اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hamed_mir

عضو جدید
سلام فقط یه سوال دارم اونم این که با رتبه 1200 قدرت بهترین دانشگاه برای اپلای کدوم دانشگاه؟شبانه یا روزانه اش خیلی مهم نست

rezaele

عضو جدید
دوستان عزیز سلام
با رتبه 4700 الکترونیک و 4500 مخابرات میشه روزانه یا شبانه اورد؟؟
ممنونم از همه

alielec

عضو جدید
اگه هزینه برات مهم نیست برو پردیس تهران

اگر هدف کسی در آینده هیئت علمی شدنه بهتره پردیس نره!چون شنیدم که اعلام کردن پردیسی ها رو نگیرن برای هیئت علمی.در مورد تحصیل خارج از کشور هم مورد فراوون داریم از دانشگاههای شهرستان و حتی آزاد که اپلای کردن.مهم معدل+مقاله+نمره ی زبانه

hoomif

عضو جدید

hoomif

عضو جدید
سلام دوستان
با رتبه 490 الکترونیک بهترین حالت قبولیم کجاس؟(شبانه و روزانه)

بهترین حالت مدار و سیستم تربیت مدرس (روزانه) است

سلام
به نظرتون با رتبه 723 قدرت روزانه تبریز در گرایش های سیستم و یا الکترونیک قدرت شانسی هست؟
اگر شبانه بخونم خواجه نصیر بهتره یا تبریز؟تو شبانه خوابگاه میدن؟

روزانه که نه ولی شبانه در گرایش الکترونیک قدرت احتمال قبولی هست ولی کمه. راستی شما با این رتبه مگه شبانه خواجه قبول میشید که شک داری بین خواجه و تبریز؟!

rezaele

عضو جدید
دوستان چه تعداد رشته دارای شرایط خاص میتونیم انتخاب کنیم؟
و اینکه باید توی اولویت های اول باشن؟

amirforever

عضو جدید
بهترین حالت مدار و سیستم تربیت مدرس (روزانه) است

روزانه که نه ولی شبانه در گرایش الکترونیک قدرت احتمال قبولی هست ولی کمه. راستی شما با این رتبه مگه شبانه خواجه قبول میشید که شک داری بین خواجه و تبریز؟!
با توجه به قبولی سال های قبل گفتم شایدم حرفم درست نباشه.

kavosh90

عضو جدید
رتبه ی من 960 مخابرات و 860 م.پزشکی هست.
شبانه مخابرات سیستم تهران میارم؟(به جز مالک وشاهد)
در صورتی که جواب سوال بالا منفیه اگه جای من بود شبانه م. پزشکی تهران می رفتید یا مخابرات سیستم دانشگاه شیراز؟

juvefans

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
در صورتی که جواب سوال بالا منفیه اگه جای من بود شبانه م. پزشکی تهران می رفتید یا مخابرات سیستم دانشگاه شیراز؟

من خودم با اینکه قدرت ام ولی با علاقه ای که به مهندسی پزشکی پیدا کردم اگر در شرایط شما بودم مهندسی پزشکی میرفتم .
تازه تهران هم مونده بودم و مقعیت کار و کاهش هزینه و... رو از دست نداده بودم .

sajadrazavi

عضو جدید
با سلام می خواستم از دوستان بپرسم کسی می دونه شاگرد اولی چقدر تاثیر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تاثیر دقیق شاگرد اولی اینه:
بررسی برگه انتخاب رشته شاگرد اول ها بعد از سایرین انجام میشه و ظرفیت مازاد هستش و بدین صورته که هر کد رشته ای که انتخاب می کنه اگر 80درصد تراز اخرین نفر پذیرفته شده در آن کد رشته رو کسب کنه پذیرفته میشه

leonleon

عضو جدید
دوستان از بین دو رشته ی دانشگاه صدا و سیما یعنی مخابرات سیستم و مهندسی صدا کدومو پیشنهاد میدن؟؟ واسه نیمه متمرکزا..

LM741

عضو جدید
دوستان از بین دو رشته ی دانشگاه صدا و سیما یعنی مخابرات سیستم و مهندسی صدا کدومو پیشنهاد میدن؟؟ واسه نیمه متمرکزا..

به نظر من بازار کار سیستم بهتره . صدا محدود می شی و دکترا رو باید بی خیال شی . بازهم بپرس .

M a t i n

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترتیب دانشگاه ها برای مهندسی پزشکی چی هست؟

تا اونجا که من میدونم
۱- تهران و شریف (هرکدوم یه خوبی‌هایی داره)
۲- امیرکبیر
۳- علم و صنعت، تربیت مدرس و خواجه نصیر (خیلی زیاد با هم فرق ندارن)

با ۸۶۰ بیشتر واسه شبانه‌ی ۳تای آخر شانس دارید

leonleon

عضو جدید
به نظر من بازار کار سیستم بهتره . صدا محدود می شی و دکترا رو باید بی خیال شی . بازهم بپرس .

ببخشید این صدا و سیما بعد تحصیل اگه درست خوب باشه استخدام میشی یا نه الکیه فقط مدرک میده؟؟ ممنون میشم اگه جواب بدین..:que:

hoomif

عضو جدید
دوستان چه تعداد رشته دارای شرایط خاص میتونیم انتخاب کنیم؟
و اینکه باید توی اولویت های اول باشن؟

سال ما که 2 تا بود.

با توجه به قبولی سال های قبل گفتم شایدم حرفم درست نباشه.

اگر هم سال قبل قبول شدند با اون رتبه احتمالا شبانه آموزش محور بوده که به درد نمی خوره...

آره احتمال داره خواجه نصیر بیاری.
اگه جای شما بودم مخابرات سیستم شیراز می رفتم.

arshida24

عضو جدید
دوستان به نظرتان با رتبه 2500 تا 3000 الکترونیک میشه روزانه یا شبانه یه دانشگاه به درد بخور م.پزشکی یا الکترونیک قبول شد؟؟
کسی اطلاع داره پردیس شریف تا چه رتبه ای م.پزشکی پذیرش داشته؟!!

navidba

عضو جدید
کسی درمورد رله و حفاظت امیرکبیر اطلاعات داره؟..خیلی محدود نیست به نظرتون؟

hoomif

عضو جدید
دوستان به نظرتان با رتبه 2500 تا 3000 الکترونیک میشه روزانه یا شبانه یه دانشگاه به درد بخور م.پزشکی یا الکترونیک قبول شد؟؟
کسی اطلاع داره پردیس شریف تا چه رتبه ای م.پزشکی پذیرش داشته؟!!

دانشگاه به درد بخور نه...ولی شبانه قبول میشی اگه 2500 باشی.

کسی درمورد رله و حفاظت امیرکبیر اطلاعات داره؟..خیلی محدود نیست به نظرتون؟

به نظر من اگه تهرانی هستی با این رتبه شبانه سیستم امیر کبیر بخونی خیلی بهتره...محدود یعنی چی؟؟؟

alielec

عضو جدید
آقا اگر ما بخوایم یه سال دیگه بخونیم بعد روزانه ی قدرت یکی از دانشگاههای شریف،تهران،امیرکبیر،علم و صنعت،تربیت،خواجه یا بهشتی تهران روزانه رو بیاریم باید چه رتبه ای بیاریم؟می خوام بدونم که آیا در توانم هست یا نه؟

Iman.ms

عضو جدید
سلام
با این رتبه ها کجا ها میتونم قبول بشم

الکترونیک 3263

مهندسی پزشکی 1393

کنترل 2300

اصفهان امیدی هست ؟؟؟

با تشکر :smile:

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا اگر ما بخوایم یه سال دیگه بخونیم بعد روزانه ی قدرت یکی از دانشگاههای شریف،تهران،امیرکبیر،علم و صنعت،تربیت،خواجه یا بهشتی تهران روزانه رو بیاریم باید چه رتبه ای بیاریم؟می خوام بدونم که آیا در توانم هست یا نه؟
برای گرایشهای خوب ،نهایت تا 350

navidba

عضو جدید
به نظر من اگه تهرانی هستی با این رتبه شبانه سیستم امیر کبیر بخونی خیلی بهتره...محدود یعنی چی؟؟؟
مشکل اینجاست که دیگه سیستم امیرکبیری وجود نداره...کلا شده بدون گرایش .... محدود هم یعنی واسه دکتری آدم به مشکل برمی خوره و زمینه فعالیت آدم تو یه فیلد کوچیکی محدود میشه...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا