ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

r.mob

عضو جدید
آدم ریاضی معتقدی رو میخونه بعد میاد سراغ ریاضی آقاسی حس میکنه اصلا ریاضی نخونده . :razz:

r.mob

عضو جدید
خب فدات نرو سراغ اقاسی
شوخی کردم حالتون عوض شه قصد بی ادبی نداشتم

سلام
حرفت منطقیه ولی کاش آقاسی هم نوع درس دادنش مثل معتقدی بود. مثلا میخواد بگه اگه حد جزء صحیح رو بخوایم بگیریم باید حد چپ و راست رو بگیریم. همین یه جمله ساده رو 1 صفحه توضیح داده . خوب ساده بگو اگه این حالت بود این کارو کن . :confused:
حیف معتقدی کتابش تست نداره .

chego

کاربر فعال
سلام
حرفت منطقیه ولی کاش آقاسی هم نوع درس دادنش مثل معتقدی بود. مثلا میخواد بگه اگه حد جزء صحیح رو بخوایم بگیریم باید حد چپ و راست رو بگیریم. همین یه جمله ساده رو 1 صفحه توضیح داده . خوب ساده بگو اگه این حالت بود این کارو کن . :confused:
حیف معتقدی کتابش تست نداره .

من خودم ریاضی عمومی اصلا نخوندم ونمیخونم ولی معادلات از رو گاج میخونم عالیه اگه ریاضیش مثل معادلاتش باشه ازش استفاده کن ضرر نداره

r.mob

عضو جدید
من خودم ریاضی عمومی اصلا نخوندم ونمیخونم ولی معادلات از رو گاج میخونم عالیه اگه ریاضیش مثل معادلاتش باشه ازش استفاده کن ضرر نداره

دیگه دیره همون تستای آقاسی رو میخونم یه جوری سر و تهش رو هم میارم. معادلات گاج شنیدم خوبه ولی من معادلات معتقدی رو که میخوندم سوالات آزمون پارسه رو راحت جواب میدادم.

chego

کاربر فعال
دیگه دیره همون تستای آقاسی رو میخونم یه جوری سر و تهش رو هم میارم. معادلات گاج شنیدم خوبه ولی من معادلات معتقدی رو که میخوندم سوالات آزمون پارسه رو راحت جواب میدادم.

ایشالا موفق باشی من که همون سوالای گاج رو به زور جواب میدم من بیشتر روی باکس سیالات و جامدات و یه خرده معادلات و دینامیک ماشین حساب کردم

mojzar

عضو جدید
سلام دوستان ، می خواستم بدونم با توجه به اینکه من الان درس هایی که باید می خوندم رو خوندم تو باکس سیالات علاوه بر تست های سالای قبل مکانیک کدوم تست ها رو بزنم ؟ نمونه تست ارتعاشات از کجا گیر بیارم چون کتاب چوران هیچ نوع تستی نداره توش و من اصلن تست نزدم و می ترسم با تست های بدیع و نویی توی کنکور بربخورم ؟متشکر

سحرخیز

عضو جدید
سلام دوستان ، می خواستم بدونم با توجه به اینکه من الان درس هایی که باید می خوندم رو خوندم تو باکس سیالات علاوه بر تست های سالای قبل مکانیک کدوم تست ها رو بزنم ؟ نمونه تست ارتعاشات از کجا گیر بیارم چون کتاب چوران هیچ نوع تستی نداره توش و من اصلن تست نزدم و می ترسم با تست های بدیع و نویی توی کنکور بربخورم ؟متشکر
سیالات: عمران اگه قوی هستی والا مهندسی شیمی و هوافضا
ترمو و حرارت مهندسی شیمی
ارتعاشات من سه تا کتاب راهیان و پوران و نصیر رو دیدم تستاش فرق نداره فقط راهیان تستای دانشگاه آزاد رو اضافه هم داره
البته خیلیا میگن الان همون تستای ی رو که قبلا زدی خوب مسلط باش
برای سیالات کتاب نصیر دکتر صادقی هم هست

سحرخیز

عضو جدید

دکتر نیکخواه یه کتاب قرمز رنگ برا ارتعاشات داره فک کنم برا انتشارات دانشگاه تهران تستی نیست
همش مسالست

سحرخیز

عضو جدید

یه چیز دیگه اینکه یه سری تستای مهندسی شیمی با رشته ما مرتبط نیست اگه نتونستی بزنی نگران نشو

edram

عضو جدید
با سلام. دوستان کسی سوال 55 مکانیک 90 میتونه شرح بده؟ اول سوال اینه یک بالن بزرگ دارای هوا با فشار.لطفا با فرمول مربوطه توضیح بدید سوال خیلی مهمیه

chegoara

عضو جدید
با سلام. دوستان کسی سوال 55 مکانیک 90 میتونه شرح بده؟ اول سوال اینه یک بالن بزرگ دارای هوا با فشار.لطفا با فرمول مربوطه توضیح بدید سوال خیلی مهمیه

قربونت شرمندم من جواب سوالتو نمیدونم ولی فقط خواستم بگم چه اواتار باحالی گذاشتی دمت گرم (پول زور وده)

karim-mech

کاربر بیش فعال
همون سوال که میگه فشار ثابت میمونه؟
یه چیزایی یادم میاد ازش.

amir-mehrizi

عضو جدید

سلام.من ریاضی عمومی رو از رو معتقدی میخوندم و از رو اغاسی تست میزدم.اغاسی پر نکتست.ولی خوب فهمیدم ریاضیاتو.مخصوصا ریاضی 2 رو

amir-mehrizi

عضو جدید
:cry::cry:16 روز مانده به كنكور سراسري رشته مكانيك.زود باشيد بجنبيد از قطار مرور كردن جانمونيد:biggrin::biggrin::biggrin:

bage_aseman

عضو جدید
الان فقط تست کنکورهای سال های قبل اول هم اونجاهایی که سال های قبل بیشتر سوال اومده (یعنی حجم تستاش تو کتاب تستت زیادتره) چون همیشه تو کنکور سوالایی میاد که یا نکتش توسالای قبل اومده یا عینا تکراری (اولویت بندی از روشهای نابغه هاست)بعضی دوستان دچار وسواس میشن و می خوان کامل دوره بعد تست(اشتباه) مطالب رو با حل تست یاد بگیر اگه جاهایی که تموم نکردی جز تیترهایی که گفتم نیست ولش کن حتی دو رقمی ها هم بعضی جاها رو حذف می کنند.:warn: نکات و فرمول ها رو با خوندن از خلاصه ها دوره نکنید:warn:( 100% اشتباه) مطالعه چندین بار چیزی که بلدی ذهن رو تنبل میکنه! در عوض باید با آزمون خود را محک زد.باید سعی کنید به یاد بیاوری (اگه نشد یه کوچولو نگاه و دوباره سعی یا بنویس)وکلام آخر:کسانی که 4 سال پشت کنکور مانده اند 4 برابر رتبه های 1-10 همان سال درس خوانده بودند :w10::w47:ولی بازهم نتیجه نگرفتند کمیت مطرح نیست کیفیت مهمه پس باگوشت و پوستت بخون با تک تک سلول هات!:w08:

توصیه های کلیدی پارسه

پیوست ها

• Key Recommendations parseh.pdf
    108.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

aydogan

عضو جدید
در چرخه ی دیزل با افزایش نسبت قطع پاشش سوخت بازده گرمایی چه تغییری می کند؟

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
مجموعه مهندسی مکانیک91 و 92 + پاسخ تشریحی
همین بس که این موسسات قادر به پاسخگویی به سوالات ساخت و تولید نیستند عدم کفایتشونو اثبات می کنه
دوستان ساخت و تولیدی اگه در مورد تست های سال 92 سوالی دارید با توجه به زمان باقیمونده می تونم راهنماییتون کنم
موفق باشید;)

amir-mehrizi

عضو جدید
همین بس که این موسسات قادر به پاسخگویی به سوالات ساخت و تولید نیستند عدم کفایتشونو اثبات می کنه
دوستان ساخت و تولیدی اگه در مورد تست های سال 92 سوالی دارید با توجه به زمان باقیمونده می تونم راهنماییتون کنم
موفق باشید;)
به به ببين كي اينجاست:Dگل سرسبد بچه هاي مكانيك مخصوصا ساخت 91

bage_aseman

عضو جدید
صرفا جهت روحیه!

صرفا جهت روحیه!

حتی اگه یه سال دیگم وقت داشته باشی و همش تست بزنی و از همون اول تسلط داشته باشی زیاد مهم نیست!
چون بازم اون ماه آخره که مهمه و نتیجت به اون بستگی داره و باید تو ماه آخر به همه چیز مسلط باشی و چیزی یادت نرفته باشه به خاطره همین هم اینجور وقتا میگن:" هرکی بامش بیش برفش بیشتر " یعنی هرکی بیشتر خونده باید مطالب بیشتری رو هم دوره کنه
اصن بعضی ها فقط همین یه ماهو واسه ارشد می خونن و قبول هم میشن!!
اگه الان خسته شدی و خوندنتو شل کردی ، باید بهت بگم یه ضرب المثل ژاپنی هست که میگه " هروقت از راه رفتن خسته شدی ، بدو" آره الان تازه وقتشه که خودتو نشون بدی میدونم سخته ولی یه اصطلاحی هست که ورزشکارا میگن "without burn it mean you do nothing" باید عضلت از شدت درد بسوزه تا قوی تر و حجیم تر از قبل بشه وگرنه هرکاری تا قبلش انجام دادی بی فایده بوده. میدونی که چی میگم No pain, No Gain
به رقیبات فکر نکن هیشکی تا الان عالی و اونجور که خودش می خواسته درس نخونده اگه مصاحبه رتبه های یک و دوی سالای قبلو خونده باشی اونام گفتن از برنامه
پارسه جا موندن .همیشه هرکی بیشتر درس می خونه نمره بالاتری نمیگره (اینو شاید خودتم تجربه کرده باشی)اونی که درست بخونه نتیجه بهتری میگیره
:warn:

البته همه اینا رو خودتم می دونستی فقط جهت یادآوری مختصر گفتم رفیق!

منتظر کولاکت هستم
:cool:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا