اس ام اس هاي روزانه Joke-Off-SMS

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MILAD_MILAD

عضو جدید
وقتی خواستم زندگی کنم، راهم را بستند.وقتی خواستم ستایش کنم، گفتند خرافات است.وقتی خواستم عاشق شوم گفتند دروغ است.وقتی خواستم گریستن، گفتند دروغ است.وقتی خواستم خندیدن، گفتند دیوانه است.دنیا را نگه دارید، میخواهم پیاده شوم

دکتر علی شریعتی

Goldstone

عضو جدید
دیدی آن که به جهان خواندیش یارترین،

چه دل آزار ترین شد چه دل آزار ترین..........

Goldstone

عضو جدید
براي كشتن يه پرنده يك قيچي كافيست، لازم نيست اونو توي قلبش فرو كني!

بالشو كه بچيني....

پرتو سخن

عضو جدید
خبر فوری:
تحصن اعتراض امیز مردم شیراز در پی اعلام سال 1389 به عنوان سال "همت وکار مضاعف"
شعار هماهنگ معترضین:عامو ولم بکن

نوآموز

عضو جدید
یه زخم کهنه

وقتی سر کلاس درس نشسته بودم تمام حواسم متوجه دختری بود که کنار دستم نشسته بود و اون منو "داداشی" صدا می کرد .
به موهای مواج و زیبای اون خیره شده بودم و آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه . اما اون
...توجهی به این مساله نمیکرد .
آخر کلاس پیش من اومد و جزوه جلسه پیش رو خواست . من جزومو بهش دادم .بهم گفت:"متشکرم".
میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط "داداشی" باشم . من عاشقشم . اما... من خیلی خجالتی هستم ..... علتش رو نمیدونم .

تلفن زنگ زد .خودش بود . گریه می کرد. دوستش قلبش رو شکسته بود. از من خواست که برم پیشش. نمیخواست تنها باشه. من هم اینکار رو کردم. وقتی کنارش رو کاناپه نشسته بودم. تمام فکرم متوجه اون چشمهای معصومش بود. آرزو میکردم که عشقش متعلق به من باشه. بعد از 2 ساعت دیدن فیلم و خوردن 3 بسته چیپس ، خواست بره که بخوابه ، به من نگاه کرد و گفت :"متشکرم " .
میخوام بهش بگم ، میخوام که بدونه ، من نمی خوام فقط "داداشی" باشم . من عاشقشم . اما... من خیلی خجالتی هستم ..... علتش رو نمیدونم .

روز قبل از جشن دانشگاه پیش من اومد. گفت :"قرارم بهم خورده ، اون نمیخواد با من بیاد" .
من با کسی قرار نداشتم. ترم گذشته ما به هم قول داده بودیم که اگه زمانی هیچکدوممون برای مراسمی پارتنر نداشتیم با هم دیگه باشیم ، درست مثل یه "خواهر و برادر" . ما هم با هم به جشن رفتیم. جشن به پایان رسید . من پشت سر اون ، کنار در خروجی ، ایستاده بودم ، تمام هوش و حواسم به اون لبخند زیبا و اون چشمان همچون کریستالش بود. آرزو می کردم که عشقش متعلق به من باشه ، اما اون مثل من فکر نمی کرد و من این رو میدونستم ، به من گفت :"متشکرم ، شب خیلی خوبی داشتیم " .

یه روز گذشت ، سپس یک هفته ، یک سال ... قبل از اینکه بتونم حرف دلم رو بزنم روز فارغ التحصیلی فرا رسید ، من به اون نگاه می کردم که درست مثل فرشته ها روی صحنه رفته بود تا مدرکش رو بگیره. میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون به من توجهی نمی کرد ، و من اینو میدونستم ، قبل از اینکه کسی خونه بره به سمت من اومد ، با همون لباس و کلاه فارغ التحصیلی ، با گریه منو در آغوش گرفت و سرش رو روی شونه من گذاشت و آروم گفت تو بهترین داداشی دنیا هستی ، متشکرم.

