اعتراض به آزمون طراحي آذر91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artarr

عضو جدید
بعله بنده ی حقیر بدشانس 49 شدم طراحی... نطارت هم 48 شدم! اعصاب نمونده واسم...

همونطور که گفتم به ادرس بالا ایمیل بزن با گله و شکایت همچنین با شماره ها تماس بگیر . اگه همکاری کنیم ما هم مثل عمرانی ها به حقمون می رسیم .دوستان حتما امروز ایمیل بزنید.

jafarsydi

عضو جدید
بچها این شمارها رو تو گوشی تون Save کنید.من هر روز به اونجا زنگ میزنم
این آخرین فرصته...................وگرنه پروانه میره برای مرداد 91(اگه اسفند قبول بشیم)
artarr جان شماره جدیدی داشتی ، کامنت بزار:
02188646314فکس دفتر صومعلو
02188646312-13دفتر صومعلو مسئول دفتر آقای جعفری
02182244197 دفتر نورمحمدی
02188646368 دفتر هوایی مسئول دفتر خانم فضلی
بچه ها این دوسه روز زنگ بزنید تا بدونن تعدادمون زیاده

آخرین ویرایش:

artarr

عضو جدید
اگه همه به صومعلو زنگ بزنیم فکر می کنم یه نتیجه ای بگیریم.نورمحمدی و فضلی از طرف هوایی ماموریت دارن فقط ما رو بپیچونن اما هوایی صومعلو رو که دیگه نمی تونه بپیچونه.

artarr

عضو جدید
02188646314فکس دفتر صومعلو
02182244197 دفتر نورمحمدی
02188646368 دفتر هوایی مسئول دفتر خانم فضلی
از شماره 9 رقمی نورمحمدی و شماره فکس صومعلو معلوم می شه که تا حالا هیچکدومتون زنگ نزدین. پس بیچارهها حق دارن که به من می گن فقط شما یه نفر به ازمون طراحی معترض هستین.

artarr

عضو جدید
دوستان واقعا چند نفر هستیم که به ازمون طراحی اعتراض داریم لطفا اعلام کنین. الان که وقت نتیجه گرفتنه چرا هیچکس نیست .من دیگه دارم نا امید می شم.

salva

عضو جدید

salva

عضو جدید
من امروز با این شماره تماس گرفتم:

یه آقایی جواب داد بعد وصل کرد به یه آقای دیگه! اونم وصل کرد به یه خانوم اون خانومم گفت من در جریان نیستم!!! زنگ بزنین به این شماره :

02182244197 بعد گفت البته دوشنبه ها 2-4 بیشتر پاسخگو هستن!!!

حالا این شماره رو هم هرچی میگیرم بوق اشغال میزنه!

عملن یعنی هیچی دیگه!

Asemouni

عضو جدید
منم به آقای صومعلو زنگ زدم، یه خانمی گفتن تا چند روز دیگه توی سایت می زنن و گفت اطلاع نداره!
زنگ زدم دفتر دکتر هوایی، گفتن تا قبل از تموم شدن مهلت ثبت نام نتیجه اعتراضها میاد و گفتن احتمالا یه تاثیر جزیی داشته باشه... در حد این که 49 ها رو قبول کنن!!!!
:crying2:

artarr

عضو جدید
سلام پیام من به دست هر کدامتون نرسیده اطلاع بدین براش بفرستم

agin

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
artarrجان من خیلی وقت پیش به دفتر صومعه لو زنگ زدم مسئول دفترشون گفت کی گفته به ما زنگ بزنیم به آقای نور محمدی زنگ بزنین.مدام هم دارم با دفتر آقای نور محمدی و هوایی تماس می گیرم .
مثل اینکه نظارت داره نتیجه می ده .طراحی رو خبر نداره هنوز

artarr

عضو جدید
artarrجان من خیلی وقت پیش به دفتر صومعه لو زنگ زدم مسئول دفترشون گفت کی گفته به ما زنگ بزنیم به آقای نور محمدی زنگ بزنین.مدام هم دارم با دفتر آقای نور محمدی و هوایی تماس می گیرم .
مثل اینکه نظارت داره نتیجه می ده .طراحی رو خبر نداره هنوز

agin عزیز نتونستم برات بفرستم شاید inbox پر باشه چک کن که برات بفرستم

• Like
واکنش ها: agin

Q.F

عضو جدید
سلام دوستان من امروز زنگ زدم نظام مهندسی شهرمون برای جواب اعتراض ها 46 شده بودم گفتن نمره ت تغیری نکرده!گفتن فقط نمره یه نفر تغییر کرده.خیلی ناراحت شدم ..........................

artarr

عضو جدید
سلام دوستان من امروز زنگ زدم نظام مهندسی شهرمون برای جواب اعتراض ها 46 شده بودم گفتن نمره ت تغیری نکرده!گفتن فقط نمره یه نفر تغییر کرده.خیلی ناراحت شدم ..........................

مگه جواب اعتراضا اومده ؟ بچه های رشته های دیگه تازه دارن نامه می گیرن .نظام مهندسی شما چطور این حرفو میزنه

yasi84

عضو جدید
مگه جواب اعتراضا اومده ؟ بچه های رشته های دیگه تازه دارن نامه می گیرن .نظام مهندسی شما چطور این حرفو میزنه

بچه ها چجوري بايد از نتيجه اعتراضمون خبردار شيم؟نامه مياد يا بايد بريم نظام؟

salva

عضو جدید
سوال منم هست که چجوری خبردار میشیم از نتایج؟!

+ اینکه الان چیکار کنیم دیگه؟!!

Asemouni

عضو جدید
بچه ها، همه ی اعتراض ها نتیجه داشته به جز طراحی معماری....
لطفا همه تا جایی که می تونین فردا زنگ بزنین (به دکتر هوایی و مهندس نورمحمدی) و بخواین تراز ما رو هم پایین بیارن...
دیگه فرصتی نداریم....

آخرین ویرایش:

yasi84

عضو جدید
بچه ها آزمون نظارت چي كسي خبر نداره جواب اعتراض اومده يا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.