اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد برق 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

kavosh90

عضو جدید
کسی درباره ی رشته ی فناوری ماهواره چیزی می دونه؟؟
آینده کاریش چطوره؟
با رتبه 960 مخابرات شبانه امیرکبیر مهندسی ماهواره میارم؟
روزانه سیستم دانشگاه شیراز برم یا شبانه امیرکبیر مهندسی ماهواره؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید...

علی121

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بتونم تو دانشگاه از طریق معدل نفر اولی بگیرم بازم شانسی ندارم ؟؟؟ لطفا یکی کمک کنه ...
تا اونجا که من اطلاع دارم،سهمیه ی شاگرد اولی فقط برای دانشگاههای دولتی و تا ترم 6 ملاک قرار میگیره..ولی با این اوصاف اگر این شرایط رو داشته باشید ،باز هم شاید رتبتون با اعمال سهمیه شاگرد اولی حدود 3000 بشه...من پارسال یکیو میشناختم 2900 قدرت بود اما شبانه هم هیچ جا قبول نشد..باز هم توکلتون به خدا باشه

اسفندیاری

عضو جدید
برای همون شخصی که پارسال 2200 مخابرات شده بود در کارنامه نهایی برای هر رشته-محل این طوری نوشته:
برای شبانه سیستم امیرکبیر نوشته:
/ رتبه ی داوطلب: 472 / آخرین رتبه قبولی: 32/
و برای
شبانه سیستم خواجه

/ رتبه ی داوطلب: 467 / آخرین رتبه قبولی: 91/
و برای
شبانه سیستم علم و صنعت

/ رتبه ی داوطلب: 460 / آخرین رتبه قبولی: 65/
و برای
شبانه مهندسی ماهواره امیرکبیر
/ رتبه ی داوطلب: 127/ آخرین رتبه قبولی: 24/
و برای روزانه سیستم دانشگاه شیراز
/ رتبه ی داوطلب: 458/ آخرین رتبه قبولی: 188/

این اعداد و ارقام چه کمکی می کنه....؟؟؟
خدا خیرتون بده این کترنتمرو بذارید اینجا ما هم استفاده کنیم

s.alipour

عضو جدید
تبریک فراوان.میشه لطف کنی ومنت رو سر ما بذاری و جزوه هاییکه برا ماشین و بررسی خوندی رو برا ماهم بذاری دانلود کنیم؟؟؟؟؟؟؟
منظورم شما دوست عزیزی هستی که رتبه تون شده 74

p30tec

عضو جدید
سلام من پارسال شدم ۲۰۰۰ امسال زده ۲۶۰۰ درصورتیکه امسال نه ماه خوندم و پارسال دو ماه ؟ آخه چطوری میشه؟
زده ریاضی ۲ درصد و الکترونیک ۳ درصد در صورتیکه مطمئنم ریاضی ۴۰ و الکترونیک ۳۰ زدم
اعتراض اینترنتی هم کردم ، چطوری باید پیگیری کنم که نتیجه بده ؟ میتونم برم سازمان سنجش؟ یا یه طور ویژه ای پیگیری کنم؟ برگه رو ببینم
من انتظار داشته ام رتبه ام حدود ۱۵۰ باشه هم کل مباحث و خونده بودم هم تمام تست های ۲۱ سال پیش رو زده بودم وکاملا مسط بودم و هم خیلی خوب توی کنکور عمل کردم واقعا شوکه شدم با این نتیجه از پارسالم بدتر میگه میشه؟!

انتظار من (یه کمی حدودی میگم)
زبان 10
ریاضی 40
مدار 40
الکترونیک 30
سیگنال 25
کنترل 15

معدل 16.85

چیزی که کارنامه اومده اینه که بعید میدونم درست باشه
زبان 10
ریاضی 2.78
مدار 41.67
الکترونیک 3.03
سیگنال 24.24
کنترل 8.33

لطفا به این سوالات جواب بدید
1- تا حالا چند نفر رو دیدید که مشکل من رو داشته باشند اعتراض کرده باشند و کارنامه شون تغییر پیدا کرده باشه منظورم از تغییر تغییر خیلی شدید هست
2- چطوری اعتراض کنم؟ بجز اینترنتی منظورمه

dr.iman

عضو جدید
سلام من پارسال شدم ۲۰۰۰ امسال زده ۲۶۰۰ درصورتیکه امسال نه ماه خوندم و پارسال دو ماه ؟ آخه چطوری میشه؟
زده ریاضی ۲ درصد و الکترونیک ۳ درصد در صورتیکه مطمئنم ریاضی ۴۰ و الکترونیک ۳۰ زدم
اعتراض اینترنتی هم کردم ، چطوری باید پیگیری کنم که نتیجه بده ؟ میتونم برم سازمان سنجش؟ یا یه طور ویژه ای پیگیری کنم؟ برگه رو ببینم
من انتظار داشته ام رتبه ام حدود ۱۵۰ باشه هم کل مباحث و خونده بودم هم تمام تست های ۲۱ سال پیش رو زده بودم وکاملا مسط بودم و هم خیلی خوب توی کنکور عمل کردم واقعا شوکه شدم با این نتیجه از پارسالم بدتر میگه میشه؟!

زبان 10
ریاضی 40
مدار 40
الکترونیک 30
سیگنال 25
کنترل 15

معدل 16.85

زبان 10
ریاضی 2.78
مدار 41.67
الکترونیک 3.03
سیگنال 24.24
کنترل 8.33

1- تا حالا چند نفر رو دیدید که مشکل من رو داشته باشند اعتراض کرده باشند و کارنامه شون تغییر پیدا کرده باشه منظورم از تغییر تغییر خیلی شدید هست

یکی از دوستام سال پیش به درس سیگنالش اعتراض کرد و 13 درصد بیشتر شد درصدش.
هم از طریق اینترنتی اعتراض کرد و هم از طریق نامه.
شما صبر کنید تا تصویر پاسخبرگتون بیاد با کلید نهایی چک کنید اگر باز هم مشکلی بود اون زمان اعتراض کنید
انشالله که مشکلتون حل بشه

hadikafel

عضو جدید
منم یه همچین وضعیتی دارم!پارسال 1000 شدم امسال 5000!!!!و مث شما پارسال آزمایشی بود و امسال با آمادگی کامل!!درصدام هم خیلی عجیب اومده!همه درس ها رو چک کرده بودم و مطمئن بودم ماشین 30 زدم!شده 0!یا الک شده -6!!!یا پزشکی که اصلا نزدم شده 11!!!انتظارم 700-800 بود
پیشنهاد می کنم تا هفته دیگه که پاسخنامه و کلید و قرار میدن صبر کنیم ببینیم چه بلایی سر پاسخنامه مون اومده(یا اوردیم!)

امیدوارم مشکل از ما نبوده باشه و درست شه

p30tec

عضو جدید
منم یه همچین وضعیتی دارم!پارسال 1000 شدم امسال 5000!!!!و مث شما پارسال آزمایشی بود و امسال با آمادگی کامل!!درصدام هم خیلی عجیب اومده!همه درس ها رو چک کرده بودم و مطمئن بودم ماشین 30 زدم!شده 0!یا الک شده -6!!!یا پزشکی که اصلا نزدم شده 11!!!انتظارم 700-800 بود
پیشنهاد می کنم تا هفته دیگه که پاسخنامه و کلید و قرار میدن صبر کنیم ببینیم چه بلایی سر پاسخنامه مون اومده(یا اوردیم!)

خدا کنه مشکل حل بشه :cry: خیلی زحمت کشیده بودم (احتمالا شما هم همینطور)

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

زبان 10
ریاضی 40
مدار 40
الکترونیک 30
سیگنال 25
کنترل 15

معدل 16.85

زبان 10
ریاضی 2.78
مدار 41.67
الکترونیک 3.03
سیگنال 24.24
کنترل 8.33

منم الک 50 می شدم زده 39.39 کنترل 22.22 زده 11.11 سیگنال 72.2 زده 61.11
شدیدا رتبه ام رو بد کرده منم می خوا اغتراض کنم اما فعلا پاسخگو نیستن

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

بچه ها به همه تون تبریک میگم ... از رتبه های خوبتون خوشحال شدم

arash71

عضو جدید
سلام دوستان کسی میدونه صنعنی بابل شبانه قدرت حد اکثر تا چه رتبه ای میگیره

violet_bargh86

عضو جدید
کسی از رتبه های روزانه و شبانه رمز و شبکه تهران آمار داره؟...با 815 مخابرات میشه؟

اگر چه اینجا کسی سوال جواب نمیده...هرکی دنبال کار خودشه :confused:

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

freddy-elec

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کسی از رتبه های روزانه و شبانه رمز و شبکه تهران آمار داره؟...با 815 مخابرات میشه؟

اگر چه اینجا کسی سوال جواب نمیده...هرکی دنبال کار خودشه :confused:
رمز شریف و تهران شاید نشه اما مخابرات امن علم صنعت احتمالش زیاده به نظرم

dr.iman

عضو جدید

خدا کنه مشکل حل بشه :cry: خیلی زحمت کشیده بودم (احتمالا شما هم همینطور)
ببینید دوستان بنده کسی رو میشناختم که پارسال در تمامی آزمون های آزمایشی یکی از موسسات رتبه بالای 200 نداشت اما تو کنکور شد 3590 فکر می کنم.
اون بنده خدا هم میگفت من اصلا سیگنال نزدم ولی واسم اومده بوده منفی 5 درصد .اما بعد از اینکه تصویر پاسخبرگش اومد متوجه شد بررسی رو جا به جا وارد کرده تو پاسخبرگ/
انشالله که مشکل شما اینطوری نباشه و حل بشه اما تا آمدن تصویر پاسخبرگ خود حتما صبر کنید.
اگر باز هم سوالی داشتید با این شماره سازمان تماس بگیرید راهنمایی می کنن: 9-88923595

MisaghSepehr

عضو جدید
کارنامه بنده

شریف پر
تهران پر
شبانه هم تهرانم فکر کنم چیزی گیره چه الکترونیک چه مخابرات و کمتراز اونم راضی نیستم. فکر کنم امیر کیبر بشه نه؟ به کمتر ازتهران راضی نیستم.
منکه شروع کردم از الان برا سال بعد. حداقل رتبم خیلی بد نشده و جای امیوداری هست. فک می کردم خیلی بدتر ازاین بد تر بشه اصلا چکنکدم بهد امتحان235

رتبه 1 235
رتبه 3 209
معدل 16/10

بنظر منم ریسک نکن. رتبه هات خوبه که! معلوم نیس سال دیگه چطوری بشه ها !!! امسال 2 تا سوال سیگنال غلط بود و 1 کنترل خطی و ... سطح کنترل هم هر سال داره افتضاح تر میشه. ریسک نکن.حتما انتخاب رشته کن. حتی امکان داره شریف یا تهران هم بیاری!! همه که نمیخوان برن مهندسی پزشکی که!

nasa.traveller

عضو جدید
اینم کارنامه من . :smile:
به همه تبریک میگم . راستی بچه ها اعتراض فایده نداره .
من انتظار داشتم رتبه 1 رو بیارم. رفتیم سازمان و اعتراض کردیم. پاسخنامه رو نشونم دادن دیگه حرفی واسه گفتن نبود ....
اون چیزی که بعد جلسه فکر میکردیم زدیم اونجور نبوده .
New Picture (4).jpg

MisaghSepehr

عضو جدید

یادمه یکی از دوستام توی آزمون کاردانی پیوسته همینجوری کخ شما شوکه شدین شوکه شد!!! آخرش فهمید که یکی از سوالات رو که سفید میخواسته بذاره، یادش رفته بود سفید بذاره!!! یعنی مثلا اگر میخواست سوال 76 رو نزنه ، پاسخ تست 77 رو توی سلول مربوط به تست 76 پر کرده بود، پاسخ تست 78 رو توی سلول مربوط به تست 77 و تا آخر همینجوری پیش رفته بود!!! خیلی ظلمه ها!!!

