اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد برق ۹۳

وضعیت
موضوع بسته شده است.

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
جدی یعنی اینقدر رشته مزخرفیه؟
من نمی تونستم تحت هیچ شرایطی برم شبانه واسه همین اصلا شبانه نزدم
آقا شاید یه حکمتی بوده،شاید ایشالا شما یکی از بهترین ها تو این رشته بشی و از خیلی از کنترلی ها جلو بزنی،این چیزیه که مقدر شده ازین به بعدو عشقه :smile:
راستی ما یبار تو جهاد دانشگاهی واسه انتخاب رشته کهن همدیگرو دیدیم از روعکس آواتارت شناختمت گفتم از بچه های باشگاهی باهم سلام علیک کردیم شاید یادت باشه:smile:

Milad_Rashed

عضو جدید
جدی یعنی اینقدر رشته مزخرفیه؟
من نمی تونستم تحت هیچ شرایطی برم شبانه واسه همین اصلا شبانه نزدم

والا به علاقه مندی شما هیچ ربطی نداره این رشته. خوبی و بدی رشته به فرده.
----
شبانه مشکلش ممکنه خوابگاه باشه که معمولا نمی دن ولی از نظر هزینه آخر سر فرقش با هزیته تحصیل رایگان خیلی نمی شه کمتر از 2 میلیون. اونم ماشااله مهندسیم کار می کنیم در می یاد. خیلی بهتر از شهریه آزاده م وامم می دن قصه نداره. مشکل اصلی همین خوابگاه می تونه باشه. شبانهه واسه کسایی که شهره خودشونن خیلی فرق نمی کنه با روزانه واسه همین من رشته ای انتخاب کردم تا روزانه بعد شبانه. الا 8 میلیون هزینه نحصیل به اصطلاح رایگان واسه ارشده دولتیه.

Armin-Z

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان شب زنده دار...
نمیدونم چه حکمتی بود که خوابم ببره و الان بیدار شم و ببینم 60 تا اس ام اس و میس کال و ... که نتایج اومده!!! ولی الان همه خواب باشن و نتونم ذوقم رو باهاوشون تقسیم کنم...
خدارو شکر به نتیجه دلخواهم رسیدم .... کنترل دانشگاه تهران نوبت دوم...
برای همه دوستانی که امسال کنکور دارن آرزوی موفقیت دارم ... انشاالله که بترکونید :smile:

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان شب زنده دار...
نمیدونم چه حکمتی بود که خوابم ببره و الان بیدار شم و ببینم 60 تا اس ام اس و میس کال و ... که نتایج اومده!!! ولی الان همه خواب باشن و نتونم ذوقم رو باهاوشون تقسیم کنم...
خدارو شکر به نتیجه دلخواهم رسیدم .... کنترل دانشگاه تهران نوبت دوم...
برای همه دوستانی که امسال کنکور دارن آرزوی موفقیت دارم ... انشاالله که بترکونید :smile:
ماشالا آرمین خیلی جای خوبی قبول شدی.قسمت نشد هم دانشگاهی شیم شیرینی ازت بگیرم.ایشالا دکترا تو MIT شیرینیو می گیرم.

Armin-Z

کاربر ممتاز
ماشالا آرمین خیلی جای خوبی قبول شدی.قسمت نشد هم دانشگاهی شیم شیرینی ازت بگیرم.ایشالا دکترا تو MIT شیرینیو می گیرم.

ایشاللا ایشاللا:D
ممنونم ازت... منم لب مرز بودم... ممکن بود کنترل خواجه بشم و هم دانشگاهی شیم ولی قسمت اینجوری بوده انگار...
انشاالله که هر چی صلاحمونه همونجور پیش بره... ولی دیگه MIT پذیرش بده بهمون!
:D

Milad_Rashed

عضو جدید
----
شبانه مشکلش ممکنه خوابگاه باشه که معمولا نمی دن ولی از نظر هزینه آخر سر فرقش با هزیته تحصیل رایگان خیلی نمی شه کمتر از 2 میلیون. اونم ماشااله مهندسیم کار می کنیم در می یاد. خیلی بهتر از شهریه آزاده م وامم می دن قصه نداره. مشکل اصلی همین خوابگاه می تونه باشه. شبانهه واسه کسایی که شهره خودشونن خیلی فرق نمی کنه با روزانه واسه همین من رشته ای انتخاب کردم تا روزانه بعد شبانه. الا 8 میلیون هزینه نحصیل به اصطلاح رایگان واسه ارشده دولتیه.
motmaenid vam midan? bedune zamen? nemidunin sharayete vama chetore?[/QUOTE]ه

والا من که وام می خواستم بگیرم یه تعهد محضری می خواستن که برای اون احتیاج به ضامن بود برای دفعه اول. بعد از اون دیگه نمی خواست. باید قوانین دانشگاه رو ببینین. این تجربه ام با دانشگاه تهرانه.

jeneral_dj

عضو جدید
دوست من با رتبه 352 و سهمیه شاگرد اولی تو دانشگاه شاهرود (معدلش 18.05) میکرو الکترونیک امیر کبیر قبول شد !!!!;) ایشالا کارنامشم میزارم تا دید خوبی نسبت به سهمیه شاگرد اولی پیدا کنیم!!

tcxperson

عضو جدید
شاید به درد کنکوری های سال آینده بخوره با 1100 مخابرات سیستم روزانه فردوسی مشهد. صنعتی اصفهان و دانشگاه های اصلی تهران رو بالاتر زده بودم. موفق باشید:smile:

navidba

عضو جدید
ثبت ناما کیه؟....من که اصلا گرایش ندارم!!!....جا بود قبول شدم آخه....

navidba

عضو جدید
نه من ادوات میکرو شریف قبول شدم اصلا نمی دونم چی چی هست این رشته ظرفیتش 5 تا بود
اصلا فکرشم نمی کردم از انتخاب دوم رد بشه!
اخه پارسال 115 کنترل شریق قبول شده من با 88 نشدم! :(
ننه صمد رو میزاشتن وزارت علوم وضعمون بهتر بود الان.....پارسال با 250 و سهمیه شاگرد اولیه شبانه شریف اوردن من نیووردم....واقعا....

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به همه دوستان تبریک میگم.
معمولاً روز اعلام نتایج یا خیلی خوشحال هستن یا خیلی ناراحت، اما چیزی که مهمه دیگه دوبه شک نیستید و استرسا همه تموم میشه!
اونها هم که ناراحتن معمولاً وقتی وارد دانشگاه میشن، میبینن ناراحتیشون بیجا بوده و اون جایی که قبول شدن خیلی با چیزی که فکر میکردن فرق داشته.
در هر صورت الان بهترین کار اینه که در مورد دانشگاهتون تحقیق کنید، در مورد استاداش هم همینطور، پرس و جو کنید و ببینید که کدوم یکی بعنوان استاد راهنما بهترین هست و از همین الان برید سراغشون.
یه رزومه کوچک تهیه کنید، دانشگاهی که بودید و معدلی که آوردید، اگر مهارت خاصی دارید یا مثلاً مدرک زبان یا متلب یا کلاً هر چی که به درد رشته برق بخوره رو داخلش بنویسید و به استاد مورد نظر بدید. پروژه کارشناسیتون، اگه پروژه دیگه ای کار کردید و ....
اگه دانشگاهتون شهر دیگه ای هست، حتماً قبل از اومدن با امور تحصیلات تکمیلی دانشکده برق تماس بگیرید و اطلاعات دقیق رو ازشون بگیرید، پارسال خیلیا از شهرستانای مختلف اومدن، ولی دیدن ثبت نام 2 روز دیرتر بوده و داخل سایت هم تاریخ اشتباهی زده بودن! وضعیت خوابگاهتون یا محل سکونت رو هم از همین الان مشخص کنید.

همگی موفق باشید

pijoo

عضو جدید
داداش من رتبه ۸۸ کنترل و ۲۰۰ الکترونیک بودم الان وضعیتم اینه به نظرم برو همینو که قبول شدی
گور بابای استرسفک کنم دیگه ارزش این همه استرس رو نداشته بلشه

اقا کنترل امیرکبیرو خواجه نصیر نزده بودی؟

alielec

عضو جدید
اون کارنامه ای که مشخص می کنه که انتخابهای آخرمون رو آیا قبول می شدیم یا نه کی میاد؟بعد آیا می شه به اونهایی که قبول می شدیم تغییر داد؟

tcxperson

عضو جدید
توی صفحه اعلام نتایج نوشته

• كارنامه نهايي آزمون هشتم شهریور ماه از طريق سايت سازمان اعلام خواهد شد ، لذا در صورت هرگونه سوال پس از رويت كارنامه فقط از طريق سيستم پاسخگويي الكترونيكي اقدام نماييد ،بدیهی است به سایر درخواست هایی که از روش های دیگر به سازمان ارسال شود پاسخ داده نخواهد شد
خیلی بعیده بشه رشته رو تغییر داد

1trust

عضو جدید
کسی که تو کارنامش نوشته مردود. یعنی هیچ جا قبول نمیشده؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
به همه دوستان تبریک میگم.
معمولاً روز اعلام نتایج یا خیلی خوشحال هستن یا خیلی ناراحت، اما چیزی که مهمه دیگه دوبه شک نیستید و استرسا همه تموم میشه!
اونها هم که ناراحتن معمولاً وقتی وارد دانشگاه میشن، میبینن ناراحتیشون بیجا بوده و اون جایی که قبول شدن خیلی با چیزی که فکر میکردن فرق داشته.
در هر صورت الان بهترین کار اینه که در مورد دانشگاهتون تحقیق کنید، در مورد استاداش هم همینطور، پرس و جو کنید و ببینید که کدوم یکی بعنوان استاد راهنما بهترین هست و از همین الان برید سراغشون.
یه رزومه کوچک تهیه کنید، دانشگاهی که بودید و معدلی که آوردید، اگر مهارت خاصی دارید یا مثلاً مدرک زبان یا متلب یا کلاً هر چی که به درد رشته برق بخوره رو داخلش بنویسید و به استاد مورد نظر بدید. پروژه کارشناسیتون، اگه پروژه دیگه ای کار کردید و ....
اگه دانشگاهتون شهر دیگه ای هست، حتماً قبل از اومدن با امور تحصیلات تکمیلی دانشکده برق تماس بگیرید و اطلاعات دقیق رو ازشون بگیرید، پارسال خیلیا از شهرستانای مختلف اومدن، ولی دیدن ثبت نام 2 روز دیرتر بوده و داخل سایت هم تاریخ اشتباهی زده بودن! وضعیت خوابگاهتون یا محل سکونت رو هم از همین الان مشخص کنید.

همگی موفق باشید

مهران ممنون از راهنماییت. این رزومه گفتی تهیه کنید من یه لحظه وحشت برم داشت.اوناییکه رزومه ای ندارم چیکار کنن :دی

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام...
با رتبه 809 بیوالکتریک شبانه امیر کبیر (بیو انفورماتیک) آوردم...
از بقیه کسایی که بیو قبول شدن چه خبر؟

بیو انفورماتیک با بیوالکتریک فرق داره؟ چه فرقایی؟

امیرکبیر خداییش مهندسی پزشکیش خیلی سره. فقط به این علت دیرتر پر میشه که تهران و شریف اسمشون بهتره! وگرنه امیرکبیر دانشکده مهندسی پزشکیش جداس و 7-8 تا استاد تمام داره
بهت تبریک میگم

violet_bargh86

عضو جدید
من از دانشجوهاش پرسیدم گفتن هیچ فرقی نداره...کلاسا و پروژه هاشونم یکیه...اسم رشته تو دفترچه همون بیوالکتریک زده...تو خارج بیوانفورماتیک میشناسن نه بیوالکتریک...
ممنون از تبریکت...

msani69

عضو جدید
آقایون و خانوما قدرتی علم و صنعتی نبود؟!
کسی از سیستم انتخاب استاد راهنما خبری داره؟

imannasa2000

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایون و خانوما قدرتی علم و صنعتی نبود؟!
کسی از سیستم انتخاب استاد راهنما خبری داره؟

ثبت نام پذيرفته شدگان کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه علم و صنعت ايران در روزهای سه‌شنبه 11/6/93 لغايت چهارشنبه 12/6/93انجام خواهد شد...
(لینک اطلاعيه در سايت تحصيلات تکميلی دانشگاه)

MehranVB

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهران ممنون از راهنماییت. این رزومه گفتی تهیه کنید من یه لحظه وحشت برم داشت.اوناییکه رزومه ای ندارم چیکار کنن :دی
چرا؟!! رزومه اونقدر چیز خاصی نیست!
استاد ممکنه ازتون بخواد که اسمتون و دانشگاهتون و معدلتون رو داخل یه کاغذ بنویسید و بهش بدید، ولی بهتره یه دونه تایپ شده آماده داشته باشید.
توی گوگل سرچ کنید رزومه و عکسایی که میاد رو ببینید، یه دونه عین همون ها درست کنید. اصلاً هم نترستید که صفحه خالی بخواید بدید چون کسی از یک لیسانسه انتظار نداره در حد دکترا رزومه بده!

Armin-Z

کاربر ممتاز
چرا؟!! رزومه اونقدر چیز خاصی نیست!
استاد ممکنه ازتون بخواد که اسمتون و دانشگاهتون و معدلتون رو داخل یه کاغذ بنویسید و بهش بدید، ولی بهتره یه دونه تایپ شده آماده داشته باشید.
توی گوگل سرچ کنید رزومه و عکسایی که میاد رو ببینید، یه دونه عین همون ها درست کنید. اصلاً هم نترستید که صفحه خالی بخواید بدید چون کسی از یک لیسانسه انتظار نداره در حد دکترا رزومه بده!

سلام مهران جان، ممنون بابت راهنمایی هات
یکی مثه من که گذشته سیاه با یه معدل خراب داره چی؟! باعث نمیشه استاد های خوب رو از دست بدم؟!
:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا