اشعار و نوشته هاي عاشقانه

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
آنگاه که..........
ضربه هاي تيشه زندگي رابر ريشه آرزوهايت حسميکني؛به خاطر بياور که ...............
زيبايي شهاب هااز شکستن قلبستارگان است!!!!

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهم نبود سوختنم، دور از تو پرپر زدنم، به افتخار عشق تو ميگي که بازندهمنم.

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان خيلي كند است براي كساني كه انتظار مي‌كشند. خيلي سريع براي كساني كهمي‌ترسند. خيلي طولاني براي كساني كه اندوهگين‌اند. خيلي كوتاه براي كساني كهشاد‌اند. ولي براي كساني كه عاشق‌اند زمان جاودانگي دارد

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
شناختنت بي گناهترين گناهم بود، يافتنت بهانه دلم وخواستنت نيازم و با تو بودن آرزويم و تو را گم کردن، پيدايش سراب بود. تو مانندپرستو آمدي و به دورترين ديار غربت رفتي. بي تو ثانيه ها تکراري شده اند و آيينهچيزي جز سراب را نشان نمي دهد و شقايق غريبي مي کند و جاده در انتظار مسافر است وهنوز دلم بدون تو بهانه مي گيرد و من آرزوهايم را عاشقانه زمزمه مي کنم و منتظرتهستم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحر مي آيد و چشمهاي من به افق خيره است. هوا دلنشين است ومن نگران كهمبادا امروز مثل فردا سپري شود. هر روز من مثل ديروز است . چشمهاي من نگران به دراست .هر روز اينطور است . عادت كرده ام به اين روزها . هر روز مثل هر روز است. فقطبراي من اين روزها مي آيد و مي رود

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست داشتم در سرزميني به دنيا مي آمدم که مردمش جُز از عشق نميگويند،*جزازعشق نمي نويسند،جُز خواب عشق را نمي بينند، وجز از عشق نمي ميرند.*البتههيچ سرزميني اين گونه نيست.افسوس!

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر کسي را دوست داري راحت از او دست مکش چون ممکن است ديگر کسي را بهاندازه ي او دوست نداشته باشي و اما اگر کسي تو را دوست داشت راحت از او دست برندارچون ممکن است ديگر کسي تو را به اندازه ي او دوست نداشته باشد

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي بارون مي گيره چشام از عشق تو خيسهدل برات به قول سهراب زيربارون مي نو يسهتنها آرزوم هميشه تا يادم نرفته راستيکاش يه روز به همبگي من همونم که مي خواستي

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بحررنج است اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
پازل دل يکي رو بهم ريختن هنر نيست ..... هر وقت با تيکه هاي شکسته ي دل يک نفر يک پازل دل جديد براش ساختي هنر کردي

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
مي توان در کوچه هاي زندگي پاسخ لبخند را با ياس داد مي توان جاي غروب عشق را با طلوع ساده ي احساس داد در نگاهت بوي باران مانده است خاطرات سبز ياران مانده است درميان جنگل سبز دلت رد پاي بي قراران مانده است

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماه را دوست دارم به خاطر نور زيبايش در شب تار زندگيم ! روز را دوست دارن به خاطر زيبائي وجودش ! شب را دوست دارم به خاطر وجود ستارگان كه به جاي دلبري چشمك مي زنند ! بهار را دوست دارم به خاطر گلهايش و نسيم نازش ! و .... دوست دارم ! اما !!! تو را دوست دارم مانند تمام وجودم بي آنكه بدانم چرا ؟ .... و تو را مي پرستم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط موجهاي دريا هستند که عاشقن آره فقط اونا هستن با اينکه ميدونن اگر برسن به ساحل ميميرن بازم بيقرار رسيدن

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديدم کسي در ميزند . در را گشودم سوي او . ديدم غم است در ميزند غم با همه غم بودنش هر شب به من سر ميزند . اي دوستان بي وفا از غم بياموزيد وفا . غم با همه غم بودنش هر شب به من سر ميزند

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه ميدانند همه ميدانند که من و تو از آن روزنهء سرد عبوس باغ را ديديم و از آن شاخهء بازيگر دور از دست سيب را چيديم همه ميترسند همه ميترسند ، اما من وتو به چراغ و آب و آينه پيوستيم و نترسيديم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
گل عشق را در دست ميگيرم و هي زير لب زمزمه ميکنم دوسم داره دوسم نداره... با ترس تک تک گلبرگهارا يواش يواش ميکنم و همچنان زمزمه ميکنم... براي ادامه دادن مردد هستم ولي نه!!!! ميترسم!!!!!!!!! چشمهايم را بسته نيت ميکنم"دوسم داره" و همه ي گلبرگ ها رو يهو ميکنم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
لحظه هايم را با گريه پر مي کنم رؤيايم را با تبسمي تلخ مي سازم من جاي خالي حضور ديگران را با اشک پر مي کنم دنيايم را با عذاب ساخته ام خوشبختي ام را به ديگران باخته ام من فردايم را با هيچ مي سازم خانه ام را با ترديد مي سازم . من درد را مي نويسم با اشک بر ديواره هاي اين دل تنها

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
كوچك كه بوديم چه دلهاي بزرگي داشتيم ...اكنون كه بزرگيم چه دلتنگيم ...كاش همان كودكي بوديم كه حرفهايش را ...مي توان از نگاهش خواند ...اما اكنون اگر فرياد هم بزنيم كسي نمي فهمد ...و دل خوش كرده ايم كه سكوت كرده ايم

liliss85

عضو جدید
امضای یار

امضای یار

میگن هر قطره اشک امضای خداست پای چشمهایی که آسمان در آنها خلاصه شده....
خدایا دلم آسمان نیست...دریا هم نیست...
ولی تو را قسم به دل پاک عاشقانت
پای چشم مرا نیز امضا کن...
تا روزی که دیدمش
به استناد امضا و دست خط تو آبرویم نریزد.
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
(www.pinkkitty.blogfa.com)

farhadi1980s

عضو جدید
اگر غیری به جای من گزیند دوست حاکم اوست
حرامم باد اگر من جان به جای دوست بگزینم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
پنجره باز و بسته كن
ياد هوای ابری و
ابرهای دل شكسته كن
پنجره باز و بسته كن
ياد پرنده آسمان
نسيم ريشه بسته كن
در پی پاره تنم
زخمی و دربه در منم
لال‌ام و در سكوت خود
بر سر و سينه می زنم
روزی نمی رسد كه من
به دوری تو خو كنم
خواب تو را عزيز من
چگونه آرزو كنم

maryam bano

عضو جدید
دعا

دعا

خدای اطلسی ها با تو باشه

پناه بی کسی ها با تو باشه

تمام لحظه های شاد یک عشق

بجز دلواپسی ها با تو باشه:smile:

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
گر دنياي ما دنياي سنگ است بدان سنگيني سنگ هم قشنگ است اگر دنياي ما دنياي درد است بدان عاشق شدن از بحررنج است اگر عاشق شدن پس يک گناه است دل عاشق شکستن صد گناه است

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا غمگيني؟عاشق شدم!!!! آيا عشق شيرين است؟بله....شيرين تر از زندگي!!!! چرا تنهايي؟ويژگي عاشق هاست!!!! لذت تنهايي چيست؟فکر به او و خاطرات و!!!! چرا مي روي؟براي اينکه او رفت!!!! دلت کجاست؟پيش او!!!! قلبت کجاست؟او برده!!!! پس حتما بي رحم بوده؟نه...اصلا!!!! چرا؟چون باز هم او را مي پرستم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
اي دوست دلت هميشه زندان من است آتشكده عشق تو از آن من است آن روز كه لحظه وداع من و توست آن شوم ترين لحظه پايان من است

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتي که من دارم فكر مي كنم وتو داري فكر مي كني كه من دارم به چي فکر مي کنم دوست دارم که فکر کني که دارم به تو فکر مي کنم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضي ها وقتي كاري داشته باشند دوستت هستند بعضي ها وقتي گير مي كنند دوستت هستند بعضي ها نيستند و وقتي هم هستند بهتر است نباشند بعضي ها نيستند و اداي بودن در مي آورند بعضي ها در عين بودن هرگز نيستند بعضي هاي ديگر هم به طور كلي هستند ولي آدم نيستند آنهاي ديگري هم كه آدم هستند نيستند

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاري نکنيم که روزي حتي خودمان هم باور نکنيم که داريم دروغ مي گوييم آن هم به خودمان و کاري نکنيم که روزي به خدا هم دروغ بگوييم و اي کاش روزي مردم با صداقتي همچون صداقت چشمهاشان با هم سخن بگويند پروانه سوخت شمع فرو مرد شب گذشت اي واي من که قصه دل نا تمام ماند

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر ان شب نگاهم نمي کردي اگر در ان شب تاريک بر اين تنهاتر از تنهايي چشمک نمي زدي اگر در اولين حرفم باورم نمي کردي اگر نمي ماندي و مي رفتي من ديگر اين که هستم نبودم

PATRIOT

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي آفتاب خوبان، مي‏جوشد اندرونم يك ساعتم بگنجان در سايه عنايت غلام همت آن رند عاقبت سوزم كه در گدا صفتي كيمياگري داند