اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
نه اقا نگران نباش.بستگی به مدیر گروه داره اونم نه تمام درسا واسه گرایش کنترل فقط کنترل دیجیتال یا کنترل پشرفته س!

خوب اگه این باشه خوبه، خدارو شکر این درسها جز بهترین نمره هامه... ولی تو درسهای ترم های اول تا دلت بخواد زیر 12 دارم!

Army Of One

کاربر بیش فعال
سلام دوستان...
من امروز از یک دوستی شنیدم که یه سری از درسهایی رو که توی دوره کارشناسی نمره اش رو زیر 12 شدی باید دوباره بگذرونی، میخواستم بدون واقعیت داره این خبر یا نه؟
یه سری از درس ها که معمولا از دروس اواخر دوره کارشناسی هست رو تحت عنوان دروس جبرانی تو چارت درسی میذارن که اگه کسی کارشناسی گرایش دیگه ای بوده و اون درس ها رو پاس نکرده یا کسی که با نمره زیر 12 پاس کرده باید بگذرونه.
حداکثر هم به اندازه یه ترم دروس جبرانی قرار میدن.

nasser+

عضو جدید
...

...

سلام من روزانه دانشگاه شاهد سیستم های قدرت قبول شدم الان تو سربازیم به نظرتون ادامه سربازی رو برم یا ترخیص کنم بیام این دانشگاه؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
بدم نیستا مثلن میری سر کلاس ترم دوییا میگی من اومدم ریاضی مهندسیم تقویت شه ههههههههههههه وای مردم از خنده، خوبه خوبه اینطوری سخت گیری میکردن اصن الان وضعمون بهتر بود
دانشگاه آزادم همین کارو حتی با کارشناسیاش میکنه واگ کم زده باشن پیش نیاز میده خ ام خوبه به نظرم ولی خنده ام گرفتته چرا.
یه سوال هم داشتم آیا مورد داشتیم که با معدل کارشناسی پایین و معدل کارشناسی ارشد بالا موفق به اپلای فول فاند شده باشه؟؟؟

بله زهرا خانوم شده. کسیکه میخواد واسه دکترا اقدام کنه بیشتر به معدل ارشد ایشون توجه میکنن هرچند معدل لیسانس هم مهمه ولی معدل بالای ارشد و دادن مقاله نمره زبان(در صورت نیاز) میتونه پوشش بده.

Joe_Bel

کاربر ممتاز
سلام . ترم اول معمولا بهتره چند واحد بگیریم که ترم بهار مدت کمی داره اذیت نشیم و برای یه الکترونیکی که می خاد بره مخابرات پیشنیاز غیر از مخابرات 2 چیه و درس های معمولی که باید ترم اول برداشت چیه ؟
خودشون انتخاب واحد برات می کنند شایدیک درس رو تو دو راهی قرارت بدهند
آقا اینجوری که من اندازه کل ارشد باید جبرانی بگذرونم! مطمئنی شما؟! مثلا برم مدار 1 پاس کنم؟! داریم؟!!!

احتمالا فقط ارومیه (الکترونیک) اینجوریه همون استاد معروفه اسمش یادم رفته ...

farzin0123

عضو جدید
دوستان کسی که روزانه قبول شده میتونه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه و شبانه انتخاب کنه ؟؟؟ ((( راستش محقق اردبیل رو نمیخوام برم پشیمونم روزانه هم هس نمیدونم چیکار کنم واقعا خیلی تو عذابم ))

kakooey_m

عضو جدید
خوب اگه این باشه خوبه، خدارو شکر این درسها جز بهترین نمره هامه... ولی تو درسهای ترم های اول تا دلت بخواد زیر 12 دارم!
دروس جبرانی جزو معدلت حساب نمیشه...
فقط باید با نمره بالای 12 پاس بشن.. همین...
حداکثر هم تا 12 واحد میتونن جبر انی بهت بدهند
به ازای هر 3 واحد جبرانی میشه 1.5 ماه دیرتر دفاع کرد، بدون کسر نمره و باقی تنبیهات دیر دفاع کردن

violet_bargh86

عضو جدید
اینترنتی ثبت نام کردم...ایمیل دانشگاه هم ساختم....الان می تونی ثبت نام کنی...

مرحله سوم (با انتخاب منوي اطلاعات شخصي، فيلدهاي ستاره دار را اصلاح يا تکميل کنيد.) چجوری اصلاح کنیم؟...همچین منویی نمیبینم!!!

dadash masoud

عضو جدید
آقا اینجوری که من اندازه کل ارشد باید جبرانی بگذرونم! مطمئنی شما؟! مثلا برم مدار 1 پاس کنم؟! داریم؟!!!
پیش می خوری ولی نه هر درسی که تو کارشناسی زیر 12 شده یاشی. هر گرایش دو تا سه درس برای مثال تو سیستم بررسی2 یا تو حفاظت رله یا تو الک قدرت الک صنعتی درس پیش نیازه و همین طور ماشین 3 برای بیشتر گرایش ها. اون درس هایی که می خوای برداری پیش نیاز داره و چون مردودی تو ارشد 12 هستش پس زیر 12 مردوده و پیش می خوری

farzin0123

عضو جدید
دوستان کسی که روزانه قبول شده میتونه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه و شبانه انتخاب کنه ؟؟؟ ((( راستش محقق اردبیل رو نمیخوام برم پشیمونم روزانه هم هس نمیدونم چیکار کنم واقعا خیلی تو عذابم ))

یکی جواب بده :cry:

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان کسی اطلاع نداره که دانشگاه علم و صنعت هم ثبت نام اینترنتی داره یا نه؟
آخه تو اطلاعیه ایی که تو سایتش گذاشته فقط تاریخ ثبت نام حضوری را گفته و حرفی از پیش ثبت نام اینترنتی نزده!

Mr.Perfect

عضو جدید
تربیت مدرس-روزانه-مهندسی پزشکی:721

کسی از دوستان اطلاع داره ه برای گرفتن خوابگاه چطور و کی باید اقدام کرد؟
اگه فرمی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

به امید موفقیت دوستان

آخرین ویرایش:

amir.asadi7

عضو جدید
تربیت مدرس-روزانه-مهندسی پزشکی:721

کسی از دوستان اطلاع داره ه برای گرفتن خوابگاه چطور و کی باید اقدام کرد؟
اگه فرمی هست ممنون میشم راهنمایی کنید

به امید موفقیت دوستان

توی اطلاعیه سایت کامل توضیح داده. هم زمان با ثبت نام غیر حضوری توی سیستم گلستانه. فقط باید تعهد محضری وزارت علوم رو داشته باشی، اگه واسه لیسانس تعهد دادی برابر اصل همونو ببری کافیه.
اینجا مفصل ترش هست :
http://www.modares.ac.ir/studentAffair/nea/new?_265060op=view&VIEW_NEWS_PK_ID=316357

Mr.Perfect

عضو جدید
توی اطلاعیه سایت کامل توضیح داده. هم زمان با ثبت نام غیر حضوری توی سیستم گلستانه. فقط باید تعهد محضری وزارت علوم رو داشته باشی، اگه واسه لیسانس تعهد دادی برابر اصل همونو ببری کافیه.
اینجا مفصل ترش هست :
http://www.modares.ac.ir/studentAffa...S_PK_ID=316357

سلام
خیلی ممنون بابت پاسخ خوبت
فقط چیزی که تو همین اطلاعیه که شما هم لینک دادین هست و برام سواله اینه که تو این بخش 2،قسمت ستاره دار اول; نوشته:
(*) برای تکمیل فرم درخواست خوابگاه در سیستم گلستان ضرورت دارد مستنداتی که در ذیل ذکر می‌شود از قبل اسکن شده و فایل‌های مربوطه در زمان تکمیل پرونده الکترونیکی پیوست شود (از تاريخ 93/06/05تا 93/06/11). آپلود مدارک ستاره‌دار اجباری است.

الان برای من سیستم گلستان باز نمیشه(فکر کنم از 7ام باز میشه)
برای شما چطور؟ و این 5ام منظورش چیه؟

Armin-Z

کاربر ممتاز
کی حال داره مغناطیس پاس کنه؟؟؟؟

نه لازم نیس... همونطور که دوستان گفتن و خودم هم تحیقیق کردم، دروسی که توی چارت دوره ارشد به عنوان جبرانی خورده رو باید توی کارشناسی پاس کرده باشید... اگر خیلی سختگیرانه بخوان عمل کنن میگن که از بین دروس جبرانی اونایی که با نمره زیر 12 گذروندید رو باید دوباره بگذرونید که معمولا چون خودشون هم حال و حوصله دردسر ندارن، این کار رو نمیکنن...

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیش می خوری ولی نه هر درسی که تو کارشناسی زیر 12 شده یاشی. هر گرایش دو تا سه درس برای مثال تو سیستم بررسی2 یا تو حفاظت رله یا تو الک قدرت الک صنعتی درس پیش نیازه و همین طور ماشین 3 برای بیشتر گرایش ها. اون درس هایی که می خوای برداری پیش نیاز داره و چون مردودی تو ارشد 12 هستش پس زیر 12 مردوده و پیش می خوری
عجب مکافاتیه پس :(

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه لازم نیس... همونطور که دوستان گفتن و خودم هم تحیقیق کردم، دروسی که توی چارت دوره ارشد به عنوان جبرانی خورده رو باید توی کارشناسی پاس کرده باشید... اگر خیلی سختگیرانه بخوان عمل کنن میگن که از بین دروس جبرانی اونایی که با نمره زیر 12 گذروندید رو باید دوباره بگذرونید که معمولا چون خودشون هم حال و حوصله دردسر ندارن، این کار رو نمیکنن...
شما میدونی الان دروسی که باید بالای 12 بوده باشیم تا پیش نخوریم کدوما هستن؟
برای گرایش سیستم قدرت البته

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فکر کنم برسی 2 و ماشین 3
این دو تا رو ممئنم که هس بقیه رو نمیدونم دیگه

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از دوستان کسی اطلاع نداره که دانشگاه علم و صنعت هم ثبت نام اینترنتی داره یا نه؟
آخه تو اطلاعیه ایی که تو سایتش گذاشته فقط تاریخ ثبت نام حضوری را گفته و حرفی از پیش ثبت نام اینترنتی نزده!

من دیروز تماس گرفتم .ثبت نام اینترنتی نداره .ولی گفتن به سایت دانشکدتون مراجعه کنید زمان دقیق رو میزنن همین روزا.خودش که زده 11 الی 12 ام.

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها گفتن بضی دانشگاها اینطورن که باید پاس کنی دوباره نه همشون
راستی تبریک میگم
مرسی ..منم تبریک میگم.
من قبلا بهت میگفتم تهران میاری ،اما تو میگفتی نه..
تازه فهمیدم چرا میگفتی نه..چون ص اصف رو بالاتر زده بودی..
اما به هر حال خیلی خوبه ،تبریک میگم:)

Armin-Z

کاربر ممتاز

فکر میکنم دروس بررسی2 ، عایق و فشار قوی، ماشین 3 و الکترونیک صنعتی باشه!
از این صفحه
http://ece.ut.ac.ir/ میتونید از سمت راست گرایش رو انتخاب کنید و از توی چارت که سمت راست میده، دروس جبرانی رو ببینید

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم دروس بررسی2 ، عایق و فشار قوی، ماشین 3 و الکترونیک صنعتی باشه!
از این صفحه
http://ece.ut.ac.ir/ میتونید از سمت راست گرایش رو انتخاب کنید و از توی چارت که سمت راست میده، دروس جبرانی رو ببینید
ممنون ،بله همین 4 تاس ظاهرا ،البته نوشته سه درسش با نظر مدیرگروه انتخاب میشه

alexBoin

عضو جدید
دوستان کسی اگه شبانه هست یا میخواد خونه یا خوابگاه خودگردان نزدیک دانشگاه تهران بگیره پیام بده لطفأ
دوستان هم اگه جای خوبی میشناسن لطف کنن کمک کنن
تشکر از همه

alexBoin

عضو جدید
الان آقا هستم!
:D
اگه دوستی کسی رو میشناسه که پارسال شبانه تهران قبول شده(غیر تهرانی) لطفأ به من معرفی کنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا