اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alexBoin

عضو جدید
دوستان کسی اگه شبانه هست یا میخواد خونه یا خوابگاه خودگردان نزدیک دانشگاه تهران بگیره پیام بده لطفأ
دوستان هم اگه جای خوبی میشناسن لطف کنن کمک کنن
تشکر از همه
:D
اگه دوستی کسی رو میشناسه که پارسال شبانه تهران قبول شده(غیر تهرانی) لطفأ به من معرفی کنه
دوستان منتظر کمکتونما....

amir.asadi7

عضو جدید
سلام
خیلی ممنون بابت پاسخ خوبت
فقط چیزی که تو همین اطلاعیه که شما هم لینک دادین هست و برام سواله اینه که تو این بخش 2،قسمت ستاره دار اول; نوشته:

الان برای من سیستم گلستان باز نمیشه(فکر کنم از 7ام باز میشه)
برای شما چطور؟ و این 5ام منظورش چیه؟

والا من این پنجم رو ندیده بودم، صبح که امتحان کردم باز نشد واسم ولی الان باز شد. وارد قسمت ثبت نام غیر حضوری شدم خطا داد که توی محدوده زمانیش نیستی! از فردا شروع میشه دیگه...

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مهندسی هسته ای کسی میدونه رنج فبولیش روزانه و شبانه دانشگاهای تهران چطوریه؟با رتبه1500 میشه قبول شد؟
اصلا کسی انتخاب میکنه؟!

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مهندسی هسته ای کسی میدونه رنج فبولیش روزانه و شبانه دانشگاهای تهران چطوریه؟با رتبه1500 میشه قبول شد؟
اصلا کسی انتخاب میکنه؟!
سال پیش تا 1000 روزانه شهید بهشتی قبول شدند

redhat7

عضو جدید
بچه ها من پیشنهاد میکنم هرکی از رتبه و محل قبولی دوستاش هم باخبره توی تاپیک بذاره تا تاپیک پربار بشه.(با ذکر روزانه/شبانه و گرایش) الان 30 صفحه فقط تعداد محدودی آمار قبولی نوشته شده. مرسی

atena2

عضو جدید
سلام
من همونطور که گفتم شبانه میدان خواجه نصیر قبول شدم. رتبه الکترونیکم 900 و مخابراتم 1100 بوده
من پارسال زیاد نتونستم بخونم دو ماه مونده به کنکور هم گفتم من امسال خوب قبول نمی شم و و تقریبا ول کردم و روز کنکور هم بی خیال رفتم سر جلسه
الان از قبولیم خیلی ناراحتم چون کلی کتآب گرفته بودم و می خواستم شروع کنم بخونم برای شریف و تهران چون تو ایران خیلی دنبال کار گشتم و نا امید شدم می خوام برای پذیرش اون ور اقدام کنم
سنم هم از همه شما بالاتر هست و مشکلات زندگیم به نسبت بیشتر
می ترسم با ثبت نام تو نصیر شانسم رو برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های خوب از دست بدم
از طرفی هم می ترسم بمونم و مشکلات غیر قابل پیش بینی و ااسترس نذاره من سال بعد هم شریف یا تهرآن قبول شم نمی دونم چی کار کنم
همه میگن بچسب به نقد و نسیه رو ول کن
به نظرتون خواجه نصیر دانشگاه خوبی هست؟ سطح علمی امکان پژوهش استادها
چی کار کنم؟شب و روز خواب ندارم
میگم شاید خدا نخواسته یکسال دیگه تو زندگی در جا بزنم و یه دری برام باز کرده و نباید ناشکری کنم
اما از قبولیم شاد نیستم
میدان هم گرایشی هست که خیلی در اون زمینه کار کردم و برام از سیستم بهتره شبانه هم مشکلی نیست فقط دانشگاه

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من همونطور که گفتم شبانه میدان خواجه نصیر قبول شدم. رتبه الکترونیکم 900 و مخابراتم 1100 بوده
من پارسال زیاد نتونستم بخونم دو ماه مونده به کنکور هم گفتم من امسال خوب قبول نمی شم و و تقریبا ول کردم و روز کنکور هم بی خیال رفتم سر جلسه
الان از قبولیم خیلی ناراحتم چون کلی کتآب گرفته بودم و می خواستم شروع کنم بخونم برای شریف و تهران چون تو ایران خیلی دنبال کار گشتم و نا امید شدم می خوام برای پذیرش اون ور اقدام کنم
می ترسم با ثبت نام تو نصیر شانسم رو برای پذیرش گرفتن از دانشگاه های خوب از دست بدم
از طرفی هم می ترسم بمونم و مشکلات غیر قابل پیش بینی و ااسترس نذاره من سال بعد هم شریف یا تهرآن قبول شم نمی دونم چی کار کنم
میگم شاید خدا نخواسته یکسال دیگه تو زندگی در جا بزنم و یه دری برام باز کرده و نباید ناشکری کنم
اما از قبولیم شاد نیستم
میدان هم گرایشی هست که خیلی در اون زمینه کار کردم و برام از سیستم بهتره شبانه هم مشکلی نیست فقط دانشگاه

ببینید بنده اصلا دوست ندارم واقعیت ها را وارونه جلوه دهم
این حرف کاملا درسته دانشگاه صنعتی شریف و تهران از لحاظ برند بودن برای دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر یک امتیاز خوب به حساب می آیند.
اما ببینید بدون اغراق و دل گرمی بیخود عرض می کنم بنده برای این موضوع خیلی تحقیق کردم هم چنین دوستان و آشنایان زیادی داشتم که از دانشگاه های معتبر پذیرش گرفتن.اگر برای گرفتن پذیرش 10 آیتم وجود داشته باشد دانشگاه تهران و شریف بودن یکی از این 10 آیتم هست و بقیه 9 آیتم بستگی به خود شما و پشت کارتون داره از جمله : نمره زبان - معدل- کار های علمی و مقالات و...
برای نمونه بنده شخصی را میشناسم که لیسانس را در یکی از دانشگاه های متوسط شهرستان البته با معدل بالا و با کیفیت بالا خواند و برای دوره ارشد از یکی از دانشگاه های معتبر کانادا با فاند بسیار خوب پذیرش گرفت.(شاید پذیرش اون هم در دوره ارشد در این دانشگاه خوب برای خیلی از دانشجویان دانشگاه های اول ایران هم امکان پذیر نباشد!)
پس با این شرایط اگر واقعا این رشته قبولی و هزینه آن مورد قبول است به جای اینکه یک سال وقت برای کنکوری بگذارید که هیچی آن معلوم نیست (به قبولی های عجیب امسال توجه کنید!!!!!!!!) بهتره وارد دانشگاه شده و همین انرژی را برای تدوین مقاله و کارهای علمی که ارزش بالای دارند بگذارید.
این نظر بنده بود.(البته از رو هوا حرف نزدم تا اونجایی که تحقیق کرده بودم و میدونستم گفتم حالا دوستان با تجربه تری هستند که از راهنمایی هایشان بهره مند خواهیم شد)
موفق باشید

آخرین ویرایش:

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
ببینید بنده اصلا دوست ندارم واقعیت ها را وارونه جلوه دهم
این حرف کاملا درسته دانشگاه صنعتی شریف و تهران از لحاظ برند بودن برای دریافت پذیرش از دانشگاه های معتبر یک امتیاز خوب به حساب می آیند.
اما ببینید بدون اغراق و دل گرمی بیخود عرض می کنم بنده برای این موضوع خیلی تحقیق کردم هم چنین دوستان و آشنایان زیادی داشتم که از دانشگاه های معتبر پذیرش گرفتن.اگر برای گرفتن پذیرش 10 آیتم وجود داشته باشد دانشگاه تهران و شریف بودن یکی از این 10 آیتم هست و بقیه 9 آیتم بستگی به خود شما و پشت کارتون داره از جمله : نمره زبان - معدل- کار های علمی و مقالات و...
برای نمونه بنده شخصی را میشناسم که لیسانس را در یکی از دانشگاه های متوسط شهرستان البته با معدل بالا و با کیفیت بالا خواند و برای دوره ارشد از یکی از دانشگاه های معتبر کانادا با فاند بسیار خوب پذیرش گرفت.(شاید پذیرش اون هم در دوره ارشد در این دانشگاه خوب برای خیلی از دانشجویان دانشگاه های اول ایران هم امکان پذیر نباشد!)
پس با این شرایط اگر واقعا این رشته قبولی و هزینه آن مورد قبول است به جای اینکه یک سال وقت برای کنکوری بگذارید که هیچی آن معلوم نیست (به قبولی های عجیب امسال توجه کنید!!!!!!!!) بهتره وارد دانشگاه شده و همین انرژی را برای تدوین مقاله و کارهای علمی که ارزش بالای دارند بگذارید.
این نظر بنده بود.(البته از رو هوا حرف نزدم تا اونجایی که تحقیق کرده بودم و میدونستم گفتم حالا دوستان با تجربه تری هستند که از راهنمایی هایشان بهره مند خواهیم شد)
موفق باشید

سلام منم میخواستم با توجه به اطلاعاتی که در این زمینه دارم یکم توضیح بدم.

در مورد دانشگاه های کانادا دانشگاه های کانادا معدل محور هستن یعنی واسشون مهم نیستش شما کجا درس خوندید. مهم واسشون در درجه اول معدل هستش.
در مورد دانشگاه های آمریکا دوست بنده که رتبه 6 مهندسی پلیمر دانشگاه تهران هستش و الان در مرحله خوندن زبان برای گرفتن پذیرش هستش بهم میگفت که بعضی از دانشگاه های آمریکا روی اسم دانشگاه حساسن.یعنی اینکه کسیکه شریفو تهران خونده با اونیکه از شهرستان خونده خیلی فرق میکنه. حتی میگفت بعضی دانشگاه ها هستن که شریف رو هم قبول ندارن و فقط دانشگاه تهرانو قبول دارن! این از یه طرف. ولی همین دوست بنده با توجه به اینکه میدونه من هدفم اینه که واسه دکترا اقدام کنم بهم گفتش پشت کنکور موندن اصلا صلاح نیستش و اصلا ارزش نداره. میگفت خیلی از دانشگاه های آمریکا و اروپا رو میتونی با رزومه قوی و دادن مقالاتی که توی ارشد میتونی این کارا رو بکنی ازشون پذیرش بگیری و اینکه حتما باید شریفو تهران باشی نیستش.
یه مسئله هم اینه که طبیعتا اساتیدی که توی دانشگاه های شریف و تهران و حتی شهر تهران هستن اینها همشون دکترا یا فوق لیسانسو تو دانشگاه های معتبر خارجی بودن. اینکه توصیه نامه ای که برای دانشگاهی میخواین بفرستید توسط استادی باشه که قبلا توی اون دانشگاه درس خونده باشه تاثیر مثبتی داره و پوئن مثبتی محسوب میشه.
در مورد دانشگاه خواجه نصیر هم خیلی از دانشجوهای این دانشگاه اپلای کردن و پذیرش گرفتن! ولی میدونید من در این مورد چیزی نمیدونم ولی استاد بخشی گلستانی میگن که مخابرات میدان یکم اپلای کردنش سخته! البته به نسبت مخابرات سیستمو مهندسی پزشکی و کنترل میگفتن.یا مثلا میگفتن اگه میخواین اپلای کنید باید تو حوزه رادار اینا وارد نشید بازم واسه اطلاعات بیشتر میتونید به سایتشون مراجعه کنید.

اینکه دانشگاه تهران یا شریف خوندن چه مزیتی نسبت به دانشگاه های دیگه داره.
1. جو این دو دانشگاه جو اپلای کردنه یعنی کسیکه وارد این دانشکاه ها میشه هدفش اپلای هستش خب این میتونه باعث بشه این جو در ما هم ایجاد بشه.
2. اساتید برجسته و بنام که توی دانشگاه های برتر دنیا درس خوندن توی این دوتا دانشگاه هستند(البته توی دانشگاه های دیگه هم هستن ولی به نسبت کمتر)
3.جو شدید درس خوندن بین دانشجوها باعث میشه که برای اینکه از بقیه عقب نمونی هی درس بخونی زندگیت میشه درس خوندن خب همین یعنی پیشرفت درسی(جو درسی توی بقیه دانشگاه ها هم هستش ولی به نسبت کمتر) من خودمو میگم تو دانشگاه ارومیه درس خوندم بعد 4 سال هیچ نرم افزاری بلد نیستم باهاش کار کنم! ولی برو رزومه دانشجوهای کارشناسی شریفو ببین! البته واسه کسیکه خودش میخونه و همیشه پشتکار داره و ارادش قویه دانشگاه با دانشگاه فرق نمیکنه ولی برای امثال من دانشگاه متوسط نه تنها باعث پیشرفتم نمیشه بلکه حتی در بعضی مواقع باعث پسرفت آدم میشه

amir3620

عضو جدید
دوستان ضمن تبريك از دوستاني كه در اين تايپيك قبول شده اند درخواست دارم منابع و روش مطالعه و درصدها و رتبه هاشون رو در تايپيك مربوطه بيان كنند.

parisanaderi

عضو جدید
سلام دوستان لطفا رتبه ها و معدلتون و گرایش قبولیتونو همراه با دانشگاه قبولی تو تاپیک بگید
به خصوص الکترونیکا :D
بقیه ام بتونن استفاده کنن
خیلی لطف میکنید

llvll.asoud

کاربر ممتاز
منم تعدادی از دوستانمو که رتبشونو و نتایجشونو میدونم اینجا مینویسم. فقط رتبه هاشونو دقیق دقیق نمیدونم ممکنه یکی دوتا رتبشون اینور اونور باشه

رتبه 119 مخابرات سیستم روزانه امیرکبیر(یحتمل شبانه نزده)
رتبه 46 مخابرات رمز روزانه شریف
رتبه 182 مخابرات سیستم روزانه تربیت مدرس
رتبه 500 با سهمیه شاگرد اولی روزانه سیستم تربیت مدرس
رتبه 280 مخابرات سیستم روزانه علم و صنعت
رتبه 420 مخابرات سیستم روزانه خواجه نصیر

redhat7

عضو جدید
منم تعدادی از دوستانمو که رتبشونو و نتایجشونو میدونم اینجا مینویسم. فقط رتبه هاشونو دقیق دقیق نمیدونم ممکنه یکی دوتا رتبشون اینور اونور باشهرتبه 119 مخابرات سیستم روزانه امیرکبیر(یحتمل شبانه نزده)رتبه 46 مخابرات رمز روزانه شریفرتبه 182 مخابرات سیستم روزانه تربیت مدرسرتبه 500 با سهمیه شاگرد اولی روزانه سیستم تربیت مدرسرتبه 280 مخابرات سیستم روزانه علم و صنعترتبه 420 مخابرات سیستم روزانه خواجه نصیر
ممنون دوست عزیز. اگه سایر دوستان هم رتبه ها و محل قبولی دوستاشونو بگن یه آمار خوبی دستمون میاد.راستی کسی میدونه چرا رتبه های قدرت امسال اینطوری شده؟؟؟ قبولی ها (ببخشید) افتضاح شده.

Milad_Rashed

عضو جدید
ظرفیت ها کم شده بود، شبانه مخصوصا دانشگاه تهران زیاد شده بود عوضش. هر سال بد تر از پارسال. فکر می کنم کم کم شریف اصلا از کنکور نگیره برگرده به مصاحبه،...

همه دوستاتون سیستم رفتن؟ کسی از میدان سراغ ندارین؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ظرفیت ها کم شده بود، شبانه مخصوصا دانشگاه تهران زیاد شده بود عوضش. هر سال بد تر از پارسال. فکر می کنم کم کم شریف اصلا از کنکور نگیره برگرده به مصاحبه،...

همه دوستاتون سیستم رفتن؟ کسی از میدان سراغ ندارین؟

نه متاسفانه همگی سیستم بودن و همگی فکر میکنم شبانه اصلا نزده بودن همش روزانه پر کرده بودن!

msani69

عضو جدید
من مخابراتي نيستم ولي ميدونم خيلي از مخابراتي ها تو خواجه نصير درس خوندن واسشون يه روياست... بذاريد زندگيتون جريان داشته باشه

msani69

عضو جدید
ممنون دوست عزیز. اگه سایر دوستان هم رتبه ها و محل قبولی دوستاشونو بگن یه آمار خوبی دستمون میاد.راستی کسی میدونه چرا رتبه های قدرت امسال اینطوری شده؟؟؟ قبولی ها (ببخشید) افتضاح شده.

من يكي از اون قبوليهاي افتضاحم....:(

راستي يه سوال؟
نوبت دوم يعني از بهمن ماه ميريم سر كلاس؟! واسه علم و صنعت رو اگه كسي خبر داره بگه

آخرین ویرایش:

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يكي از اون قبوليهاي افتضاحم....:(

راستي يه سوال؟
نوبت دوم يعني از بهمن ماه ميريم سر كلاس؟! واسه علم و صنعت رو اگه كسي خبر داره بگه

همانطور که در جدول دفترچه انتخاب رشته توضیح داده شده است اکثر نوبت های دوم از نیمسال اول (مهر ماه) شروع می شوند.
به جدول زیر توجه کنید:

پیوست ها

• 123.jpg
    123.jpg
    55.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

violet_bargh86

عضو جدید
سلام
اما از قبولیم شاد نیستم

من اگه جای شما بودم میموندم واسه سال دیگه...سه تا دانشگاه اول ایران(شریف -تهران-پلی تکنیک) مخصوصا دو تای اولی ارزش یه سال صبر کردنو دارن...من این راهو رفتم و برگشتم و دوباره کنکور دادم...نتیجه کار قطعا شیرینه و خوشحالت میکنه...فقط تلاش کن

giga12

عضو جدید
با سلام بچه ها روزانه مخابرات میدان دانشگاه تهران با چه رتبه ای میشه قبول شد؟

farzin0123

عضو جدید
آقا این فرم مدرک کارشناسی و معدل برا کسایی که دانشنامه رو دارن بازم احتیاجه واسه ثبت نام ؟؟؟؟ اولش نوشته برای اونایی که مدرک اصل دارن لازم نیس ولی پایینش نوشته اونایی مدرک دارن و ولی تو مدرک معدل درج نشده لازمه !!! حالا که من هم دانشنامه دارم با ریزنمرات چیکار کنم احتیاجه ؟؟؟(( اینم بگم تو دانشنامه معدل نیس فقط تو ریزنمرات هس ))) اصلا دانشنامه با مدرک اصلی فرق داره ؟؟؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا