ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali.2013

عضو جدید
شما شب اصفهان رو گذاشتی اخر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رنکیگ دانشگاش از همه اینا بالاتره ها (16 ام) . بعدشم اصولا اول روزانه ها رو اول می زنن بعد شبانه .سهند -شیراز رو بیار قبل شب بوعلی. بازم میل خودت

uoro

عضو جدید
تو انتخاب رشته کردن اول یا دوم زدن تاثیری تو قبولی اون دانشگاه داره ،منظورم اینه من اگه یه دانشگاهی رو اگه اول بزنم احتمال قبولیم بیشتر از اینه که همون دانشگاه رو تو اولیت های بعدی مثلا 10 ام بزنم یا فرقی نمیکنه؟
ممنون میشم زودتر ج بدین

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
تو انتخاب رشته کردن اول یا دوم زدن تاثیری تو قبولی اون دانشگاه داره ،منظورم اینه من اگه یه دانشگاهی رو اگه اول بزنم احتمال قبولیم بیشتر از اینه که همون دانشگاه رو تو اولیت های بعدی مثلا 10 ام بزنم یا فرقی نمیکنه؟
ممنون میشم زودتر ج بدین

نه مث اینه که دو تا بستنی مونده یکی وانیلی یکی شکلاتی... یکیشو می دن به تو........ ولی تو نمی دونی که هر دو تا رو دارن یا یکی قبل از تو اون یکی رو گرفته خورده یا نه!!
بسته به پول تو و این داره که قبل تو خریده باشن یا نه!
تو هر کدومو بیشتر دوس داری یا مزایاش برا تو بیشتره اونو اول میگی دوم اون یکی رو....
متوجه شدین یا علمی تر بگم؟!
اگه بررسی کارنامه شما، اون انتخاب جای باز داره ممکنه 9 انتخاب قبلی هم جا باشه! پس بهتره هر کدومو بیشتر می خواین اول بزنین...
برا کنکور شما انتخاب رشته نکرده بودین؟

آخرین ویرایش:

NASTOH

عضو جدید
شما شب اصفهان رو گذاشتی اخر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ رنکیگ دانشگاش از همه اینا بالاتره ها (16 ام) . بعدشم اصولا اول روزانه ها رو اول می زنن بعد شبانه .سهند -شیراز رو بیار قبل شب بوعلی. بازم میل خودت

اره همین کارو کردم.نمیدونستم که دانشگاه اصفهان اینقدر خوب باشه.حتی شب اصفهانو اوردم قبل شب باهنر

NASTOH

عضو جدید
ممنون میشم زودتر ج بدین

نه مهندس فرقی نمیکنه.سیستم انتخاب رشته دانشگاه ازاد این طوری هست که هر کدومو اول بزنی شانس بیشتری داری.یادش بخیر انتخاب رشته دانشگاه ازاد

NASTOH

عضو جدید
بالاخره تمووووووووووووووووووووومممممممممممممممممممم شددددددددددددددددددددد

irmec

عضو جدید
بچه ها بنظرتون طاحی کاربردی مالک اشتر با 3500 میشه قبول شد؟ زود بگید خیلی مهمه.

حجرالاسود

عضو جدید
دانشگاه اصفهان

دانشگاه اصفهان

بچه ها دقت کنید این دانشگاه تازه رشته مکانیکا آورده-با دانشگاه صنعتی اصفهان خیلی فرق می کنه-
آره این دانشگاه توی رشته های انسانی خیلی قویه -اما توی فنی اینطور نیستا-
فقط چون اصفهان داوطلب زیاد داره رتبه خوب میره اونجا
از همه مهمتر دکتری نداره-یکی از بچه های دکتری می گفت من دانشگاهم دکتری نداشت خیلی برای پذیرش اذیت شدم-اگر قصد ادامه تحصیل دارید به این نکته واقعا دقت کنید-خیلی مههههههههههههمه

irmec

عضو جدید
بچه ها بنظرتون طاحی کاربردی مالک اشتر با 3500 میشه قبول شد؟ زود بگید خیلی مهمه.​

حجرالاسود

عضو جدید
نه خیلی بعیده طراحی قبول بشی اما شاید گرایشهای کم طرفدار مانند تسلیحات اونم شبانه را بیاری

حجرالاسود

عضو جدید
شنیدم که معیارشون بیشتر رتبه است اما بالاخره توی مصاحبه هم کسایی را که از نظر تفکر سیاسی هم سو با خودشونند را ملاک قرار می دن

am2mk

عضو جدید
بچه ها اینکه تعداد انتخاب ها زیاد میشه تو قبولی که تاثیر نداره؟
من از بهترین یعنی شریف شروع کردم رفتم به آخر یعنی تا 20 انتخاب اول احتمال قبولیم نیم درصد هست. این که تاثیر منفی تو قبولی نمیزاره؟

uoro

عضو جدید
انتخاب رشته که هنوز بازه؟
من تا انتخاب رشتمو ویرایش کنم و تاییدنهایی روبزنم ساعت 12:13 دقه شد اما کد پیگیری هم داد.به مشکل نخورم یه موقع؟چون گفته بود تا پایان وقت 2/31

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از بهترین یعنی شریف شروع کردم رفتم به آخر یعنی تا 20 انتخاب اول احتمال قبولیم نیم درصد هست. این که تاثیر منفی تو قبولی نمیزاره؟

نه دوست عزیز،نگران نباش

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز

نه نمی ذاره... اگه کل انتخابهات جا می شن پس می تونی اولش اونایی رو بنویسی که احتمالش کمه اما دوس داری قبول شی.........

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انتخاب رشته تموم نشد؟پس کی تموم میشه؟:smile:این وقت شب الاف هستم، دارم تو باشگاه الواتی میکنیم،

am2mk

عضو جدید
ممنون از همه

ممنون از همه

بچه ها خیلی ممنون از همتون.
حالا که داره تموم میشه این تاپیک گفتم یه درد و دلی کرده باشم.
من وقتی که ترم 7 بودم ارشد 89 شرکت کردم . 22 واحد درس داشتم به زور یه سیالاتو یه مقاومتو ریاضی 1 و 2 رو خوندم فقط و شبانه بیرجند قبول شدم . تصمیم گرفتم بعد از فارغ التحصیلیم بشینم بخونم و بترکونم . ترم 8 فارغ التحصیل شدم و بکوب خوندم به طوری که وقتی تو همین سایت تو تاپیک ارشد 90 صحبت می کردیم همه انتظار رتبه یک رقمی داشتن ازم. از خودم که ازمون می گرفتم درصدام زیر 50 نمی شد . ولی چشمتون روز بد نبینه روز ازمون اوضاع بد جوری به هم ریخت و خراب کردم بعد از اون در اردیبهشت 90 رفتم سربازی نیروی زمینی ارتش که پدرم در اومد 2 ماه اموزشی دو ماه دوره کد و بقیشم تو شیراز که واقعا بیچاره شدم و کنکور 91 رو شرکت کردم فقط به بهانه اینکه بتونم مرخصی بگیرم بیام تهران . خلاصه اومدم تهران و کنکور دادم که بیشتر گریم گرفته بود که از کجا به کجا رسیدم. خلاصه چیزی بلد نبودم و الکی دادم. خدمتم شهریور 92 بعد از 17 ماه تموم شد اومدم خونه گیج بودم که حالا چیکار کنم . تازه اخر اذر گفتم یه دوره بکنم درسارو کنکور بدم . که تو 40 روز همه درسارو بستمو کنکور 92 دادم و الان در خدمت شما هستیم.
برای همتون ارزوی موفقیت می کنم . ایشالا که به دوران اوج برگردم دوباره :smile:

student.product

عضو جدید
سلام بچه ها .تو ارشد معمولا چند روز کلاس میفته .روزانه و شبانش برام فرقی نداره می خوام بدونم

spaceman1369

عضو جدید
دوستان انشاالله وقتی که نتایج نهایی اعلام شد رتبه‌ها و جایی رو که قبول شدید اینجا بنویسید.
یادتون نره‌ها!:)
التماس دعا
یا علی مدد

spaceman1369

عضو جدید
سلام بچه ها .تو ارشد معمولا چند روز کلاس میفته .روزانه و شبانش برام فرقی نداره می خوام بدونم

علیک سلام.دقیق نمیشه گفت؛بستگی به دانشگاهش داره.ولی اون دانشگاه‌هایی رو که من پرسیدم[مثل امیر کبیر؛علم و صنعت؛صنعتی اصفهان]باید چهار روز در هفته تو دانشگاه باشی و مثلا شنیدم تربیت مدرس دو روز در هفته‌ست.
حالا با توجه به دانشگاه یا دو روزه[که البته تعداد این جور دانشگاه‌ها کمه!] یا چهار روز در هفته.

ahmad_pinkoy

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان

من نمیدونم شبانه دانشگاه تهران رو بالا تر روزانه صنعتی اصفهان بزنم یا نه ؟ رشته ساخت

خودم اهل اصفهانم و احتمالا هر کدوم بالاتر بزنم میارم... اما نمیدونم کدوم با ارزش تر.... از نظر مالی هم شرایط معمولی دارم
از صنعتی اصفهان اطلاع دارم اما راجب ساخت دانشگاه تهران و اینکه شبانه رفتنش و اینکه ارزش داره یا نه خبر ندارم....

174918

عضو جدید
سلام بچه هاامیدوارم موفق باشید
من امسال رتبم شد 204 ساخت و تولید به نظرتون روزانه صنعتی اصفهان را میارم در مورد شبانه اش چی،ممنون میشم یه نفر جوابما بده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا