اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alexBoin

عضو جدید
سلام بهترین رتبه من کنترل:1469 شده

درصدام
زبان :15
ریاضی: 16
مدار: 25
الکترونیک: 25
ماشین: 25
کنترل: 12
تجزیه: 27

به نظرتون روزانه دانشگاه شیراز یا صنعتی شیراز رو میارم؟
شیراز که بعید میدونم.صنعتی رو میتونم بپرسم براتون اگه خواستید بگید.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفم ، اشکال نداره ، ایمان دارم که سال دیگر تو این چنین تاپیکی مثل دوستانی چون مهران ، احسان و علیرضا رتبه ای شگرف را خواهید گذاشت.
همین که راه صحیح را انتخاب کرده اید و با اراده شروع کرده اید بسیار ارزشمند است
برای شما و تمام دوستان کنکوری سال اینده ارزوی موفقیت میکنم.
از مدیر محترم و دوستان بخاطر بعضی از پست های اسپم عذر خواهی میکنم.
ممنونم
بازم خدارو شکر اینجا بچه های صادق و روراستی هستن که خیلی راحت تجربه هاشونو در اختیار کسایی مثل من میذارن که باعث میشن راهو درست بریم
انشالا که شما و همه ی بچه ها که با کمکاشون راهو برا بقیه باز کردن به بهترین ها برسن:gol:

امان از منابع غلط
زحمت آدمو هیچ میکنن،بعدشم طرف توی سایتش مینویسه اگر رهیافت بنده رو علاوه بر کتابم میخوندید فلان درس رو 100 میزدید:razz:

من خیلی خیلی پرت بودن منابع ام افتضاح بودن و همش هم از ندونستن و تبلیغای غلط بود و وقتی فهمیدم که دوماه مونده بود به کنکور بعضی ازیاشو عوض کردم سیگنال و الک روکنار گذاشتم و همه اینا از ندونستن بود
کلا خدا نگذره از کسایی که بخاطر پول تبلیغای کاذب میکنن
خدا نگذره از اون که میگفت کی ؟چی ؟مدرسان..:D
ولی خودمم مقصر بودم

فاطیما جان من پارسال دقیقا همین رتبه ی شما رو آورده بودم چون منابعم جالب نبود ولی امسال خدا رو شکر جبران کردم، اصلن ناامید نشین چیزیو از دست ندادین که نتونین جبران کنین شما تلاشتونو بکنین بقیه اشو بسپارین به حق! ایشالا موفق باشین
ممنونم از انرژیتون
ایشالا توکل بخدا
تبریک میگم بهتون
ناراحتی نداره که چون تو این فایلی که دوستان در پستای قبلی ضمیمه کرده بودن و مربوط به قبولیای پارسال 2150 روزانه تبریز نانوالکترونیک قبول شده! فقط من نمیدونم این رشته چجوریاس؟! از نظر بازار کار و ادامه تحصیل و اینجور چیزا میگم

یکی هم با رتبه 2200 و خورده ای همین رو اورده بود فک کنم تا 2300 هم احتمالش هست

esy_007

عضو جدید
سلام بچه ها.من حالم خیلی گرفته شد وقتی رتبم رو دیدم.1882 کنترل.یه اشتباه محض کردم و الکترونیک رو نخوندم و این باعث شد...
با این رتبه امیدی به قبولی هست؟بهترین جایی که میتونم قبول بشم کجاست؟

marjan.gogol

عضو جدید
کسی آخرین رتبه قبولی روزانه شیراز و صنعتی شیراز رو نمی دونه؟
ترجیحا گرایش کنترل

mohsen.ieee

عضو جدید
انشاالله هم شما سال دیگه
پس با این اوصاف دیجیتال روزانه قبول نمی شم ؟ شریف یا امیرکبیر ؟ شبانش چطور ؟
باید ببنیم ظرفیت چطور تغییر کرده ولی به احتمال زیاد یکی از این دوتا را قبول می شوید.خیلی نگران نباشید. تازه به نظر من هر کسی خودش فیلد کاری را انتخاب می کنه.
دیگر از من گذشته مهندس، من باید به خواجه یا علم وصنعت بسنده کنم:(

mohpooria

عضو جدید
باید ببنیم ظرفیت چطور تغییر کرده ولی به احتمال زیاد یکی از این دوتا را قبول می شوید.خیلی نگران نباشید. تازه به نظر من هر کسی خودش فیلد کاری را انتخاب می کنه.
دیگر از من گذشته مهندس، من باید به خواجه یا علم وصنعت بسنده کنم:(
توکل به خدا
انشالله در هرپله که هستیم به لطف خدا سربلند باشیم مهندس ، غصه ای نیست

