ازدواج با عشق یا با معیار ؟؟؟؟؟؟

saina110

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظرتون کدومش بهتر و بادوامتره؟؟؟؟

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه با عشق ات ازدواج کنی باید یه عمر جواب عقل ات رو بدی.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی با عشق ازدواج میکنی ممکنه خیلی مشکلات پیش بیاد که اگه عاقلانه ازدواج میکردی اون مشکلات وجود نداشت ولی چون عشق هست قابل حله....البته عشق دونفر به هم کافی نیست به نظر من دو طرف باید خیلی قوی و محکم باشن و بدونن همیشه یکی مراقبشون هست
وقتی با عقل ازدواج میکنی شاید ظاهرا هیچ وقت مشکلی نداشته باشی ولی همیشه یه چیزی کم داری و اون عشقه
به نظر من نباید ریسک کرد تو این دورو زمونه کمتر عشق واقعی و بادوام پیدا میشه....ولی میشه
بهتره هردوش به نسبت در نظر گرفته بشن
نه خیلی خشک نه خیلی از روی احساس

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
sلااااااااااااااااااااااااااااااام
سوال سختیه ..؟!!

ولی من با اثبات ریاضی یه جواب دست و پا شکسته میدم:

شما فکر کنید عشق عددهای 1 و 2 هست و عقل عددهای 4 و 5
خوب میبینید که این دو هیچ وجه مشترکی ندارند

پس باید یکمی از عشقتون بزنید وتسلیم کامل عشق نشوید و عشقتون رو وادار کنید که عدد 3 بپذیرد
و همین طور عقلتون رو یکمی از آک بندی در بیارید و از گزینه 3 آن هم استفاده کنید

حالا میبینید که عشق شد عددهای 1 و2 و3 و عقل شد عددهای 3 و 4 و 5

که در عدد 3 مشترک میشوند (جالبه بدونید که این 3 در منطق خودم یکیش زن هست یکیش مرد و دیگری همون بچه)

sepahrad

عضو جدید
وقتی با عشق ازدواج میکنی ممکنه خیلی مشکلات پیش بیاد که اگه عاقلانه ازدواج میکردی اون مشکلات وجود نداشت ولی چون عشق هست قابل حله....البته عشق دونفر به هم کافی نیست به نظر من دو طرف باید خیلی قوی و محکم باشن و بدونن همیشه یکی مراقبشون هست
وقتی با عقل ازدواج میکنی شاید ظاهرا هیچ وقت مشکلی نداشته باشی ولی همیشه یه چیزی کم داری و اون عشقه
به نظر من نباید ریسک کرد تو این دورو زمونه کمتر عشق واقعی و بادوام پیدا میشه....ولی میشه
بهتره هردوش به نسبت در نظر گرفته بشن
نه خیلی خشک نه خیلی از روی احساس

پري خودمونيم كتاب نوشتي تا آخرش خوندم يه كلمه ميگفتي هردو 50 به 50

Shiny Moon

عضو جدید
با هر دوش...
اگه فقط با عقل باشه همیشه حسرت یه زندگی با عشق رو میخوری....
اگه هم فقط با عشق باشه بعد از اینکه عشق طرف از سرت افتاد تازه میفهمی اون چیزی نبود که میخواستی....
ولی این عشق با منطق هستش که ادامه زندگی رو ممکن میکنه....

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظر من مجرد بموني خيلي بهتره.