نشستم روی صندلی ، صندلی ساقدوش ، اون دختره حالا داره ازدواج میکنه ، من دیدم که "بله" رو گفت و وارد زندگی جدیدی شد. با مرد دیگه ای ازدواج کرد. من میخواستم که عشقش متعلق به من باشه. اما اون اینطوری فکر نمی کرد و من اینو میدونستم ، اما قبل از اینکه بره رو به من کرد و گفت " تو اومدی ؟ متشکرم"

سالهای خیلی زیادی گذشت . به تابوتی نگاه میکنم که دختری که من رو داداشی خودش میدونست توی اون خوابیده ، فقط دوستان دوران تحصیلش دور تابوت هستند ، یه نفر داره دفتر خاطراتش رو میخونه ، دختری که در دوران تحصیل اون رو نوشته. این چیزی هست که اون نوشته بود :
" تمام توجهم به اون بود. آرزو میکردم که عشقش برای من باشه. اما اون توجهی به این موضوع نداشت و من اینو میدونستم. من میخواستم بهش بگم ، میخواستم که بدونه که نمی خوام فقط برای من یه داداشی باشه. من عاشقش هستم. اما .... من خجالتی ام ... نمی‌دونم ... همیشه آرزو داشتم که به من بگه دوستم داره. ....

:gol::king:

نوآموز

عضو جدید
[FONT=&quot]يارو[FONT=&quot] داشته تو اتوبان 180 تا سرعت ميرفته. افسره جلوشو ميگيره بهش ميگه: شما گواهينامه دارين؟ يارو ميگه نخير! ميگه: كارت ماشين چي؟ مرده ميگه: دارم ولي مال خودم نيست؛ مال اون بدبختيه كه جسدش تو صندوق عقبه! افسره كف ميكنه ميره سريع به مافوقش گذارش ميده. خلاصه بعد از يك ربع سرهنگ مافوقش مياد از مرده ميپرسه: آقا شما گواهينامه و كارت ماشين ندارين؟ يارو ميگه[/FONT][/FONT][FONT=&quot]: چرا قربان. بفرمايين! دست ميكنه از تو داشبرد گواهينامه و كارت ماشين رو درمياره ميده خدمت سرهنگ. سرهنگه ميگه: مي‌تونم صندوق عقب ماشينتونو بازرسي كنم؟ يارو ميگه: خواهش ميكنم. بفرماييد! سرهنگه ميره در صندوق عقب رو باز ميكنه، ميبينه اونجا هم خبري نيست. برميگرده به مرده ميگه: ولي زيردست من گزارش داده كه شما گواهينامه و كارت ماشين ندارين و يه جسد هم تو صندوق عقب ماشينتونه. يارو ميگه: نه قربان دروغ به عرضتون رسوندن! خودتون كه مشاهده كردين. به خدا اين افسره عقده ا‌يه. دوست داره بيخودي به ملت گير بده. لابد بعدشم گفته كه من داشتم 180 تا سرعت مي‌رفتم!

:gol:

[/FONT]​

نوآموز

عضو جدید
[FONT=&quot]از يكي پرسيدند: نظرت درباره دوران نامزدي چيه؟ ميگه: مثل يه دوچرخه ميمونه كه بابات واست ميخره ولي نميزاره سوارش بشي[/FONT][FONT=&quot].[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]

آخرین ویرایش:

نوآموز

عضو جدید
این یکی رو هر کی موخونه باید قدر خانواده و عزیزانشون رو بیشتر عزیز بداره.

[FONT=&quot]مادر نازنين و مسعود به مسافرت رفته بود و آنها در خانه تنها[/FONT][FONT=&quot] بودند. حدود يك هفته بعد ، نازنين پيش مسعود آمد و گفت : از وقتي كه مادر از اينجا رفته ، قندان نقره اي من گم شده ، تو فكر نمي كني كه او قندان را برداشته باشد ؟ مسعود گفت: خب، من شك دارم ، اما براي اطمينان به او ايميل خواهم زد. او در ايميل خود نوشت : مادر عزيزم، من نمي گم كه شما قندان را از خانه من برداشتيد، و در ضمن نمي گم كه شما آن را برنداشتيد . اما در هر صورت واقعيت اين است كه قندان از وقتي كه شما به تهران برگشتيد گم شده[/FONT][FONT=&quot] . با عشق، مسعود. روز بعد ، مسعود يك ايميل به اين مضمون از مادرش دريافت نمود : پسر عزيزم، من نمي گم تو با نازنين رابطه داري ! ، و در ضـــمن نمي گم كه تو باهاش رابطه نداري . اما در هر صورت واقعيت اين است كه اگر او در تختخواب خودش مي خوابيد ، حتما تا الان قندان را پيدا كرده بود. با عشق ، مامان !

[/FONT]

morteza 6768

عضو جدید
دوتا غضنفر تصميم ميگيرن فارسي صحبت كنن اولي ميگه پاشو دومي نميپاشم اولي جواب ميده نگو نميپاشم بگو پاشيده نمي شوم !!!

نوآموز

عضو جدید
اگه دو تا مرد طالب يه زن باشن توي مملکتهاي مختلف چي به سر اين سه نفر مياد؟

گه دو تا مرد طالب يه زن باشن توي مملکتهاي مختلف چي به سر اين سه نفر مياد؟

توي ژاپن: جوان اولي از عشق جوان دومي نسبت به دختر محبوبش متاثر ميشه و خودکشي مي کنه جوان دومي هم از مرگ همنوع خودش اونقدر اندوهگين ميشه که خودکشي مي کنه بعدش براي دختر ژاپني هم چاره اي جز خودکشي نيست

توي اسپانيا: مرد اولي توي دوئل ، مرد دومي رو از پاي در مياره و با زن محبوبش به آمريکاي جنوبي فرار مي کنن

توي انگلستان: دو تا عاشق با کمال خونسردي حل قضيه رو به يه شرط بندي توي مسابقه ء اسب سواري موکول مي کنن اسب هر کدوم برنده شد ، معشوق مال اون ميشه

توي فرانسه: خيلي کم کار به جاهاي باريک مي کشه دو تا مرد با همديگه توافق مي کنن که خانم مدتي مال اولي و مدتي مال دومي باشه

توي استراليا: دو تا مرد بر سر ازدواج با معشوق مشترک سالها مشاجره مي کنن اين مشاجره اونقدر طول مي کشه تا يکي از طرفين پير بشه و بميره ، يا از يه مرضي بميره اونوقت اونکه زنده مونده با خيال راحت به مقصودش مي رسه

توي قفقاز: جوان اولي دختر محبوب رو بر مي داره و فرار مي کنه دومي هم دختر رو از چنگ اولي مي دزده و پا به فرار مي ذاره باز اولي همين کار رو مي کنه و اين ماجرا دائما« تکرار ميشه

توي نروژ: معشوقه ء دو مرد براي اينکه به جدال و دعواي اونها خاتمه بده خودشو از بالاي ساختمون مرتفعي ميندازه پايين و غائله ختم ميشه

توي آفريقا: قضيه خيلي ساده ست و جاي اختلاف نيست دو تا مرد ، زني رو که مي خوان عقد مي کنن و علاده بر اون ، بيست تا زن ديگه هم مي گيرن

توي مکزيک: کار به زد و خورد خونيني مي کشه و يکي از طرفين کشته ميشه ولي بعدش اونکه رقيبش رو کشته از دختر مورد نظر دلسرد ميشه و دخترک بي شوهر مي مونه

توي آمريکا: حل قضيه بستگي به زن داره و هر کس رو انتخاب کرد با اون ازدواج مي کنه

توي ايران: فقط پول موضوع رو حل مي کنه پدر و مادر دختر مي شينن با همديگه مشورت مي کنن و خواستگاري که پولدار تر و گردن کلفت تره رو انتخاب مي کنن عاشق شکست خورده اگه توي عشقش جدي باشه يا بايد خودشو بکشه يا رقيب رو از ميدون به در کنه يا افسردگي مي گيره

Dr Ali

عضو جدید
پیامک فلسفی و عاشقانه و ...

از زندگي هر آانچه لياقتش را د اريم به ما ميرسد نه آنچه که آرزويش را داريم ....

عشق ، سپيده دم ازدواج است و ازدواج شامگاه عشق !

آنتوان چخوف : " از ميان کساني که براي دعاي باران به تپه ها مي روند تنها کساني با خود چتر مي برند که به کار خود ايمان دارند ... "

آلبرت کامو : " ايستاده مردن بهتر از زانو زده زيستن است . "

فريدريش نيچه : " آشفتگي من از اين نيست که تو بهم دروغ گفته اي ، از اين آشفته ام که ديگر نمي توانم تو را باور کنم ."

دنيا اين جوريه ديگه : اگه گريه کني ميگن کم آوردي ، اگه بخندي ميگن ديوونست ، اگه دل ببندي تنهات ميزارن ، اگه عاشق بشي دلتو ميشکنن ، با اين حال بايد لحظه اي را گريست ، دمي را خنديد ، ساعتي را دل بست و عمري عاشقانه زيست ...

موفق کسي است که با آجرهايي که بطرفش پرتاب مي شود ، يک بناي محکم بسازد ...

مهرباني را در نگاه منتظر کودکي ديدم که آبنباتش را به دريا انداخت تا آب شيرين شود ...

انسانهاي خوشبين و بدبين هر دو براي جامعه مفيد هستند خوشبين هواپيما را اختراع مي کند و

بدبين چتر نجات را !!!!!!

به چشمي اعتماد کن که به جاي صورت به سيرت تو مي نگرد ، به دلي دل بسپار که جاي خالي برايت داشته باشد و دستي را بپذير که باز شدن را بهتر از مشت شدن بلد است ...

مردها مثل جاي پارک ( پارکينگ ) هستن ، خوبشون که قبلا اشغال شده ، بقيشون که مونده يا کوچيک هست يا جلو در مردم هست !!!

اينو بدون که اگه کسي وارد زندگيت شد و گذاشتو رفت، علاوه بر اينکه يه خاطره به جا مي ذاره مي تونه يه تجربه هم به جا بذاره. پس سعي کن خاطره هاي خوب و تجربه هاي مفيد رو به خاطر بسپاري.... دوست داشته باش تا دوستت داشته باشن...

زندگي چيست؟ زندگي مانند اتوبوس شلوغي است که جايي براي نشستن نيست و وقتي خلوتمي شود و مي خواهي بشيني راننده داد مي زند پياده شويد آخر خط است.

به پايان فکر نکن .. انديشيدن به پايان هر چيز شيريني حضورش را تلخ مي کند .. بگذار پايان تو را غافلگير کند درست مانند آغاز !

در شگفتم که سلامآغاز هرديداريست ، ولي در نماز پايان است . شايد اين بدين معناست که پايان نماز آغاز ديداراست.

زندگي تفسير سه کلمه است : خنديدن .... بخشيدن .... و فراموش کردن .... پس بخندو ببخش و فراموش کن!

پرسيدم دوست بهتراست يا برادر ؟ گفت: دوست برادري است که انسان مطابق ميل خود انتخاب مي کند.

اگر مي خواهي ارزشت را نزد خدا بداني ، نگاه کن ببين ارزش خدا نزد تو در وقت گناه چه قدر است ؟

از اينکه زندگيتان پايان مي يابد نترسيد ...از اين بترسيد که زندگي را هيچ گاه آغاز نکنيد.

آسمون براي گرفتن ماه تله نمي گذارد ، آزادي ماه است که او را پايبند مي کند .

اگه براي يک اشتباه هزار دليل بياري ميشه هزار و يک اشتباه !!!

هرگز مغرور نشو! برگ وقتي مي ريزه که فکر مي کنه طلاست!

آنقدر از دوست داشتن در هراسيم که شايد اگر زماني هم عشق به سراغمان بيايد نتوانيم آنرا بشناسيم (لئو بوسکاليا)

ترس از عشق، ترس از زندگي است، آنان که از عشق مي گريزند، مردگاني بيش نيستند. ( برتراند راسل )

برگ سبز درخت، "معرفت کردگار" ، و برگ زرد درخت، "معرفت روزگار" است. (دکتر سنگري)

هيچ دانه ي برفي در يک بهمن عظيم به تنهايي مسئول نيست. (ولتر)

پروانه ها گاهي فراموش مي کنند که زماني کرم بوده اند. (ضرب المثل سوئدي)

گلي که همه او را ببويند عطرش را از دست مي دهد. (ضرب المثل اسپانيايي)

چهار چيز است که نمي‌توان آن‌ها را بازگرداند:

سنگ ... پس از رها کردن!

حرف ... پس از گفتن!

موقعيت... پس از پايان يافتن!

و زمان ... پس از گذشتن !

کسي در باد مي خواند تو را تا اوج مي خواهم...

براي ناز چشمانت چه بي صبرانه مي مانم...

دلم تنگ است و بي يادت در اين غربت نمي مانم...

تو هستي در وجود من تو را هرگز نمي رانم...( just 4 u )

يه دوست خوب ميگفت: آدما مثل کتابن تا وقتي تموم نشدن جذابن.پس سعي کن خودتو جلوي ديگران ورق نزني تا زود تموم نشي.چون وقتي تموم بشي ميرن سراغ يکي ديگه !!!

فراز و نشيب هاي بخت و اقبال آزمون حقيقي خردمندي است و عاقل ترين انسان ها کسي است که ابن آزمون را به خوبي تحمل کند. (ريچارد کابرلند)

مادر با يک دست گهواره و با دست ديگر جهان را تکان مي دهد. (ناپئون بنا پارت)

آنچه هستيد شما را بهتر معرفي مي کند تا آنچه مي گوييد. (رالف والدو امرسن)

انسانها شکست نمي خورند بلکه تلاش خود را متوقف ميکنند. (اليهوروت)

کسي که به کم راضي نمي شود هيچ چيز او را راضي نمي کند. (اپيکور)

موسيقي زبان عاطفه است و کلمات زبان عقل. (آرتور شوپنهاور)

کمال آهسته حرکت ميکند زيرابه کمک زمان نياز دارد. (ولتر)

بردباري طعم تلخي دارد ولي ثمره آن شيرين است. (روسو)

خنده بهترين اسلحه جنگ با زندگي است. (آناتول فرانس)

سکوت بالاترين وسيله تحقير است. (چارلز آگوستين)

زيبايي ناپايدار است ولي فضيلت جاودانه. (گوته)

تحمل يعني چيرگي بر تقدير. (توماس کمبل)

مغز تنبل کارگاه شيطان است. (جان ري)

کسي که مي خواهد به همه چيز برسد به هيچ چيز نخواهد رسيد. (ضرب المثل انگليسي)

هر کس اميد واهي را رها کند به قدر کافي موفق خواهد بود. (ضرب المثل لاتين)

اگر ايمان از ميان برود همه چيز از ميان مي رود. (ضرب المثل آلماني)

فاتح کسي است که خود را فتح کند. (ضرب المثل لاتين)

خار هاي کوچک زخم به جان نمي زنند ، بلکه با او مي آميزد براي روزهاي سختر ...

دوست براي آن است که نيازت را برآورد نه آنکه تهي بودنت را پر کند.

هنر عشق ورزيدن رمز سعادتمندانه زيستن است.

اعتماد به نفس نخستين راز موفقيت است.

Dr Ali

عضو جدید

1- مرام فقط مرام گاو چون نگفت من گفت ما !
2- صفا فقط صفاي مورچه که هر وقت گريه کرد هيچکس اشکش نديد !
3- رفيق فقط کلاغ نه بخاطر سياهيش به خاطر يه رنگيش !
4- معرفت فقط معرفت کرم نه به خاطر کرم بودنش به خاطر خاکي بودنش !
5- يه رنگي فقط يه رنگي ديوار که هرچي مردو نا مرده بهش تکيه ميدن !

نامم را پدرم انتخاب کرد، نام خانوادگي ام را يکي از اجدادم! ديگر بس است! راهم را خودم انتخاب خواهم کرد. ... « استادشهيد ، دکتر علي شريعتي »

مارک تواين مي گويد: بهتر است دهان خود را ببنديد و ابله به نظر برسيد تا اينکه آنرا باز کنيد و همه ترديدها را از ميان ببريد !!!

خود را بشناس و بر روح خويش فرمانروايي کن در اين صورت مي توانياميدوار باشي که روزي مقتدر و سعادتمند خواهي شد. (تنسون)

آدم فرصت طلب هنگام کاميابي شجاع است و هنگام که بخت روي خوشي نشان نمي دهد مي گريزد. (فدروس)

در طبيعت و اخلاق انساني هيچ ضعف و انحرافي نيست که با تعليم مناسباصلاح نشود.(فرانسيس بيکن)

هميشه بوي عطر گل به دستي مي ماند که گلي به شما هديه مي کند. (ضرب المثل چيني)

کسي را که به شما شنا ياد داد ، غرق نکن. (ضرب المثل انگليسي)

موفقيت نصيب افراد خواب آلود نمي شود. (ضرب المثل آلباني)

زياد فکر کن ، کم حرف ، بزن کمتر بنويس. (ضرب المثل فرانسوي)

عيب جامعه اين است که همه مي خواهند آدم مهمي باشند و هيچ کس نمي خواهد فرد مفيديباشد .

زندگي حکمت اوست... زندگي دفتري از حادثه هاست... چند برگي را تو ورق ميزني و مابقي راقسمت...

هميشه واسه گلي خاک گلدون باش کهاگه به آسمون هم رسيد يادش باشه ريشش کجاست…

همه چيز در پايان خوب است. اگر خوب نباشد بدانيد که هنوز به نقطه پايان نرسيده است.

پيش از سحر تاريک است اما تاکنون نشده که آفتاب طلوع نکند؟!!! به سحر اعتماد کنيد.

طوري زندگي کن که بتوانند روي سنگ قبرت بنويسند ،متاسف نبود ...

تصميمات بزرگت را با قلبت بگير وتصميمات کوچکت را با عقلت !

تا خدا بنده نواز است به بنده چه نياز است ؟!!!

بزرگان زاده نمي شوند ، ساخته مي شوند !

فرشتگان از خدا پرسيدن: خدايا تو که بشر رو انقدر دوست داري چرا غم را آفريدي ؟ خداگفت : غم را به خاطر خودم آفريدم چون اين مخلوقه من تا غمگين نباشه به ياد خالقشنمي افتاد !

من ستايشگر معلمي هستم که انديشيدن را به من بياموزد نه انديشه ها را. «استاد مطهري»

وظيفه باعث مي‌شود تا کارها را به‌خوبي انجام دهي، اما عشق کمک مي‌کند تا آن‌ها را زيبا انجام دهي. « ضرب المثل کوبايي »

چه بسيارند کساني که به هنگام غروب ، از غصه ناپديد شدن آفتاب چنان مي گريند کهريزش اشک ها مانع از ديدن ستارگان مي شود.

اگر ديگران را با زيباترين منشها و صفات بخوانيم چيزي از ارزش ما نمي کاهد بلکه اورا دلگرم ساخته ايم آنگونه باشد که ما مي گويم.

اگر از خودخواهي کسي به تنگ آمده اي او را خوار مساز ، بهترين راه آن است که چندروزي رهايش کني.

مرگ هيجان انگيز ترين صحنه ي زندگي ماست که هيچ گاه آن را براي ديگران تعريف نميکنيم.

وقتي درباره ديگران قضاوت مي کني، آنان را تعريف نمي کني، خودت را تعريف ميکني.

پيرامونيان ما چه بخواهيم و يا نخواهيم بر انديشه هاي ما اثر خواهند گذاشت .

خطر متفاوت بودن را بپذيريد ، اما بياموزيد بدون جلب توجه متفاوت باشيد.

انسان مانند رودخانه است ؛ هر چه عميق تر باشد آرام تر است .

مُردن در حال ايستاده ، بهتر از زيستن در حال زانو زدن است.

مردن مانند به دنيا امدن امري طبيعي و عادي است.

اگر از کسي چيزي مي خواهيد اول او را بخندانيد.

نيکي، بيش از هر چيز مردم را خلع سلاح ميکند.

موفقيت به همان اندازه شکست خطرناک است .

در طوفان زندگي با خدا بودن بهتر از ناخدا بودن است.

خردمند به کار خويش تکيه ميکند و نادان به آرزوي خويش . « حضرت علي (ع) »

اگر زني رنگ شاد بپوشد رژ لب بزند، و کلاه عجيب و غريبي سرش بگذارد، شوهرش با اکراه او را با خودش به کوچه و خيابان مي برد. ولي اگر کلاه کوچکي بر سرش بگذارد و کت و دامن خياط دوز تن کند شوهرش با کمال ميل او را بيرون مي برد و تمام مدت به زني که لباس رنگ شاد پوشيده و کلاه عجيب و غريب سرش گذاشته و رژ لب زده است خيره مي شود. "بالتيمور بيکن"

چنان باش که به همه بتواني بگوئي چون من باش ! « کانت »

پول خوشبختي نمي‌آورد ... اما شکل دلپذيرتري از بدبختي را برايتان فراهم مي‌سازد. « اسپايک ميليگان »

سنگي که طاقت ضربه ي تيشه رو نداره تنديسي زيبا نمي شود فقط يه بار فرصت داري تا از وجودت تنديسي زيبا بسازي .پس از ضربه هاي تيشه خسته نشو !

زندگي مثل يه پل قديميه! به اين فکر نکن که اگه تنها ازش بگذري ديرتر خراب ميشه بهاين فکر کن که اگه افتادي يکي باشه که دستتو بگيره ...

Dr Ali

عضو جدید
پیامک فلسفی و عاشقانه و ..

پیامک فلسفی و عاشقانه و ..

آدم وقتي جوونه سلامتيشو از بين ميبره تا به پول برسه و وقتي که پير شد پولاشو از بين ميبره تا سلامتيشو دوباره بدست بياره ...

عاقل به آن دليل عاقل است که عاشق است...احمق به آن دليل احمق است که فکر ميکندميتواند عشق را درک کند.

مرداني که بيشتر از حقوق و هنجار زنان پشتيباني مي کنند خود بيشتر از ديگران بهنهاد زن مي تازند.

دشمن ابزار نابود ساختن آدمي را ، در درون سراي او جست و جو مي کند.

عاقل انچه را که مي داند نمي گويد،ولي انچه را که مي گويد مي داند.

هرگز از کسي که هميشه با من موافق بود چيزي ياد نگرفتم.

براي دشمني که در حال فرار است ،بايد پلي از طلا ساخت.

براي پرش هاي بلند ، گاهي نياز است چند گامي پس رويم .

تنها چيزي که در دنيا تغيير نمي کند ،لزوم تغيير است.

بهترين کار ها ان است که به اعتدال نزديکتر باشد.

ياد بگيرم که خم شويم ،وگرنه مي شکنيم.

گاهی خوردن لگدی از پشت ! برداشتن گامی به جلو است

ای دوست نزن زخم زبان جای نصیحت / بگذار ببارد بر سرم سنگ مصیبت

ساعتها را بگذارید بخوابند . بیهوده زیستن را نیازی به شمردن نیست
دکتر شریعتی

تمام تلاشت در زندگی این باشد که روزگار را مطیع خود کنی
نه این که خود مطیع روزگار باشی

به افکارت زبان نده ، ظرف که خالی باشد صدای بیشتری دارد

هر بامداد آهویی از خواب بر میخیزد و میداند که از تند ترین شیر
باید تندتر بدود ، وگرنه کشته خواهد شد
هر بامداد شیری از خواب بر میخیزد و میداند از تند ترین آهو
باید تند تر بدود ، وگرنه از گرسنگی خواهد مرد
فرقی ندارد آهو باشی یا شیر ، آفتاب که برمیآید آماده دویدن باش

پرنده ای که بالاتر از همه روی درخت نشسته
زودتر از همه هدف تیر شکارچی قرار میگیرد

تنها دو شخص بد بخت داریم
کسی که چگونه انسان شدن را یاد نمیگیرد
کسی که از خوشبختی دیگران لذت نمیبرد

قنوت یعنی خود را در دست ها نهادن و تقدیم خدا نمودن

نیک باشی و بد گویند خلق / به که بد باشی و نیک بینند

زندگی سر گذشت درگذشت آرزوهاست

الهی
در بسته نیست ، ما دست و پا بسته ایم

اگر برای یک اشتباه هزار دلیل بیاورید، در واقع هزار و یک اشتباه از شما سرزده است
ابن سینا

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
هماره بر اين سواحل گام مي زنيم ميان ماسه و كف
برامدن اب نشان گامهايمان را خواهد سترد و باد كف را خواهد برد
اما
دريا و ساحل هماره برجايند.

جبران خليل جبران

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق تنها كار بي چراي عالم است
چه افرينش بدان پايان مي گيرد
معشوق من چنان لطيف است كه خود را به بودن نيالوده است
كه اگر جامه ي وجود بر تن مي كرد نه معشوق من بود

دكتر علي شريعتي

elham_k

عضو جدید
ترک ما کردی برو هم صحبت اغیار باش با ما چون نیستی باهرکه خواهی یار باش:gol:

هرکجا دور از تو باشم نازنین غربت نشینم هرکجا پایت گذاری خاک نرم آن زمینم:gol:

در خلوت من نگاه سبزت جاریست این قسمت بی تو بودنم اجباریست افسوس نمی شود کنارت باشم بی تو هر ثانیه و هر لحظه ی من تکراریست…:gol:

یکی می پرسد اندوه تو از چیست؟ سبب ساز سکوت مبهمت کیست؟ برایش صادقانه می نویسم برای آنکه باید باشد و نیست…:gol:

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]سيزده نكته مهم زندگي و عشق[/FONT]
[FONT=&quot]دوستت دارم ، نه به خاطر شخصيت تو ، بلكه به خاطر شخصيتي كه من در هنگام بودن با تو پيدا مي كنم[/FONT]

[FONT=&quot]هيچ كس لياقت اشك هاي تو را ندارد و كسي كه چنين ارزشي دارد باعث اشك ريختن تو نمي شود[/FONT]

[FONT=&quot]اگر كسي تو را آن گونه كه مي خواهي دوست ندارد ، به اين معني نيست كه تو را با تمام وجودش دوست ندارد[/FONT] .

[FONT=&quot]دوست واقعي كسي است كه دست هاي تو را بگيرد ولي قلب تو را لمس كند[/FONT] .

[FONT=&quot]بدترين شكل دلتنگي براي كسي آن است كه در كنار او باشي و بداني كه هرگز به او نخواهي رسيد[/FONT] .

[FONT=&quot]هرگز لبخند را ترك نكن . حتي وقتي ناراحتي . چون هر كس ممكن است عاشق لبخند تو شود[/FONT] .

[FONT=&quot]تو ممكن است در تمام دنيا فقط يك نفر باشي ، ولي براي بعضي افراد تمام دنيا هستي[/FONT] .

[FONT=&quot]هرگز وقتت را با كسي كه حاضر نيست وقتش را با تو بگذراند ، نگذران[/FONT].

[FONT=&quot]شايد خدا خواسته است كه ابتدا بسياري افراد نامناسب را بشناسي و سپس شخص مناسب را . به اين ترتيب وقتي او را يافتي بهتر مي تواني شكرگزار باشي[/FONT] .

[FONT=&quot]به چيزي كه گذشت غم نخور ، به آن چه پس از آن آمد لبخند بزن[/FONT] .

[FONT=&quot]هميشه افرادي هستند كه تو را مي آزارند . با اين حال همواره به ديگران اعتماد كن و فقط مواظب باش كه به كسي كه تو را آزرده دوباره اعتماد نكني[/FONT] .

[FONT=&quot]خود را به فرد بهتري تبديل كن و مطمئن باش كه خود را مي شناسي قبل از آن كه شخص ديگري را بشناسي و انتظار داشته باشي او تو را بشناسد[/FONT] .

[FONT=&quot]زياده از حد خود را تحت فشار نگذار ، بهترين چيزها در زماني اتفاق مي افتد كه انتظارش را نداري[/FONT]

[FONT=&quot]"گابريل گارسيا ماركز"[/FONT]

architectinium

عضو جدید
به ستاره ها نگاه کن . به چشمک هاشون بخند اما بهشون دل نبند چون از روی عشق نیست از روی عادته.

لذتی که در فراق است در وصال نیست! چون در فراق شوق وصال است و در وصال بیم فراق.

قشنگترین لحظات را کسی به تو می دهد که بتواند غمگین ترین لحظات را از تو بگیرد.

دوستی رو انتخاب کن که دلش اونقدر بزرگ باشه که برای جا شدن تو دلش نخواهی خودت رو کوچیک کنی.

lucky.n

عضو جدید
یه ترکه با یه لره رو میخواستن اعدام کنن میگن آخرین آرزو هاتون رو بگین

لره میگه : زن و بچه ام رو بیارین ببینم
به ترکه میگن ارزوی تو چیه؟

میگه زن و بچه اینو نیارین ببینه!!!!!!!!!!!!!:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
:heart::heart:زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست هرکی نغمه ی خود خداوند و از صحنه رود

صحنه پیوسته بجاست

خرم ان نغمه که مردم بسپارند به یاد.........!!!!!!!!!:gol:

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
عشق هایی که از پی رنگی بود عشق نبود عاقبت ننگی بود......!

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیمار خنده های توام بیشتر بخند! بیشتر بخند!!!

افتاب ارزوی منی گرم تر بتاب! گرم تر بتاب!!!

elham_k

عضو جدید
خدای اطلسی ها با تو باشد:gol:

پناه بی کسی ها با تو باشد:gol:

تمام لحظه های خوبیک عمر:gol:

به جز دلواپسی ها با تو باشد:gol:

friend

عضو جدید
زندگي چيست؟ زندگي جاده رهگذريست!
رهگذر کيست؟ من و تو ، همه ما رهگذريم......

ميدوني فرق لبخند تو با لبخند من چيه؟ تو وقتي شادي ميخندي! من وقتي که تو شادي ميخندم

هرچه باشد من نمک پرورده ام / دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
حج من بي فاطمه بي حاصل است / فاطمه حلال صدها مشکل است . . .

ز يك دختر بچه كلاس اولي ميپرسن دوست داري چكاره بشي ؟ ميگه دوست دارم عروس بشم.......!!!

يه سوالي چند وقته بدجوري ذهنم رو به خودش مشغول كرده: مي خواستم ببينم اسم پدر پسر شجاع قبل از تولد پسر شجاع چي بوده؟!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.