ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mazi8904

عضو جدید
خیلی ظلمه
من با 460 صنعتی اصفهان قبول شدم
دوستم با 1600 و سهمیه شاگرد اولی علم و صنعت قبول شد
در هر حال خدارو شکر.:razz:

shadowwalker

عضو جدید
بچه ها من به همه شما قبولی های امسال تبریک میگم به نظر شما من اشتباه کردم تربیت مدرس رو بالاتر از علم وصنعت انتخاب کردم چجور دانشگاهی هست کسی میدونه؟

دانشگاه بسیار خوبیه.تبریک میگم.اساتید خوب و سطح رقابتی بالایی داره.

pooooooya

کاربر فعال
خیلی ممنونم از شماها .....خیلی حالم گرفته هست فقط تو فکرم دانشگاه تهران بود امیرکبیرم هم رفیقام گفتن نزن .....بچه ها اعتراض چجوری بزنم ...... بدبختیم این بود که دوتا از استادام که علم وصنعت هستن به من گفتن ممکن تا 4 روز کلاس ممکنه بزاره......
بعدش همه ترتیب پرشدن ظرفیت رو گفتن اول تهران وامیر کبیر پر میشه بعد مدرس بعدش علم وصنعت..........ولی فکر کنم خیلی خریت کردم...
یه سری مزیت هاداره که عالیه یکی اینکه تعداداستاد تمام هاش در رشته ساخت از تمام دانشگاه های کشور بیشتره یکی دیگه اینکه راحت تر میتونی بعد از فارق التحصیلی جذب هیت علمی شی یکی دیگه اینکه استاداشمثل امیر کبیرو تهران الکی سخت نمیگیرنو اذیت نمیکنن

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سری مزیت هاداره که عالیه یکی اینکه تعداداستاد تمام هاش در رشته ساخت از تمام دانشگاه های کشور بیشتره یکی دیگه اینکه راحت تر میتونی بعد از فارق التحصیلی جذب هیت علمی شی یکی دیگه اینکه استاداشمثل امیر کبیرو تهران الکی سخت نمیگیرنو اذیت نمیکنن

خیلی ممنون معایبش هم بگو توروخدا........

newuser

عضو جدید
نه با شما نبود.سبزوار یکی از دانشگاههای مسخره ی ایرانه.از شاهرود خیلی بدتره.سطح علمیشم پایینه.دوستم اونجا می خوند.به نظرم به نفعته دوباره بخونی.فقط اگر مجبوری برو.

نه داداش اونجوری هم نیست دیگه من بچه سبزوارم دانشگاه سبزوار چند ساله رشته مکانیک اورده ولی استادای خوب هم چند تا داره بعضی از استاداشون هم وقتی ما توی فردوسی بودیم دانشجوی دکترا بودن و الان استاد اونجا هستن
در کل رو به بهتر شدنه

mori1365

عضو جدید
خیلی ممنون معایبش هم بگو توروخدا........
داداش تربیت مدرس دانشگاه بسیار خوبیه من خودم الان ترم اخر اونجا هستم البته رشتم یه چیز دیگست ولی جوش جو علمیه یه خوبیشم اینه ازین بچه مچه های لیسانس داخلش نیستن سر همین از لوس بازیها و بچه بازیهای دوره لیسانس توش خبری نیست کتابخانه مرکزی شم که توی تمام دانشگاه های ایران اول نباشه دومه یه خوبی تربیت مدرس اینه توی تمام رشته بچه هایی که دکتراشونم بگیرن امکان جذب بالایی توی خود تربیت مدرس دارم شک نکن دانشگاه بسیار خوبیه و دومین دانشگاه جامع ایران هست

hssnjfry

عضو جدید
2211 تبدیل سبزوار، من در مورد دانشگاه ها تحقیق کردم شاید سبزوار سطحش پایین باشه ولی یک مزیت بزرگ داره اونم تونل باد خوبیه که داره پروژه های جاهای مختلف حتی مشهد را میارن اونجا برای ازمایش من چند وقته دارم روی موضوعی کار تحقیقاتی میکنم و با علم به این مطلب اول سبزوار را زدم بعد بیرجند وسیستان را.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه داداش اونجوری هم نیست دیگه من بچه سبزوارم دانشگاه سبزوار چند ساله رشته مکانیک اورده ولی استادای خوب هم چند تا داره بعضی از استاداشون هم وقتی ما توی فردوسی بودیم دانشجوی دکترا بودن و الان استاد اونجا هستن
در کل رو به بهتر شدنه