دفترچه هاش کی می یاد؟
الان دیدم ، ساعت 10 همین امشب

آخرین ویرایش:

hamidchi

عضو جدید
اینم از نتیجه ما
242 مخ
213 الک
دوستان تو گرایش الک و مخابرات کجا ها و چی میشه قبول شد ؟؟

مخابرات سیستم تربیت مدرس بعد شریف و تهران و امیرکبیر قویترینه.اونجا میشه قبول شد.شبانه تهران احتمال داره و شبانه امیرکبیر تقریبا قطعیه.

یعنی تو مخابرات سیستم بعد از شریف و تهران و امیرکبیر ، تربیت مدرس قرار داره ؟
اون 3 تای اول که فکر نکنم واسه رتبه من مناسب باشه ولی اگه بخایم از لحاظ سطح علمی و کلا رنکینگ بگیم ترتیب واسه داشگاه های خواجه نصیر ، علم و صنعت ، تربیت مدرس و شهید بهشتی و صنعتی اصفهان تو الک و مخابرات چطوریاس ؟
واسه الک دیجیتال ، مخابرات سیستم ، و مخابرات شبکه چقدر امید هست ، روزانه منظورمه ؟

power girl

عضو جدید
سلام بچه ها.من حالم خیلی گرفته شد وقتی رتبم رو دیدم.1882 کنترل.یه اشتباه محض کردم و الکترونیک رو نخوندم و این باعث شد...
با این رتبه امیدی به قبولی هست؟بهترین جایی که میتونم قبول بشم کجاست؟

تبریک میگم بهتون، با اطلاعاتی که توو اینجا دستم اومد پارسال با این رتبه تا 2000 روزانه صنعتی همدان- روزانه شاهرود- روزانه با هنر کرمان قبول شدن. ولی بهترین جایی رو که میتونین قبول شین نمیدونم.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
توکی به خدا
انشالله در هرپله که هستیم به لطف خدا سربلند باشید مهندس ، غصه ای نیست

دفترچه هاش کی می یاد؟

والا رتبه ها قرار بود ساعت 8 شب بیاد ظهر اومد
دفترچه هم قرار ساعت 10 شب بیاد خودتون حساب کنید ساعت 10 میشه ساعت چند:surprised:

e-eng

عضو جدید
mine

mine

karnameh.jpg

چرا انقد درصدا با چیزی که خودم جساب کردم فرق داره؟!:(

alexBoin

عضو جدید
انشاالله هم شما سال دیگه
پس با این اوصاف دیجیتال روزانه قبول نمی شم ؟ شریف یا امیرکبیر ؟ شبانش چطور ؟
من پارسال 2 تا از دوستای تو دانشگاهم رفتن دیجیتاال شریف.یکی19روزانه.یکی حدود180شبانه

آخرین ویرایش:

sauron.heir

عضو جدید
دوستان اینم دسته گل من

تهران شبانه جایی میشه قبول شد ؟ دیجیتالی ، مدار سیستمی ؟

Image 1.jpg

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی تو مخابرات سیستم بعد از شریف و تهران و امیرکبیر ، تربیت مدرس قرار داره ؟
اون 3 تای اول که فکر نکنم واسه رتبه من مناسب باشه ولی اگه بخایم از لحاظ سطح علمی و کلا رنکینگ بگیم ترتیب واسه داشگاه های خواجه نصیر ، علم و صنعت ، تربیت مدرس و شهید بهشتی و صنعتی اصفهان تو الک و مخابرات چطوریاس ؟
واسه الک دیجیتال ، مخابرات سیستم ، و مخابرات شبکه چقدر امید هست ، روزانه منظورمه ؟

در مورد الکترونیک اطلاعات زیادی ندارم.اما در مورد مخابرات سیستم :
من از خیلی ها که شریف خوندن پرسیدم همشون این رو گفتن
1.شریف
2.تهران
3.امیرکبیر
4.تربیت مدرس
در وایرلس و سیگنال پراسسینگ علم و صنعت
در تئوری اطلاعات خواجه نصیر

mohpooria

عضو جدید
من پارسال 2 تا از دوستای تو دانشگاهم رفتن دیجیتاال شریف.یکی19روزانه.یکی حدود180شبانه
ممنون آقا امیدوار شدم
انشالا شبانشو میارم
الکترونیک آنالوگ و چند گرایش دیگر هم دارد هر دانشگاه
یه PDF داشتم که توضیح داده بود ،پیدا کردم اینجا میزارم

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنظرم ظرفیت ها کم شده باشه بازم برا دانشگاه های تاپ !!! در واقع بهتره اینجوری بگم که هیچ امیدی به افزایش ظرفیت ندارم حداقلش کم نکرده باشن خوبه!!!! سازمان سنجش کلا دوست داره اذیت کنه ضدحال بزنه...من که اینجوری حس میکنم امیدوارم اشتباه باشه

آخرین ویرایش:

shaparak_7

عضو جدید
دوستان پیام نور یا غیر انتفاعی قبولیاشون تا چه رتبه ای هست؟؟

دانشگاههای شمال پیام نور یا غیر انتفاعی. خواهشن راهنمایی کنید من چطور میتونم حد نصاب رتبه های قبولی رو بفهمم تو این دانشگاهها؟؟ یه چیز نخمینی هم بگین ممنونتون میشم

پیلیز هلپ می..

نمیدونم چرا هم رشته ایای خودم خوابشون برده امروز.:cry:

nima1111

عضو جدید
در مورد الکترونیک اطلاعات زیادی ندارم.اما در مورد مخابرات سیستم :
من از خیلی ها که شریف خوندن پرسیدم همشون این رو گفتن
1.شریف
2.تهران
3.امیرکبیر
4.تربیت مدرس
در وایرلس و سیگنال پراسسینگ علم و صنعت
در تئوری اطلاعات خواجه نصیر

,وای احسان جان چقدر از رتبه خوبت خوشحال شدم......
تبریک ویژه :smile:
همیشه موفق باشی عزیز

• Like
واکنش ها: Ehi

nima1111

عضو جدید
دوستان چطور میشه اعتراض زد......
من فکر کنم یه گزینه کم رنگ زدم.دستگاه نخونده
یا دستگاه اشتباه کرده.
خلاصه مدارم 4 تا درست زدم الان میبینم 25 درصد شده!!! یعنی 3تا

reza_razavi_m

عضو جدید
karname2.jpg
رتبه الکترونیکم شده 947
به نظرتون روزانه الکترونیک فردوسی میارم ؟؟؟ یا شبانه الکترونیک فردوسی ؟؟یا هیچکدوم ؟؟

BalroG

عضو جدید
اصلا یه همچین چیزی انتظار نداشتم، ولی هرچی باشه، هر دانشگاهی که درمیام، میرم! (البته فقط روزانه!) چون ارشد ارزش یک سال صبر کردن رو نداره! این رو می تونید از مجربین ارشد بپرسین! از اقوام ما، پسره از علم و صنعت ارشد گرفت، ولی الآن دوسال بود که بیکار بود و آخرش با مدرک لیسانس (چون مدرک فوق لیسانس قبول نمیکردن!!!)، تو آزمون استخدامی بانک قبول شده!!! آگاه باشید که عاقلانه تصمیم بگیرید برای یک سال بعدی خود!
زبان » 32
ریاضیات » 36
مدار » 34
الکترونیک » 14
کنترل » 45
مغناطیس » 20- (این درس منو زد زمین! :cry: اگه برای این درس وقت میذارین، حواستون باشه: همانطور که میتونه شما رو از فرش به عرش ببره، همانطور هم میتونه شما رو به زمین گرم بزنه!!! )
سیگنال » 28

الکترونیک: 1357
قدرت: 1572
مخابرات: 1502
کنترل: 825
پزشکی: 823
مکاترونیک: 1008

دوستان آگاه: یک سوال!
نظرتون راجع به دانشگاه مالک اشتر تهران چیه؟ برای مخابرات سیستم!
نظرتون راجع به دانشگاه صنعتی اصفهان چیه؟ برای کنترل!

با توجه به این رتبه های من، کدوم یکی از دانشگاه های روزانه سطح کشور رو برای گرایش های کنترل یا مخابرات پیشنهاد میدین؟

nevada traveler

عضو جدید
خیلی ممنون از دوستان که به پست بنده اصلن توجه نکردن:D خب کمک کنید دا:(
این درصدا و رتبه هامه

ریاضی 22%
مدار 47%
الکترونیک 19.4%
کنترل 6.06%
سیگنال 27%

اینم رتبه های بدون سهمیه ام تو گرایشام
الکترونیک 1537 مخابرات 1612 کنترل 1780 بیوالکتریک 1560

به نظرتون شانس قبولی توو الکترونیک خود تبریز روزانه دارم؟ چون صنعتی سهند تبریز روزانه پارسال با 1500 الکترونیک قبول شدن. من دانشگاه تبریزو میخوام. نظرتون درمورد کنترل و مخابرات چیه؟

روزانه الکترونیک تبریز احتمالش خیلی کمه.زیر شاخه های گرایش الکترونیک که دانشگاه تبریز داره رو (مهندسی نانوفوتونیک و مهندسی نانوالکترونیک)حتما روزانه قبول می شید

e_nezamfar

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه با 1020 مکاترونیک کجا میشه قبول شد؟ (البته تهران)
من واقعا ناراحتم :(

ahmadpashaei

عضو جدید
سلام.اول باید تبریک بگم به همه دوستان موفق و آروزی سلامتی و صبر برای کسانی که می خوان دوباره یا امسال امتحان بدن:read:
من همونطور که عرض کردم تا حالا یک تست هم نزدم و اصلا هم برای کنکور نخونده بودم چون نه قصد ادامه تحصیل در ایران دارم و نه شرایط من به خاطر اشتغال به ترم 4 کارشناسی ناپیوسته و موضوع پایان نامه و کارآموزی و نیز مهمتر از همه به خاطر فوت پدر عزیزم شرایط وحشتناکی داشتم.به هر حال با همون اطلاعات دانشگاه و کتب مرجع نتیجه خیلی خوبی گرفتم (البته با شرایط ذکر شده،وگرنه خوبه نه خیلی خوب
)
انگلیسی: 66.66
ریاضیات: 33.33
مدارهای الکتریکی: 55.55

الکترونیک: 0

ماشین الکتریکی: 22.21- که همین رتبه منو به طرز وحشتناکی خراب کرد و برد تا اینی که الان هست،وگرنه زیر ........... می شد

سیستم های کنترل خطی: 44.44
الکترومغناطیس: 11.11
تجزیه و تحلیل سیستم ها: 6.06
(ما در علمی کاربردی اصلا این درس ضریب 4 رو نمی خونیم
)
بررسی سیستم های قدرت:0
مدار منطقی و ریز پردازنده: 11.10- (یک زمانی کسی بودم تو این درس ولی ریزه کاری داره آدم یادش میره دیگه
)
مقدمه ای بر مهندسی پزشکی: 22.22
معدل موثر: 19.02
(البته بالاتره ولی دانشگاهم داغونه دیگه)
رتبه ها:
الکترونیک(1): 294 قدرت (2و5و6): 397 مخابرات (3): 243 کنترل (4): 429 بیوالکتریک(7): 234 مکاترونیک(8):974

آدما از پیروزی خوشحال میشن ولی خوب با اینکه من انگیزه ای ندارم ولی از رتبم خوشحال شدم و می خوام انتخاب رشته کنم. برای هر گرایش حدودا کدوم دانشگاه ها میشه قبول شد؟

henn

عضو جدید
سلام دوستان
اینم درصدای من
به نظرتون روزانه بهترین جا برای الک کجا بزنم ؟ شبانه چطور ؟

این گرایش هفت مهندسی پزشکیه یا هشت ؟

ahmadpashaei

عضو جدید
نتیجه دوستم

نتیجه دوستم

راستی یکی از دوستام رتبه هاش این شده که لطف کنید بگین کدوم دانشگاه ها در هر گرایش قبول میشه:
الکترونیک: 790
قدرت: 742
مخابرات: 693
کنترل: 1183
بیوالکتریک: 630
مکاترونیک: 1876

خوبه رتبش. اینم بی زحمت بگین ممنون میشم.
با آرزوی موفقیت برای همه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا