمیدونم اگر تهران هستید میتونید وزارت یا سازمان برید بپرسید..... تا کی وقت دارید برای انتخاب رشته؟!..شاید بتونم از استادهام بپرسم
اما اصولا دانشگاه هایی مثل دانشگاه امام حسین مالک اشتر چون برای سپاه صنایع دفاع هستن بخصوص از طرف امریکا تحریم هستن یعنی شما برای زندگی کردن هم برید همین وضع هست

بله برای این دو دانشگاه چادر لازم هست....شاهد تنها مورد مهم براش صداقت یعنی کل مصاحبش هم همینه به نظرم

به نظر من الان به فکر اپلای نباشید چون مطمئنا در ارشد نظرتون تغییر میکنه هدفتون الان فقط دانشگاه خوب رشته خوب
ببینید اگر دانشگاه تهران نیاوردید که احتمالش هم کم هست فقط اول رشته مورد نظرتون انتخاب کنید بعد نسبت رشته دانشگاه خوبی که اون رشته ارائه میده انتخاب کنید

ضمن احترام به نظر دوستمون،اتفاقا به نظر من از همین الان به فکر اپلای باشید
فردا روزی فارغ التحصیل شدید اونم توی رشته برق برای ی خانم کجا میخواید برید سر کار؟ آیندتون چی میشه تو کشوری که وضعیت بها دادن به افراد توش معلومه؟؟
دکترا برید توی کشورهایی که شغل حساب میشه درس بخونید.هم پول خوبی بهتون میدن و هم اینکه ی فرصت عالی علمی برای مراودات علمی با اساتید بزرگ پیدا میکنین.
از الان به فکر باشید

alice7952

عضو جدید

ممنون از راهنمایی تون فک کنم تا ۳۱ ام وقت داریم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
ممنون از راهنمایی تون فک کنم تا ۳۱ ام وقت داریم

من 30 ام امتحان دارم
ان شاا... اگر تونستم براتون می پرسم
اما شما کار خودتون انجام بدین تا یکدفعه انتخاب رشتتون دیر نشه از این نظر روی حرفم حساب نکنید

اگر برای مصاحبه مالک اشتر شاهد کمک خواستید تا جایی که یادم بگید تونستم کمک کنم....

فقط یک مطلب بهتون بگم
من هم به فکر اپلای بودم هستم اما نه فعلا البته دکتری همین جا می خونم
با خیلی ها صحبت کردم انهایی که رفتن برگشتن
هدفتون از رفتن معلوم کنید با یک هدف قوی به این مسئله فکر کنید...بخاطر کار پول بیشتر این چیزهای سطحی به فکر اپلای نباشید
بعد هم معلوم کنید می خواید برگردید یا نه
وضعیت اقتصادی خودتون هم صد در صد در نظر بگیرید

uchiha_keyvan

عضو جدید
امیر کبیر شاید علم و صنعت! خوش بینی خوبه!

داداش بچه مردمو اذیت نکن:eek:
این چه جور خوشبینیه که یه ماه دیگه تبدیل به افسردگی میشه؟:D:surprised:

تو مخابرات که امیرکبیر و علم و صنعت 0 درصد احتمالش براشون نیست

مهندسی پزشکی ترجیح میدم سکوت کنم که اهل فنش نظر بدن

alice7952

عضو جدید
داداش بچه مردمو اذیت نکن:eek:
این چه جور خوشبینیه که یه ماه دیگه تبدیل به افسردگی میشه؟:D:surprised:

تو مخابرات که امیرکبیر و علم و صنعت 0 درصد احتمالش براشون نیست
مهندسی پزشکی ترجیح میدم سکوت کنم که اهل فنش نظر بدن

ای بابا خود این رتبه داغونم کرده دیگه اذیت کردن بقیه پیشکش! :(
واسه مخابرات سیستم چه دانشگاهایی احتمال قبولی دارم روزانه؟ تهران؟

electro-esmoke

عضو جدید
من ترتیب سطح دانشگاها رو توی ارشد نمی دونم نه اتفاقا خوشبین نیستم ! تقریبا از همین الان به فکر سال بعدم ! البته اگه مخم برای فردوسی زده نشه!!!! چون خراسانی هم هستم! ولی .... هییی بگذریم میشه ترتیب دانشگاه های تهران رو برای رشته مخابرات سیستم و مهندسی پزشکی بگین ممنون میشم
تحصیلات من تا کارشناسیه. راستش ارشد شرکت نکردم تا حالا. تجربه ای ندارم.
اگر رنکیک رو میگید که اونم مشخصه دیگه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا