[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

Excalibur

عضو جدید
جدی همش 1 تومن؟؟؟؟؟ کمه که!!! زندگی رو آدم تو شهر خودش ول کنه بره یه جای داغ!!! واسه 1 تومن...اشکان نرخو ببر بالا مشتری شیم!!!:child:

hormozdi

عضو جدید
جدی همش 1 تومن؟؟؟؟؟ کمه که!!! زندگی رو آدم تو شهر خودش ول کنه بره یه جای داغ!!! واسه 1 تومن...اشکان نرخو ببر بالا مشتری شیم!!!:child:

چه خوش اشتها! شما مثل اینکه بر اساس دلار حقوق خوتان را تنظیم نموده اید. زیاد دلتان را صابون نزنید. بیشترین حقوق شرکت نفت برای افراد جدید الاستخدام، البته غیر از سکوها، در همین حدود است. البته تمایل خاصی هم برای جذب خانمها متاسفانه یا خوشبختانه!، وجود ندارد. پس Setting خودتان را کمی دستکاری نمایید.
موفق باشید.

Excalibur

عضو جدید
چه خوش اشتها! شما مثل اینکه بر اساس دلار حقوق خوتان را تنظیم نموده اید. زیاد دلتان را صابون نزنید. بیشترین حقوق شرکت نفت برای افراد جدید الاستخدام، البته غیر از سکوها، در همین حدود است. البته تمایل خاصی هم برای جذب خانمها متاسفانه یا خوشبختانه!، وجود ندارد. پس Setting خودتان را کمی دستکاری نمایید.
موفق باشید.

بابا من پسرم!!!! بابا خرج بالاست با 1 تومن که جور نمیشه خرج زندگی....

hormozdi

عضو جدید
کی میدونه حقوق در فلات قاره در جزایر و روی سکوها چنده؟

از من می شنوید زیاد روش فکر نکنید. اعصاب فولادی و صبر ایوب می خواهد. فکرشو بکنید چند هفته متصل روی یک سکو وصل دریا و یا تو یک جزیره باشید که فقط قیافه چند نفر آدم تکراری را هی می بینید و هیچ تنوعی در کار نیست. تازه شاید بیشتر هم طول بکشه چون خیلی وقتها دریا نا آرام است و قایقها را نمی توان حرکت داد، در نتیجه نفرات جدید نمی توانند بیایند و شما مجبورید چند روز دیگر هم معطل بمانید. پرواز بالگرد هم تا جایی که یادمه ممنوع بود. تازه با اوضاع مبهمی هم که ما داریم خدای نکرده اولین هدف موشکهای دشمنان همین نقاط است.

بابا من پسرم!!!! بابا خرج بالاست با 1 تومن که جور نمیشه خرج زندگی....

عزیزجان، یک تومن کجاش کمه؟ هنوز با خط فقر فاصله قابل توجهی داری! در ضمن این شروع کار است. هر سال حقوقتان افزایش پیدا می کند که با احتساب ضریبهای اعمال شده، رقم بدی نیست.

smfaghih

عضو جدید
کسی میدونه استخدام شرکت نفت فلات قاره چی شد؟ قرار بود6/7/87 تو سایت شرکت نفت شرایط استخدام رو بزنن، اما تا الان خبری نیست.

majdi

عضو جدید
سلام یه پیشنهادی داشتم البته نمی دونم جاش اینجاست یا نه.می خواستم ازتون بخوام لطف کنیدهر کسی که اسم آدرس یا شماره از شرکت های مهندسی مشاور واقع در تهران داره تو تالار بزاره .فکر می کنم با این کار خانم ها و آقایون بتونن با فرصت های کاری بهتر و جدید تری آشنا بشند .ممنونم;)

Ladan.Shafee

عضو جدید
با سلام
آقای فروتن عزیز:
میخواستم اگه ممکنه چند نمونه از این استخدامی هایی رو که نیاز به پارتی ندارن واسه من مثال بزنید.(البته جدیداشو)
آخه تا اونجایی که من میدونم استخدام اونم تو این رشته نیاز شدید به پارتی داره!!!!!!
ممنون.

شاد و موفق باشید.

آخرین ویرایش:

mojtaba_a_m

عضو جدید
لطفا جواب بديد تا كار از كار نگذشته:surprised:
اول يه چيزو بگم بار علمي واز اين جور چيزا برام مهم نيست.
دوستان من مهندسي شيمي صنايع گازو بچسبم يا ولش كنم برم مكانيك بخونم تنها چيزي هم كه برام مهمه اينه كه چهار پنج سال ديگه توي كمترين زمان ممكن استخدام شم .
بيشتر نظرم روي مهندسي شيميه چون الان همه جا مكانيك داره ولي شيمي هنوزم نوع جذبش كشوري توي ورودي دانشگاه ها
:
:
آقا جون مادرتون اين خيال ما رو راحت كنيد بريم تا بهمن صفا كنيم!:cry:

لطفا جواب بديد تا كار از كار نگذشته:surprised:
اول يه چيزو بگم بار علمي واز اين جور چيزا برام مهم نيست.
دوستان من مهندسي شيمي صنايع گازو بچسبم يا ولش كنم برم مكانيك بخونم تنها چيزي هم كه برام مهمه اينه كه چهار پنج سال ديگه توي كمترين زمان ممكن استخدام شم .
بيشتر نظرم روي مهندسي شيميه چون الان همه جا مكانيك داره ولي شيمي هنوزم نوع جذبش كشوري توي ورودي دانشگاه ها
:
:
آقا جون مادرتون اين خيال ما رو راحت كنيد بريم تا بهمن صفا كنيم!:cry:
تو مگه بيكاري كه رشته عوض كني ؟ رشته به اين خوبي داري درس ميخوني ميخواي عوض كني ؟
فك كنم اوغات فراغت زياد داري . ميخواي دوتاشو باهم بخون ! :)

k_siroos

مدیر بازنشسته
کسی میدونه استخدام شرکت نفت فلات قاره چی شد؟ قرار بود6/7/87 تو سایت شرکت نفت شرایط استخدام رو بزنن، اما تا الان خبری نیست.

با سلام به شما دوست عزیز ....

در پی انتشار خبر غیر رسمی استخدام شرکت نفت فلات قاره در کازرون نیوز در مرداد ماه گذشته و مکاتبه علاقمندان پرشمار به استخدام در این شرکت، شرکت ملی نفت ایران سرانجام آگهی رسمی اسخدام دردو شرکت نفت فلات قاره ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را منتشر کرد به گزارش کازرون نیوز شرکت ملی نفت ایران، به منظور تامین نیرو در شرکت نفت فلات قاره، و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از بین واجدین شرایط مرد، در مقطع تحصیلی دیپلم، کاردانی، کارشناسی و بالاتر از طریق برگزاری آزمون کتبی، استخدام می نماید . متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از تاریخ ۲۴ الی ۳۰ مهر ماه، به آدرس اینترنتی www.nioc.org/azmoon مراجعه نمایند. به گزارش کازرون نیوز، این نخستین بار است که جذب نیرو به صورت مستقیم و بدون برگزاری آزمون سراسری از سوی شرکت ملی نفت ایران صورت می پذیرد.

فایل مربوط به اطلاعات استخدام :

آخرین ویرایش:

ارا

عضو جدید

در پی انتشار خبر غیر رسمی استخدام شرکت نفت فلات قاره در کازرون نیوز در مرداد ماه گذشته و مکاتبه علاقمندان پرشمار به استخدام در این شرکت، شرکت ملی نفت ایران سرانجام آگهی رسمی اسخدام دردو شرکت نفت فلات قاره ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را منتشر کرد به گزارش کازرون نیوز شرکت ملی نفت ایران، به منظور تامین نیرو در شرکت نفت فلات قاره، و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از بین واجدین شرایط مرد،

سلام متقاضی زن رو نمی گیره؟؟؟:redface:

k_siroos

مدیر بازنشسته

در پی انتشار خبر غیر رسمی استخدام شرکت نفت فلات قاره در کازرون نیوز در مرداد ماه گذشته و مکاتبه علاقمندان پرشمار به استخدام در این شرکت، شرکت ملی نفت ایران سرانجام آگهی رسمی اسخدام دردو شرکت نفت فلات قاره ایران و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران را منتشر کرد به گزارش کازرون نیوز شرکت ملی نفت ایران، به منظور تامین نیرو در شرکت نفت فلات قاره، و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران از بین واجدین شرایط مرد،

سلام متقاضی زن رو نمی گیره؟؟؟:redface:

اینطور که معلومه فقط آقایون رو می گیرند ... هرچند فکر نمی کنم سکوها و جزایر خیلی جای مناسبی برای کار خانم ها باشه ... :w05:

comet0

عضو جدید
م ه ن د س ش ي م ي

م ه ن د س ش ي م ي

دوستان سلام
بعنوان مشورت اگه كاري ميتونين برا يه مهندس شيمي فارغ التحصيل تهران يوني كه مشغول خوندن ارشدم هست پيشنهاد بدين، يشنهاد بدين!!!

دوستان سلام
بعنوان مشورت اگه كاري ميتونين برا يه مهندس شيمي فارغ التحصيل تهران يوني كه مشغول خوندن ارشدم هست پيشنهاد بدين، يشنهاد بدين!!!
جالبه هم وقت ميكنيد درس بخونيد واسه كنكور هم برين سركار ؟!

omidanim

عضو جدید
سلام
من تازه دوران :mad: سربازی رو تموم کردم و دنبال کار می گردم.گرایشم هم صنایع شیمیایی-معدنیه.
ممنون می شم اگه کسی کار سراغ داره ما رو هم خبر کنه.هر کجای ایران هم باشه فرق نمی کنه ولی جنوب بهتره:confused:
در مورد حقوق ها یه سوالی برام پیش اومده. اینجا همش حرف از میلیونه ولی من یکی دو جا برای مصاحبه رفتم به من گفتن طبق قانون کار میشه ماهی حداکثر 300000
این قضیش چیه؟؟؟؟؟؟

omidanim

عضو جدید
سلام مجدد
یه چیزی یادم رفت بگم
آقا این چهره اشکان خان فروتن خیلی برای من آشناست. نمی دونم کجا دیدمش
اشکان جان کجا دیدمت؟؟؟؟؟:eek:

phalagh

مدیر بازنشسته
سلام
من تازه دوران :mad: سربازی رو تموم کردم و دنبال کار می گردم.گرایشم هم صنایع شیمیایی-معدنیه.
ممنون می شم اگه کسی کار سراغ داره ما رو هم خبر کنه.هر کجای ایران هم باشه فرق نمی کنه ولی جنوب بهتره:confused:
در مورد حقوق ها یه سوالی برام پیش اومده. اینجا همش حرف از میلیونه ولی من یکی دو جا برای مصاحبه رفتم به من گفتن طبق قانون کار میشه ماهی حداکثر 300000
این قضیش چیه؟؟؟؟؟؟
پایه حقوق همه جا یکیه.مقدارشو دقیقا نمیدونم.فکر کنم همون 300 که خودتون گفتین پایه حقوقه. اینکه شنیدی تو جنوب حقوق زیاده به خاطر اضافه حقوقیهاییه که به دلایل محتلف بهش میخوره.مثل آب وهوا،‌حق سکونت، حق ایاب و ذهاب و غیره...

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مجدد
یه چیزی یادم رفت بگم
آقا این چهره اشکان خان فروتن خیلی برای من آشناست. نمی دونم کجا دیدمش
اشکان جان کجا دیدمت؟؟؟؟؟:eek:

اشکان از مدیران این سایت و مدیر این بخش که در کوه پایه های سایت زندگی میکند، دسترسی به نت برایش مقدور نیست زمانی که عسلو تشریف دارند، ایشان فردی هستند که تازگی به کار رفته ولی کماکان برای ما شیرینی نگرفتند
بسیار مرموز و در عین حال شکست خورده از دست من و فراری میباشند

آیا ایشان را شناختید ؟

shinto

عضو جدید
اشکان از مدیران این سایت و مدیر این بخش که در کوه پایه های سایت زندگی میکند، دسترسی به نت برایش مقدور نیست زمانی که عسلو تشریف دارند، ایشان فردی هستند که تازگی به کار رفته ولی کماکان برای ما شیرینی نگرفتند
بسیار مرموز و در عین حال شکست خورده از دست من و فراری میباشند

آیا ایشان را شناختید ؟

khali jaleb gofti:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

omidanim

عضو جدید
سلام
جوجو جان از تلاشت برای کمک کردن ممنون اما کمکی نکردی
فکرمیکنم یه جایی تو دوران سربازی دیدمشون!!!!!!:que:
بگذریم، یه سوالی داشتم:
توی این آزمون های استخدامی که برگزار می شه غالبا یه سری گرایشهای خاص مهندسی شیمی را می خوان که مطمئنا گرایش بنده (صنایع شیمیایی معدنی) هیچ وقت توش نیست.
بعضیا میگن نباید توجهی کرد و اگه تو امتحانش نمره خوبی بیاری قبول می کنن. مثلا تو همین آزمون نفت فلات قاره من به خاطر همین موضوع شرکت نکردم:Dچون ثبت نامش اینترنتی بود و گزینه گرایش من رو نداشت:(

ehsan_eng

عضو جدید
با سلام به همه دوستان

من یه سوال داشتم و اون اینکه شما فکر میکنید بشه هم توی یکی از شرکتهای عسلویه کار کرد و هم در شهری مثل شیراز دانشجوی فوق لیسانس بود؟
اگه کسی همچین تجربه ای داره ما رو هم در جریان کم و کیف کار قرار بده.

phalagh

مدیر بازنشسته
با سلام به همه دوستان

من یه سوال داشتم و اون اینکه شما فکر میکنید بشه هم توی یکی از شرکتهای عسلویه کار کرد و هم در شهری مثل شیراز دانشجوی فوق لیسانس بود؟
اگه کسی همچین تجربه ای داره ما رو هم در جریان کم و کیف کار قرار بده.
تا جایی که میدونم تحصیل در یک دانشگاه دولتی و همزمان با اون داشتن کار تمام وقت(فکر کنم دولتی) از نظر قانونی ممنوعه. و دانشگاه مربوطه چنین اجازه ای رو به شما نمیده.

hormozdi

عضو جدید
تا جایی که میدونم تحصیل در یک دانشگاه دولتی و همزمان با اون داشتن کار تمام وقت(فکر کنم دولتی) از نظر قانونی ممنوعه. و دانشگاه مربوطه چنین اجازه ای رو به شما نمیده.

کاملا ممکنه. یکی از دوستان خودم تو پتروشیمی بندرامام کار می کرد و همزمان در علم و صنعت فوق می خواند. البته باید توجه کنید که زمانبندی برای اینکار خیلی سخت است و شما باید شرایط کاری خودتان را بسنجی چون خیلی وقتها روسا با کارمندانی که در حین کار تحصیل می کنند میانه خوبی ندارند. در ضمن شما باید با همکارانتان تعامل خوبی داشته باشید که بتوانند روزهایی که سرکار نیستید را پوشش دهند. بهرحال انرژی زیادی می طلبد.

phalagh

مدیر بازنشسته
کاملا ممکنه. یکی از دوستان خودم تو پتروشیمی بندرامام کار می کرد و همزمان در علم و صنعت فوق می خواند. البته باید توجه کنید که زمانبندی برای اینکار خیلی سخت است و شما باید شرایط کاری خودتان را بسنجی چون خیلی وقتها روسا با کارمندانی که در حین کار تحصیل می کنند میانه خوبی ندارند. در ضمن شما باید با همکارانتان تعامل خوبی داشته باشید که بتوانند روزهایی که سرکار نیستید را پوشش دهند. بهرحال انرژی زیادی می طلبد.
خوب احتمالا اون شخص زیر آبی رفته.وگرنه دانشگاه همچین اجازه ای رو نیمده.

omidanim

عضو جدید
یه سوالی داشتم:
توی این آزمون های استخدامی که برگزار می شه غالبا یه سری گرایشهای خاص مهندسی شیمی را می خوان که مطمئنا گرایش بنده (صنایع شیمیایی معدنی) هیچ وقت توش نیست.
بعضیا میگن نباید توجهی کرد و اگه تو امتحانش نمره خوبی بیاری قبول می کنن. مثلا تو همین آزمون نفت فلات قاره من به خاطر همین موضوع شرکت نکردم:dچون ثبت نامش اینترنتی بود و گزینه گرایش من رو نداشت:(

بالا