داداش دمت گرم که ازم حمایت کردی:Dاگه یه موقع ازت کمک خواستم دریغ نکن،دمت گرم باشه؟:)جزوه ای کمک درسی ایی و راهنمایی واسه دکترا و.....باشه دوست عزیز؟:)آخه گفتی بچه سبزواری و دسترسی بهت دارم،به خدا منم کمک از دستم بربیاد بهت میکنم

pooooooya

کاربر فعال
گیلانیم سطح دانشگاهش خوب؟

یکم رفت امدت سخت میشه چون خارج از شهره وسط بیابون خوابگاه هشم همون داخل دانشگاس ممکنه حتی ما ه به ماه چهره ای شهر رو نبینی نمیدونم روحیاتت چطوره ولی سختیش همینه از لحاظ استاد هم تمام استادای تبریز توی همه دانشگاه هاش درس میدن حتی استادای دانشگاه تبریز توی علمی کاربردی های در پیت هم درسمی دن

siavash.ma

عضو
وایییییییییی داشتم از استرس میمردم دم سازمان سنجش گرم که جوابارو زودتر داد :w22:

من ساخت خواجه شبانه قبول شدم

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
2211 تبدیل سبزوار، من در مورد دانشگاه ها تحقیق کردم شاید سبزوار سطحش پایین باشه ولی یک مزیت بزرگ داره اونم تونل باد خوبیه که داره پروژه های جاهای مختلف حتی مشهد را میارن اونجا برای ازمایش من چند وقته دارم روی موضوعی کار تحقیقاتی میکنم و با علم به این مطلب اول سبزوار را زدم بعد بیرجند وسیستان را.

سلام همکلاسی:D

sadegh1068

عضو جدید
من علم و صنعت روزانه افتادم :D

مجموعه مهندسي مكانيك -دانشگاه علم وصنعت ايران-روزانهعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه32946کد رشته قبولی
سلام دوست عزیز.
تبریک میگم هم دانشگاهی شدیم مثه اینکه:D
بنده هم تبدیل علم و صنعت قبول شدم

pakmojtaba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش تربیت مدرس دانشگاه بسیار خوبیه من خودم الان ترم اخر اونجا هستم البته رشتم یه چیز دیگست ولی جوش جو علمیه یه خوبیشم اینه ازین بچه مچه های لیسانس داخلش نیستن سر همین از لوس بازیها و بچه بازیهای دوره لیسانس توش خبری نیست کتابخانه مرکزی شم که توی تمام دانشگاه های ایران اول نباشه دومه یه خوبی تربیت مدرس اینه توی تمام رشته بچه هایی که دکتراشونم بگیرن امکان جذب بالایی توی خود تربیت مدرس دارم شک نکن دانشگاه بسیار خوبیه و دومین دانشگاه جامع ایران هست
خیلی ممنون از شما واقعا نا امید شده بودم آخه اسمش مثل تهران وعلم و صنعت رشد نکرده......... ولی واقعا امسال خیلی ظرفیتها بدبود من واقعا باورم شده بود دانشگاه تهران با رتبه 59 قبول میشم....

حجرالاسود

عضو جدید
سلام

سلام

خدایا شکرت همون که می خواستم شد
طراحی روزانه کاشون
همکلاسی نداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به همه ی بچه ها که قبول شدن تبریک می گم:gol:

sadegh1068

عضو جدید
من علم و صنعت روزانه افتادم :D

مجموعه مهندسي مكانيك -دانشگاه علم وصنعت ايران-روزانهعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه32946کد رشته قبولی

تبريك ميگم
هم رشته اي شديم، شما مگه سيالاتي نبودي؟ :surprised:

مجموعه مهندسي مكانيك -دانشگاه علم وصنعت ايران-نوبت دومعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه 33002کد رشته قبولی

طراحي كاربردي 562 .

تبریک میگم دوست عزیز :gol:.
منم تبدیل علم و صنعت قبول شدم

133646

اخراجی موقت
مشاهده نتیجه

• كارنامه نهايي آزمون هفته اول مهرماه از طريق سايت سازمان اعلام خواهد شد ، لذا در صورت هرگونه سوال پس از رويت كارنامه فقط از طريق سيستم پاسخگويي الكترونيكي اقدام نماييد ،بدیهی است به سایر درخواست هایی که از روش های دیگر به سازمان ارسال شود پاسخ داده نخواهد شد

شماره پرونده
مصطفينام حبيبينام خانوادگی
68سال تولدشماره شناسنامه

مجموعه مهندسي مكانيك -دانشگاه صنعتي شريف-نوبت دومعنوان رشته قبولی و نام دانشگاه 32995کد رشته قبولی
طراحي+سهميه شاگرد اولي

آخرین ویرایش:

hssnjfry

عضو جدید
خیلی ممنون از شما واقعا نا امید شده بودم آخه اسمش مثل تهران وعلم و صنعت رشد نکرده......... ولی واقعا امسال خیلی ظرفیتها بدبود من واقعا باورم شده بود دانشگاه تهران با رتبه 59 قبول میشم....
دوست عزیز تربیت مدرس به نظر من بعد از تهران وشریف بهترین دانشگاه کشور کلا دانشگاه با کلاسیه جو علمیش خیلی بالاست چون زیاد درگیر مسائل سیاسی نیست یا حق

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا