[ استخدامی های مهندسی شیمی ]

hormozdi

عضو جدید
والا من خودم تا حالا امتحان استخدامی ندادم .دوستام میگفتن خیلی شبیه سوالات کنکور دولتی بوده.

اگر منظورتان آزمون استخدامی ادواری است که هیچ ربطی به سوالات کنکور نداره. بیشتر اطلاعات عمومی هست. البته من سال اولش را امتحان داده ام که به این صورت بود. شاید تا حالا فرق کرده باشد.

shinto

عضو جدید
اگر منظورتان آزمون استخدامی ادواری است که هیچ ربطی به سوالات کنکور نداره. بیشتر اطلاعات عمومی هست. البته من سال اولش را امتحان داده ام که به این صورت بود. شاید تا حالا فرق کرده باشد.

نه آزمون استخدامی شرکت نفت(پخش و پالایش) منظورمه.

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باسه استخدامی هیچ نیازی به تست وتمرین ندارین .دانشجو متوسط هم باشید قبولید زیاد نگران نباشید هیچ دانشجوی مهندسی شیمی بی کار نمیمونه ودیر یا زود سرکاره
من هم تضمین می دم;):cool::)

mohammad_che_eng

عضو جدید
بله ديگه....رانندگي انواع وسيله نقليه...فروشندگي انواع كالا و .... هم شغل حساب ميشه....:biggrin::biggrin:

به به آقاي جان زينك ...كم پيدا شدي؟؟؟؟

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پتروشیمی مهر-خلیج فارس- کاویان دردست احداثه نگران هیچی نباشید

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بله ديگه....رانندگي انواع وسيله نقليه...فروشندگي انواع كالا و .... هم شغل حساب ميشه....:biggrin::biggrin:

به به آقاي جان زينك ...كم پيدا شدي؟؟؟؟
سلام زیر سایه تیم
خوبی؟
نه نگران نباش
خواستی فارغ شدی بگو حله

hormozdi

عضو جدید
آگهی استخدام شرکت ملی گاز

آگهی استخدام شرکت ملی گاز

شركت ملي گاز ايران به منظور تامين نيازمندي هاي نيروي انساني مورد نياز شركت هاي پالايش گاز (ايلام، بيدبلند2، مسجدسليمان، پارسيان، پارس جنوبي) و شركت انتقال گاز (مناطق 8،7،6،5،4،3،2 و 10 عمليات انتقال گاز) در مقاطع تحصيلي كارداني (رشته هاي مكانيك، برق، شيمي، بازرگاني، حسابداري، اداري) كارشناسي و بالاتر (رشته هاي مهندسي مكانيك، مهندسي برق، فيزيك، شيمي كاربردي، مهندسي شيمي، مهندسي صنايع، مهندسي كامپيوتر، مديريت بازرگاني) از بين فارغ التحصيلان واجد شرايط تعدادي نيروي انساني متعهد و متخصص را از طريق برگزاري آزمون كتبي، آزمون استعداد و روانشناختي، مصاحبه حضوري فني وتخصصي، گزينش و طب صنعتي استخدام مي كند. متقاضيان مي توانند به منظورثبت نام از تاريخ 12/5/87 به مدت 10 روز به سايت اينترنتي www.nigc.ir/tamin مراجعه نمايند.

البته هنوز لینکش خالیه، ولی بزودی فرمش خواهد آمد.

shinto

عضو جدید
استخدام شرکت گاز

استخدام شرکت گاز

شركت ملي گاز ايران بمنظور تامين نيازمنديهاي نيروي انساني مورد نياز شركتهاي پالايش گاز ( ايلام ، بيدبلند ، بيدبلند2، پارسيان ،پارس جنوبي )‌و شركت انتقال گاز ( مناطق 2، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 ، 8 و10 عمليات انتقال گاز) در مقاطع تحصيلي كارداني در رشته هاي مكانيك ،‌برق ، شيمي، بازرگاني ، حسابداري ، اداري و كارشناسي و بالاتر در رشته هاي مهندسي مكانيك باگرايشهاي ( حرارت و سيالات ،‌طراحي جامدات و ساخت توليد )‌مهندسي برق با گرايشهاي ( قدرت ، الكترونيك ،‌كنترل و ابزار دقيق )‌،‌فيزيك ، شيمي كاربردي ، مهندسي شيمي با گرايشهاي (‌پالايش ، صنايع گاز ، پتروشيمي ، بهره برداري از منابع نفت ،‌ طراحي فرايندها )‌مهندسي صنايع با گرايشهاي ( تحليل سيستمها ،‌تكنولوژي صنعتي ) ، مهندسي كامپيوتر با گرايشهاي ( نرم افزار و سخت افزار )‌و مديريت بازرگاني از بين فارغ التحصيلان واجدشرايط تعدادي نيروي انساني متعهد و متخصص را از طريق برگزاري آزمون كتبي،آزمون استعداد و روانشناختي ، مصاحبه حضوري فني و تخصصي ، گزينش و طب صنعتي استخدام مي نمايد .
جهت ثبت نام به ادرس سایت
www.nigc.ir/tamin
مراجعه نمایید

mohammad_che_eng

عضو جدید
shinto جان اين آگهي كه زذي تكراي بود...دقيق 2 پست قبل از شما آقاي هرمزدي زده بود...

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يه سالي هست فارغ شدم....ولي تا كارت پايان خدمت نداشته باشي...مدرك به درد باد زدن هم نميخوره...
باسلام
من بهت میگم نگرتن نباش تو هم نگران نباش .
یه زمانی مثل آوارگان دنبال کار میگشتیم حالا...
اما کارت سربازی رو باید داسته باشی
راستی بهت توی سایت حسودی هم میشه نه؟
من تعجب کردم وقتی دیدم که ...
واقعا من تاسف میخورم مثل همیشه هنوز نگران نابودی اخلاق دوستان اهل علمم

hormozdi

عضو جدید
جهت اطلاعات دوستان درباره مناطق شرکت انتقال گاز: (مرکزیت را نوشتم)
منطقه 1: خوزستان
منطقه2: اصفهان
منطقه3:شهر ری
منطقه4:خراسان
منطقه5:فارس
منطقه6:هرمزگان
منطقه7:مرکزی(این منطقه جدید است، تازه از منطقه3 در حال انشعاب است، موقعیت برای رشد شغلی مناسب می باشد)
منطقه8:آذربایجان شرقی
منطقه10:عسلویه(این منطقه هم جدید است، تازه از منطقه5 منشعب شده است)

از لحاظ کاری مناطق عملیاتی شرکت گاز، مربوط به خط لوله است. تعمیرات، ابزار دقیق، یارد، حفاظت از زنگ و .. که باید دایم در حال جابجایی باشید مگر اینکه در مرکز منطقه مستقر باشید و یا در استگاههای تقویت فشار کار کنید.
موفق باشید

1000eyes

عضو جدید
سوالات استخدامی

سوالات استخدامی

سلام ...کسی نمونه سوالات استخدامی مهندسی شیمی شرکت گاز رو داره بصورت pdf ممنون اگه دارید بذارید...

سلام ...کسی نمونه سوالات استخدامی مهندسی شیمی شرکت گاز رو داره بصورت pdf ممنون اگه دارید بذارید...
خدمت شما :
http://www.omransazehparsian.blogfa.com/8511.aspx
وارد لينك كه شديد به ژايين صفحه مراجعه كنيد

اينم هست :

نمونه سوالات آزمون استخدامي شرکت هاي گاز استاني / ارديبهشت 86
http://edari.nigc.ir/Site.aspx?ParTree=1110121A191C17&Skey=سوالات,استخدامي&LnkIdn=33408

mohammad_che_eng

عضو جدید
باسلام
من بهت میگم نگرتن نباش تو هم نگران نباش .
یه زمانی مثل آوارگان دنبال کار میگشتیم حالا...
اما کارت سربازی رو باید داسته باشی
راستی بهت توی سایت حسودی هم میشه نه؟
من تعجب کردم وقتی دیدم که ...
واقعا من تاسف میخورم مثل همیشه هنوز نگران نابودی اخلاق دوستان اهل علمم

وقتي چي؟؟؟منظورت اون پستي كه توو تالار hysys زده بودن؟؟؟

من شنيدم هر سال كار در وزارت نفت چه بصورت پيماني يا قرار دادي برا استخدام 5 امتياز محسوب ميشه....صحت داره؟؟؟؟

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

hormozdi

عضو جدید
آخرین خبر: امسال شرکت گاز در رشته مهندسی شیمی، فقط آقایان را جذب می کنه اونهم برای پالایشگاهها.

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتي چي؟؟؟منظورت اون پستي كه توو تالار hysys زده بودن؟؟؟

من شنيدم هر سال كار در وزارت نفت چه بصورت پيماني يا قرار دادي برا استخدام 5 امتياز محسوب ميشه....صحت داره؟؟؟؟
سلام
چی؟اصلا خصوصی سازی و...وقراردادو این حرفا همش سیاه بازیه و....
چون شرکتی که بابت هرنفرحداقل 50 میلیون هزینه میکنه(آموزش و..)به راحتی تورو ازدست نمیده مگه اینکه نخوای وبخوای بری تازه بهت سابقه کارمیدن ومیتونی بری خارج یا بمونی یا بری یه شرکت مشابه و...
الان اریا ساسول وجم 1200 به مهندسان تازه وارد بعد سه ماه میدن چه برسه به اینکه سابقه داشته باشی و...
شرکت مروارید هم 850 به کارکنانش میده بعد ازاینکه سایتشون عملیاتی شه چقدر میده :eek:!!!!!!!!!!!
امتیازو این حرفا رو ول کن
شرکت ملی پتروشیمی یا وزارت نفت وگاز استخدامی دائمش دیگه بدرد لای جرز میخوره با این توروم و ...;)

سلام
چی؟اصلا خصوصی سازی و...وقراردادو این حرفا همش سیاه بازیه و....
چون شرکتی که بابت هرنفرحداقل 50 میلیون هزینه میکنه(آموزش و..)به راحتی تورو ازدست نمیده مگه اینکه نخوای وبخوای بری تازه بهت سابقه کارمیدن ومیتونی بری خارج یا بمونی یا بری یه شرکت مشابه و...
الان اریا ساسول وجم 1200 به مهندسان تازه وارد بعد سه ماه میدن چه برسه به اینکه سابقه داشته باشی و...
شرکت مروارید هم 850 به کارکنانش میده بعد ازاینکه سایتشون عملیاتی شه چقدر میده :eek:!!!!!!!!!!!
امتیازو این حرفا رو ول کن
شرکت ملی پتروشیمی یا وزارت نفت وگاز استخدامی دائمش دیگه بدرد لای جرز میخوره با این توروم و ...;)
ماهي 1200 كمه ؟! مگه استخداميشون اينقدر نميگيرن ؟پس چرا ميگي واسه لاي جرز ؟
راستي مهندساي صفر كيلومتر گاز چند ميگيرن ؟

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ماهي 1200 كمه ؟! مگه استخداميشون اينقدر نميگيرن ؟پس چرا ميگي واسه لاي جرز ؟
راستي مهندساي صفر كيلومتر گاز چند ميگيرن ؟
IQ 8800 هستی نه؟سی پی یو داری نداری نیما یا شات دان هستی؟
خوب بخون چی نوشتم دانشمند
گفتم استخدامی رسمی شرکت ملی پتروشیمی بدرد لای جرز می خوره جیگر
واما صفرکیلومتر ها رو که گفتم 1200 میگیرن نگفتم؟خوب بخون دوباره

بالا