M@HY@R93

عضو جدید
وااااااااااااااااااااااااای ببین بیچاره بعدش چه حالی شد وقتی فهمید ...

aminvo

عضو جدید
دوستان شرایط انصراف از دانشگاه های غیر انتفاعی و پردیس و پیام نور به چه صورتی هست؟؟ یعنی اگر از دانشگاه پردیس کیش/ یا یکی از غیر انتفاعی ها انصراف بدم هزینه شهریه ثابت کل ترم ها را باید بدم یا فقط همون هزینه ترم که دادم و بعدش دیگه انصراف، یا هزینه جریمه انصرافی هست و ....

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید چون سرباز هستم و دارم برای ارشد می خونم می خوام اگه بشه با استفاده از قبول از دانشگاه نرم سربازی.

سپاس فراوان

nobel97

عضو جدید

زبان 10
ریاضی 40
مدار 40
الکترونیک 30
سیگنال 25
کنترل 15

معدل 16.85

زبان 10
ریاضی 2.78
مدار 41.67
الکترونیک 3.03
سیگنال 24.24
کنترل 8.33

سلام دوست عزیز
امیدوارم هر چه زودتر مشکلمووون حل شه من هم سیگنال 32 درصد حساب کردم ولی الان 9.9 زده اصلا من نمیدونم حتی گه 2 غلط و 2 درست هم داشته باشم باز 9 درصد نمشه!!!!!!واقعا گیج شدم..

aminvo

عضو جدید
یادمه یکی از دوستام توی آزمون کاردانی پیوسته همینجوری کخ شما شوکه شدین شوکه شد!!! آخرش فهمید که یکی از سوالات رو که سفید میخواسته بذاره، یادش رفته بود سفید بذاره!!! یعنی مثلا اگر میخواست سوال 76 رو نزنه ، پاسخ تست 77 رو توی سلول مربوط به تست 76 پر کرده بود، پاسخ تست 78 رو توی سلول مربوط به تست 77 و تا آخر همینجوری پیش رفته بود!!! خیلی ظلمه ها!!!

من سر کنکور همین امسال توی درس زبان این اشتباه را کردم ولی بعد از 3 تا تست متوجه شدم و سریعا اصلاحش کردم. من خودم همیشه مدعی بودم که چقدر آدم می تونه بی دقت باشه و یا استرس داشته باشه که همچین اشتباه ناشیانه ای داشته باشه ولی این اشتباه که به نظر خودم مضحک بود خودم کردم. البته فکر می کنم در درس مدار هم همین اشتباه را کردم چون طوری که خودم حساب کردم باید با یک درست و سه غلط درصدم صفر می شد که مطمئن هم بودم ولی الان 11.11 برام زده که فکر می کنم توی زدن گزینه ها اشتباه کردم.

کلا امسال دفترچه سوالات فضای خیلی خوبی داشت و شاید نگاه ناگهانی روی پاسخ نامه ریز باعث خطای دید شده باشه.( چون احتمالا دارم سرباز میشم دیگه به چرت و پرت گفتن افتادم).:D

aminvo

عضو جدید
2 درست و3 غلط ببخشید کلا 5 تست ج دادم

چرا دقیقا 9 درصد میشه و بخاطر حذف مثبت یکی از سوالات هست. یعنی بجای 12 سوال سیگنال را 11 سوال حساب کردن که هر تست 9 درصد میشه و شما با سه غلط یکی از درست ها را حذف کردید و یک درست دیگه می مونه که میشه 9 درصد.

Army Of One

کاربر بیش فعال
اینم کارنامه من . :smile:
به همه تبریک میگم . راستی بچه ها اعتراض فایده نداره .
من انتظار داشتم رتبه 1 رو بیارم. رفتیم سازمان و اعتراض کردیم. پاسخنامه رو نشونم دادن دیگه حرفی واسه گفتن نبود ....
اون چیزی که بعد جلسه فکر میکردیم زدیم اونجور نبوده .
مشاهده پیوست 208150

سلام دوست گرامی
شما چطور زبان رو 97 درصد زدید؟
اگه همش درست باشه یه دونه نزده میشه 96.66 درصد
مگه 30 تا سوال نبود؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا